Zyro İnceleme

Zyro – bir süredir pazarda olan ve başlangıçta Profis Group’un ürünü olarak sunulan bir DIY web sitesi kurucusudur. & Hostinger işbirliği. Zaman geçtikçe, Zyro tamamen bağımsız bir web sitesi oluşturucu haline geldi. Şimdi, kullanmaya değer kılan farklı ve kullanışlı (biraz sınırlı olsa da) bir özellik seti ile birlikte geliyor.


Yeni bir platform olarak, Zyro şu anda Beta sürümünde mevcuttur, bu da sistemin gelişiminin erken aşamasında olduğu anlamına gelir.. Web sitesi oluşturucu ekibi, sonunda tüm sistem performansını etkileyen özellik kümesini geliştirmek için çok çalışıyor. Bununla birlikte, hizmet kullanıcılara birçok avantaj sunarak test etme ve daha fazla kullanım için hala kullanılabilir. Onu keşfetmek ve ustalaşmak için bir kodlayıcı olmaya gerek yok – web sitesi oluşturucu ilk kez ve web tasarım uzmanları tarafından kullanılacak kadar sezgisel..

Peki, yükseltme işleminden sonra sistem nasıl gelişti? Kalabalıktan sıyrılmasını sağlayan yeni özellikler ve araçlar aldı mı veya son incelememizden bu yana hiçbir şey çok değişmedi mi? Bakalım Zyro çağdaş kullanıcılara tam olarak neler sunuyor?.

1. Kullanım Kolaylığı

Web sitesi oluşturucu, arayüzü, editörü ve düzeni hakkında karmaşık bir şey olmadığı için herkes için kullanımı kolaydır. Kayıt işlemi hızlı ve basittir – sadece şablon galerisine yeniden yönlendirilmek için adınızı, e-postanızı ve şifrenizi girin. Bu gerçekten kolay, hızlı ve sorunsuz.

Web sitesi oluşturucunun düzeni sezgisel ve gezinmesi kolay, bu da ilk görüşten oldukça olumlu bir izlenim yaratıyor. Gösterge tablosu biraz fazla basit görünebilir, ancak bu ilk kez kullananlar için sorun değil.

Zyro editörü

Burada gereksiz bilgi bulamazsınız – tüm araçlar ve özellikler buradadır ve göreviniz bir web sitesini özelleştirmek, yönetmek ve yayınlamak için gerçekten ihtiyacınız olanları seçmek. Bu, web sitesi oluşturma sürecinde sadece ilk adımları atan her sektördeki yeni kullanıcı için bir değerdir..

Zyro web sitesi oluşturucu destekleyen bir görsel düzenleyici sürükle ve bırak işlevi ve bu sistemin en önemli özelliklerinden biri. Aslında, diğer DIY site oluşturucuları gibi çalışır: sayfadaki herhangi bir yere seçip sürükleyebileceğiniz çeşitli tasarım öğeleri ve widget’lar içeren bir araç çubuğu vardır. Kullanıcılar ayrıca devam eden çalışmalarının sonucunu görebilir, bu da iyi sonuca katkıda bulunur ve herhangi bir programlama bilgisi gerektirmez. Bunlar, Zyro’yu her tür projenin geliştirilmesi için kullanımı kolay ve kullanışlı bir web sitesi oluşturucu yapan ana parametrelerdir..

2. Özellikler & Esneklik

Web sitesi oluşturucunun Beta sürümünde hala mevcut olduğu sürece, kesinlikle işlevsellikten yoksundur. Uzun vadede sistemin daha zengin özelliklere sahip olmasını umuyoruz. Şu anda, bir web sitesini özelleştirmek ve gelişmiş performans sunmak için yapabileceğiniz çok şey yok.

Zyor özellikleri

Zyro gelişimi için iyi çalışıyor portföy web siteleri, küçük işletme ve promosyon siteleri, restoran / cafe web siteleri ve basit tek sayfalık siteler. Bugün itibariyle, sistemin blogculara ve web mağazası sahiplerine sunacak pek bir şeyi yok, çünkü henüz entegre bloglama veya e-ticaret motorları yok. Umarım, geliştiriciler bu özellikleri entegre etmenin önemini fark eder ve bir sonraki sistem güncellemesi sırasında bunları web sitesi oluşturucunun özellik listesine ekler.

