MDDHosting pārskats un salīdzinājums


MDDHosting ir mazāks tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Mūresvilā, Indiānā, ar mitināšanas centru Denverā, Kolorādo.

Ikvienam, kurš vēlas uzzināt, kā tiek apstrādātas tīmekļa lapas, tādi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi kā MDDHosting piedāvā tehnoloģijas un tehniskās zināšanas, kas vajadzīgas, lai jūsu informāciju un uzņēmējdarbību savienotu ar internetu. Lietotāji iegādājas pakalpojumus, diska vietu un tehnoloģijas no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma, lai saglabātu savu vietni serverī un piegādātu to caur internetu.

Tā kā ir pieejams tik daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, var būt grūti atrast jūsu vajadzībām piemērotu uzņēmumu. Pat cenu un funkciju diapazons var atšķirties, padarot to grūti zināt, vai strādājat ar jums piemērotāko uzņēmumu.

Tā kā mazāka mitināšanas kompānija, kas lepojas ar caurspīdīgumu un saziņu ar klientiem, tie šķiet labs risinājums emuāru autoriem un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama mazāka vietne, taču vai funkcijas atbilst solītajam?

MDDNomātīšana

Apskatīsim, ko MDDHosting var piedāvāt.

Kas padara MDDHosting unikālu?

Galvenā uzmanība tiek pievērsta klientu apkalpošanai un personīga klienta sniegšanai, daudzas MDDHosting piedāvātās iespējas un rīki ir paredzēti klientiem, kuri vēlas nedaudz vairāk no sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

Apskatīsim dažas funkcijas un iespējas, kas MDDHosting padara unikālu.

1. Pielāgojami hostinga plāni

Vietne MDDHosting

Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā stingras iespējas to hostinga plāniem. Ir līmeņi, no kuriem jūs varat izvēlēties, ar cenu, iespēju un funkciju klāstu. Klientiem, kuriem varētu būt nepieciešams kaut kas, kas atrodas starp līmeņiem, izvēles iespējas nav lielas.

MDDHosting ļauj jums pielāgot savu mitināšanas paketi tieši jūsu vajadzībām, ieskaitot koplietotā mitināšanas risinājumus. Iespējas sākas tik zemu kā ½ CPU serdeņi, viens domēns un tikai 10 joslas platuma pasākumi mēnesī. Tā kā jūs koplietojat vietu ar citiem uzņēmumiem, vairums hostinga pakalpojumu neatļauj šāda līmeņa pielāgošanu. Tas nodrošina, ka jūs saņemat visu nepieciešamo, nemaksājot par funkcijām, kuras jums nav.

Pat VPS (virtuālais privātais serveris) ietver pielāgošanas iespējas. MDDHosting ietver standarta VPS mitināšanu, kā arī premium mākoņa mitināšanas iespējas. Paketes pielāgošana ir tikpat vienkārša kā slīdņa josla. Jūs varat ātri noformēt serveri atbilstoši savām specifikācijām.

2. SeRver specifikācijas

Vietne CloudLinux

Daudzi uzņēmumi tur aparatūras specifikācijas pēc iespējas tālāk no potenciālajiem klientiem. MDDHosting nodrošina caurspīdīgumu līdz galējībai un pat savā tīmekļa vietnē iekļauj Denverā bāzētu serveru attēlus. Visi serveri izmanto 48 Core vai lielāku CPU un vismaz 256 GB RAM.

MDDHosting saviem LiteSpeed ​​un ClouldLinux darbinātajiem apkalpotājiem izmanto cietvielu diskus (SSD). Viņi piedāvā dubultu lieku 10 GBPS savienojumu ar internetu. Serveri tika modernizēti uz ļoti pieejamu, izplatītu un pašdziedinošu SSD glabāšanas apgabalu tīklu, izmantojot StorPool – bloku glabāšanas risinājumu, kas specializējas mākoņa balstītās sistēmās. Saskaņā ar MDDHosting, šī sistēma sekundē nodrošina I / O operāciju pieaugumu par 900% un kopējā joslas platuma pieaugumu par 1200%. Viņi apgalvo, ka sistēma nodrošina ievērojami augstāku veiktspēju un uzticamību.

MDDHosting piedāvā zemu cenu, bet ārkārtīgi ātru un uzticamu tīmekļa mitināšanu progresīvajos serveros. Viņi ir ielikuši laiku, naudu un pārdomājuši tehnoloģiju resursus, ko viņi izmanto, un tas parāda.

