Yer İşareti İncelemesi

Yer imi – bulut tabanlı yapay zeka destekli bir web sitesi oluşturucusudur. İlk bakışta bu tip standart sistemlere kıyasla yenilikçi ve modern görünüyor. Niş rekabete rağmen, bu web sitesi oluşturucunun sunduğu dengeli özelliklerle beni etkiledi.


2014 yılında Toronto’da tarafından kuruldu David Kosmayer, Bookmark, web geliştirme sürecine yenilikçi yaklaşımı sayesinde hızla dünya çapında popülerlik kazanmıştır. ileri AIDA asistanı Sistemin benzersiz web siteleri tasarlamak için kullandığı popüler sürükle ve bırak teknolojisi ile birlikte, hem teknoloji olmayanlar hem de web tasarım uzmanları için web sitesi oluşturma zamanını azaltmaya yardımcı olur.

Hizmetin amacı iş web siteleri oluşturmak, duyarlı tasarımlı açılış sayfaları ve çevrimiçi mağazalar. Sistemin özelliklerini ve uygulanabilirliğini en baştan tartışmak zordur. Potansiyel kitleye tam olarak ne sunmalı? Hizmet aslında otomatik web sitesi oluşturma deneyimini öğütme kitlelerine getiriyor mu? Bu sorunun cevabını birlikte arayalım.

1. Kullanım Kolaylığı

Bookmark, Google ve Facebook hesap kaydını destekler. Hesabınıza kaydolduktan sonra, gelişmiş AIDA asistanını kullanarak web sitenizin gelişimi üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz..

Web oluşturma sürecinin her adımı yararlı ipuçları ile birlikte gelir. Bunun dışında, SSS bilgilerini ve web sitesi oluşturma hakkında birçok değerli makaleyi / kılavuzu bulmak için her zaman sisteme göz atabilirsiniz. Bu bilgilere “Yardım” bölümünde ulaşabilirsiniz.

Yer İşareti Düzenleyicisi

Gösterge paneli şık ve basit görünüyor. Yeni başlayanlar, ayarların çoğunun amaçlarını başlıklarıyla kolayca anlayabilirler. Gösterge tablosunu 10-15 dakika içinde tanıyabilirsiniz.

Yer imi A.I. Tasarım Asistanı

‘Yapay zeka’ yardımıyla web sitesi oluşturma bugün en önemli trendlerden biri. Gibi yer imi Wix ve diğer bazı web sitesi oluşturucularının kendi sanal asistanları vardır. AIDA, hizmetin en önemli 10 yönünü sağlamak için web sitesi oluşturucusunun sağ alt köşesinde bulunur.

Yer İşareti AIDA Site Düzeni

İhtiyacınız olan sadece AIDA’ya NASIL NASIL OLACAĞINI sormaktır ve hemen bunu yapacaktır. Sadece nişinizi seçin (750 işletme mevcuttur), işletmenizin adını girin ve ardından AIDA, işletmeniz için Web’de arama yapacaktır. Test ettiğim çoğu durumda, AI gerçekten işaret ettiğim işi buldu. Bundan sonra, AIDA web sitenizi oluşturmaya başlar ve sadece oturup süreci izlemeniz gerekir. AI, web sitenize en uygun blokları (Bookmark, odaklar olarak adlandırır) doldurur, örnek içeriğe koyar ve tasarım renklerini özelleştirir. İşte bu kadar! Şimdi sadece metni ve resimleri kendinize dönüştürmelisiniz ve site hazır. Çok kolay.

Tüm web sitesi düzenleme süreci de oldukça basit ve sezgisel. İlk kez kullanıcılar, sistemin web tasarım süreci boyunca ürettiği ipuçlarının ve istemlerin kullanılabilirliğini takdir edeceklerdir. “Web Sitesini Düzenle” düğmesini tıkladığınızda, açılır kutuda web sitenizin geliştirme sürecinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi soru sunulacak.

