Yahoo Web Sitesi Oluşturucu İnceleme

Yahoo Web Sitesi Oluşturucu – Güçlü bir iş odağı ve birden çok işle ilgili özellik içeren web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan bir web oluşturma aracıdır. Hizmet 20 yıl boyunca farklı isimler altında mevcut ve küçük işletmeler, girişimciler ve ünlü markalar için hala talep görüyor.


Sistem, başlangıçta kendisini güvenilir ve güçlü bir arama motoru olarak ayırt etmesine rağmen, platform Yahoo ürünlerinin bir parçası olarak sunulmaktadır. Web sitesi oluşturucu entegre barındırma ve güçlü bir özellik seti ile birlikte geliyor. Yerleşik sürükle ve bırak düzenleyicisi sayesinde, sistemin hem yeni başlayanlar hem de web tasarım uzmanları için kullanımı oldukça kolaydır..

Küçük bir işletme web sitesi başlatmak ve web bina ihtiyaçlarına uygun bir hizmete ihtiyacınız var mı? Ardından, diğer rakip web oluşturma araçlarıyla karşılaştırmak için platform hakkında daha fazla bilgi edinmenin zamanı geldi. Şu anda tam olarak bunu yapacağız. Şimdi, hangi özelliklerin ve seçeneklerin sunulmaya hazır olduğunu görmek için ayrıntılı Yahoo Small Business incelemesine geçelim.

1. Kullanım Kolaylığı

Yahoo Small Business Website Builder, basitliği, rahatlığı ve uygun fiyatı kapsayan kullanımı kolay bir platformdur. Başlangıçta yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanan sistemin herhangi bir teknik veya web tasarım arka planına ihtiyacı yoktur. Burada her şey oldukça anlaşılabilir, ancak sistemin arayüzü ilk bakışta biraz dağınık görünebilir. Web sitesi oluşturucu sürükle ve bırak düzenlemesini destekliyor ve kullanmaya başlamak zor değil.

Yahoo Editör

Kullanıcıların dikkat çektiği ilk şeylerden biri, web sitesi oluşturucusuyla çalışırken, kayıt işleminin kolaylığıdır. Sisteme kaydolmak fazla çaba ve zaman gerektirmez – hızlı, basittir ve sadece birkaç dakika gerektirir. Gösterge tablosuna erişmek için adınızı ve soyadınızı, e-postanızı ve şifrenizi sağlamak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Yahoo kaydı

Bundan hemen sonra, bir şablon seçmeniz ve özelleştirilmesine devam etmeniz önerilecektir. Kaydolduktan sonra otomatik olarak ücretsiz bir planda kalacağınızı ve başlamak için herhangi bir kişi veya kredi kartı detayı sağlamanız gerekmeyeceğini unutmayın. Bu, çoğu yeni sistemin sistemin özellik setini keşfetme ve çaba / zaman / bütçe kaybı olmadan becerilerini geliştirme fırsatı nedeniyle takdir ettiği kullanışlı bir seçenektir..

2. Özellikler & Esneklik

Yahoo Small Business web sitesi oluşturucu özellik seti rekabetçi değil – bağımsız bir ürün olarak iyi, ancak diğer web hizmetleriyle karşılaştırıldığında gerçekten buharını kaybediyor Wix veya uKit.

Yahoo Özellikleri

Özelleştirilebilir tasarımlar, web oluşturma araçları, mobil dostu temalar ve web oluşturma sürecinin etkinliğine ve kolaylığına katkıda bulunan seçeneklerin bolluğu ile, web sitesi oluşturucu kesinlikle teknoloji dışı ve web tasarım profesyonellerinin dikkatine değer..

Hangi web sitesi türünü başlatacaksanız, Yahoo Small Business başlamak için en iyi yer. Web siteleri, barındırma, alanlar ve güçlü özellik seti – web sitesi oluşturucu, işletmenizin çevrimiçi başarı elde etmek için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir.