3. Vietņu dublējumi

Atpakaļ uz augšu

MDDHosting piedāvā manuālu pilnīgu dublēšanu no cPanel (uz Linux balstītas grafiskas saskarnes, lai pārvaldītu jūsu vietni) rezerves kopiju sadaļu. Pilna dublējumkopija ietver jūsu FTP un e-pasta iestatījumus, datu bāzi un vietni. Līdzīgi jūs varat atjaunot savu vietni, izmantojot cPanel.

4. Vietnes iestatīšana un noformēšana

VietnePad vietne

MDDHosting izmanto vietņu veidošanas rīku SitePad ar vairāk nekā 300 dažādām tēmām, no kurām izvēlēties. VietnePad satur vairāk nekā 40 populārus logrīkus, kurus varat izmantot savā vietnē, ieskaitot slīdņus, bagātinātu tekstu, attēlus, video, audio, sociālos medijus, Google Maps un kontaktinformācijas veidlapas. Varat arī izveidot lapas vietnē SitePad un pēc tam tās automātiski publicēt savā vietnē. Visas vietnesPadP motīvi reaģē uz mobilajām ierīcēm.

SitePad ir lieliska iespēja uzņēmumiem un lietotājiem, kuriem jau ir vietne un kuri vēlas pievienot vai atjaunināt lapas. Lietotājiem, kas vēlas izveidot jaunu vietni no jauna, var rasties problēmas ar veidnēm un logrīku un lietotņu trūkumu.

5. Atbalsts pa e-pastu, izmantojot MDDHosting

Rokas, kas strādā pie klēpjdatora

MDDHosting atbalsta e-pastu. Izmantojot MDDHosting, varat izveidot e-pasta kontu, izmantojot cPanel. Par papildu samaksu varat iegādāties e-pasta filtru SpamExperts, lai bloķētu ļaunprātīgu programmatūru, surogātpastu un vīrusus. Varat pārskatīt e-pastu, izmantojot SpamPanel, nodrošinot piekļuvi e-pastam, kuru filtrs iepriekš bija ielicis karantīnā.

6. Vietnes drošība

Bloķēt

Vietnes drošība ar MDDHosting par nelielu samaksu tiek apstrādāta vietnē SiteLock. Vietne Vietne nodrošina ikdienas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, lai atrastu vietnes ievainojamības un bīstamu kodu. Pakalpojums automātiski novērš draudus, ko tas atrod jūsu vietnē. Vietne Lock tiek iestatīta automātiski, nodrošinot tūlītēju aizsardzību bez nepieciešamības instalēt.

SiteLock kā papildu aizsardzību piedāvā arī tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri TrueShield. MDDHosting piedāvā arī (par papildu samaksu) vietņu bloķēšanas ārkārtas situāciju reaģēšanu, kas sniedz ārkārtas palīdzību, lai atgūtu uzlauzto vietni.

7. Citas iespējas

Citas personālo datoru iespējas

Papildus tīmekļa mitināšanai MDDHosting uzņēmumiem piedāvā arī izcilu mākoņa mitināšanu.

Izmantojot premium mākoņa mitināšanu, uzņēmumi var aizstāt vietējos serverus ar mākoņa serveriem, izmantojot MDDHosting. Mākoņu serveri ir ļoti pieejami, izturīgi pret traucējumiem un ārkārtīgi mērogojami, padarot tos par lielisku risinājumu augošiem uzņēmumiem.

Izmantojot MDDHosting, jums ir piekļuve neierobežotai SSD diska vietai un datu pārsūtīšanai. Mākoņa servera jaudas palielināšana ir vienkārša. Iespējas sākas ar 2 CPU kodoliem un 2 GB RAM un sniedzas līdz pat 16 CPU kodolu sistēmai ar 16 GB RAM.

Cenu noteikšana MDDHosting

MDDizmitināšanas plāns

MDDHosting plāni ir ārkārtīgi konfigurējami, un uzņēmums piedāvā kuponus, kurus var izmantot pirkuma izmaksu samazināšanai. Cenas ir pielāgojamas atkarībā no vēlamajām funkcijām un jūsu prasībām. Mēs apskatīsim tipisko plānu un papildu iespēju bāzes cenu.

Koplietošanas hostinga plānu cenā ietilpst:

 • Pielāgojams: 3,00 USD mēnesī par ½ CPU kodolu un 1 GB RAM. Jums ir arī 1 domēns, 1 GB SSD atmiņas, 10 GB joslas platums un 5 MySQL datu bāzes.