Bu nedenle, başlatmak istediğiniz web sitesinin türünü, stilini, yazı tiplerini vb. Belirtmeniz gerekir. Dahası, web sitesi sayfalarını ve bölümlerini eklemeniz ve özelleştirmeniz, modüller ekleyip / silmeniz veya sayfası, medya ve görüntüleri değiştirin, SEO parametrelerini ayarlayın vb. Bunu yaptıktan hemen sonra, web sitenizi yayınlayabilirsiniz..

Tıpkı kaliteli web sitesi oluşturucularının çoğu görsel düzenleme seçenekleriyle gelen Bookmark, sezgisel ve anlaşılması kolaydır. Aynı zamanda ilkel görünmüyor. Sistem güzel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye (veya neredeyse her şeye) sahiptir. Acemilere kesinlikle hitap edecek.

2. Özellikler & Esneklik

Yer işareti çalışma alanı, gösterge tablosu ve web sitesi düzenleyicisi olmak üzere iki bölümden oluşur. Akıllıca organize edilmiştir, bu da kullanım kolaylığına katkıda bulunur.

Gösterge panosu tüm web sitelerinize, istatistiklerine, teknik destek ve uzmanlarla iletişim kurmak için bir fırsat, sistem haberleri, öğreticiler ve bildirimler sağlar. Sınırsız sayıda ücretsiz web sitesi oluşturabilir ve bunlar arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Yer İşareti Gösterge Tablosu

Düzenleyici, ayar kategorilerinin bulunduğu kenar çubuğunu ve web sitesi sayfalarının bulunduğu çalışma alanını (WYSIWYG-düzenleyici) içerir. Ayarların listesi seçilen şablonun türüne (tekli veya çok sayfalı) “Sayfalar” noktasının kullanılabilirliğine ve “Odak” seçenekleriyle çalışma fırsatına göre farklılık gösterir. Sayfalar, tek sayfa web sitelerinde “Odak” olarak birleştirildiklerinden farklıdır. Menü bağlantılarına (sayfalar) artık Bölümler adı verilmektedir. Tek sayfa şablonu kullanırken bölüm ekleyebilir, bölüm adını düzenleyebilir ve tümünü Odak içinde konumlandırabilirsiniz. Şimdi web sitesi düzenleyicisinin menüsünü keşfedelim:

 1. Ön izleme web sitesinin mevcut sürümüne farklı ekran çözünürlüklerinde (masaüstü, tablet, akıllı telefon) göz atma fırsatı sunar;
 2. tasarlamak bir web sitesinin, bu incelemenin bir sonraki bölümünde ayrıntılı olarak açıklanacak tasarım ayarlarını içerir;
 3. odak web sitenize eklenebilecek hazır bloklar kümesi sağlar. Modülleri kullanarak blokları kendi başınıza özelleştirebilirsiniz;
 4. Yer İşareti Odağı

 5. Modüller benzer sistemlerde widget’ların analoglarıdır. Standart ve e-ticaret olmak üzere iki türe ayrılırlar. İkincisi, çevrimiçi mağaza vitrinleri, alışveriş sepetleri, arama seçenekleri ve ürün kategorileri ekleme fırsatı içerir. Standart modüller kümesi bu tipteki tüm sistemler için tipiktir. Metinler, başlıklar, resimler, galeriler, slayt gösterileri, videolar / sesler, bağlantılar, düğmeler, haritalar, alıntılar, bölücüler, HTML kodu ekleme, sosyal ağ düğmeleri, geri bildirim ve iletişim formlarının yanı sıra indirilecek dosyaları içerir;
 6. Yer İşareti Modülleri

 7. Sürücüm bilgisayardan veya bağlantıları izleyerek indirilen dosyaların depolanmasıdır. Sonuçta, stokta yaklaşık 1,5 milyon ücretsiz resim ve ücretsiz videolar var;
 8. Sürücüme Yer İşareti Koy