Bununla birlikte, Yahoo Small Business web sitesi oluşturucusunun hala iş projelerini başlatmak isteyen yeni başlayanların önemli web tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli olan ayırt edici bir özellik kümesi sunduğuna dikkat edilmelidir..

Sistem, küçük ve orta ölçekli işletmeler için kaliteli web sitelerinin başlatılmasına ve yönetilmesine izin veren çok sayıda esnek özellik sunar. Web sitesi oluşturucuyu kullanacak olan herkesin dikkatine değer en yararlı özelliklere hızlı bir genel bakış yapalım:

 • WYSIWYG web sayfası düzenleyicisi, web sitesi oluşturmanın basitliğine katkıda bulunan ve kodlama bilgisini kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran;
 • Etkileyici Uygulama Galerisi, web sitenize entegre edilecek düzinelerce kaliteli uygulama sunan;
 • Zengin alan adı seçimi rekabetçi fiyatlarla sunulan;
 • Güvenilir web barındırma sistem sunucularında web sitelerini barındırabilmenizi sağlar. Hosting sistemi dahil web oluşturma araçları ile birlikte gelir. Bu, üçüncü taraf barındırma sağlayıcılarını arama gereğini ortadan kaldırır, para, çaba ve zaman tasarrufu sağlar;
 • 60’tan fazla yerel rehberle işletmenize kaydolma fırsatı tek bir gösterge tablosunda. İşletme girişleriniz üzerinde bu şekilde kontrol sahibi olursunuz ve bulunduğunuz yerde bulunan potansiyel müşterilerin şirketinizi keşfetmesine olanak tanır;
 • Yahoo Small Business kullanıcıları alan adlarıyla kurumsal e-postalar alabilir, web sitesi güvenilirliğini ve müşteri güvenini artırmaya yardımcı olur;
 • Blog platformu, iyi bir blog başlatabilir ve birkaç basit adımda web sitenize bağlayabilirsiniz. Web sitesine, geliştirme aşamasında olan ilgili bir bölüm eklemeniz, blogunuz için bir düzen seçmeniz ve istediğiniz gibi özelleştirmeniz yeterlidir..

Sistem, Beyaz Etiket çözümü tarafından sunulan IM Oluşturucu, Bu güçlü web sitesi oluşturucunun özellik setinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Özellik seti, sistemle kaliteli bir web sitesi oluşturmayı ve yayınlamayı mümkün kılar, ancak yine de daha derin özelleştirme ve esneklikten yoksundur. Bununla birlikte, hizmet geliştiricileri, özellik kümesinin daha da genişlemesi nedeniyle işlevselliğinin ilerlemesi üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Yahoo Small Business web sitesi oluşturucu kısa süre önce bir Business Maker çözümünü tanıttı. Bu, çevrimiçi girişimlerini başlatmak, yönetmek ve büyütmek için mükemmel bir fırsat arayan küçük işletme sahipleri için tek adres. Bu özellik, tüm iş araçlarınızı tek bir yerde tutmanıza olanak tanır.

Yahoo Business Maker

Business Maker, web oluşturma deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur ve böylece, ele alınan tüm işle ilgili yönleri yönetmek için entegre bir araç seti sunar. İhtiyacınız olan şey, sisteminizin, ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeniz için kişiselleştirilmiş bir web sitesi geliştirme planı önermesine izin vermesini istediği birkaç soruya cevap vermektir. Yanıtlar ayrıca, yerel bir listeye, satış noktasına, ayrıntılı bir iş planına vb. İhtiyacınız olup olmadığını anlamak için sistemin kullanılacağı anlamına gelir. Kolayca başa çıkabilmeniz için web sitesi tasarım sürecinin tüm aşamalarında yönlendirileceksiniz..

