ASP.NET 7 populārākās mitināšanas vietnes – rokasgrāmata iesācējiem

Vai jums patīk veidot savas dinamiskās tīmekļa lapas, nevis izmantot trešo personu vilkšanas un nomešanas saskarni, kurai pat nav vajadzīgas kodēšanas prasmes? Vai jūs izstrādājat tīmekļa lietojumprogrammas un pakalpojumus?


Ja tā, jūs varētu būt viens no daudzajiem ASP.NET lietotājiem, kuriem jāatrod pareizais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

ASP.NET ir atvērtā koda servera puses ietvarstruktūra, ko izstrādājusi Microsoft un sākotnēji izlaista 2002. gadā. ASP.NET, atšķirībā no ASP, nav programmēšanas valoda. Tas tomēr atbalsta programmēšanas valodas, piemēram, Visual Basic un C #.

Tā vietā ASP.NET objektorientētā pieeja un servera puses kešatmiņa ļauj paātrināt izstrādes procesu, izmantojot mazāku kodu. Sākot ar 2018. gadu, 13% no visām vietnēm izmantojiet ASP.NET, lai gan tas apskatot tikai vienu miljonu populārāko vietņu pasaulē.

Neatkarīgi no tā, ja izmantojat ASP.NET, to darāt tāpēc, ka vēlaties, lai jūsu tīmekļa lapas un lietojumprogrammas darbotos ātri un efektīvi. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams arī vislabākais ASP.NET resursdators jūsu vietnei, lai maksimāli palielinātu šos centienus.

Kā mēs izvēlamies savus vērtējumus

5 zvaigzne

Skatieties, mēs to iegūstam: cena ir kritiska, izvēloties ASP.NET mitināšanas pakalpojumu.

Bet tas nav vienīgais apsvērums.

Turklāt mūsu vērtējumi ir balstīti uz citiem faktoriem, kas vienādi var ietekmēt jūsu izdarīto izvēli: funkcijas, tiešsaistes zināšanu bāze un klientu atbalsts. Tikai apskatot lielo attēlu – ne tikai vienu tā daļu – jūs varēsit pieņemt pareizo lēmumu.

Tas ir īpaši svarīgi, jo gandrīz visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā ievērojamas atlaides ikgadējiem pakalpojumu pirkumiem, taču jūs nekad nevēlaties, lai pircējs nožēlojas dažas nedēļas pēc izvēles, kas izrādās nav labākā jūsu vajadzībām..

Iespējas:

 • Kādas ir ASP.NET mitināšanas iespējas?
 • Par ko glabāšana un joslas platums?

Tiešsaistes zināšanu datu bāze:

 • Kādi resursi ir pieejami tiešsaistē?
 • BUJ?
 • Pamācības? Video?

Klientu apkalpošana:

 • Kad jums nepieciešama palīdzība, kāda palīdzība ir pieejama?

7 populārākās ASP.NET mitināšanas vietnes

Pārvietošanās pa visiem tehniskajiem zvaniem un svilpieniem ASP.NET mitināšanas vietnēs var būt drausmīga. Tātad, apskatiet zemāk esošos sīktēlu pārskatus, lai uzzinātu pamata faktus par katru no šiem pakalpojumu sniedzējiem.

1. A2 mitināšana

A2 mitināšana

Sākotnēji to sauca par Iniquinet, A2 Hosting 2001. gadā dibināja Braiens Muthigs kā hobijs.

Tā kā ir privāts uzņēmums, tā finanses un lietotāju skaitu ir grūti noteikt. Jaunākās aplēses tomēr lēš, ka gada ieņēmumi ir USD 27 miljoni. A2 Hostinga lielākie pārdošanas punkti ir tā SwiftServer platforma un Turbo serveri, kas nodrošina ārkārtīgi ātru lapu ielādi.

Visos plānos ietilpst neierobežota uzglabāšana un datu pārsūtīšana, kā arī bezmaksas SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti drošībai un cietvielu diskdziņi (SSD)..

Turklāt lietotāji izmantos Plesk Onyx 17.8 vadības paneli. PayPal tirgotāju kontus var viegli integrēt, un WordPress, Joomla un Drupal ir viena klikšķa automātiskais instalētājs..