 9. Ayarlar , aşağıdaki noktaları içeren bir seçenekler bölümüdür:
  • Genel – bir web sitesi adresi, e-posta, favicon ve kullanılabilir depolama alanı hacmine ilişkin verilerin seçimi;
  • Blog – blog yazılarınızı hızla ekleyin, düzenleyin ve yönetin;
  • E-Ticaret – para birimi, ödeme ve nakliye mağazası seçenekleri;
  • Analytics – kaynakları, ayrı sayfaların popülerliği, web sitesinde geçirilen süre hakkında veriler de dahil olmak üzere web sitesi trafiğiyle ilgili ayrıntılı istatistiklere erişim;
  • SEO – web sitesi adı alanını doldurmak, meta etiketler (başlık, açıklama ve anahtar kelimeler), üstbilgi ve altbilgiye kodun eklenmesi, web sitesi haritasının eklenmesi ve arama motoru endekslenmesi için sayfaların açılması / kapatılması;
  • Alan – mevcut alan adını kurmak veya sistemden satın almak;
  • Sosyal medya – sosyal ağ hesaplarınıza bağlantılar eklemek;
  • E-posta – e-postanızı web sitesine bağlama;
  • Etkinlikler – web sitesi ziyaretçileri için etkinlikler ekleme. Tüm kullanıcıların kaydolabilmesi için etkinliğin adını, açıklamasını, yerini ve saatini belirtin.
 10. Yardım – teknik destek ve öğreticilere erişim sağlayan bir bölüm.

“Sayfalar” menüsündeki çok sayfalı web siteleri için yeni sayfalar ekleyebilir ve URL’lerini, SEO verilerini (başlık, açıklama, anahtar kelimeler), altbilgi ve başlık kodunu belirtebilirsiniz. Parola ile onlara erişimi de koruyabilirsiniz.

Yer İşareti’nde bulunan tüm düzenleme seçenekleri setini açıkladık. Oldukça basit. Arızalar da belirgin olsa da, buna kolayca alışabilirsiniz.

Web sitesinin gelişmiş istatistik toplama sistemini beğendik. Web sitenizin performansı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve üzerinde etkili olan faktörleri analiz etmek istiyorsanız, sistemin kontrol paneline erişin. Burası, sayfa görüntüleme sayısı ve benzersiz ziyaretçi sayısı, trafik miktarı, ziyaretçilerin geldiği ülkeler, kullandıkları tarayıcılar, diller vb.Dahil olmak üzere web sitenizle ilgili tüm verileri görebileceğiniz yerdir. İlgilendiğiniz dönemi seçebilirsiniz. , bir hafta, bir ay, bir yıl vb..

Yer İşareti Analizi

Bookmark, başarılı bir iş tanıtımı için gerekli bilgi ve becerileri edinmek isteyen herkes için ilgi çekici E-öğrenme kursları sunmaktadır. Hepsi ücretsiz düzinelerce niş kursa erişim vardır. Kurslar endüstri uzmanları tarafından geliştirilmiştir ve gerçekten bilgilendiricidir.

Hizmet, standart işlevsellik gerçekleştirmeye yönelik orijinal yaklaşımla kalabalığın arasından sıyrılıyor. Benzer maliyetle gelen niş rakiplerin basit ve daha iyi.

e-Ticaret Motoru

Web sitesi oluşturucu, çevrimiçi, mağaza veya sosyal medyada satış yapmanıza olanak tanıyan iyi bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Bookmark, sınırsız sayıda ürün eklemeyi mümkün kılarak büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin verir. Hizmet, hem web mağazanızın hem de satışa sunmayı planladığınız ürünlerin tam kontrolünü elde etmenizi sağlar.