 • Piemaksa: USD 24,25 mēnesī par 2 CPU kodoliem un 2 GB RAM. Jums ir arī neierobežoti domēni, neierobežota SSD krātuve, neierobežots joslas platums un neierobežotas MySQL datu bāzes.

 • Katru no šiem plāniem var palielināt, izmantojot lielāku jaudu. Atkal MDDHosting priekšrocība ir spēja pielāgot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

 • Papildus vietnes kopīgai mitināšanai MDDHosting ietver arī premium mākoņa mitināšanu. Mākoņu mitināšanai ir dažādas pakāpes. Mēs šeit parādām četrus no tiem.
 • PR2: 25,00 USD / mēnesī par 2 CPU kodoliem un 2 GB RAM. Ietver arī neierobežotu SSD diska vietu un joslas platumu.
 • PR8: USD 100,00 mēnesī par 8 CPU kodoliem un 8 GB RAM. Ietver arī neierobežotu SSD diska vietu un joslas platumu.
 • PR12: USD 150,00 mēnesī par 12 CPU kodoliem un 12 GB RAM. Ietver arī neierobežotu SSD diska vietu un joslas platumu.
 • PR16: USD 200,00 mēnesī par 16 CPU kodoliem un 16 GB RAM. Ietver arī neierobežotu SSD diska vietu un joslas platumu.
 • MDDHosting piedāvā vairākus cenu līmeņus tālākpārdevēju vietņu mitināšanai. Tālākpārdevēji izmanto MDDHosting, lai mitinātu tālākpārdevēja pārdoto vietni. Visos tālākpārdevēju kontos ir iekļauts Softaculous, lai lejupielādētu un pārvaldītu logrīkus, kā arī SitePad vietņu veidotājs un neierobežots joslas platums:
 • Tālākpārdevēja Basic: USD 24,50 mēnesī līdz 50 cPanel kontiem un 50 GB diska vietas.
 • Starpnieks tālākpārdevējs: USD 49,50 mēnesī līdz 100 cPanel kontiem un 100 GB diska vietas.
 • Tālākpārdevējs: USD 74,50 mēnesī līdz 150 cPanel kontiem un 500 GB diska vietas.
 • MDDHosting piedāvā virtuālos privātos serverus (VPS). Visi līmeņi ietver cPanel pārvaldību, pilnīgu piekļuvi saknei un bezmaksas iestatīšanu.
 • VZ 2G: USD 99,95 mēnesī par 100 GB krātuves, 1 TB datu pārsūtīšanas, 2 CPU kodoliem un 2 GB RAM.
 • VZ 4G: 179,95 USD / mēnesī par 200 GB krātuves, 3 TB datu pārsūtīšanas, 4 CPU kodoliem un 4 GB RAM.
 • VZ 6G: 249,95 USD / mēnesī par 300 GB krātuves, 5 TB datu pārsūtīšanas, 6 CPU kodoliem un 6 GB RAM.
 • MDDHosting piedāvā vairākus SiteLock drošības līmeņus, ļaujot klientiem izvēlēties viņiem piemērotu plānu.
 • Visiem, kas noklusina, tacuAtrodi: 24,99 USD gadā par vietnes skenēšanu pret ļaunprātīgu programmatūru. Ietver līdz 25 lappusēm.
 • Visiem, kas noklusina, tacuLabot: 99,99 USD / gadā (vai 14,99 USD / mēnesī) par ļaunprātīga koda automātisku atrašanu un noņemšanu. Ietver līdz 500 lappusēm.
 • Aizstāvēt: USD 299,99 gadā (vai USD 49,99 mēnesī) par draudu atrašanu, novēršanu un novēršanu ar vietnes paātrināšanu. Ietver līdz 500 lappusēm.
 • MDDHosting jūsu vietnē piedāvā dažādus SSL sertifikātus, lai nodrošinātu papildu aizsardzību. Tie ietver:
 • RapidSSL: USD 35,00 / gadā ar 256 bitu šifrēšanas stiprumu
 • GeoTrust QuickSSL: USD 125,00 / gadā par pilnībā kvalificētu domēna vārdu, kas piedāvā dinamisku vietnes zīmogu un neierobežotu servera licencēšanu.
 • GeoTrust True BusinessID ar EV USD 179,00 gadā. Sertifikāts nodrošina visaugstāko drošību, dinamisku vietnes zīmogu un neierobežotu servera licencēšanu.
 • MDDHosting nodrošina arī e-pasta surogātpasta filtrēšanu.
 • E-pasta filtrēšana: 2,99 USD / mēnesī par domēnu SpamExperts surogātpasta filtrēšanas pakalpojumam.

