8 labākās emuāru mitināšanas vietnes: no bezmaksas līdz premium

labākās emuāru mitināšanas vietnes


Pirmais emuārs ir ieskaitīts Džastinam Hallam, Swarthmore koledžas students 1994. gadā, kaut arī termins “blogs” (“tīmekļa” un “žurnāla” kombinācija) tika izveidots tikai trīs gadus vēlāk.

Kopš tā laika blogošana ir strauji pieaugusi, jo to ir vairāk 440 miljoni emuāru saskaņā ar jaunākajiem aprēķiniem visā pasaulē.

Agrīnie emuāri, piemēram, Hall’s, tika pagodinātas personīgās mājas lapas, un agrīnās emuāru veidošanas platformas galvenokārt bija domātas cilvēkiem, kuri vēlējās publicēt personisku saturu. Kaut arī šie individuālie, plašā mēroga emuāri joprojām pastāv, aizvien populārāki ir nišām raksturīgi emuāri, kas koncentrējas uz tādām tēmām kā mode, ceļojumi, pārtika, skaistums un vecāku audzināšana..

Agrīnajiem emuāru autoriem bija arī ierobežotas iespējas pelnīt no satura, taču tagad pastāv potenciāls gūt ievērojamus ieņēmumus, izmantojot reklāmas, saistītās programmas, tiešo tirdzniecību un vietņu abonēšanas maksu..

Ņemot vērā potenciālo sasniedzamību auditorijas ziņā, kā arī iespēju gūt ienākumus, ir svarīgi izdarīt pareizo izvēli sava emuāra mitināšanai. Pārbaudiet labākās pieejamās emuāru mitināšanas vietnes zemāk, lai izlemtu, kura no tām jums darbosies vislabāk.

Kā mēs izvēlamies savus vērtējumus

Kā mēs izvēlamies savus vērtējumus

Novērtējot emuāru mitināšanas vietni, ir svarīgi veikt holistisku novērtējumu, nevis koncentrēties tikai uz cenu. Galu galā, kamēr jūs vēlaties naudas vērtību, jūs vēlaties maksāt tikai par produktiem un pakalpojumiem, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Protams, zemāk mēs iekļaujam informāciju par cenām, bet mēs apskatām arī vēl divas galvenās jomas, piemēram, lietotāju funkciju komplektu – tostarp vajadzības gadījumā monetizācijas iespējas – un klientu apkalpošanu šajās labākajās emuāru mitināšanas vietnēs..

Funkcijas: Kādas ir dažādas iespējas un funkcionalitāte? Kāda ir lietošanas ērtība?

Klientu apkalpošana: kā tiks atbildēts uz jūsu jautājumiem un risinātas problēmas?

Cenu noteikšana: vai ir pieejama bezmaksas iespēja vai tikai samaksāta? Kādas ir atšķirības plānos?

8 labākās emuāru mitināšanas vietnes

Zemāk esošie sīktēlu pārskati sniedz pārskatu par labākajām pieejamajām iespējām, sākot no personīgā satura reklamēšanas tīmeklī un beidzot ar e-komercijas risinājumiem..

WordPress.comVisiem, kas noklusina, tacu

wordpress.com

2005. gadā tika atvērta ilgstoša un populāra emuāru veidošanas vietne WordPress.com. Gan emuāru veidošanas platformā, gan mitināšanas vietnē ir stabila bezmaksas versija, kas ir iespējama, izmantojot izvēles maksas jauninājumus un anti-spam programmatūru, kā arī reklamēšanu..

Pēc WordPress.com aprēķiniem, katru mēnesi vairāk nekā 400 miljoni cilvēku skata vairāk nekā 15 miljardus lapu, un mūsdienās to izmanto 25% no visām tīmekļa vietnēm internetā..

WordPress.com var izmantot, lai izveidotu ne tikai emuārus, bet visu veidu vietnes. Ir pieejams plašs bezmaksas un apmaksātu veidņu klāsts, un vilkšanas un nomešanas interfeiss un WYSIWYG redaktors ir intuitīvi un ērti lietojami. Pastāv 24 stundas diennaktī pieejams klientu atbalsts, un apmaksātie plāni piedāvā tiešraides tērzēšanu ar “Laimes inženieriem”. No jūsu emuāra var gūt peļņu, izmantojot Google Adsense, saistītās saites un / vai tieši pārdodot savus produktus.

Neatkarīgi no tā, vai jūs veicat darbību vienai personai vai lielai organizācijai, WordPress.com piedāvā tāda līmeņa pakalpojumus, kas jums noderēs.