Yer işareti e-Ticaret

Burası, web sitenizi özelleştirebileceğiniz, kupon kodları düzenleyebileceğiniz, 40 ödeme seçeneği ve gerçek zamanlı gönderim entegrasyonları arasından seçim yapabileceğiniz yerdir. Bookmark eCommerce şu anda 50 dili desteklerken, yaptığınız tüm ödemeler ve kredi kartı işlemleri HTTPS protokolü ile güvenilir bir şekilde korunmaktadır.

Blog

Bookmark ile kendi blogunuzu başlatabilir ve yönetebilirsiniz. Bu, kullanıcının dikkatini çekmenin, otoritenizi artırmanın, işletmeniz ve uzmanlaştığınız niş hakkında bilgi sağlamanın kesin bir yoludur. Okuyucularınızı yayınladığınız içeriklerle ilgilenmek için blog’u günün her saatinde güncellemek size kalmıştır..

Arama motoru optimizasyonu

Bookmark ile oluşturulan web siteleri en başından beri SEO dostu. Sistem, kontrol paneli menüsünün Ayarlar bölümünde bulunan önemli SEO alanlarının doldurulmasına izin verir. Bu, sabit trafik üretimi ve arama motorlarında projenizin daha üst sıralarda yer almasını sağlar.

SEO'ya yer işareti koy

SEO parametreleri kategorisine ulaştığınızda, Site Adı Yapısını, web sitenizin sayfa adlarının hem arama motoru sonuç listesinde hem de tarayıcı sekmelerinde görünme biçimini gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin adını seçebilir ve kullanıcıları genel olarak web sayfanızın veya projenizin ana amacı hakkında bilgilendirmek için arama motoru sonuçlarında görüntülenecek site açıklamasını ekleyebilirsiniz..

Ayrıca, Yer İşareti, web sitesi analizlerini izlemek için meta anahtar kelimeleri doldurmanıza, altbilgi ve başlık kodları eklemenize olanak tanır. Dahası, sistem site haritanızı gönderdikten sonra otomatik olarak oluşturur ve düzenli olarak günceller. Seçtiğiniz özel bir site haritasını yüklemenize izin veren özellik bile var.

Benzer şekilde, Bookmark, arama motorlarına yayınlandıktan sonra sitenizde ne dizine ekleneceğini belirlemek için web sitesi robots.txt dosyanızı oluşturur ve günceller.. Projeniz hala yapım veya bakım aşamasındaysa, arama motorlarından gizlenmesine izin veren özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Alan adı

Yer İşareti, projeniz için profesyonel bir görünüm vermesi gereken özel alan adını seçerek hedef kitlenizi etkilemeyi mümkün kılar. Kendi alan adınızı kullanabilmek için web siteniz için yeni bir ad kaydetmeniz veya ücretli aboneliklerden birine yükseltmeniz yeterlidir. Yıllık Yer İşareti planına geçerken, ücretsiz bonus özel alan adı bir yıl boyunca kullanabileceksiniz. Sistem alt alanını ücretsiz olarak kullanmak ve bu durumda web sitenizi ücretsiz olarak yayınlamak da mümkündür.

Alan Adı Yer İşareti

Alan adı ayarlarını yapmak için önce kontrol paneli menüsünde Alan Adı bölümüne ulaşmanız gerekir. Özel etki alanını zaten kullanıyorsanız, sistem otomatik olarak bunun için alt etki alanını oluşturur. Aynı şekilde, kendi başınıza değiştirebilirsiniz. Ancak, web sitenizin alan adını değiştirmeye karar verirseniz, etkinleştirmek için web sitesini yayınlamanız gerekir. Bu arada, sistem en çok proje uzmanlığınıza uyan alan adını bulmanızı sağlar. Kullanılabilirliğini kontrol etmek için Arama alanına erişin ve istediğiniz site adını yazın. Bu oldukça kullanışlı, hızlı ve zaman kazandıran.