Platformun bir başka dikkat çekici özelliği, küçük işletmeler için profesyonel web siteleri başlatma ve yönetme fırsatı sunan gelişmiş Web Sitesi Tasarım Hizmeti’dir.. Ekibi WordPress hizmet için çalışan uzmanlar, marka kimliğinizi sergilemek ve işinizi mümkün olan en iyi şekilde tanıtmak için CMS tabanlı bir web sitesi oluşturacak.

Yahoo Tasarım Uzmanları Fiyatlandırması

Yahoo Web Sitesi Tasarımı Hizmetinden bir proje sipariş etmek için yapmanız gereken tek şey, proje vizyonunuzu paylaşmak, sahip olduğunuz işle ilgili tüm bilgileri (logo, içerik, medya dosyaları) sağlamak için uzman web tasarımcısı ile tercihlerinizi ve gereksinimlerinizi tartışmaktır. , kişiler vb.), tasarımı tartışın ve hizmet profesyonellerinin sizin için bir web sitesi oluşturmasını bekleyin. Önemli olan, ekibin hizmetleri sadece proje geliştirme ile sınırlı değildir. Bunun yerine, web sitenizi işlevsel ve güncel tutmak için web sitenizin çalışma şeklini dikkatlice izlerler.

Web Sitesi Tasarımı Hizmeti, barındırma / depolama, hizmet, araçlar ve özellikler bakımından farklı iki abonelik sunar. Bunlar, altı aylık bir planın ima edildiği, maliyeti 99 $ ve 299 $ olan Standart ve Premium planlardır..

İş geliştirme süreci yalnızca web sitesi geliştirme ile sınırlı değildir. İstediğiniz sonucu elde etmek ve niş rekabete dayanabilmek için daha sonra proje performansınızı izleyebilmeniz gerekir.. Bu, Localworks sisteminin çok yardımcı olacağı yerdir.

Yerel Ağlar özelliği, işletmenizi 70’in üzerinde listeye kaydettirmenizi ve Yerel İşletme taraması yoluyla iş performansınızı daha fazla gözden geçirip analiz etmenizi sağlar. Bu hizmet şu anda ABD merkezli işletmeler için geçerlidir. İhtiyacınız olan şey işletme adınızı girmek ve sistem gerekli verileri üretene kadar beklemektir.

Web sitesi verilerinizi güncellemek veya düzenlemek isterseniz, bunu sistemden bağımsız olarak yapabilirsiniz ve bilgiler gönderilen tüm listelerde otomatik olarak güncellenecektir. Ayrıca, kullanıcı etkinliği ve trafik dalgalanmalarına ilişkin raporları görebilir, müşterileriniz tarafından yazılan raporları doğrudan sistemin kontrol panelinde görüntüleyebilir ve diğer önemli işlemleri yapabilirsiniz. Özelliği kullanmanın maliyeti seçilen plana bağlıdır. Bu nedenle, Standart Plan için 23,25 $ / ay veya yıllık bir kerelik ödeme yapmanız için verilen Premium Plan için 33,25 $ / ay ödemek zorunda kalacaksınız..

3. Tasarımlar

Bugün itibariyle, Yahoo Small Business web sitesi oluşturucu, işi sizin için yapabilen önceden tasarlanmış 36 temiz tema içeren biraz sınırlı bir şablon koleksiyonu sunuyor. Kullanım kolaylığı ve arama süresi ekonomisi için, şablonlar odaklandıkları niş temel alınarak birkaç kategoriye ayrılır.

Yahoo Şablonları

Bunlar İş, Hizmetler, Tasarım, Sağlık ve Fitness, Fotoğrafçılık, Restoranlar ve Yiyecek, Katalog ve Perakende, Portföy ve CV, Moda ve Güzellik, Düğün, Müzik ve Video, Konaklama ve Hepsi. Sadece ilgilendiğiniz kategoriye göz atın, başlamak için bir tema seçin ve hiç kod yazmadan kişiselleştirin. Temalar mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve herhangi bir cihazda harika görünür. Yüksek performanslı çarpıcı web siteleri oluşturmak için oluşturulmuştur.