Visiem plāniem ir pieejamas īpašas IP adreses, par mazāk nekā USD 2 mēnesī. A2 Hostings lepojas ar 99,9% darbības laika garantiju, kā arī 24 stundas diennaktī strādājošu klientu atbalstu un dažādiem BUJ par dažādām tēmām.

Izmaksas: USD 4,90 mēnesī (vienkāršs plāns ar 1 domēnu, 5 apakšdomēniem un 25 e-pasta adresēm) līdz USD 10,78 mēnesī (turbo plāns ar neierobežotiem domēniem, apakšdomēniem un e-pasta adresēm)

Vērtējums:

2. HostGator

HostGator

HostGator lietotāju ir no indivīdiem ar vienu vietni līdz pat Fortune 500 uzņēmumiem.

Katrā HostGator plānā ir iekļauta bezmaksas vietņu pārsūtīšana, skriptu pārsūtīšana un MySQL pārsūtīšana. Plesk vadības panelis nodrošina ērtu piekļuvi vietnes statistikai, ar paroli aizsargātiem direktorijiem un tīmekļa failu pārvaldniekam. Turklāt katru nedēļu tiek nodrošināta datu dublēšana ārpus vietnes, un jums var būt neierobežoti automātiskie atbildētāji un e-pasta aizstājvārdi.

Pēc EIG iegādes HostGator 2013. gadā bija vairākas vairāku dienu darbības pārtraukumi, taču kopš tā laika tā darbības laiks vienmērīgi tuvojās 100%, un tam ir salīdzinoši ātra lapu ielāde..

Pa tālruni, tērzēšanu un palīdzības biļetēm ir pieejams diennakts atbalsts, taču daži recenzenti ir atzīmējuši, ka kopš EIG pārņemšanas ir pieaudzis laiks problēmu risināšanai. Ir plašs FAQ kolekcija tiem, kam patīk pašiem izdomāt lietas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par HostGator? Pārbaudiet par papildu informāciju, kā arī atlaižu kuponu.

Izmaksas: USD 4,72 mēnesī (personīgais plāns ar vienu domēnu plus neierobežota krātuve un joslas platums) līdz USD 14,36 mēnesī (uzņēmuma plāns ar pieciem domēniem, neierobežota krātuve un joslas platums un bezmaksas īpašs IP).

Vērtējums:

3. 1&1

1 un 1

1&1 tika dibināts 1988. gadā, un tā produkti ir pieejami visā Eiropā un Ziemeļamerikā. Tas ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 13 miljoniem klientu līgumu, 70 000 serveriem, 7000 darbinieku un datu centriem Eiropā un Kanzasa.

Atsevišķi lietotāji, kā arī mazie līdz lielie uzņēmumi veido savu klientu bāzi mitināšanai, domēna reģistrēšanai un e-komercija risinājumi.

1&1 hostinga plāni ir par konkurētspējīgām cenām, un pat lētākajā variantā ir tādas iespējas kā bezmaksas domēns, neierobežots joslas platums un krātuve, piecas 2017. gada MSSQL datu bāzes un SSL sertifikāti.

Augstākā līmeņa plāns ļauj jums izveidot līdz 25 datu bāzēm, Sitelock Basic drošības un ļaunprātīgas programmatūras aizsardzību, kā arī satura piegādes tīklus (CDN), kurus atbalsta Railgun, lai nodrošinātu maksimālu ātrumu starp serveriem un tīklu. 1&1 ir arī neatkarīgi pārbaudīts pilnas lapas ielādes ātrums, kas ir ātrāks nekā GoDaddy vai HostGator.

Laiks tiek garantēts, ka tas ir 99,9%. Klientu apkalpošana ir pieejama visu diennakti, izmantojot tālruni un tērzēšanu, kā arī ir piemērots palīdzības centrs ar bieži uzdotajiem jautājumiem.

Izmaksas: USD 7,99 mēnesī (100 e-pasta konti) līdz USD 14,99 mēnesī (neierobežots e-pasta konts)

Vērtējums:

4. Ej tēti

Ej tēti

tika dibināts kā Jomax Technologies 1997. gadā, un tiek plaši uzskatīts, ka tas ir lielākais pasaules tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kura pamatā ir tirgus daļa.