Etkinlikler

Web sitenizin uzmanlığına bağlı olarak, proje tanıtımını artırmak ve trafik akışını artırmak için belirli etkinlikler eklemek gibi bir niyetiniz olabilir. Bu amaçla, Bookmark, web sitesinin gösterge tablosu menüsünde bulunan ilgili “Etkinlikler” bölümüne istediğiniz miktarda etkinlik eklenmesine izin verir.

Etkinliklere Yer İşareti Koy

“Etkinlik Ekle” düğmesini etkinleştirip oluşturmaya başlamanız yeterlidir. Etkinlik adını, açıklamasını, yerini (Google Haritalar widget’ı burada kullanışlı olacaktır), etkinliğin tarihini ve süresini ve en uygun resmi eklemek size kalmıştır. Bundan hemen sonra, etkinliğin web sitenize eklenmesi için ayarları kaydedin. Bu kadar!

Gelişmiş E-posta

Yer İşareti ile, Gelişmiş E-posta özelliğini kullanarak web sitesi e-postanızı satın alabilir veya değiştirebilirsiniz. Web sitesi oluşturucu, profesyonel görünüm vermek için web sitenizin alan adına bir e-posta bağlanmasına izin verir. Bookmark Pro e-postası, sitenizin / şirketinizin alan adıyla eşleşir. Böylece, kullanıcıların ezberlemesi ve markanızla ilişkilendirmesi daha kolay olacaktır. Ayrıca, daha önce kullandığınız bile olsa, istediğiniz e-posta platformunu seçebilirsiniz. Zaten sahip olduğunuz mevcut ücretsiz e-posta hesaplarını hizmetle oluşturacağınız hesapla senkronize etmek veya iletmek mümkündür. Posta kutusunu kullanmanın maliyeti aylık 2 ABD dolarıdır.

Yer İşareti E-postası

Bookmark Pro e-postası hakkında da bilmeniz gerekenler, bir akıllı telefon, bir tablet veya bir dizüstü bilgisayar olsun, kullandığınız tüm mobil cihaz arasında kolayca senkronize edilmesidir.. Sistem, tüm giden ve gelen postalar için virüs ve spam koruması sağlar. Bookmark, 5GB alan ve büyük ekler gönderme fırsatı sunar. Boyutları 35 MB’a kadar ulaşabilir, bu da çoğu işletme sahibi için oldukça etkileyici ve yararlıdır.

Ayrıca, e-posta yönetimi için etkileşimli, çekici ve basit arayüzden memnun kalacaksınız çünkü buna alışmak oldukça kolay. Bu özellik çok dilli Web posta desteği ile birlikte gelir ve dünya çapındaki çeşitli konumlara uyacak şekilde tamamen yerelleştirilmiştir. Ayrıca, üç ana kriteri (ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve yüksek performans) izleyerek aldığınız ve gönderdiğiniz tüm postalar için en üst düzeyde güvenlik sağlar. Bu, web sitenizin itibarını ve tanıtımını olumlu etkileyemez ancak.

Video Arka Plan Entegrasyonu

Bookmark, ziyaretçilerinizi ilk bakışta etkilemek için bir video arka planını web sitenize entegre etmenizi sağlar. Marka öykünüzü anlatmak için benzersiz bir video arka planı seçebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu videoya sahip değilseniz, web sitesi oluşturucunun stokta bulunduğu yüzlerce video arasından seçim yapmaktan çekinmeyin. Tüm videolar ücretsiz olarak verilmektedir.

Sosyal Medya Entegrasyonları

Web sitesi oluşturucu, web sitenizi istediğiniz sosyal medya kanallarına bağlamanızı kolaylaştırır. Sistem, sosyal medya hesaplarına bağlanacak sosyal medya düğmelerini hızlı bir şekilde eklemenizi sağlayan bir “Sosyal” modülü sunar. Sonuç olarak, yaklaşık 22 kanalı entegre etmek mümkündür. Ayrıca, gerekirse Facebook yorumlarını ve yorumlarını etkinleştirebilirsiniz.

