Sāciet izveidot savu skaistumkopšanas emuāru par mazāk nekā 100 ASV dolāriem – neticami vienkārši un vienkārši soļi

Skaistumkopšanas niša ir gan jautra, gan aizraujoša. Nozare pati par sevi ir ļoti dinamiska, tāpēc tendences pastāvīgi mainās, un tēmas vienmēr mainās.


Ja jūs sajūsmina kosmētika, vispārējā veselība, ādas kopšana, frizūras, skaistumkopšanas līdzekļi un mode, tad tiešsaistē varat izrotāt sev vietu ar skaistumkopšanas emuāru.

kā sākt skaistumkopšanas emuāru par mazāk nekā 100 ASV dolāriem

Kāpēc jāsāk skaistumkopšanas emuārs?

Jums nav jābūt rakstīšanas grādam vai profesionālam rakstīšanas fonam sāciet pats savu skaistumkopšanas emuāru.

Patiesībā daudzus populārākos emuārus tiešsaistē veido cilvēki, kuri vienkārši raksta par to, kas viņus visvairāk satrauc, un pastāvīgi atjaunina savus lasītājus ar informatīviem un asprātīgiem ierakstiem..

Savam emuāram ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, jūs varat nopelnīt pienācīgus ienākumus, izmantojot reklāmas un saiknes ar skaistumkopšanas un modes uzņēmumiem.

Varat arī sazināties ar skaistumkopšanas preču mazumtirgotājiem, lai jūs varētu nopelnīt papildu ienākumus.

Ir arī daudzi skaistumkopšanas emuāru autori, kuriem tiek nosūtīti produkti pārbaudei un recenzijām, dažreiz pat pirms produktu nonākšanas veikalos.

Tas ļauj jums pakļauties jaunākajām tendencēm skaistumkopšanas nozarē, kas ir liela priekšrocība, ja vēlaties kļūt par autoritāti šajā nišā.

Pirms darba sākšanas

Ir svarīgi veikt prāta vētru pašā sākumā. Kad iedvesma jūs saņems, apsēdieties un izlemiet, par kādu skaistumkopšanas nozares aspektu jūs vēlētos blogot. Pēc tam izveidojiet to ziņu sarakstu, kuras jūs varētu vēlēties rakstīt.

Vissvarīgākais jautājums, ko varat uzdot, ir šāds: “Ja es būtu pats sava emuāra lasītājs, ko es būtu ieinteresēts lasīt?”

Padomājiet arī par dažādajām “apakškategorijām”, kuras varat mainīt. Piemēram: produktu atsauksmes, dienas produkts, makeover padomi un gadījuma raksti.

Pēc tam apskatiet citus emuārus un novērojiet lietas, kas jums patīk un nepatīk satura, tēmu, rakstīšanas stila un vispārējā izskata ziņā..

Protams, nekopējiet nevienu, bet, apskatot apkārtni, jūs varēsit plūst radošās sulas un gūt idejas, kā jūsu emuārs var atšķirties.

Padomājiet arī par to, kā pievienot multividi savām ziņām, piemēram, videoklipiem vai fotoattēliem. Tas palīdzētu, ja jums būtu augstas izšķirtspējas kamera, kas uzņem skaidrus fotoattēlus, kā arī fotoattēlu rediģēšanas programmatūra krāsu korekcijai un apgriešanai.

Apsveriet arī savu mērķa publicēšanas biežumu. Vai vēlaties vai varētu nosūtīt ziņojumu katru dienu, reizi nedēļā vai ik pēc 3 dienām? Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no tā, par kādu biežumu izlemjat, ir svarīgi regulāri izlikt ziņojumu.

Jūs varētu viegli pazaudēt savus lasītājus, ja jūsu publicētie sludinājumi ir pretrunīgi. Faktiski būtu vieglāk, ja jūs varētu rakstīt ziņas jau iepriekš, tad vienkārši “ieplānojiet” tās nākamajiem datumiem.

Tagad, kā jūs nopelnāt naudu? Ir daži veidi, kā gūt peļņu no sava emuāra. Vispopulārākais veids ir, izmantojot Google Adsense – jūs varat nopelnīt ieņēmumus, kad skatītāji noklikšķina uz jūsu emuāra reklāmām.