2017. gadā tai bija vairāk nekā 17 miljoni klientu visā pasaulē un 6000 darbinieku. Ej tēti , iespējams, ir arī vispazīstamākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums, pateicoties daudzu gadu garajām televīzijas reklāmām, it īpaši tām, kas tiek rādītas ikgadējā Super Bowl futbola spēles laikā.

Tās daudzajās klientu atbalsta balvās ietilpst sesto gadu pēc kārtas 2017. gada Stevijas balvas izcīņa par izcilu klientu apkalpošanu.

GoDaddy vienkāršākais plāns atbalsta vienu vietni ar 100 GIG krātuvēm un neierobežotu joslas platumu.

Turklāt, iegādājoties gada plānu, jūs saņemsit bezmaksas domēnu. (Visos plānos ietilpst WordPress, Joomla un Drupal instalēšana ar vienu klikšķi.) Tas ir piemērots pamata vietnei, jo gadu varēsit piekļūt Microsoft Office 365 biznesa e-pastam kopā ar vienu MSSQL datu bāzi (200 megs) un 10 MySQL datu bāzes (pa vienam koncertam).

Augstākās klases plāns, kas piemērots vairākām intensīvas trafika vietnēm, nodrošina neierobežotu vietņu, krātuves, FTP lietotāju un MySQL un MSSQL datu bāzu izveidi. Jūs saņemat arī bezmaksas domēna vārdu, kā arī SSL sertifikātu. Tā augstākās kvalitātes domēna vārdu sistēma (DNS) arī ļauj uzticamākai, drošākai un ātrai piekļuvei vietnēm.

Viena no galvenajām lietām, kas jāņem vērā, ir tas, ka GoDaddy dalītā hostinga plāni atbalsta ASP.NET, kopš 2017. gada oktobra šajos plānos vairs nav jaunākās ASP.NET Core lietojumprogrammas. Ja izmantojat ASP.NET Core, lai izmantotu GoDaddy, jums būs nepieciešams speciāla servera plāns, kas ir ievērojami dārgāks nekā dalītās mitināšanas iespējas.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par GoDaddy? Apskatiet to, kas ietver arī atlaižu kuponu.

Izmaksas: USD 7,99 mēnesī (ekonomikas plāns) līdz USD 16,99 mēnesī (galīgais plāns)

Vērtējums:

5. Starpniekserveris

Starpniekserveris

Mūsdienās uzņēmumam pieder divi datu centri Sekaukā, Ņūdžersijā un viens Losandželosā, Kalifornijā, un tas sniedz tādus pakalpojumus kā mākoņa virtuālie privātie serveri (VPS), izvietošana, īpaši un ātri serveri un virtuālā mitināšana.

Tāpat kā HostGator, tā klientu bāzē ir gan individuālie lietotāji, gan Fortune 500 uzņēmumi.

InterServer piedāvā vienu ASP.NET mitināšanas iespēju, kas ietver neierobežotu datu pārsūtīšanu, glabāšanu, SSL sertifikātus, FTP kontus un e-pasta kontus. Turklāt ir Plesk vadības panelis, Raid-10 krātuve un iknedēļas datu dublējums. Lietotāju skaits ir ierobežots līdz 25 vietnēm / domēniem, lai arī ir atļauti neierobežoti apakšdomēni.

Tas atbalsta arī vairāk nekā 100 mākoņa lietojumprogrammas ar viena klikšķa instalēšanu WordPress, CubeCart, Magento un vairākas citas. InterServer garantē, ka darbspējas laiks ir 99,9%, un tajā ir pieejama plaša apmācību kolekcija, kā arī 24 stundas diennaktī pieejams atbalsts pa tālruni..

Izmaksas: USD 5 mēnesī

Vērtējums:

6. Šķidrums

Liquid Web

Liquid Web, kas dibināts 1997. gadā, vairāk nekā divdesmit gadus ir nodrošinājis pilnībā pārvaldītus tīmekļa mitināšanas risinājumus.

Pašreizējie gada ieņēmumi pārsniedz USD 100 miljonus, un tam ir vairāk nekā 30 000 klientu 130 valstīs, 500 000 atbalstīto vietņu un 5 globālie datu centri. Viena no uzsvērtām jomām ir klientu apkalpošana, jo tā sola, ka diennakts atbalstam ir pieejami “visnoderīgākie cilvēki dzīvos”.