Yer İşareti Ajans Programı

Yenilikçi Yer İşareti Ajans Programı işinizi büyütmek için kendi web sitesi tasarım ajansı web sitesi almanıza yardımcı olur. Güçlü AIDA asistanından yararlanarak, projeye minimum zaman ve çaba yatırımı ile başlamak için mükemmel bir fırsat elde edersiniz. AIDA işi sizin için otomatik olarak yapacak ve müşterileriniz için web siteleri oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Bu, bir web tasarım ajansına sahip olmayı hayal eden, ancak nereden başlayacağını bilmeyen kullanıcıların dikkatini hak eden harika bir fikir..

Yer İşareti Ajansını neden seçmelisiniz?? Sebepleri çok yönlüdür. Başlangıç ​​olarak, 750 çok yönlü işletme türü arasından seçim yaparak tam özellikli duyarlı ve mobil uyumlu bir ajans web sitesine sadece birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Dahası, müşterilerinizin en uygun varyantları seçmesine izin vermek için birden fazla web sitesini tek bir yerde sergileme fırsatınız olacak. Web sitesi oluşturucu aynı zamanda tüm proje yönetimi ve faturalandırma nüanslarınızı da ele alacaktır, ancak bu, ödeme sorunlarını kendiniz yönetemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Yer İşareti Ajansı

Bookmark Agency’yi Şimdi Deneyin

Bookmark ile bir web tasarım ajansı başlatmak ve yönetmek için uzman bir tasarımcı olmanıza gerek yoktur. Sistemin kodlama gerektirmeden başka proje türleri oluşturmasına izin verdiği gibi, uygun bir sürükle ve bırak editörü kullanarak bir web tasarım ajansı başlatmanıza izin verir. Aynı zamanda, iyi bir programlama bilgisine sahip olan kullanıcılar, bunu özel kodları web sitelerine entegre etmek için kullanabilirler. Bu, projenizi kalabalığın arasından sıyrılmak için harika bir yoldur.

Hizmetin, “Sürücüm” de bulunan stok görüntüleri ve videolardan oluşan bir koleksiyon da dahil olmak üzere ücretsiz olarak sunabileceği çok şey var. SSL Güvenlik Sertifikası nedeniyle, web siteniz her türlü tehdit, çevrimiçi dolandırıcılık ve dolandırıcılığa karşı korunacaktır. Emin olmadığınız herhangi bir sorun varsa veya tasarım ajansı web sitenizle ilgili profesyonel tavsiye almak istiyorsanız, güvenilir müşteri destek ekibi günün her saatinde hizmetinizdedir.

Bookmark Design Agency programından yararlanacağınız diğer avantajların yanı sıra, sınırsız sayıda müşteri, potansiyel ve lisans kazanma, sınırsız disk depolama alanı ve bant genişliği, kendi alan adınızı bağlama fırsatı, web sitenizde görüntülenen hiçbir Bookmark markasından bahsetmek mantıklıdır. , gelişmiş analitik, video arka planı entegrasyon seçeneği, nedenlerinden bağımsız olarak 14 günlük para iade garantisi.

Sonuç olarak, Bookmark Agency Program, kullanıcı katılımını ve dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarmak için AI gücünden yararlanmayı amaçlamaktadır. Şu andan itibaren, program şartlarına ve gideceğiniz faturalandırma seçeneğine bağlı olarak düzenli olarak kendi gelirinizi elde etmek için yılda 99,95 ABD Doları tutarında bir Yer İşareti Aracısı olabilirsiniz.. Bu gerçekten harika bir teklif!

3. Tasarımlar

Yer iminin standart bir şablon koleksiyonu yoktur. Bunun yerine, kapsamlı web siteleri seçeneği sunan AIDA’dır. Tüm entegre temalar çok yönlüdür: yapıya benzer iki web sitesi bulamazsınız. Aynı zamanda duyarlı, çağdaş web siteleri için olmazsa olmaz bir özellik.

