Pašnovietota (bezmaksas) vai mitināta (apmaksāta) e-komercijas programmatūra

Ja jūs meklējat pareizo programmatūras veidu, lai darbotos jūsu e-komercijas bizness, drīz jūs atklāsit, ka iespēju klāsts ir plašs.


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

e-komercijas programmatūraJums var rasties jautājums, vai izvēlēties vienu no daudzajām bezmaksas programmatūras pakotnēm vai maksāt pārdevējam par noteiktu produktu. Atbilde zināmā mērā būs atkarīga no vajadzīgā lietojuma veida. Šeit ir daži apsvērumi par atvērto avotu pašizmitināta (bezmaksas) vai mitināta (apmaksāta) e-komercijas programmatūra

Atšķirība starp pašnodarbinātiem & Hosted e-komercijas programmatūra

E-komercijas programmatūru, ko izstrādājusi brīvi organizēta kopiena, sauc par “atvērto avotu”. Tas ir arī pazīstams kā FOSS (bezmaksas un atvērtā koda programmatūra). Pirmkods ir pieejams visiem. To var apskatīt ikviens, kurš zina, kā lasīt kodu. Kodēšanu var mainīt un lejupielādēt tie, kuriem ir zināšanas to izdarīt. Šīs programmatūras galvenais elements ir tas, ka tā ir bezmaksas. Brīvi darboties, brīvi redzēt kodu, brīvi kopēt un izplatīt, kā arī modificēt un atbrīvot modifikācijas. Jāatzīmē, ka “bezmaksas” nenozīmē “lētus” vai zemas kvalitātes produktus.

Apmaksāta programmatūra nebūt nav pretstats atvērtā avota programmatūrai. Tirdzniecības paketes izveido un izplata pārdevēju organizācija, kas pārdod paketes lietošanas tiesības. Pārdevējs nodrošina apmācību, atbalstu, uzstādīšanu un citus pienākumus, kas parasti sedz klienta izmaksas.

Lietošanai ir dažas acīmredzamas priekšrocības atvērtā pirmkoda vai pašu mitināta e-komercijas programmatūra. Izmēģināt, pirkt un atjaunināt var bez maksas. Kodēšana nebūs jāiegādājas, taču, iespējams, būs jātērē resursi, lai tā darbotos jūsu organizācijas vajadzībām. Noderīga ir spēja pielāgot un kontrolēt precīzu pamata paketes izmantošanu savām vajadzībām. Sabiedrībā balstīta organizācija nozīmē, ka risinājumi parasti ir piemēroti grupai, kura izmanto programmatūru. Pastāv arī filozofija, ka noteiktām lietām vajadzētu būt lietotājiem brīvām, nevis dažām no tām, kuras stingri kontrolē ar peļņas motīvu.

Piegādātāja nodrošinātas vai mitināta e-komercijas programmatūra iekļaujiet iespēju pašiem iegādāties “pabeigta atslēga” produktu ar plašu profesionālu atbalstu. Pārdevēja nodrošinātajai programmatūrai ir tendence būt labāk dokumentētai, lai izmaiņas, kas jāveic lietojumprogrammas personalizēšanai, būtu mazāk sarežģītas. Piegādātāja programmatūra parasti tiek sagaidīta, ka tirgotājs novērsīs kļūdas vai problēmas. Lielākā daļa no tām ir izstrādātas pirms programmatūras izlaišanas.

Nevar ignorēt to, cik svarīgi ir novērtēt savas vajadzības pirms lēmuma pieņemšanas. Pārbaudiet katra e-komercijas veida stiprās puses. Apskatiet katra veida īpašības, izmaksas un atribūtus. Pirms programmatūras iegādes jums ieteicams apskatīt, kas bezmaksas programmatūras pakotnēs ir pieejams ar tām pašām funkcijām vai līdzīgām funkcijām.

Pētot atvērtā pirmkoda (bezmaksas) vai mitinātās (apmaksātās) e-komercijas programmatūru, ir svarīgi veltīt laiku, lai izklāstītu savas grupas vajadzības un organizatorisko struktūru. Iespējams, ka vienam īpašniekam nav laika veikt korekcijas, kas būs jāveic. Ir arī taisnība, ka pārdevēja programmatūras sākotnējās izmaksas var būt ievērojami augstākas.

Pašpietiekama e-komercijas programmatūra

Šīs iepirkumu grozu platformas ir atsevišķas programmas, kuras var brīvi izmantot, taču tās būs jāinstalē un mitināt, izmantojot jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja serveri, piem. izmantojot Bluehost, HostGator vai GoDaddy.

 • Magento.com (kopienas izdevums) daudziem tiek uzskatīts par labāko. Magento ir spēcīgs e-komercijas risinājums, un tam ir daudz funkciju. Negatīvie ir tas, ka mācīšanās, kā tā darbojas, nāk ar diezgan stāvu mācīšanās līkni.

WordPress iepirkumu ratiņi

 • Tur tiešām ir tikai pieminēšanas vērts WooCommerce ja jūs nolemjat iet pa WordPress ceļu. Apkārt ir vēl daži citi, kā arī spraudņi, kurus varat instalēt, taču WooCommerce ir līdz šim labākā WordPress e-komercijas platforma.

Hosted e-komercijas programmatūra

Šie iepirkumu grozi ir pilnībā mitināts pakalpojums, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par programmatūras vai serveru uzturēšanu. Tomēr tas maksā par cenu, jo visām šīm iespējām būs nepieciešams abonements mēnesī. Zemāk ir populārākie nodrošinātāji mitinātās programmatūras telpā:

 • Populārākā izvēle šeit ir Shopify.com. Viņu programmatūras platforma darbojas vairāk nekā 70 000 tiešsaistes veikalu, ieskaitot General Electric, Foo Fighters un Amnesty International.
 • Vietne Magento.com
 • BigCommerce.com
 • Volusion.com

TL; DR

Pareizākās platformas izvēle ir vissvarīgākais lēmums, kuru jūs pieņemsit, lai nākotnē gūtu panākumus jūsu tiešsaistes veikalā. Īsi runājot, ir trīs faktori, kas jums jāņem vērā pirms izvēles. Šie ir; budžets – Jūs varat iegūt mieru, izmantojot pilnībā mitinātu risinājumu, programmēšanas prasmes – ja jūs zināt, kā kodēt, daudzus pielāgojumus varat veikt pats un izmantot pats mitinātu vai WordPress risinājumu, un kādas ir obligāti jābūt funkcijām jūsu veikalam (SKU / krājumu pārvaldība, SEO, e-pasta mārketings, drošība, atbalsts utt.), ko var piedāvāt mitināts risinājums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map