Kā izveidot kāzu vietni – soli pa solim

Jūsu kāzas ir par tevi un tavu nākamo līgavu vai līgavaini. Protams, kā jūs, iespējams, jau esat atklājuši, iesaistīti ir arī daudzi citi cilvēki. Ģimene un draugi no visas pasaules (un vairākās laika joslās) pastāvīgi vēlēsies un vajadzēs informāciju par kāzām. Sekot līdzi visam var būt izaicinājums.


kā izveidot kāzu vietni

Mana sieva un es nesen svinējām mūsu kāzu 8 gadu jubileju. Toreiz mūsu kāzu laikā es atceros, ka domāju, cik lieliski būtu, ja mums būtu kāzu vietne, taču es atteicos no šīs idejas, jo nezināju, kā to izveidot. Ja es tikai zinātu, tad to, ko zinu tagad. Cerams, ka šī emuāra ziņa parādīs, cik relatīvi viegli un pieejamu ir vietnes izveidošana par jums un jūsu nākamo sievu vai vīru.

Viena no populārākajām iespējām daudziem pāriem ir izveidot kāzu vietni. Šī vietne var kalpot dažādām vajadzībām no saderināšanās brīža līdz pēc medusmēneša. Parasti pāri kāzu vietni izmanto kā:

 • vieta vitrīnai fotogrāfijas
 • veids, kā sazināties informācija par kāzām
 • dāvana reģistrs
 • veids, kā tvert RSVP
 • un vēl

Kāzu vietnes iestatīšana ir diezgan vienkārša, pat ja neesat īpaši izveicīgs ar internetu. Kāzu vietne var ietaupīt daudz laika. Nosūtot atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem tieši savā vietnē, jūs varat sniegt viesiem vieglu informācijas avotu.

Protams, iespējams, ka katrā ģimenē ir vismaz viens loceklis, kurš miljoniem reižu jāpasaka tas pats, bet kāzu vietne joprojām var ievērojami samazināt to jautājumu skaitu, kas jums būs jāsaskaras.

Šeit ir sniegts detalizēts ceļvedis kā izveidot kāzu vietni.

>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

Kā nosaukt savu kāzu vietni

Jūsu vietnei būs nepieciešams nosaukums, kuru viesi var atcerēties. Parasti vislabākā likme būs jums un jūsu partnera uzvārdiem. Pieņemsim, ka ne visi, kas izmanto šo vietni, noteikti būs ļoti labi pārzina internetu, tāpēc jūs vēlaties vietni, kuru viņi var viegli atrast.

Līdzīgi kā jūs, iespējams, vēlaties saistīt savu vietni ar savu Facebook lapu. Ja kādam ir grūtības atrast jūsu vietni, tas joprojām var atrast jūsu Facebook lapu.

Jūs varat izmantot jebkuru komerciālā domēna vārda sniedzēju un iegādāties jebkuru pieejamo domēna vārdu, kuru vēlaties. Tomēr parasti labāks veids, kā iegūt domēna vārdu, ir izmantot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošina bezmaksas domēnu.

Parasti resursdatora izmantošana domēna nosaukuma iestatīšanai ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā piecelties un darboties (sk. Nākamo sadaļu)

Kāzu vietnes mitināšana

Viena saimniece, kuru mēs iesakām, ir Bluehost. Tie ir lēti, uzticami un piedāvā bezmaksas domēna vārdus. Kāzu vietnēs mums patīk Bluehost cenu noteikšanas iespējas. Jūs, visticamāk, gadiem ilgi neveicat savas vietnes uzturēšanu. Ar Bluehost jūs netiksiet ieslēgts ilgtermiņa līgumā, kas jums nav vajadzīgs.

Reģistrēties

Iepazīstieties ar mūsu soli pa solim, kā reģistrēties vietnē Bluehost

Mainiet savu vārda serveri

Lai jūsu vietne varētu sākt darboties, mitināšanas uzņēmumam ir jāpievieno jūsu domēna vārds. Jums būs jānorāda sava domēna vārdu serveri uz resursdatoru. Neuztraucieties – lielāko daļu darba veic automātiski.