Bookmark AIDA Tasarım Seç

AIDA, ihtiyaçlarınıza göre bir web sitesi oluşturmak için işletme türünüzü seçmenizi sağlar. Projeyi herhangi bir nedenle sevmiyorsanız, AIDA’dan sizin için yeni bir tane oluşturmasını isteyebilirsiniz. Sonuçtan tamamen memnun olana kadar eylemi tekrar tekrar yapabilirsiniz. AIDA ile çalışmak basit, hızlı ve ilgi çekicidir. Asistan, güvenilir bir web varlığı oluşturmanıza yardımcı olmak için yaklaşık iki dakika içinde kişiselleştirilmiş, mobil kullanıma hazır bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Projeniz için istediğiniz kadar alt sayfa oluşturabilirsiniz – sistem burada herhangi bir sınırlama veya kısıtlama koymaz. Bunun dışında, gerekli bilgi ve beceriye sahipseniz, kendi HTML kodunuzu gömebilirsiniz..

Yer imi tasarımı özelleştirme ayarları da çok yönlüdür. AIDA, tüm web geliştirme süreciyle ilgileniyor ve etkileyici bir sonuç alsa da, web sitesi tasarımınızı ilgili editör bölümünde de düzenleyebilirsiniz. Burası, web sitenizin stilini ve arka planını düzenleyebileceğiniz ve genel ayarları ayarlayabileceğiniz yerdir. Bu, projelerine kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek isteyen kullanıcılar için çok uygundur..

4. Müşteri Desteği

Bookmark, kullanıcılarına, müşterilerine yüksek kaliteli web siteleri sunmalarını sağlamak için maksimum destek sağlamayı amaçlamaktadır. Yazılı bir formu doldurarak veya hizmetin tüm sayfalarında bulunan canlı sohbet pencerelerini kullanarak günün herhangi bir saatinde Bookmark müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. “Yardım” menüsündeki geri bildirim formu aracılığıyla geliştiricilerle iletişim kurmak da mümkündür..

Hala sorularınız varsa, “Uzmana Sor” bölümünden sistem geliştiricilerine başvurabilirsiniz. Sistemle ilgili soruları sorabileceğiniz ve onlara yanıt alabileceğiniz web sitesi oluşturucusunun güçlü sosyal topluluğuna bu şekilde erişeceksiniz. Platform ayrıca, sistemin nasıl kullanılacağını açıkça anlamak için birçok nasıl yapılır videosunun izlenmesini mümkün kılıyor.

Bookmark ayrıca ücretsiz çevrimiçi eğitim kursunu deneme fırsatı da verir. Sistemle çalışmanın stratejilerini ve püf noktalarını öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu becerileri bir çevrimiçi işletme web sitesi başlatırken daha fazla kullanabilirsiniz. Sistem, canlı demo öğreticisini doğrudan web sitesinde izlemenizi sağlar. Ancak, tüm eğitim ve çevrimiçi kurslara erişmeyi düşünüyorsanız, hizmet size ücretli aboneliklerinden birine (İşletme veya Profesyonel) geçmenizi önerir. Her ikisi de bu fırsatı veriyor.

5. Fiyatlandırma Politikası

Yer İşareti’ni standart kısıtlamalarla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sistem, kendi alan adınızı bağlamanıza, 10’dan fazla sayfa oluşturmanıza, bir mağaza eklemenize ve reklamını kaldırmanıza izin vermez. Bu tür bir plan yalnızca hizmeti keşfetmek ve test etmek için seçilebilir.