Nitty-Gritty Stuff – vienkārši soļi, lai izveidotu savu skaistumkopšanas emuāru

Apkopojot, ir četras vienkāršas darbības, kā izveidot skaistumkopšanas emuāru:

 1. Izvēlieties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju
 2. Iegūstiet domēna vārdu
 3. Instalējiet WordPress
 4. Izdaiļojiet savu skaistumkopšanas emuāru

Pirms mēs pieturamies pie šīm darbībām, vispirms runāsim par mitināšanu – vai izvēlēties bezmaksas vai apmaksātu mitināšanu.

Kas pasaulē ir bezmaksas mitināšana?

Ja šis ir jūsu pirmais emuāru veidošanas pasākums, jums būtu labi sākt ar bezmaksas emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Bezmaksas mitināšana nozīmē, ka varat sākt savu emuāru, neko nemaksājot, izmantojot mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Labākie piemēri ir blogger.com un wordpress.com.

Kāpēc izvēlēties bezmaksas mitināšanu?

Bezmaksas emuāru mitināšanas izmantošana, protams, ir vislabākā priekšrocība, lai sāktu, jums nevajadzēs neko tērēt. Viss, kas jums jādara, ir reģistrēties kontā, un jūs esat gatavs doties tālāk.

Jums nebūs jāuztraucas par kredītkartes izmantošanu ikmēneša vai gada maksai.

Bezmaksas emuāru mitināšana ir arī lieliska iespēja, ja jums ir maza pieredze tīmekļa dizaina jomā. Lielākajai daļai bezmaksas emuāru mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, WordPress.com, ir gatavas emuāru veidnes.

Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties vēlamo tēmu, pēc tam ierakstot pirmo ziņu. Jums ir atļauts arī pielāgot savu emuāru līdz noteiktam punktam.

Negatīvie

Bezmaksas emuāru mitināšanas negatīvie punkti ir tas, ka jums nepieder šis domēns. Jūsu URL vienmēr būs tāds kā “beauty.wordpress.com”, nevis vienkārši “beauty.com”.

Kaut arī tas, ka tas ir apakšdomēns, var būt pietiekami labs tiem, kas tikai sāk darbu, jums būs daudz grūtāk palielināt sava emuāra saturu, ja vēlaties, lai jūs tiktu atzīts par autoritāti skaistumkopšanas nišā vai kad vēlaties izveidot savu nosaukums vai zīmols.

Vēl viens bezmaksas emuāru mitināšanas pakalpojumu izmantošanas trūkums ir ierobežotas pielāgošanas iespējas. Izmantojot bezmaksas emuāru mitināšanu, varat mainīt motīvus, izkārtojumus, krāsas un fontus, taču jūs nevarat gaidīt lielu savas vietnes funkcionalitāti..

Turklāt jums būs jācīnās ar daudzām reklāmām savā emuārā.

Maksas hostinga izvēle

Ja esat uzsācis emuāru, izmantojot bezmaksas mitināšanu, un esat ieguvis pienācīgu uzskaiti, varat to palielināt, pārvietojot emuāru uz apmaksātu mitināšanu.

Šīs ir priekšrocības:

 • Jūsu domēns – viena no labākajām priekšrocībām, izvēloties premium emuāru mitināšanu, pieder sava emuāra nosaukumam vai domēnam.Kāpēc tas ir svarīgi? Ja jums pieder domēns, cilvēkiem ir vieglāk atcerēties jūsu vietnes adresi. Varat arī izveidot savu emuāru personīgās firmas zīmes izveidošanai un gūt peļņu no tā.
 • Savs e-pasts – visi apmaksātie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj jums izmantot vienu vai vairākas pielāgotas e-pasta adreses. Piemēram, ja jūsu emuāra domēns ir “beauty.com”, jums var būt tāda e-pasta adrese kā [aizsargāts ar e-pastu] vai [aizsargāts ar e-pastu].Tādā veidā jums nevajadzēs izmantot savu personīgo Gmail vai Yahoo adresi, sazinoties ar saviem sekotājiem. Varat arī iestatīt automātiskos atbildētājus saziņas un mārketinga nolūkiem.
 • Viegli lietojams vietņu veidotājs– kamēr premium hostingu lielākoties izmanto pieredzējuši vietņu izstrādātāji, iesācējs, kam nav zināšanu par kodēšanu, to var izmantot. Pateicoties vietņu veidotājiem, kas iekļauti mitināšanas paketēs, jūs varat izveidot savu skaistumkopšanas emuāru, vienkārši noklikšķinot un velkot elementus. Vislabākais šajā gadījumā ir tas, ka jūs varat pilnībā pielāgot savu vietni ar vairāk funkcijām, motīviem, izkārtojumiem un krāsu shēmām, lai tās atbilstu jūsu vēlmēm un firmas zīme.
 • Nav sludinājumu– tā kā, ja jūs maksājāt par mitināšanas paketi, jūsu emuārā būs pilnīgi bezmaksas reklāmas, izņemot tās, kuras jūs pats ievietojāt.
 • Spraudņi un logrīki– maksas emuāru mitināšana ļauj uzlabot vietnes lietojamību un funkcionalitāti, izmantojot spraudņus, lietotnes un logrīkus. No saviem sociālo mediju kontiem varat arī pievienot plūsmas un attēlu galerijas.
 • Pelniet ar savu emuāru – daudzi bezmaksas mitināšanas pakalpojumu sniedzēji savos pakalpojumu sniegšanas noteikumos apgalvo, ka jūs nevarat gūt peļņu no sava emuāra, kas nozīmē, ka jūs nevarat piedāvāt savu vietu reklāmām. Google Adsense arī neapstiprina bezmaksas mitinātus emuārus peļņas gūšanai.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai noteikt, kuru hostinga iespēju izvēlēties. Augstas kvalitātes mitināšanai ir daudz, no kuriem izvēlēties, un ir ļoti ieteicams pārbaudīt jūsu izvēlētā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pārskatus, lai jūs zināt, vai tas atbildīs jūsu budžetam un mitināšanas vajadzībām..

Ņemiet vērā, ka, pērkot mitināšanas paketi, tā parasti tiek piegādāta kopā ar domēna vārda reģistrāciju. Jums nevajadzēs iegādāties domēna vārdu, tāpēc nevajadzēs tērēt vairāk.

Tagad, kad jums ir ideja par mitināšanu, runāsim par sava emuāra nosaukuma izvēli un domēna nosaukuma iegūšanu.

Satriecoša domēna vārda izvēle

Jā, tas var būt izaicinošs solis. Neskaidrību var radīt tikai plašais iespēju skaits vien. Tātad, šeit ir daži padomi, kas jums palīdzēs:

 • Apvienojiet savus iecienītos vārdus, kas sakrīt ar skaistumkopšanas industriju. Pajautājiet sev: kas jūs aizrauj ar skaistuma nišu? Kāda ir jūsu personība un kā tā savienojas ar jūsu interesi par emuāru veidošanu? Kādi ir jūsu mīļākie vārdi? Kādi ir Tavi hobiji? Kādas tēmas jūs vēlētos aplūkot savā emuārā? Kādi vārdi vislabāk raksturo jūsu emuāru?
 • Prāta vētra un pierakstiet vārdus, kas saistīti ar jūsu zīmolu vai tēmu. Norakstiet visu, kas ienāk prātā. Pēc tam jūs varat izmantot tēzauru un uzrakstīt vēl dažus saistītus vārdus. Tagad jums būs vārdu krājums, no kura jūs varat izvēlēties.
 • Sakārtojiet opcijas, atlasiet sarakstu un nosakiet, kas ir labi kopā. Jūs varat lūgt citiem cilvēkiem izlasīt to, ko līdz šim esat atlasījis, un no turienes izvēlēties tos, kurus var viegli izrunāt..
 • Dodieties uz GoDaddy vai Namecheap un pārbaudiet, vai ir pieejami tie, kurus esat izvēlējies. Īsie, 2 zilbju domēnu nosaukumi vienmēr ir labāki. Nelietojiet tos, uz kuriem ir svītras (piemērs skaistumkopšanas.com), jo tos ir grūti atcerēties.

Papildu padomi

Vienmēr turiet to īsu, jauku un vienkāršu. Jūsu emuāra nosaukumam vajadzētu būt tieši tādam pašam kā jūsu URL, lai nerastos neskaidrības. Spēlē ar vārdiem un lieto asprātīgus vārdus. Emuāra nosaukumam jābūt viegli atcerējamam, pareizrakstīgam un izrunājamam.

