Tātad jūs reģistrējāt domēna vārdu. Ko tagad?

Jūs esat izvēlējies nopietnu un iegādājies savu pirmo domēna vārdu. Šajā brīdī jūs varat būt nedaudz nervozs vai arī justies satraukti, kad esat teikuši visiem, kas jūs uzklausīs, par jūsu personīgā emuāra plāniem vai gaidāmo uzņēšanos izveidot savu rosīgo biznesu..


>> Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu PDF failu <<

Neatkarīgi no jūsu motivācijas, tas nav nekas neparasts, ka daudzi cilvēki, kuri tikko iegādājušies savu domēnu, ātri pārtrauc progresu. Pēkšņi gandarījums par to, ka tikko pārvarējis vienu būtisku šķērsli tiešsaistes klātbūtnei, tiek sagaidīts ar nākamo milzīgo šķērsli; ko darīt tālāk pēc domēna vārda reģistrēšanas?
ko tagad
Ja šis ir scenārijs, kurā jūs nonākat, tad šis raksts ir domāts jums. Lai gan mēs vienā sēdē nevaram padarīt jūs par interneta ikonu, mēs varam parādīt, kā veikt trīs vienkāršus soļus no vienreizēja domēna īpašnieka līdz pārliecinātam vietnes veidotājam..

1. solis – iegūstiet mitināšanu

Internetā ir daudz uzņēmumu, kas “mitinās” jūsu klātbūtni tiešsaistē. Tas vienkārši nozīmē, ka tie nodrošina krātuvi vai izmitināšanas vietu, kas ļauj jūsu vietni redzēt tiešsaistē. Veiciet pienācīgu rūpību šajā jomā un izlasiet citu atsauksmes, lai gūtu ieskatu par to, kuras no tām ir jūsu vajadzībām potenciāli labākās.

Daži no lielākiem, labi zināmiem uzņēmumiem ietver HostGator.com un BlueHost.com, tomēr ir arī daudz vairāk, un diskusija par to vērtīgumu ir vēl viena tēma. Ja uzņēmums, kas iegādājies savu domēnu, piedāvā arī mitināšanu, piem. godaddy.com un jūs iegādājāties šo apvienošanas plānu, tad jums pat nevajadzēs rūpēties par šo darbību.

Gadījumos, kad jūsu domēna konts ir atsevišķa vienība jebkurai mitināšanas iekārtai, pirms turpināt darbu, jums būs jāreģistrē konts vietnes mitinātājā. Lielākā daļa cilvēku, kas sāk domēnu, to dara, paturot prātā personīgo emuāru vai cenšoties izveidot mazu vai vidēju tiešsaistes klātbūtni, vismaz īstermiņā. Šajā gadījumā “dalīta” mitināšanas pakete parasti ir pietiekama, lai izpildītu visas jūsu mitināšanas prasības.

Šis kopīgais līdzeklis nozīmē to, ko nozīmē šis termins; ka visiem jūsu vietnes failiem būs kopīgs izvietojums ar vietņu failiem, kas pieder citiem cilvēkiem. Tas nekādā veidā neietekmē jūsu vietnes darbību un ir ļoti rentabls, ļaujot izvietot visas savas vietnes bez vajadzības iegādāties papildu mitināšanas vietni..

2. solis – mainiet vārdu serverus

Kad esat pabeidzis reģistrācijas darbības ar savu izvēlēto mitināšanas uzņēmumu, jūs saņemsit e-pasta apstiprinājumu ar sava konta informāciju. Šī informācija satur noteiktus kritērijus, kas jums būs nepieciešami, lai reģistrētu savu domēnu tajos.

Hostinga uzņēmums jūsu vietni var izvietot tikai tad, ja tas ir “savienots” ar jūsu domēna vārdu. Veids, kā jūs savienojat savu domēnu ar resursdatoru, ir “norādot” sava domēna vārda serverus uz resursdatoru. Vārdu serveri ir kā tālruņu grāmatas.