Zyro’nun şu anda sunabileceği özellikler arasında aşağıdakileri vurgulamak mantıklı:

 • Video Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucu, ana ayarlarını daha da düzenlemek için YouTube kanalından bir video dosyasını karşıya yüklemeyi ve entegre etmeyi mümkün kılar. Jus, daha fazla özelleştirme için web sitenize eklemek için ilgili bölümdeki Youtube videonuzun bağlantısını sağlar. Bu, projenizi hedef kitle için daha fazla etkileşim ve ilgi çekici hale getirecektir;
 • Alan Adı Seçenekleri. Zyro iki alan adı bağlantısı seçeneği sunar. Zaten özel bir alan adınız varsa ve bunu web sitesine bağlamak istiyorsanız, Zyro hesabınıza aktarma fırsatınız olacak birkaç kolay adım. Henüz sahip değilseniz, sistem seçtiğiniz herhangi bir alan adını makul bir maliyetle seçmenize ve entegre etmenize izin verecektir. Ücretsiz bir alt alan adını değiştirmek için varsayılan olarak web sitesi oluşturucuya kaydolurken, kullanılabilir bölgelerden birinde (.com, .online vb.) Bir alan satın almanız önerilir. Alanların maliyeti 0,99 ABD dolarından başlar ve yılda 8,99 ABD dolarına kadar çıkar..
 • Google Haritalar Entegrasyonu. Sistem, Google Haritalar’ın bir web sitesine entegre edilmesine izin verir. Bu yalnızca birkaç tıklama ile yapılabilir – sadece Harita Ayarları menüsünü değiştirin ve daha iyi müşteri farkındalığı için entegre haritaya yönlendirilecek olan işletmenizin fiziksel konumunu sağlayın.
 • SEO ve Pazarlama Özellikleri. Bu, web sitesi oluşturucusunun en etkileyici özelliklerinden biridir. Belirli bir sayfanın uygun arama motoru optimizasyonu için gerekli etiketlerin otomatik olarak doldurulmasına izin verir. Ayrıca, sistem basit sosyal medya entegrasyon seçenekleri sunar.
 • Görüntü Yükleme. Zyro ile web sitenizin herhangi bir bölümüne görüntü seçebilir ve yükleyebilirsiniz. Hem sistemin stok koleksiyonundan resim seçmek hem de kendi resimlerinizi yüklemek mümkündür..
 • CTA Düğme Entegrasyonu. Web sitenize bir harekete geçirici mesaj düğmesi eklemek isterseniz, bunu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Düğme metnini düzenleyin ve kullanıcıları yönlendirmek istediğiniz kaynağın bağlantısını belirtin.

3. Tasarımlar

Tema Sayısı:25
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:✘ HAYIR
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR

Şu anda, Zyro şablon koleksiyonu yalnızca 25 şablonu kapsamaktadır, ancak bunlardan sadece bir tanesi önizleme ve özelleştirme için kullanılabilir. Diğer temalar hala yapım aşamasındadır ve yakında kullanıma sunulacaktır..

Zyro şablonları, farklı proje türlerinin geliştirilmesi için iyi çalışırken, imaları ve niş odakları isimlerinden anlaşılabilir. Böylece, burada portföyler, moda mağazaları, restoranlar ve kafe web siteleri, açılış sayfaları, etkinlik ve seyahat web siteleri, spor ve düğün siteleri ile diğer kişisel ve iş projeleri için harika çalışacak bir tema bulabilirsiniz..

Hangi nişe odaklanırsanız odaklanın, burada ihtiyaçlarınızı karşılamak için kesinlikle bir tema bulacaksınız. Tüm Zyro şablonları varsayılan olarak taze, temiz ve duyarlı görünür. Bununla birlikte, en azından mevcut geliştirme aşamasında, onlardan yüksek derecede özelleştirme beklemeyin. Seçilen tasarımı özelleştirmeye başladığınızda, seçenekleriniz yalnızca temel ayarlarla sınırlı olacaktır. Bunlar arasında görüntü ve video yükleme, arka plan seçimi, yazı tipleri ve renk paleti, metin düzenleme seçenekleri, Google Haritalar entegrasyonu ve diğer bazı özellikler bulunur. Bu kadar.

Zyro şablonu

Tasarım özelleştirme araçları ve seçenekleri kümesi kesinlikle arzulanan çok şey bırakıyor. Dahası, Zyro kaynak kodlarını açmaz ve CSS / HTML düzenleme becerilerinizi kullanmanın bir yolu yoktur. İlkel olmasa bile her şey çok basit.

4. Müşteri Desteği

Zyro müşteri desteği sistemin en önemli noktası değildir. Premium plan kullanıcılarına 7/24 müşteri desteği, e-posta ve canlı sohbet yardımı sağlansa da, sistem hala kapsamlı bilgi tabanı desteği sunamaz. Benzer şekilde, doğrudan telefon desteği, video ve metin eğitimleri ve diğer popüler destek seçenekleri yoktur. SSS bölümü oldukça sınırlı ve şu ana kadar sadece birkaç soru var.