WordPress instalēšana

Kad esat reģistrējies mitināšanas plānam un domēna vārdam, jums būs jāizmanto lietotājam draudzīgākā emuāru veidošanas platforma – WordPress.

WP ir pasaulē populārākā satura pārvaldības sistēma, kas palīdz emuāru autoriem viegli pārvaldīt savu saturu, piemēram, pievienojot jaunas ziņas, modificējot tās, atjauninot un izdzēšot saturu un pielāgojot to skaistākam..

Jums nevajadzēs papildus tērēt WordPress, jo tas bieži tiek iekļauts pat visvienkāršākajās tīmekļa mitināšanas paketēs. Instalēšana ir vienkārša, taču mēs jums parādīsim, kā to izdarīt soli pa solim.

Šim nolūkam mēs izmantosim BlueHost kā piemēru (ja jums nepieciešama palīdzība, reģistrējoties Bluehost, pārbaudiet šo soli pa solim)

1. darbība: Piesakieties savā jaunajā BlueHost kontā un pēc tam noklikšķiniet uz “Hostings”. Meklējiet paneli Vietņu veidotāji, un zemāk jūs atradīsit WordPress.

2. darbība: Noklikšķiniet uz “Install”. Jūs tiksit novirzīts uz citu lapu. Atlasiet domēnu un pēc tam noklikšķiniet uz “Pārbaudīt domēnu”.

3. darbība: Atzīmējiet opciju “Esmu izlasījis noteikumus un nosacījumus” un pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt..

4. darbība: Parādīsies rūtiņa “Mēs jums instalējam WordPress”. Pagaidiet 2 līdz 5 minūtes, līdz process ir pabeigts. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz “Skatīt procesus” un pēc tam uz “Skatīt akreditācijas datus”..

5. darbība: Jums būs jāievada pieteikšanās informācija nākamajā lapā. Noklikšķiniet uz “Administrator URL” un pēc tam ierakstiet savu lietotājvārdu un paroli.

Jūsu WordPress instalēšana ir pabeigta, un tagad jūs esat oficiāli izveidojis savu skaistumkopšanas emuāru par summu, kas mazāka par 100 USD.

Jūsu skaistumkopšanas emuāra padarīšana par skaistu

Tātad jūs tagad vadāt skaistumkopšanas emuāru. Pats par sevi saprotams, ka jūsu veidnei jābūt skaistai – tas ir diezgan labs jūsu nišas atspoguļojums. Atkarībā no jūsu gaumes un stila varat izvēlēties minimālisma tēmu vai izvēlēties patiešām krāsainu veidni.

Svarīgi ir saglabāt izkārtojumu sakārtotu un tīru. Jūsu lasītājiem vajadzētu būt iespējai viegli atrast meklēto informāciju. Ja plānojat ievietot daudz fotoattēlu, izmantojiet augstas kvalitātes attēlus.

Ir ļoti daudz bezmaksas WordPress tēmu, izņemot to, ko redzat savā WP informācijas panelī. Ja pagaidām nevarat iegādāties premium WordPress motīvus, dodieties uz vietni www.wordpress.org/tēmas un meklējiet ar skaistumu saistītas WordPress tēmas.

Vēl viena iespēja, kas ieteicama, jo jums nav jāpavada pārāk daudz laika, pielāgojot dizainu un izskatu, un dodieties kopā ar premium skaistumkopšanas WordPress tēma no themeforest.net (maksā apmēram 50 USD).

Motīva instalēšana ir brīze. Vienkārši noklikšķiniet uz “Izskats”, pēc tam noklikšķiniet uz “Motīvi”, izvēlieties “Pievienot jaunu”, atlasiet motīvu, pēc tam noklikšķiniet uz “Augšupielādēt motīvu”. Gan bezmaksas, gan premium tēmās ir sīki izstrādāti norādījumi par darba sākšanu.

Noslēguma domas

Skaistumkopšanas emuāra uzturēšana ir gan izdevīgs, gan izaicinošs pasākums. Vissvarīgākās lietas, kas jums jāatceras, ir centība, konsekvence un aizrautība. Negaidiet, ka tas būs trāpījums pa nakti.

Nepieciešams laiks, lai izveidotu lielu lasītāju loku. Esiet pacietīgs un ļaujiet skaistajai kaislībai mirdzēt savā emuārā, un ieguvumi būs lieliski.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map