Izmaksas: Bezmaksas (apakšdomēns WordPress.com un ierobežota krātuve) un apmaksāti plāni no USD 4 līdz USD 25 mēnesī (pielāgots domēna nosaukums, papildu krātuve un iespēja augšupielādēt audio un video). Augstākā līmeņa biznesa plāns ļauj instalēt trešo pušu spraudņus un motīvus.


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 10/10

Tumblr

tumblr.com

Tumblr 2007. gadā dibināja Deivids Karps, un šobrīd tas pieder Verizon meitasuzņēmumam Oath Inc..

Tā specialitāte ir mikroblogošana, izmantojot īsākus teksta ierakstus un multivides saturu. Kopš 2018. gada Tumblr mitināja vairāk nekā 400 miljonus emuāru ar vairāk nekā 550 miljoniem apmeklētāju katru mēnesi.

Tumblr lietotāji ir vienmērīgi sadalīti starp vīriešiem un sievietēm, un tas ir vispopulārākais demogrāfiskajā vecumā no 18 līdz 29 gadiem.

Pastāv septiņi noklusējuma ziņu veidi: teksts, foto, citāts, saite, tērzēšana, audio un video.

Atšķirībā no vairuma citu emuāru veidošanas vietņu, kas ir paredzētas optimālai darbībai galddatoros, lietotne Tumblr mikroblogošanu viedtālrunī padara vienkāršu..

Citas funkcijas ietver ērtu satura kopīgošanu, patiku un atkārtotu sūtīšanu no citiem Tumblr lietotājiem. Klientu apkalpošana notiek pa e-pastu visu diennakti, un lietotāji var piekļūt apjomīgai zināšanu datu bāzei.

Kaut arī daži lieli uzņēmumi izmanto Tumblr, tas ir vairāk piemērots privātpersonām un mazākām organizācijām.

Izmaksas: bez maksas ar apmaksātām iespējām pielāgotajiem domēna vārdiem un premium tēmām.


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 8/10

Emuāru autors

bloger.com

Viena no oriģinālajām emuāru mitināšanas platformām Blogger tika uzsākta 1998. gadā, un kopš 2003. gada tā pieder uzņēmumam Google. Līdz 2013. gadam Google pieprasīja 540 miljonus aktīvu lietotāju. Tomēr tas varētu būt nedaudz maldinošs, jo tas ir iekļauts Google produktu komplektā, piemēram, Gmail un Google Docs, un ir grūti precīzi zināt, kā tiek definēts “lietotājs”.

Tas ir tāpat kā katrs Windows 10 operētājsistēmas eksemplārs, ieskaitot Microsoft Edge pārlūku, kas tiek uzskatīts par instalāciju neatkarīgi no tā, vai lietotājs to kādreiz palaiž vai nē.

Emuāru autora vienkāršība ir svētība un lāsts. No vienas puses, ierobežotais funkciju klāsts un pielāgošanas iespējas nozīmē, ka nav daudz zvanu un svilpienu, lai pārvietotos. Turklāt ieņēmumu gūšanai tas ir integrēts ar citiem Google produktiem, piemēram, AdSense.

No otras puses, šī zema līmeņa funkcionalitāte padara to mazāk pievilcīgu pieredzējušiem emuāru autoriem. Turklāt Google vēsturē pat populāri projekti tiek izbeigti ar nelielu brīdinājumu, tāpēc jums regulāri jādublē jūsu saturs. Klientu apkalpošana galvenokārt tiek veikta lietotāju forumos un tiešsaistes veidlapās.

Jūs, iespējams, sākat emuāru vietnē Blogger, taču, ja tas sāk augt, jūs vēlaties pāriet uz stabilāku platformu, piemēram, WordPress.com.Izmaksāt ar maksas pielāgotajiem domēna vārdiem, kas pieejami caur Google Domains.


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 7/10

Spoks

ghost.com

Atklātā pirmkoda izdošanas platforma Ghost tika publiski izlaista 2013. gadā pēc tam, kad veiksmīga Kickstarter kampaņa mazāk nekā dienas laikā sasniedza sākotnējo mērķi – gandrīz 35 000 USD un galu galā iekasēja vairāk nekā 250 000 USD..

Sporta bloķēšana, minimālistiska pieeja emuāru veidošanai, kopš 2018. gada Ghost ir instalējusi vairāk nekā 1,3 miljonus instalāciju. Galvenā publicēšanas lietojumprogramma ir bezmaksas, kamēr bezpeļņas Ghost Foundation sevi uztur ar apmaksātu mitināšanas iespēju palīdzību.

