Emuāra izveidošana ir vienkārša, izmantojot Softaculous

Softaculous 1 Noklikšķiniet uz Instalēšanas programmatūraPamatā ir divu veidu tīmekļa pārziņi. Ir cilvēki, kuriem patīk, ka lietas tiek paveiktas ātri un pēc iespējas automatizētāk. Otra veida cilvēki ir tie, kuriem patīk darīt lietas praktiskāk, ar roku.


Atkarībā no tā, kurā žoga pusē jūs sēžat, jūs, iespējams, neesat sava tīmekļa mitināšanas cpanel programmatūras papildinātāja ventilators, kas pazīstams kā Softakulīgs.

Softaculous ir Instalējiet programmatūru ar vienu klikšķi un tas tiek pieminēts lielākajā daļā emuāru veidošanas apmācības kursu un programmu tīklā kā labākais draugs pat jaunākajiem vietņu veidotājiem, jo ​​tas viegli ļauj ikvienam uzsākt klātbūtni tiešsaistē.

Tā kā miljons gala lietotāju kopš tā pirmsākumiem ir apmierināti ar tā instalēšanas iespējām, nav brīnums, ka uzstādītājs dzīvo ar tik āķīgu etiķeti.

Ne visi tomēr piekrīt, ka tas ir tik fantastiski, kā šķiet. Šajā emuāra ierakstā mēs atklāsim Softaculous darbību un to, vai tas ir pelnījis labu vārdu, ko norāda tās nosaukums.

Softaculous in Cpanel

Softaculous ir skriptu automātiska instalēšana, ko izmanto tīmekļa mitināšanas vadības paneļa serveros. 99,9% tīmekļa mitinātāju piedāvā vadības kanālu Softaculous, ieskaitot HostGator un Bluehost.

Nav viegli palaist garām skriptu bibliotēku, kuru attēlo apaļa smaidiņa ikona, kas atrodas jūsu mitināšanas cPanel programmatūras kategorijā (vai kaut kur līdzīgā)..

Softaculous raksturīgā iezīme ir tā, ka tā ļauj ar vienu klikšķi instalēt lietojumprogrammas lietotāja vietnē. Šajās lietojumprogrammās ietilpst (bet ne tikai);

 • Emuāru izveidošana (piemēram, WordPress)
 • Satura vadības sistēmas
 • Attēlu galerijas
 • E-pasta saraksti un citas adresēšanas programmas
 • E-komercija & Iepirkumu ratiņi
 • Diskusiju dēļi

Šis saraksts, kura galvenā mērķauditorija ir atvērtā pirmkoda lietojumprogrammas, ir atkarīgs no tā, ko katra konkrētā tīmekļa resursdators ir uzstādījis instalēšanai. Šo sarakstu var viegli atrast, noklikšķinot uz ikonas Softaculous, pēc tam vienkārši atlasot to, kuru vēlaties instalēt, un pēc tam sekojot degunam..

Tiek apgalvots, ka ar Softaculous ieviešanu apgrūtinošo lietojumprogrammu uzstādīšana ir kļuvusi par gandrīz niecīgu uzdevumu.

Pabeigtās funkcijas ietver datu bāzes izveidi, failu kopēšanu, atļauju pielāgošanu un konfigurācijas failu iestatīšanu.

Tas arī ļauj ātri atjaunināt tīmekļa lietojumprogrammas uz jaunākajām versijām, lai pasargātu no drošības trūkumu uzbrukumiem. Tomēr, lai to izdarītu, ir svarīgi, lai jūsu tīmekļa resursdators vispirms būtu atjauninājis programmatūru Softaculous, pretējā gadījumā jūs to nevarēsit izdarīt ar saviem skriptiem, ja vien to nedarīsit manuāli.

Lielākais ieguvums, ko Softaculous piedāvā vidusmēra, nevis tehniski domājošiem vietņu īpašniekiem, ir lietošanas ērtums un ātrums, ar kuru ikviens var ātri instalēt emuāru..

softaculous WordPress uzstādītājs

Tomēr ne visi ir ventilatori. Šie pieredzējušākie tīmekļa pārziņi starp mums ir norādījuši vairākus argumentus, kāpēc viņi nekad neizmanto šo rīku WordPress un citu skriptu instalēšanai. Bažas, kas izteiktas par Softaculous, var apkopot šādi;

 • Atjaunināt laika aizkavēšanos – jebkura skripta jaunākā versija sasniedz Softaculous kā atjauninājumu vairākas dienas pēc tā izlaišanas, atstājot emuārus pakļautiem drošības trūkumiem.
 • Samazinātas mācīšanās spējas – automātiska php skriptu instalēšana liedz vajadzību iemācīties uzdevumu manuāli, kas citādi palielinātu lietotāja izpratni par to, kā veikt noderīgus labojumus un novērst problēmas.
 • Datu bāzes ierobežojumi – instalēšanas laikā datu bāzes nevar pielāgot.
 • Instalācijas iestatījumi apieti – Softaculous novirza lietotāju uz instalēto skriptu, apejot iestatījumu opcijas, kas būtu pieejamas manuālas instalēšanas laikā.

Izmantojot savu atslēgas instalēšanas procesu, Softaculous ir izmantojis savu vārdu gan pieredzējušiem on-the-go tīmekļa pārziņiem, gan iesācēju vietņu veidotājiem, kuri vēlas iegriezt zobus tiešsaistes tirgū.

Ātra uzstādīšana, ērta piekļuve un vienkārši lietojama, atvērtā pirmkoda skriptu automātiskā instalēšana kopā ar draudzīgo cPanel saskarni ir mainījusi tempu un progresu, ar kādu vietnes tagad apdzīvo tīmekļa vietu..

Pretēji argumenti tomēr tam, ka Softaculous ir vairāk kavējis, nevis palīdzējis tīmekļa pārziņu sabiedrībai, ir viņu vietā, ciktāl tas atklāj satraucošās jomas ar iespējamiem drošības jautājumiem, kas saistīti ar novēlotu lietojumprogrammu jaunināšanu.

Tāpat kā vairums programmatūras un skriptu, katra dzīvotspēju vērtē pēc lietotāju reakcijas, un tas ir galvenais kritērijs, Softakulīgs joprojām ir konkurences spēks vietņu entuziastiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map