Kā bez maksas izlīdzināt WordPress vietni, izmantojot SumoMe

Vai jūs zinājāt, ka pastāv? bezmaksas rīku komplekts ko varat pievienot savai WordPress vietnei, lai to pārveidotu par trafiku radošu mārketinga mašīnu? Instalējot vienu vai vairākus šīs kolekcijas rīkus, jūs varat padarīt savu vietni ne tikai labāku e-pasta adrešu apkopošanā, bet arī efektīvāku potenciālo pirkumu un sociālo kopumu ģenerēšanā..


Ne tikai tas, bet arī citi šajā paketē esošie rīki dod jums iespēju gūt labāku ieskatu par to, kā jūsu apmeklētāji mijiedarbojas ar jūsu vietni un tā saturs. Izmantojot šos rīkus, jūs varat uzzināt, kur jūsu vietnes apmeklētāji noklikšķina uz jūsu vietnes, un arī to, cik tālu viņi ritina jūsu lapas.

Ja ideja optimizēt un uzlabot savu WordPress vietni, lai piesaistiet vairāk apmeklētāju un uzlabot tā konversijas likmes, pēc tam SumoMe rīku komplekts varētu būt tieši tas, ko jūs meklējat.

summējas

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo spraudni un to, kādus tā papildinājumus jums noteikti vajadzētu izmantot savā vietnē, izlasiet mūsu ceļvedis SumoMe programmai WordPress.

SumoMe: Svarīgākie notikumi

Lai gan SumoMe un tā rīkus var izmantot jebkurā vietnē, WordPress lietotājiem ir īpaši paveicies, jo viņi to vienkārši var instalējiet bezmaksas servera spraudni, pēc tam aktivizējiet atsevišķas lietotnes vai moduļus, kurus viņi vēlas izmantot.

SumoMe pakotni veidojošās lietotnes vai rīki tiek pastāvīgi atjaunināti un pievienoti. Tomēr rakstīšanas laikā ir deviņas bezmaksas iespējas, no kurām izvēlēties, ieskaitot:

 • List Builder: uznirstošā e-pasta izvēles forma
 • Ritināšanas lodziņš: iebīdāma e-pasta forma
 • Viedā josla: galvenes joslas ziņojumu reklāmkarogs ar izvēles e-pasta izvēles formu
 • Kopīgot: sociālo mediju kopīgošanas pogas
 • Attēlu dalītājs: attēlam raksturīgas sociālās koplietošanas pogas
 • Izcēlums: izveidojiet koplietojamas teksta pēdiņas
 • Satura analīze: skatiet, cik tālu lasītāji ritina lapas uz leju
 • Siltuma kartes: skatiet, kur reāllaikā apmeklētāji noklikšķina
 • Kontakta forma: vāciet lasītāju ziņojumus, izmantojot iebūvētu aizsardzību pret surogātpastu

SumoMe galvenie notikumi ir e-pasta biļetenu izaugsmes rīki. Tas ietver lietotnes Sarakstu veidotājs un Ritināšanas lodziņš. Šos rīkus var atrast citur, bet bieži vien dārgos premium spraudņos, piemēram, OptinMonster. Tas padara SumoMe un tā spēju savai vietnei pievienot uznirstošo logu lodziņu vai izvēles e-pasta izvēles veidlapas par brīvu ļoti pievilcīgs.

SumoMe saraksta veidotājs

e-pasta uznirstošās veidlapas aktivizētāji ir ļoti progresīvas, kas ir lieliski. Tas nozīmē, ka atkarībā no izvēlētajiem iestatījumiem veidlapas netiks parādītas līdz brīdim, kad būs piemērots. Tā rezultātā jūs varēsit no lasītājiem piesaistīt vislielāko reģistrēšanās gadījumu skaitu, tos šajā laikā nekaitinot.

Ja vēlaties paplašināt savu e-pasta sarakstu un pārvērst vienreizējos apmeklētājus par abonentiem, ar kuriem jūs varat sazināties jebkurā laikā, List Builder modulis ir efektīvs un bezmaksas veids, kā pievienot uznirstošās izvēles formas uz WordPress vietni.

Lai gan ir svarīgi palielināt e-pasta abonentu sarakstu, pārliecinieties, ka jūsu vietne darbojas kā efektīva mērķu konvertēšanas mašīna varbūt ir vēl svarīgāks. Tas arī padara Content Analytics un Heat Maps lietotnes ļoti pievilcīgas.