Gerekirse, sistemin sunduğu çeşitli multimedya özellikleri ile tasarımlarını geliştirebilirsiniz. Sonuç olarak, Yahoo Small Business şablonları modern, şık ve temizdir – iş promosyonunuz için denemeniz gereken şey budur.

Kişiselleştirilmiş tasarıma sahip eşsiz bir proje başlatmak istiyor musunuz? Daha sonra sistem boş bir temayı sıfırdan seçme ve özelleştirme fırsatı verir. Sisteme kaydolduktan sonra, kontrol paneline ve ardından kontrol paneline erişeceksiniz; burada renkler ve yazı tiplerini düzenleyerek, içerik blokları ve bölümleri ekleyerek / düzenleyerek / silerek web sayfası stilini özelleştirmeniz istenecektir. Aslında, tasarım özelleştirme seçeneklerinin seçimi burada oldukça sınırlıdır, bu da tasarım oluşturma özgürlüğünü biraz kısıtlar.

4. Müşteri Desteği

Yahoo Small Business güçlü bir topluluk yardım merkezi, deneyimsiz kullanıcılar sistemi kullanırken sorularının cevaplarını bulabilir ve karşılaştıkları sorunları çözebilirler. Bu, diğer kullanıcılarla iletişim kurmak, yazma sorunlarını tartışmak, birden fazla makaleyi, öğreticiyi görüntülemek ve gerekirse destek ekibiyle iletişime geçmek için başlıca çevrimiçi hedeftir..

Taramayı kolaylaştırmak için, hizmet geliştiriciler ilgili tüm soruları içeren ana kategorileri seçtiler. Hesabınız, hizmetler, satıcı çözümleri, web barındırma, alan adları, web sitesi oluşturucu, yerel pazarlama vb. İle ilgili sorunlarınız olsun, bunlara çözüm bulmak zor olmayacaktır. Alakalı destek seçenekleri almak için ilgili hizmeti veya sorunu belirtmeniz yeterlidir.

Yahoo Web Sitesi Oluşturucu Yardım Merkezi

Kullanışlı bir arama filtresi, değerli bir bilgi kaynağı olduğunu kanıtlayabilecek makaleleri ve tartışmaları bulmak için bölüme göz atmayı sağlar.

Ayrıca, işletmenizi etkili bir şekilde nasıl çalıştırabileceğinizle ilgili ipuçlarını ve ipuçlarını alabileceğiniz bir topluluk blogunda gerekli bilgileri arama fırsatı da vardır. Aynı şey topluluk forumu için de geçerli. Burası, çok sayıda şube ve konu bulabileceğiniz, iş zorluklarınızı tartışmak için sohbetlere katılabileceğiniz, deneyiminizi paylaşabileceğiniz ve diğer kullanıcıların sorunlarını çözmelerine yardımcı olabileceğiniz yerdir..

Web sitesi oluşturucu ayrıca, web sitenizi başlatmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilecek ilginç ve bilgilendirici video içeriği yükledikleri YouTube kanalına da sahiptir. Dahası, web sitesi oluşturucusu tüm premium plan kullanıcıları için 7/24 telefon görüşmesi müşteri desteği, canlı sohbet ve profesyonel çevrimiçi yardım sunar.