Web sitesi düzeniniz ve tasarım özelleştirmeniz üzerinde çalışırken, web tasarım deneyiminizi derecelendirmeniz istenecek Geri Bildirim Açılır sekmesine erişebileceksiniz. Hizmetin geliştiricileri memnuniyet oranınızı ve bazı web sitesi özelliklerini veya öğelerini geliştirme ihtiyacını bu şekilde öğreneceklerdir.

5. Fiyatlandırma Politikası

Zyro fiyat politikası daha uygun fiyatlıdır. Sistem hiçbir zaman sona ermeyen ve bir dizi temel özellik içeren tamamen ücretsiz bir plana sahiptir. Gelişmiş özelliklere erişmek isteyen kullanıcılar, ücretli aboneliğe yükseltmeyi seçebilir. Maliyeti yıllık faturalandırılırsa 2,99 $ / ay (35,88 $ / yıl) veya aylık faturalandırılırsa 3,99 $ / yıl (47,88 $ / yıl) tutarını oluşturur..

Zyro fiyatlandırması

Başlıca premium plan özellikleri arasında özel alan adı bağlantısı, 100 GB bant genişliği, Zyro reklam kaldırma, haftalık yedeklemeler, sınırsız sayıda web sitesi, SSL Sertifikası bağlantısı, özel favicon, artırılmış depolama alanı, 7/24 müşteri desteği bulunmaktadır. Hem ücretsiz hem de ücretli planlar, web sitesi oluşturucu ile başlatılan web sitelerinin 24 saat kullanılabilirliğini sağlayan entegre ücretsiz barındırma ile birlikte gelir.

Web sitesi oluşturucu, bu süre boyunca aboneliği iptal etmeye karar verecek olan kullanıcılar için 30 günlük risksiz deneme ve para iade garantisi sunuyor. Ancak, prim planını herhangi bir zamanda kullanmayı reddetmek mümkündür..

Platform tüm büyük kredi ve banka kartlarını kabul eder. Bunlar Visa, Mastercard, American Express, Discover içerir. Sistemde yapılan tüm ödemeler, tam gizliliği garanti eden 256 bit SSL Sertifikaları ile güvenli bir şekilde korunmaktadır.

6. Artıları ve Eksileri

Diğer tüm web sitesi oluşturucuları gibi, Zyro’nun performansı, tasarımı ve diğer ipucu parametreleriyle ilişkili avantajları ve dezavantajları vardır. Sistemi kullanmadan önce, platformdan ne beklemeleri gerektiğini bilmek onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek kesinlikle mantıklıdır. Bu nedenle, web sitesi oluşturucunun sahip olduğu artıları ve eksileri listelemeye karar verdik. İşte gidiyorlar.

Artıları:
Eksileri:
&# X2714; Kullanımı kolay ve sezgisel;
&# X2714; Duyarlı tasarımlar;
&# X2714; Sürükle ve bırak editörü;
&# X2714; Video, resim ve Google Haritalar entegrasyonları;
&# X2714; SSL Şifrelemesi.
✘ Sınırlı şablon koleksiyonu;
Design Kötü tasarım özelleştirme seçenekleri;
Blog Bloglama ve e-ticaret motorlarının eksikliği;
Plan Ücretsiz plan kullanıcıları için canlı müşteri desteği yok;
Code Kod düzenleme erişimi yok.

Sonuç olarak

Zyro şu anda Beta sürümünde bulunan oldukça tartışmalı bir web sitesi oluşturucusudur. Muhtemelen, sistemi gelişiminin mevcut aşamasında incelerken, dikkate alınması gereken en büyük gerçektir.

Web sitesi oluşturucunun kullanımı kolaydır ve farklı görevlerin yerine getirilmesi için iyi çalışır. Sistem, rekabetçi bir web sitesi oluşturucu olmak için oldukça güzel bir potansiyele sahiptir, ancak yine de özellikle işlevsellik ve tasarım açısından dikkate değer bir iyileştirme gerektirir. Şu anda, Zyro kapsamlı entegrasyon seçeneklerine veya tasarım özelleştirme özelliklerine sahip olamaz – tüm özellik seti sadece temel parametrelerin kullanılabilirliğine iner.

Bloglama ve e-ticaret motorlarının yokluğu da dikkate değer bir aksaklıktır. Aynı şey sınırlı şablon seçimi ve kalitesi ile ilgilidir. Bununla birlikte, iyileştirilmesi gereken çok şey var ve sistemin geliştiricileri tam potansiyelini en yakın gelecekte gerçekleştirecek gibi görünüyor. Açıkçası, Zyro kullanmaktan zevk aldık ve ekibinin sistemi geliştirmeye devam edeceğini umuyoruz. Şu anda, yalnızca basit web sitelerini test etmek ve oluşturmak için uygundur.

Zyro’yu Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map