Sīkāku informāciju atradīsit reģistrācijas e-pastā, kuru nosūtīsit no resursdatora. Viņi jums nosūtīs divus vārdu serverus, kas izskatīsies šādi: xxxxx.hostname.com. Kontā atrodiet domēna vārdu un pēc tam atrodiet kaut ko līdzīgu, piemēram, Pārsūtīt DNS. Šeit ievadāt savu vārdu serveri. Var paiet 48 stundas, līdz jūsu mitināšanas uzņēmums atpazīst jūsu domēnu. To sauc par “pavairošanu”.

Ja jūs pērkat mitināšanu, izmantojot Bluehost, jūs saņemat bezmaksas domēna vārdu, un jums nav jāuztraucas par vārdu serveru maiņu

Jūsu CMS instalēšana

Kāzu vietne bez satura ir kā kāzas bez deju grīdas. Cilvēki parādīsies, bet viņiem nav daudz darāmā, kad viņi ieradīsies.

Lai publicētu saturu savā vietnē, jums nepieciešama satura pārvaldības sistēma. WordPress iespējams, ir populārākais CMS, un to, iespējams, vēlaties izmantot. Tas ir pietiekami vienkāršs iesācējiem, bet pietiekami sarežģīts, lai jūs patiešām varētu pielāgot savu vietni.

WordPress instalēšana ir vēl vienkāršāka, izmantojot Softacoulous. Šī bezmaksas programmatūra ļauj “vienu klikšķi” instalēt WordPress.

Vietnes izskata pielāgošana nav šausmīgi sarežģīta, un tas tiešām ir kaut kas, kas jums jāņem vērā. Ideālā gadījumā ģimene un draugi bieži apmeklēs jūsu vietni. Kāpēc gan neaizņemt kādu laiku, apsēsties kopā ar mīļoto un izveidot vietni, kas patiesi atspoguļo jūs abus? Jūs veidosit vairāk nekā tikai vietni – jūs izveidosit atmiņu.

Kāzu tēmas WordPress izvēle

Kad esat izvēlējies satura pārvaldības sistēmu, tagad varat izveidot savu vietni. WordPress informācijas panelis ir vieta, kur jūs faktiski pievienojat un rediģējat lapas. Lai nokļūtu informācijas panelī, vienkārši izpildiet instrukcijas, ko WordPress jums nosūtīs.

Tēma ir vietnes kopējais izskats. Motīvu atlasāt, izvēloties Izskats & Motīvi. Ir bezmaksas un maksas iespējas. Lai arī bezmaksas ir jauki, tie ir arī diezgan vienkārši un izskatīgi.

Jums nav jāprojektē izskats no nulles, lai tas izskatās pats. Ir daudz populāru vietņu ar tēmām, kas īpaši paredzētas kāzām. Mums patīk daži no šīs kāzu tēmas no themeforest.net.

WordPress kāzu tēmas

Satura pievienošana kāzu vietnei

Kad esat izvēlējies motīvu, ir pienācis laiks pievienot saturu. Atveriet cilni Lapas un rediģējiet savas mājas lapas saturu. Pēc tam varat pievienot vairāk lapu, kā vēlaties. Šeit ir daži no satura, kuru jūs varētu vēlēties pievienot:

 • Sīkāka informācija par kāzu laiku un vietu
 • Informācija par viesnīcām un maršrutiem uz un no lidostas
 • Fotogrāfijas. Kāda ir kāzu vietne bez fotoattēlu kopas? Bez kāzām varat iekļaut fotogrāfijas no saderināšanās, mēģinājumiem un pat medusmēneša
 • Neatkarīgi no tā, kas jums patīk. Jo vairāk satura nodrošināsit, jo vairāk vietnes apmeklētāju jutīsies kā daļa no jūsu kāzām

E-pasta kontu iestatīšana

Jūsu tīmekļa mitinātājs, iespējams, piedāvās bezmaksas e-pasta pakalpojumu. Varat izveidot pielāgotu e-pastu, kas saistīts ar jūsu domēnu. Visticamāk, informācijas panelī būs arī sadaļa E-pasta konti, kurā varat izveidot jaunus kontus un lasīt ziņojumus.