Sabiedrības uztvere par MDDHosting

Cilvēki staigā

Ir daudz cilvēku, kuriem patīk MDDHosting un viss, par ko viņi iestājas.

Daudziem patīk lēts ātrums un uzticamība, ko iegūsit no MDDHosting. Tā pamatā ir stabila sistēma ar augstākās klases datu centru, un klienti jūtas, kā tā darbojas un uzticama. Viņi iegūst augstākās klases sistēmu bez augstākās cenas.

Citiem patīk pielāgojams pakalpojums un cenas, izmantojot MDDHosting. Ar ļoti zemām cenām, kuras var viegli palielināt, recenzenti uzskata, ka par tīmekļa mitināšanu viņi nekad nemaksā vairāk, nekā nepieciešams. Viņu pakalpojumu un aprīkojuma caurspīdīgums ir vēl viens MDDHosting bieži minētais ieguvums.

Neskatoties uz šīm priekšrocībām, citi uzskata, ka MDDHosting ir mazs uzņēmums, kas cīnās ar daudzām mazā uzņēmuma problēmām. Tas ietver klientu atbalsta trūkumu. Daži klienti sūdzas, ka, atbildot uz problēmu, var paiet vairākas dienas. Ar tik stingriem logiem katram pielāgojamam līmenim ir viegli pārsniegt limitus, it īpaši augošiem uzņēmumiem, kas var izraisīt sūdzības par cenu noteikšanu. Citiem traucē problēmas ar dažu atbalsta komandu profesionalitāti.

Kā MDDHosting salīdzina ar tirgu

Sieviete, nomāts zemes gabals, dolārs

Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, MDDHosting ir mazāks uzņēmums, un tas dažos veidos to parāda.

MDDHosting nav lielāku konkurentu resursu. Viņi nepiedāvā īpašus serverus un nepiedāvā patiesu atbalstu visu diennakti, kaut arī viņi sola atbildēt pēc iespējas ātrāk, izmantojot savu biļešu sistēmu. Būs klienti, kas gaidīs, kad viņiem vajadzēs atbildēt uz jautājumu vai rodas problēma.

Nav tādu apmācību kā jūs ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un trešās puses lietotnēm ir mazāks atbalsts. Daudziem pakalpojumiem un funkcijām, piemēram, vietņu migrācijai, trūkst informācijas.

Bet MDDHosting zina, kā izmantot viņu piedāvātās iespējas. Tie ir mazāks uzņēmums, un daudzi klienti regulāri zina un strādā ar uzņēmuma īpašnieku. Daži klienti runā par tālruņa pacelšanu, lai runātu tieši ar viņu.

MDDHosting nav ko slēpt. Viņi cilvēkiem precīzi stāsta, kādu aprīkojumu un tehnoloģijas viņi piedāvā, un savā vietnē pat iekļauj sava servera iekārtas attēlus. Viņi lepojas ar to, cik caurspīdīgi viņi ir kā uzņēmums, un tas parāda.

Tikai daži citi uzņēmumi piedāvā pielāgojamās iespējas, kuras jums piedāvā MDDHosting. Ja precīzi zināt, ko vēlaties un vēlaties, varat būt pārliecināts, ka tieši to jūs iegūsit, izmantojot MDDHosting.

Ko mēs domājam par MDDHosting

Kāds strādā pie klēpjdatora

MDDHosting ir mazāks uzņēmums, un ir dažas problēmas, kuras mēs esam saskatījuši, izmantojot mazāku, privātu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Dažiem cilvēkiem ir lieliski sazināties ar katru mijiedarbību, taču, ja sistēma nonāk sarežģījumos un jums ir nepieciešami daudz lielāka uzņēmuma resursi un atbalsts, jums tas nebūs MDDHosting.

Bet, ja jūs neuztraucaties par sadarbību ar mazāku uzņēmumu, MDDHosting lielākajai daļai klientu nodrošina stabilu sistēmu un pozitīvu pieredzi. Tie var būt mazi, taču viņiem ir resursi, kas pieejami lielākam darbam, un uzņēmumi ir gatavi mērogošanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map