Tam özellikli bir iş web sitesine ihtiyaç duyan herkes için sistem ücretli planlar sunuyor. Aslında, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece iki plan var:

 • Profesyonel (11,99 ABD doları / aylık), her yıl ücretsiz alan adı, sınırsız depolama alanı, sayfa ve bant genişliği, reklam kaldırma, gelişmiş SEO, premium destek, şifre koruması, bir web sitesine e-posta bağlantısı, özelleştirilebilir altbilgi sunar;
 • İşyeri (24,99 $ / aylık), Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra 1000’den fazla ürün kartıyla çevrimiçi mağaza oluşturma fırsatı, çevrimiçi PayPal ödemelerinin kabulü, SSL bağlantısı, Ebay, Android ve iOS mağaza yönetimi uygulamasında satış seçeneği.

Yer İşareti Fiyatlandırması

Bookmark’ın maliyeti orta düzeydedir ve sunulan özelliklerin kalitesine ve aralığına tamamen bağlıdır. Profesyonel görünümlü ve fonksiyonel web siteleri oluşturmak için iyi bir seçimdir. Web sitesi oluşturucularının çoğunda olduğu gibi, ücretsiz bir plan, güzel bir web sitesi başlatmakla uyumlu olmayan kısıtlamalar nedeniyle işlevsellikten yoksundur.

Yer İşaretini kullanmanın maliyet etkinliği kendi tercihlerinize ve uygulanabilirliğinize bağlıdır. Hizmetleri için aynı fiyatları talep eden birçok niş rakip var. Ürün, WYSIWYG sistemlerinin standart özelliklerinin, gelişmiş AIDA asistanının ve arayüz benzersizliğinin olağandışı sunumu nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Genellikle, bu makul fiyatlandırma ile iyi bir sistemdir. Seçim yapmak size kalmış.

6. Artıları ve Eksileri

Çekici arayüzden bağımsız olarak, Bookmark’ın bir takım dezavantajları vardır. Uzun vadede ne beklediğinizi fark etmeden önce tam olarak web sitesi oluşturucunun sahip olduğu ve haklarının ne olduğunu anlamak mantıklıdır. Aşağıda sağlanan artı ve eksiler listesine bir göz atalım.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Her işletme için birden fazla web sitesi kombinasyonu oluşturan Gelişmiş AIDA asistanı;
&# X2714; Bir web sitesi başlatmak için kodlama bilgisi ve bilgisi gerekmez;
&# X2714; Sistemle nasıl çalışılacağı konusunda kaliteli eğitim materyalleri;
&# X2714; Güzel entegre istatistik toplama araçları;
&# X2714; Bookmark Tasarım Ajansı Programı.
Single Tek sayfalık web siteleri için kişisel blok oluşturma işlemi uygunsuz;
Editor Görsel düzenleyicide küçük imza yazı tipleri.

Sonuç

Bookmark, çekici bir tam özellikli web sitesi oluşturucusudur. Herhangi bir web sitesi şablonu sunmaz, ancak güçlü bir AIDA asistanına sahip olabilir. Sağlanan bilgileri kullanarak birden fazla işletme için duyarlı web siteleri başlatmayı mümkün kılar. Bir web sitesini başlatma işlemi birkaç dakikadan uzun sürmez, sonuç ise her zaman etkileyici.

İlginç arayüz, yaratıcı web tasarım süreci ve benzersiz istatistik toplama sistemi – geliştiricilerin sistemi kalabalığın arasından sıyrmaya çalıştığı açıktır. Bunu başardılar mı? Evet. Yer işareti işlevselliği ortalamanın üzerindedir, bu da yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için iyi bir seçimdir.

Bookmark, farklı türlerde iş web siteleri oluşturmak için en iyi sonucu verir. Onunla inşa edilen çevrimiçi mağazalar görsel olarak çekici ve çok çeşitli e-Ticaret özellikleri sunuyor. Bookmark maliyetine değer mi? Bu. Web tasarım ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa, sadece bir plan satın alın ve çalışmaya başlayın. Sonuçtan pişman olmayacaksın.

Şimdi Yer İşaretini Deneyin

 Bedava

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map