Jūs varētu vēlēties saistīt divas e-pasta adreses ar savu domēna vārdu. Jūs varat dot vienu e-pasta adresi draugiem un ģimenes locekļiem, lai viņi varētu tieši sazināties ar jums. Tad jūs varat dot citu e-pasta adresi cilvēkiem, ar kuriem jūs nodarbojaties ar profesionālu darbību, piemēram, floristam, ēdināšanas uzņēmumam utt. Tas var palīdzēt jums organizēt laiku, kas bieži ir diezgan izmisīgs.

Pārbaudot, vai jūsu vietne darbojas tiešsaistē

Kad esat izveidojis savu saturu (vai vismaz pagaidām sākat) un esat izvēlējies perfektu motīvu, jums jāpārliecinās, ka vietne ir tiešsaistē. Visticamāk, jums jau ir labi iet. Tomēr jūs vēlaties ievadīt savu adresi pārlūkprogrammā (vai vairākos dažādos pārlūkos) tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne tiek parādīta pareizi.

Ja jūsu vietne netiek ielādēta, pirmais solis ir atjaunināt domēna vārdu serverus. Ja nezināt, kā to izdarīt, vai ja domājat, ka varētu būt kāda cita problēma, sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju, lai saņemtu specializētu palīdzību.

Jūs vēlaties sākt savu vietni vismaz dažus mēnešus pirms kāzām. Jūsu viesi cik drīz vien iespējams vēlēsies informāciju par ceļojumiem un viesnīcu organizēšanu. Pēc kāzām jums, iespējams, vajadzētu atstāt vietni vismaz līdz brīdim, kad varēsit ievietot dažus attēlus no jūsu medusmēneša brīvdienām.

Kāzu reģistra izveidošana

Savā vietnē varat uzskaitīt vajadzīgos pareizos priekšmetus, taču tas ir tikai sākums. Jūs, iespējams, varēsit arī palīdzēt viesiem praktiski iepirkties, lai iegādātos jūsu kāzu dāvanu. Daudzi veikali piedāvā tiešsaistes reģistru, kurā jūsu viesi var iegādāties kāzu dāvanu, neizejot no mājām.

Savienojuma izveide ar sociālo mediju

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties cilvēkus vai nē, viņi vērsīsies sociālajos medijos, lai iegūtu informāciju par jūsu kāzām. Lielākā daļa vietņu ļaus jums viegli iegult savus Facebook, Twitter un citus sociālo mediju profilus.

Ciktāl tas attiecas uz ziņām sociālajos medijos, jūs vienmēr varat novirzīt cilvēkus uz savu vietni. Vēl viena ideja, kuru jūs varētu vēlēties izmēģināt, ir izveidot savu viesu e-pasta sarakstu. Kad jūsu vietnē ir jauna informācija, varat izmantot savu e-pasta sarakstu un sociālo mediju profilu, lai nosūtītu paziņojumu, ka jūsu kāzu vietnei ir jauns saturs.

Jūs nevarēsit izvairīties no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, taču jūs varētu vēlēties apsvērt iespēju lielāko daļu no jūsu kāzu sarunām saglabāt savā vietnē. Jūsu sociālo mediju draugu vidū var būt kolēģi, paziņas un citi, kas, iespējams, nevēlas dzirdēt katru jūsu gaidāmo balvu detaļu. Tomēr savā vietnē jūs varat ievietot tik daudz satura, cik vēlaties. Galu galā tieši tāpēc cilvēki apmeklē.

Ir kāzu vietne jums?

Vienvārdsakot: .

Kāzu vietnē noderēs lielas vai mazas kāzas. Vietne palīdz savienot draugus un ģimenes locekļus visā pasaulē. Jūs ietaupīsit vērtīgo laiku, nodrošinot viesus ar ērti lietojamiem resursiem ceļošanai un loģistikas informācijai. Turklāt ikviens var baudīt fotogrāfijas un citus jautrus materiālus – pat ja viņi nevar klātienē apmeklēt.

Precēties un plānot kāzas var būt aizņemta un haotiska. Par laimi kāzu vietnes izveidošana ir diezgan vienkārša, pat ja jūs īsti neesat personāls, kas lieto datoru. Kad kāzas būs beigušās un satraukums izzudīs, jūsu vietne būs brīnišķīgs virtuālais suvenīrs, kuru varēsit dārgumus uz visiem laikiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map