Kā sākt emuāru

Ja vēlaties jebkāda veida klātbūtni tiešsaistē, jums jāuzsāk emuārs. Bet kā tad īsti sākt blogu? Ja jums ir savs emuārs, tas ļaus jums paust savu viedokli un viedokļus aizraujošas auditorijas priekšā, reklamēt un pārdot produktus kā īpašnieku un filiāli un, pats galvenais, sevi pozicionēt kā ekspertu izvēlētajā nišā vai tēmā..


kā izveidot emuāruEmuāri nodrošina arī elastīgu platformu, no kuras jūs varat nopelnīt naudu no reklāmām, kas saistītas ar jūsu interesēm, izveidot lojālu sekotāju sarakstu, kuri var izplatīt jūsu ziņojumu vīrusu formātā, parādīt aktuālus videoklipus, kas var kļūt par tūlītējiem trāpījumiem, un atļaut tik daudz vienaudžu mijiedarbību, ka jūsu vārds vai zīmolu var pārvietot no aizēnības uz slavu ātrāk nekā jebkurš cits līdzeklis mūsdienās.

Nišas atrašana

Pirmais solis emuāra izveidē ir balstīt tā saturu uz tendenciozu vai mūžzaļu nišu vai tēmu, kuru cilvēki daudz interesē tiešsaistē. Jaunās nišas parasti ir vērstas uz slavenības darbībām vai tik ļoti gaidītā fiziskā produkta izlaišanu.

Šīs tēmas parasti internetā dominē īsu laika posmu un var izraisīt mērķtiecīgas trafika pieaugumu uz emuāriem, kas izveidoti īpaši, lai izmantotu viņu tūlītēju pievilcību. Jaunākās tēmas var viegli atrast šādās vietnēs;

Mūžzaļās nišas un topošās intereses atšķiras ar to, ka tās pēc savas būtības ir ilglaicīgas un tām ir gandrīz neierobežoti leņķi, kurus var izmantot satura veidošanai. Vēlams izveidot emuārus par mūžzaļajām tēmām, jo ​​to ilgmūžība nozīmē, ka cilvēki vienmēr meklēs informāciju par viņiem.

Emuārs, kas izveidots ap mūžzaļo nišu, spēj saturēt tūkstošiem satura lapu, radīt milzīgu līdzīgi domājošu līdzjutēju uzskatu un iegūt milzīgu “autoritāti” vai aizspriedumus meklētājprogrammu vērtējumos..

Populārākās mūžzaļās nišas ir tās, kas attiecas uz jebkuru no neskaitāmajām tēmām veselības, bagātības un dzīvesveida tirgū..

Mūžzaļo nišu emuāru idejas bieži tiek iegūtas no vietnēm, kuras var atrast šajā saitē; http://www.nichehacks.com/101-resources-discover-hot-niche-ideas/

Neatkarīgi no nišas, kuru izvēlaties kā galveno savam emuāram, ir svarīgi apstiprināt, ka cilvēki, kas to meklē tiešsaistē, ir pietiekami ieinteresēti šajā tēmā. Ir daudz “rīku”, kas var atklāt šo informāciju, no kuriem viens ir Atslēgvārdu plānotājs, kurš ir pieejams caur jūsu bezmaksas Google AdWords kontu.

Pierakstoties savā kontā, nolaižamajā cilnē Rīki un analīze atlasiet Atslēgvārdu plānotājs.

Pēc tam atlasiet pirmo iespēju, lai meklētu jaunus atslēgvārdus. Pēc tam varat ievadīt nišas atslēgvārdu, atlasīt savu atrašanās vietu un pēc tam – “Iegūt idejas”. Atlasiet cilni Atslēgvārdu idejas, lai atklātu precīzu atslēgvārda meklējumu skaitu mēnesī un citus saistītus nišas vārdus.

Kaut arī nav stingru un ātru noteikumu par meklēšanas numuru līmeni, viss, kas pārsniedz 5000 meklēšanas, norāda uz ļoti vērtīgu nišu, kurā iekļūt.

Domēna vārda reģistrēšana

Tagad, kad esat izveidojis savu nišu, nākamais solis ir reģistrēt domēna vārdu, kas identificē jūsu nišu un uzreiz uztver jūsu emuāra saturu. Ir daudz avotu, no kuriem jūs varat iegādāties domēna vārdu, un divas no visvairāk ievērotajām vietnēm ir Namecheap.com un GoDaddy.com..

Pēc mūsu pieredzes, Namecheap.com mazāk uzbāzīgi izturas pret savām reklāmām, un meklēšana vietnē “namecheap.com kupons” sniegs virkni kodu, kurus var izmantot, lai iegūtu atlaidi, pērkot jūsu TLD – augstākā līmeņa domēna vārdu, kas beidzas ar .com, .net vai .org.