Tie pastāv numuru veidā, taču direktorijs, kurā tie pastāv, ļauj cilvēkiem atrast jūsu vietni un to, kur sūtīt jūsu e-pastus. Nekļūstot tehniski, kad jūs norādāt savu vārdu serverus uz savu mitināšanas uzņēmumu, tas nodrošina, ka domēns un vietnes mitinātājs var “sarunāties”, lai jūsu vietne varētu dzīvot tiešsaistē.

Informāciju par savu vārda serveri var atrast reģistrācijas e-pastā, ko saņēmāt no sava resursdatora. Jūs būsit saņēmis vismaz divus vārdu serverus, kas izskatās kā nsxxxx.hostname.com. Lai norādītu šos numurus no sava domēna reģistratūras uz hostinga uzņēmumu, atrodiet domēna vārdu savā domēna reģistrācijas kontā un dodieties uz “pārsūtīt DNS” (domēna vārda serveri) vai līdzīgu saiti.

Ievadiet savu vārdu servera numurus un saglabājiet izmaiņas. Tas tiešām ir tik vienkārši. Ļauj līdz 48 stundām, lai izmaiņas stātos spēkā, lai gan parasti tas notiek diezgan ātri. Šī laika kavēšanās ir zināma kā “izplatīšana”, un tas ir laiks, kas nepieciešams, lai jūsu mitināšanas uzņēmums atpazītu jūsu tagad norādīto domēna vārdu.

3. solis – instalējiet savu vietni

Jūs varat instalēt savu emuāru vai vietni pat gaidot, kamēr jūsu vārdu serveri izplatīsies. Visfunkcionālākais veids, kā to izdarīt, ir pieteikšanās savā mitināšanas kontā un ritināšana līdz vadības paneļa programmatūrai un pakalpojumiem (vai līdzīgai).

Acīmredzot visefektīvākais vietņu veids, ko instalēt, ir pazīstams kā WordPress.org un to var izdarīt, izmantojot funkciju, kas pazīstama kā Fantastico De Luxe. Šo programmatūras iespēju attēlo aicinoša smaidiņa sejas ikona, kurai vienkārši jānoklikšķina uz tās. No turienes jūs atlasīsit WordPress, pēc tam – Jauna instalēšana, nolaižamajā laukā atlasiet savu domēnu un pirms pogas “instalēt WordPress” atlasīsit visu reģistrēšanās informāciju..

Daži vadības paneļi ir aizstājuši Fantastico opciju jauniem kontiem ar funkciju, kas pazīstama kā QuickInstall, savukārt citi nodrošina iespēju abiem. QuickInstall atrodas arī programmatūras un pakalpojumu kategorijā, un tas tiek parādīts ikonas formā kā pulkstenis un bultiņa vai kāds ļoti līdzīgs attēlojums. Ja šī ir jums nepieciešamā funkcija, tad atkal vienkārši noklikšķiniet uz ikonas, atlasiet WordPress un sekojiet savam degunam.

Abas vietnes instalēšanas funkcijas ir lietotājam draudzīgas, un, instalējot savu pirmo vietni, izmantojot tās, tās var kļūt par atkarību, pateicoties to ērtai piemērošanai.

Tātad jums tas ir. Lai gan jūsu domēna vārda reģistrēšana pirmo reizi bija triumfs pats par sevi, arī pārējā procedūra, lai sāktu darbu tiešsaistē, ir tieša un liks aizdomāties, kāpēc jūs to vēl neesat sācis..

Ar mieru, zinot, ka varat jebkurā laikā atkārtot šo procesu, neprasot nekādas tehniskas zināšanas, īstā izklaide sākas ar vietnes dizainu, tās funkciju papildināšanu un sava hobija vai biznesa attīstību nākamajā līmenī. jautri un panākumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map