5. Fiyatlandırma Politikası

Yahoo Small business web sitesi oluşturucu şu anda 3 fiyatlandırma seçeneği ve bir ay süren ücretsiz deneme sürümüne sahiptir. Deneme süresinin bitiminden sonra, aşağıdaki planlardan birine geçmeniz gerekir:

Yahoo Fiyatlandırma Politikası

 • Başlangıç ​​Planı (Bedava), ücretsiz yahoosites.com etki alanı, 3 GB disk depolama alanı, sektöre özgü şablonlar, sınırsız bant genişliği ve web sayfaları, 7/24 sohbet, telefon ve çevrimiçi destek, yerleşik SEO, ücretsiz SSL Sertifika bağlantısı sunan;
 • Temel Plan (Yıllık 4,99 ABD doları / ay faturalandırılır), Başlangıç ​​Planı’nın ima ettiği özelliklerin yanı sıra yıllık plana dahil ücretsiz bir alan, 5 GB disk depolama alanı, bir e-posta posta kutusu ve birden çok e-posta takma adı, YSB Insights mobil uygulaması, 30 günlük memnuniyet garantisi;
 • Mesleki Plan (9.49 $ / aylık yıllık faturalandırma) yukarıda belirtilen planların tüm özelliklerini ve özel alan adı kaydı, 10 GB disk depolama alanı, 5 e-posta gelen kutusu ve birden çok e-posta takma adı gibi gelişmiş seçenekleri sunar.

Hangi planı seçerseniz seçin, sistem 30 günlük para iade garantisi sunar. Bu, birçok kullanıcı için dikkate değer bir faktördür ve bu da müşteri güvenini ve bağlılığını artırır.

6. Artıları ve Eksileri

Yahoo Small Business, iyi bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için gereken küçük ve orta ölçekli işletmeler için dikkate değer özellikler sunar. Sistemin avantajları ve aksaklıkları arasında aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır:

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Küçük ve orta ölçekli işletmelere odaklanma;
&# X2714; Alan adı, özel web sitesi, barındırma ve işletme e-postası dahil;
&# X2714; Beyaz etiket;
&# X2714; İş Yapıcı;
&# X2714; Web Sitesi Tasarım Hizmeti;
&# X2714; Yerel Ağlar Sistemi;
&# X2714; Küçük işletme listeleri vb..
Stores Çevrimiçi mağazaları başlatma ve yönetme olasılığını dışlayan e-ticaret motorunun yokluğu;
Website Saygın web sitesi oluşturucularına kıyasla sınırlı özellik kümesi ve esneklik
Website Bir işletme web sitesi oluşturucusu için çok önemli olan iş widget’larının (geri arama ve Livechat uzantıları gibi) olmaması;
Of Şablon eksikliği (sistem şu anda çağdaş bir web sitesi oluşturucusu için yeterli olmayan 36 tema sunmaktadır);
Non Teknisyenler için kafa karıştırıcı gösterge paneli.

Sonuç

Yahoo Small Business kapsamlı bir işlevsellik sağlayan bir web sitesi oluşturucusudur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için özelliklerin tam listesini sağlayarak kullanılabilirlik açısından üst sıralarda yer almaktadır. Hizmet, teknik olmayanlar biraz kafa karıştırıcı bulsa bile, yönetilmesi ve özelleştirilmesi kolay web siteleri oluşturmanıza izin verir.

Web sitesi oluşturucu, tüm müşterilerin işletme ihtiyaçlarını karşılamak için alan adı, barındırma ve işletme e-postası sağlar. Ayrıca, çevrimiçi giriş ve trafik oluşumunu en üst düzeye çıkarmak için düzinelerce yerel dizinde şirket girişlerinizi tanıtma fırsatı da vardır. Sistemle oluşturulan tüm web siteleri, sorunsuz ve güvenli performanslarını sağlayan SSL sertifikası ile birlikte gelir.

Web sitesi şablonları Mobil cihazlar için optimize varsayılan olarak ve çok çeşitli entegre web oluşturma araçları sayesinde kolayca özelleştirilebilir. Yahoo Small Business’ın bir bloglama platformu var, ancak birçok işletme sahibi için bir kusur olan bir e-ticaret motorundan yoksun. Diğer kullanıcılar için, web sitesi oluşturucu işlevsel ve uygun fiyatlı. Henüz denemediyseniz, bunu yapmanın tam zamanı.

Yahoo’yu Ücretsiz Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map