Atšķirībā no WordPress.com, kas tiek izmantots visu veidu vietnēm, Ghost ir pielāgots emuāru autoriem un rakstniekiem.

Viena no lieliskajām funkcijām ir rediģēšana sadalītā ekrānā: rediģējiet savu ziņu kreisajā pusē un labajā pusē skatiet tās tiešo versiju. Turklāt, ja vēlaties izmantot citu mitināšanas platformu, datorā bez maksas varat lejupielādēt lietojumprogrammu Ghost.

Visos plānos ir neierobežota krātuve. Lielākā daļa klientu atbalsta notiek, izmantojot BUJ. Ghost (Pro) klientiem ir arī e-pasta atbalsts.

Ja nopietni domājat rakstīt, spoks ir reāla iespēja, lai vairāk laika veltītu satura radīšanai un mazāk vietnes pārvaldīšanai.

Izmaksas: 19 USD mēnesī (1 emuārs un 50 000 lapu apmeklējumu mēnesī) līdz 199 USD mēnesī (50 vietnes un 2 miljoni ikmēneša lapu skatījumu)


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 7/10

VidējaVisiem, kas noklusina, tacu

medium.com

Medijs tika izveidots 2012. gadā, un to izstrādāja Evans Viljamss, gan Blogger, gan Twitter līdzdibinātājs.

Tā uzsvars gandrīz ir likts uz satura kopīgošanu pretstatā e-komercijas uzmanībai, piemēram, vietnēm, piemēram, Wix un Squarespace. 2017. gadā Medium sava satura lasītājiem bija 60 miljoni mēnesī.

Tāpat kā Ghost, arī Medium ir koncentrējies uz satura ražošanu. Ir ierobežotas iespējas pielāgot savas ziņas un tīmekļa lapas. Ikviens var rakstīt un publicēt saturu, ko var arī apkopot tiešsaistes žurnālos. Rakstnieki var izlemt, vai atsevišķas lapas / ziņas ir pieejamas ikvienam vai tikai maksas abonentiem.

Ieņēmumus rada procenti no viņu ikmēneša abonēšanas procentiem, ko raksts saņem no apmaksātiem abonentiem (līdzīgi kā “patīk”). Klientu apkalpošanas iespējas ietver tiešsaistes palīdzības biļetes, e-pasta atbalstu un FAQ.

Ja vēlaties vairāk laika veltīt rakstīšanai un mazāk laika vietnes pārvaldīšanai, vide var būt laba izvēle jums, it īpaši ņemot vērā tās spēju viegli monetizēt.

Izmaksas: Bezmaksas (neierobežota publicēšana, bet mēnesī varat lasīt tikai 3 rakstus, kuru pamatā ir abonēšana) vai mēnesī 5 USD (neierobežota publicēšana un piekļuve visam saturam)


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 7/10

WixVisiem, kas noklusina, tacu

wix.com

Wix, kas atrodas Telavivā, Izraēlā, ir mākonis balstītu vietņu veidotājs, kas tika izveidots 2006. gadā. Tas izmanto freemium modeli: pamata lietojumprogramma ir bezmaksas ar nelielu ikmēneša maksu par hostingu, un ir pieejami daudzi apmaksāti jauninājumi un opcijas..

Līdz 2017. gadam bija 110 miljoni Wix lietotāju, un vidēji katru dienu ir 45 000 jaunu reģistrāciju.

Vairāk vietņu veidotāju, nevis emuāru veidošanas platformu per se, lietotāji var pievienot emuāru, izmantojot lietotni Wix Blog. Vietnes dizains ir vienkāršs, izmantojot vilkšanas un nomešanas sistēmu, kurai nav vajadzīgas kodēšanas prasmes. Turklāt ir daudz maksas lietotņu, no kurām izvēlēties.

Bezmaksas lietotnes tomēr ir ierobežotas, un ikmēneša pamatplānā jūsu vietnē ir Wix zīmols. VIP līmeņa plāns ietver atbalstu pa tālruni un e-pastu, savukārt pamata plāns balstās uz FAQ.

Mazo uzņēmumu īpašniekiem patiks e-komercijas iespējas, bet, ja tas nav jūs, labāka izvēle varētu būt cits pakalpojums.

Izmaksas: USD 5 mēnesī (1 giga joslas platuma un 500 megs krātuves) līdz USD 25 mēnesī (neierobežots joslas platums, 20 g krātuves un bezmaksas pielāgotais domēns)


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 6/10

Kvadrāts

squarespace.com

Squarespace, kuru 2003. gadā dibināja Entonijs Casalana, būdams Merilendas universitātes students, ir programmatūra kā pakalpojums (SAAS), kas paredzēts vienas pieturas aģentūrai jūsu vietnes veidošanai un publicēšanai..