Lai arī nav jāreģistrē domēns, kas precīzi atbilst jūsu tēmai, tam vismaz vajadzētu būt jūsu emuāra priekšmeta attēlam..

Tīmekļa resursdatora atrašana

Ja jūs vēl neesat saņēmis mitināšanu, tas būs jūsu nākamais un gandrīz pēdējais solis, kā iegūt emuāru tiešsaistē. Tāpat kā domēna pakalpojumu sniedzēju gadījumā, ir arī virkne mitināšanas platformu, kas var “uzturēt” jūsu domēnu un uzturēt failus, kas veido jūsu emuāru.

Populārs mitināšanas risinājums ir HostGator, un atkal jūs varat atrast atlaižu kuponus tiešsaistē savam pirmajam mēnesim. HostGator.com piedāvās jums pakešu izvēli. Sākot darbu, kopīgais bērnu plāns nodrošinās visu nepieciešamo.

Kad esat izveidojis savu kontu, jums ir “jāpieslēdz” savs domēna vārds un mitināšanas konts, kas ļaus jūsu emuāru parādīt tiešsaistē.

Vienkārši piesakieties savā Namecheap.com kontā un dodieties uz filtru “Pārvaldīt domēnus”. Atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus savam domēna nosaukumam, atlasiet opciju “Pārsūtīt DNS uz Webhost”, ievadiet divus vārdu serverus, kurus HostGator jums pa e-pastu pierakstījās, un saglabājiet izmaiņas. Tagad jūs esat gatavs instalēt savu pirmo emuāru.

Kā interese ir vietnes, kas ļauj jums izveidot bezmaksas emuārus. Dažas no labāk zināmām vietnēm, kuras bieži dēvē par Web 2.0 vietnēm, ietver:

Lai gan šo emuāru izveidošanai nav vajadzīgas tehniskas iespējas, mēs tos iesakām tikai kā galvenās emuāra padevējas vietnes. Nav prātīgi paļauties uz šiem emuāriem kā savu galveno vietni, jo jums nav pilnīgas brīvības publicēt tajos vēlamo saturu..

Izmantojot emuāru kā līdzekli sava biznesa veidošanai, vislabāk ir izmantot platformu, kurai nav ierobežojumu, kas attiecas uz iepriekšminētajiem.

Emuāru platformas izvēle

Populārākā un ieteicamākā programmatūra, ar kuras palīdzību var izveidot savu emuāru, ir WordPress.org platformā. WordPress ir elastīgs un pielāgojams skripts, kuram varat pievienot tūkstošiem logrīku un spraudņu, lai veiktu izmaiņas savā emuārā un pat izmantotu to kā pilnu satura pārvaldības sistēmu.

Jūs varat instalēt savu WordPress emuāru, piesakoties savā mitināšanas kontā un atrodot programmatūras sadaļu mitināšanas vadības panelī. Atlasiet ikonu “QuickInstall”, pēc tam – “WordPress” un cilni “Turpināt”. Nolaižamajā izvēlnē http: // atlasiet savu domēna vārdu un noteikti atstājiet blakus esošo lauku tukšu.

Aizpildiet atlikušos laukus un noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt. Noklikšķiniet uz saites “šeit”, kas seko; jums tagad ir tikko instalēts emuārs! Video instrukcijas procesam ir atrodamas HostGator.com atbalsta lapā.

Kad esat pabeidzis emuāra instalēšanu, varat apmeklēt sava jaunā emuāra mājas lapu, pārlūkprogrammā ierakstot tā domēna vārdu. Vietne, kas tagad tiek rādīta, ir jūsu emuārs par WordPress noklusējuma tēmu.

Motīvs ir vienkārši instalēšana, kuru varat mainīt sava emuāra administrēšanas apgabalā, lai mainītu emuāra izskatu. Pieejams neskaitāms skaits bezmaksas un maksas tēmu; viena izvēle parasti ir tikai personīgas izvēles jautājums.

Tagad, kad jūs zināt, kā izveidot emuāru, jautrība sākas ar mācīšanos, kā padarīt to izskatu un darboties pēc jūsu vēlmēm. Tiešsaistē ir daudz kursu, kas iepazīstinās jūs ar procesu. Sākumā tas var šķist milzīgi, tomēr, ja jūs katru dienu veicat apmācību, jūs varat kļūt par vienu no nākamajiem emuāru veidošanas profesionāļiem, kurš sāka savu pirmo emuāru tieši tāpat kā jūs tagad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map