Kā uzlabot WordPress vietnes drošību, neinstalējot vairāk spraudņu

Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt savu vietni kā jautru blakusprojektu, kā komercuzņēmumu vai kaut kur pa vidu, tās drošībai vajadzētu būt vienai no galvenajām prioritātēm.


Lai gan ir daudz spraudņu, kas izstrādāti, lai uzlabotu jūsu WordPress vietnes drošību, ja jūs esat kaut kas līdzīgs man, jūsu vietne, iespējams, jau čīkst, ņemot vērā pieaugošo papildinājumu un paplašinājumu bibliotēku..

Kā uzlabot vietnes drošību bez WP spraudņiem

Tātad, ja vēlaties stiprināt savas WordPress vietnes drošību neinstalējot papildu WordPress spraudņus, tad šajā rakstā ir sniegti daži padomi, par kuriem var rīkoties, un kas var palīdzēt jums to izdarīt.

Nodrošiniet spraudņus & Motīvi ir aktuāli

WordPress atjauninājumi

Sāksim ar visvienkāršāko, bet, iespējams, vissvarīgāko padomu: WordPress programmatūras, kā arī visu instalēto motīvu un spraudņu atjaunināšanu.

Katrs spraudnis un tēma, kas ir instalēta jūsu WordPress vietnē, ir potenciāls ceļš uz jūsu emuāra aizmugurējo daļu un ar to saistīto kodu un datu bāzi tiem, kuriem ir ļaunprātīgs nodoms. Tas nenozīmē, ka visi spraudņi un motīvi rada drošības risku, vienkārši dažkārt rodas trūkumi. Kad viņi to izdara, izstrādātāji cenšas atrisināt šīs problēmas, atbrīvojot sava koda atjauninājumus.

Tāpēc, pārliecinoties par to, ka visi jūsu vietnes komponenti ir atjaunināti, varat to ļoti paveikt samaziniet vietnes uzlaušanas risku izmantojot sava spraudņa vai motīva ievainojamību vai pat izmantojot pašu WordPress programmatūru.

Regulāri piesakoties savas WordPress vietnes administratora apgabalā, jūs varat sekot līdzi pieejamajiem atjauninājumiem. Pateicoties ērtajai ikonai, kas tiek parādīta informācijas panelī, jūs varat ātri redzēt, vai jums ir pieejami kādi atjauninājumi. Tagad WordPress pat ietver spēja automātiski atjaunināt sevi, un lielākajai daļai lietotāju šī ideja ir ieslēgta, ir laba ideja.

Nostipriniet savu lietotājvārdu un paroli

Vēl viens veids, kā hakeri var piekļūt jūsu vietnei, ir uzminēt jūsu lietotājvārda un paroles kombināciju. Neatkarīgi no tā, vai viņi to dara manuāli vai izmantojot programmatūru, lai ievadītu pēc iespējas vairāk kombinācijas, varat uzlabot savas WordPress vietnes drošību, nodrošinot, ka izvēlēto lietotājvārdu un paroli nav viegli uzminēt.

Administratora konts

Pirmā vieta, kur sākt, ir mainot administratora konta lietotājvārdu jūsu vietnei. Daudzas WordPress vietnes vienkārši izmanto “admin” kā lietotājvārdu šim jaudīgajam kontam, kas kontrolē visus jūsu vietnes aspektus. Ja jūsu vietne izmanto šo lietotājvārdu, jūs uzdrīkstat hakeriem sākt pārspēt šo kombo.

Dzēst administratora lietotāja kontu

Tāpēc šī konta lietotājvārda maiņa ir lieliska ideja. Diemžēl kontu nevar vienkārši pārdēvēt caur lietotāja profila ekrānu. Tā vietā, lai veiktu šīs izmaiņas, izmantojot WordPress datu bāzi, visvienkāršākā pieeja ir vienkārši izveidot jaunu administratora kontu ar neskaidrāku lietotājvārdu un pēc tam pieteikties savā WordPress informācijas panelī ar šo kontu, pirms izdzēst sākotnējo administratora lietotāja kontu.

Dzēst lietotāja saturu

Dzēšot lietotāja kontu, nav jāuztraucas par jebkādu saturu, kas tiek zaudēts. Pēc noklikšķināšanas uz izdzēšanas pogas vienkārši piešķiriet to jaunajam lietotājam.