Tas piedāvā emuāru veidošanas platformu, mitināšanas pakalpojumu, e-komercijas platformu, domēnu reģistru un daudz ko citu.

Squarespace ir privāts uzņēmums, tāpēc lietotāju skaitu ir grūti zināt. Tomēr vairums aprēķinu liecina, ka tajā ir mazāk nekā Wix 110 miljoni lietotāju.

Squarespace piedāvā labi izstrādātas veidnes, lai izveidotu asu izskatu tīmekļa vietnes, izmantojot vilkšanas un nomešanas rīkus, kuriem nav vajadzīgas kodēšanas prasmes. Pat pamata vietnes plāns piedāvā neierobežotu joslas platumu un lapas, savukārt e-komercijas tiešsaistes veikala plāni ļauj jums pārdot neierobežotus produktus bez maksas par darījumu.

Visi plāni tiek nodrošināti ar klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī pa e-pastu un tiešsaistes tērzēšanu. Turklāt ir pieejami padziļināti norādījumi un video pamācības. Tāpat kā Wix, Squarespace var izmantot emuāru veidošanai, bet tas ir vairāk piemērots e-komercijai.

Ja sāksit emuāru vietnē Squarespace, tiklīdz būsit sasniedzis ievērojamu izaugsmi, jūs, iespējams, vēlēsities pāriet uz tādu platformu kā WordPress.com ar vairākām funkcijām.

Izmaksas: tīmekļa vietnes pamata plāns ir 12 USD mēnesī (bezmaksas domēna vārds tiek piegādāts ar ikgadēju pirkumu), un uzlabotais biznesa plāns ir 40 USD mēnesī (elastīgas atlaides veikalā esošajiem produktiem, klientu kontiem un dāvanu kartes iespēja).


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 6/10

Weebly

vietne weebly.com

Weebly 2007. gadā uzsāka trīs Pensilvānijas Valsts universitātes studenti, kuri to izstrādāja, lai izveidotu tīmekļa lapas, lai mitinātu tiešsaistes portfeļus, kā to pieprasa skola.

Tāpat kā Squarespace, tas piedāvā divu kategoriju plānus: vispārīgu vietņu veidotāju un tiešsaistes veikalus. Līdz 2008. gadam Weebly bija viens miljons lietotāju, un šobrīd tam ir vairāk nekā 40 miljoni. 2018. gadā tiešsaistes finanšu darījumu pakalpojums Square paziņoja, ka iegādājas Weebly.

Tāpat kā vairākas no šī saraksta vietnēm, arī Weebly vietnes izveidei izmanto vilkšanas un nomešanas rīkus un logrīkus.

Tāpat kā Squarespace un Wix, Weebly ir vairāk vietņu veidotājs, kas var ietvert emuāru, nevis galveno uzmanību pievērst tāda satura koplietošanai kā Ghost vai Medium. Privātpersonu bezmaksas plāns ļaus jums izmēģināt visas tā iespējas pirms jaunināšanas uz apmaksātu.

Klientu apkalpošanas iespējas ietver e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un FAQ.

Ja jūs vairāk interesē e-komercija, nevis emuāru veidošana, Wix varētu būt jums pareizā izvēle, jo īpaši tāpēc, ka to iegādājas tiešsaistes maksājumu procesors Square.

Izmaksas: Bezmaksas (ierobežota krātuve, apakšdomēns Weebly un reklamēšana Weebly) līdz USD 38 mēnesī (neierobežota krātuve, bezmaksas domēna vārds un bez transakcijas maksām)


Pārbaudiet vietni

Vērtējums: 6/10

Ko tu gribi darīt?

Kad ir jāizvēlas no visām labākajām emuāru mitināšanas vietnēm, vissvarīgākais jautājums, uz kuru jāatbild, ir šāds: Ko jūs vēlaties darīt?

Ja vēlaties tērēt vairāk laika rakstīšanai un mazāk laika vietnes pārvaldīšanai, Ghost vai Medium varētu būt jūsu labākais solis. Ja jūs vairāk interesē e-komercija, ieskatieties Wix, Squarespace vai Weebly.

Vai arī, ja vēlaties vietni, kurā to visu var izdarīt, jūs, iespējams, izmantojat vietni WordPress.com. Zinot, kur vēlaties pielikt pūles, ļaus jums pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par to, ko meklēt, izvēloties no labākajām emuāru mitināšanas vietnēm? Skatiet šo rakstu vietnē Web prasības .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map