SumoMe Pievienot satura analīzi

Lietotne Content Analytics parādīs tieši to cik tālu rit jūsu apmeklētāji uz leju katrā no jūsu vietnes lapām. Lai gan jūs varētu vēlēties domāt, ka apmeklētāji lasa katru jūsu rakstu vārdu, pastāv liela iespēja, ka ievērojams skaits no viņiem pamet jūsu lapas pirms beigām, neatkarīgi no tā, cik labi tie ir uzrakstīti..

Ļoti svarīgi ir zināt, kur jūsu lapas apmeklē visvairāk apmeklētāju. Pēc tam varat bruņoties ar šo informāciju pozicionējiet savus aicinājumus uz darbībām vietās, kas saņems visvairāk skatījumu, vienlaikus dodot apmeklētājiem iespēju izlasīt jūsu saturu pirms piedāvājuma iesniegšanas – vai tā ir saite, lai iegādātos jūsu produktu, abonētu jūsu pakalpojumus vai veiktu kādu citu darbību.

SumoMe Pievienot siltuma kartes

Lietotne Heat Maps sniedz jums līdzīgu informāciju, ko izmantot optimizēt savu vietni. Ja varat viegli redzēt, uz kurām saitēm apmeklētāji noklikšķina, un kuras ne, jūs varat palielināt apmeklētāju skaitu, kuri nokļūst jūsu vissvarīgākajās lapās, veicot nepieciešamās izmaiņas.

Izmantojot siltuma kartēšanas rīkus, vienmēr ir interesanti uzzināt, uz kuriem lapas elementiem apmeklētāji noklikšķina, uz kuriem nav saites. Pievienojot saites uz apgabaliem, uz kuriem tiek noklikšķināts, jūs varat viegli novirzīt vairāk apmeklētāju uz lapām, kuras viņi meklē.

Darba sākšana ar SumoMe

Bezmaksas spraudni var instalēt tieši no jūsu vietnes. Pēc tam, kad tā būs aktivizēta, jums būs jāreģistrē sava vietne, lai pieprasītu bezmaksas kontu – par laimi tas prasa tikai dažus klikšķus un minūtes no jūsu laika.

SumoMe pievieno spraudnis

Tagad, sākot ar vietnes sākumu, varat noklikšķiniet uz peldošās ikonas lai skatītu jums pieejamās lietotnes vai moduļus. Sumo veikalā lietotnes ir sadalītas pa veidiem, ietverot gan bezmaksas, gan premium iespējas.

SumoMe veikals

Pēc tam jūs varat izvēlēties kuras lietotnes iespējot jūsu vietnē. Pēc tam jūs varat piekļūt pielāgošanas opcijām, lai konfigurētu lietotni savai vietnei.

Premium iespējas

Kaut arī SumoMe ietver iespaidīgu bezmaksas rīku komplektu, kas var palielināt jūsu vietnes saņemto trafiku, kā arī palielināt jūsu e-pasta sarakstu, ir pieejami arī daži premium jauninājumi..

Lai gan šīs ir izvēles ekstras, ir vērts apsvērt SumoMe Starter jaunināšanu. Tas ir tāpēc, ka tas dod jums iespēju paslēpjot peldošo ikonu no apmeklētājiem. Šī ikmēneša maksa USD 10 ļauj jums arī piekļūt premium e-pasta atbalstam, ja jums kādreiz būtu nepieciešama palīdzība ar jūsu vietni.

Kad spraudnis ir pierādījis sevi un palīdzējis vai nu paplašināt sarakstu, vai arī radīt vairāk biznesa, varat apsvērt iespēju jaunināt uz premium iespējām.

Secinājums

Tiek ziņots, ka SumoMe lietotnes tiek izmantots vairāk nekā 2 miljonos vietņu, tostarp daži mājsaimniecību vārdi, piemēram, Airbnb un Social Media Examiner.

Tas nozīmē ne tikai to, ka ir maz ticams, ka šis produkts pazudīs, bet arī to, ka izstrādātāji spēj savākt milzīgu daudzumu datu par to, kā lietotnes tiek izmantotas. Tas viņiem pasaka, kuras formas dizainu un pogu konfigurācijas rezultāts ir visaugstākie reklāmguvumu līmeņi. Pēc tam šī informācija ļauj izstrādātājiem turpināt pielāgot savas lietotnes, lai palīdzētu no tām iegūt labākus rezultātus.

Ja jūs meklējat veidu, kā savai vietnei bez maksas pievienot ļoti konvertējošas e-pasta izvēles formas, SumoMe lietotņu komplekts ir jaudīga opcija, kas laika gaitā turpina kļūt noderīgāka..

Uzziniet vairāk par SumoMe šodien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map