Izmantojot droša parole ir nākamais solis šajā procesā. Šeit galvenais ir izmantot pēc iespējas vairāk dažādu rakstzīmju tipu, piemēram, ciparus, burtus un īpašās rakstzīmes. Izmantojot a spēcīgs paroli ģenerators rīks, varat nākt klajā ar diezgan sarežģītām kombinācijām, kuras jebkuram būs grūti uzlauzt. Vienīgais mīnuss ir tas, ka šādas drošās paroles ir grūti atcerēties; lai to pārvarētu, ieteicams apsvērt tādu paroļu pārvaldnieka izmantošanu kā LastPass vai 1Parole.

Vēl viens labas prakses piemērs ir regulāri pārskatiet un noņemiet visi neaktīvie lietotāju konti jūsu vietnē.

Saglabājiet savu lietotājvārdu privātu

Vēl viens solis, ko varat spert, ir paslēpiet savu lietotājvārdu no apmeklētājiem. Labākais veids, kā to izdarīt, ir mainīt lietotāja profila lauku “Parādāmo vārdu publiski kā” uz citu, nevis jūsu pieteikšanās lietotājvārdu.

Publisks lietotājvārds

Tagad jūsu lasītāji redzēs šo vārdu, nevis jūsu faktisko lietotājvārdu, blakus katrai emuārā ierakstītajai ziņai.

Mainiet WordPress pieteikšanās lapas URL

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc hakeri vēlas doties pēc WordPress vietnēm, ir šīs programmatūras popularitāte. Tā kā brutālu spēku uzlauzšana var būt skaitļu spēle, jo vairāk vietņu varat uzbrukt, jo lielākas būs jūsu izredzes gūt panākumus.

Pēc noklusējuma visu WordPress vietņu pieteikšanās lapas var atrast tajā pašā URL vai adresē (http://yourdomain.com/wp-login.php). Tomēr līdz mainot pieteikšanās lapas URL jūs varat novietot vienu papildu šķērsli iespējamiem draudiem jūsu vietnes drošībai. Lai gan šī pieeja parasti nepārvarēs ilgstošu uzbrukumu jūsu vietnē, iespējams, ir pietiekami, lai atliktu atsevišķu apmeklētāju šņaukšanos ap jūsu vietni.

Kamēr izmantojot spraudni var padarīt jūsu WordPress pieteikšanās lapas URL mainīšanas procesu samērā drošu un vienkāršu, to manuāli veicot, lielākajai daļai lietotāju nevajadzētu būt vairāk. Šī ziņa WordPress atbalsta forumos sniedz dažus padomus par aizklājot WordPress pieteikšanās lapas bez spraudņa.

Uz drošību vērsta tīmekļa resursdatora izvēle

Izvēloties tīmekļa resursdatoru savai WordPress vietnei, kas ir cieši apņēmusies nodrošināt vietnes drošību, lielāko daļu atbildības var noņemt jūsu rokas, ja runa ir par jūsu vietnes aizsardzību.

Laba tīmekļa vietne var ne tikai rūpēties par programmatūras WordPress atjaunināšanu, neļauties hakeriem un citiem drošības draudiem, bet arī palīdzēt jums jūsu vietnes atjaunošanā, ja kaut kas noiet greizi..

Kamēr nav vienotas atbildes uz jautājumu kurš ir labākais WordPress tīmekļa mitinātājs, apskatot mūsu pārskatu arhīvu, jūs varat atrast vislabāko WordPress vietnes mitinātāju jūsu vajadzībām.

Secinājums

Cerams, ka tagad jums ir daži praktiski padomi, kurus varat izmantot šodien, lai pastiprinātu WordPress vietnes drošību..

WordPress programmatūra pēc būtības nav nedroša, taču tās popularitāte ir palīdzējusi padarīt to par pievilcīgu mērķi hakeriem. Tomēr, veicot šīs darbības un kļūst aktīvāka par savas vietnes drošību varat palikt vienu soli priekšā hakeriem un pielikt pūles savai vietnei vairāk problēmu, nekā ir vērts.

Ja jums ir kādi padomi, padomi vai jautājumi par WordPress vietnes drošības uzlabošanu, nepaļaujoties uz spraudņiem, lūdzu, dalieties ar tiem zemāk komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map