Liquid Web ir visdārgākā iespēja šajā sarakstā, jo tajā tiek izmantoti tikai īpaši serveri, tāpēc jūs vēlēsities rūpīgi izpētīt tā funkcijas, lai pārliecinātos, ka cena jums ir izdevīga. Zemākajā galā ir divu GIG Storm SSD serveris ar iespēju izmantot vai nu bezmaksas 2012, vai 2014 Windows 64 bitu pašpārvaldītu serveri ar tīkla, aparatūras un virtualizācijas slāņu atbalstu..

Vai arī par papildu USD 10 mēnesī ir Windows pilnībā pārvaldīts 64 bitu serveris ar Plesk vadības paneli. Ikmēneša datu pārsūtīšana ir līdz pieciem terabaitiem bez maksas, un visiem serveriem ir viena publika IP adrese ar iespēju katram dolāram pievienot vēl septiņus. Tas arī sola 100% uptime.

Liquid Web ir plaša zināšanu datu bāze ar simtiem apmācību, kā arī tālruni visu diennakti un tērzēšanas atbalstu. Turklāt visiem atbalsta tehniķiem ir vairāk nekā 300 stundu apmācība, un jūs varat runāt ar speciālistiem, kuriem ir sertifikāti Windows, Red Hat Linux un Cisco.

Izmaksas: USD 110 mēnesī un vairāk, pamatojoties uz papildinošiem produktiem un pakalpojumiem

Vērtējums:

7. Reģistrēties

Reģistrēties

Horman Interactive Corporation 1994. gadā Register.com sākotnēji izveidoja tīmekļa vietņu veidošanas programmatūru, pirms pārgāja arī uz tīmekļa mitināšanu un domēns reģistrācija.

Uzņēmuma, kuru Web.com nopirka 2010. gadā, galvenā mītne atrodas Ņujorkā, un papildu biroji atrodas Londonā, Baltimoras štatā un Halifaksā, Kanādā. Tās pamatdarbība ir vērsta uz uzņēmēju un mazo uzņēmumu īpašnieku vajadzību apmierināšanu. Pašlaik Register.com pārvalda vairāk nekā 2,5 miljonus domēnu, un WebHostDirectory.org to atzina par 2012. gada labāko domēnu reģistrētāju.

Visos plānos ir neierobežota datu pārsūtīšana, viens bezmaksas domēns, 100 domēna norādes, viens automātiskais atbildētājs uz katru e-pasta adresi un AWStats tīmekļa analītikai. Zemākajā līmenī lietotājiem var būt 300 uzglabāšanas gig, 25 FTP konti un 25 MySQL 300 gig datu bāzes. Augstākā līmeņa plānā ir neierobežota krātuve, FTP konti un MySQL datu bāzes ar tik daudz papildu krātuves, kas viņiem pieder, cik jums nepieciešams.

Pastāv uptime garantija, un vietne Register.com piedāvā daudzas konsultācijas un FAQ. Turklāt klientu apkalpošanai ir arī bezmaksas numuri. Varat arī iesniegt pieprasījumu, lai ieplānotu atbalsta personāla atzvanīšanu pēc jūsu izvēles.

Izmaksas: USD 5,95 mēnesī (būtisks hostinga plāns) līdz USD 9,95 mēnesī (premium hostings)

Vērtējums:

Kas jums jādara?

Cilvēks domā

Kā katru reizi, kad jūs novērtējat produktu vai pakalpojumu, jums vispirms ir jāveic galvenā atslēga: Kas jums jādara?

Ja jums jau ir zināšanas par ASP.NET, jūs ejat priekšā kādam, kam nav kodēšanas iemaņu un kuram nepieciešama vilkšanas un nomešanas saskarne, lai izveidot vietni.

Tomēr, izmantojot dažādas ASP.NET mitināšanas iespējas, jūs nevēlaties maksāt par to, ko neizmantojat, piemēram, par nevajadzīgu krātuvi, joslas platumu vai e-pasta adresēm, un jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir tas, kas jums nepieciešams.

Tomēr galu galā tas attiecas arī uz mērogojamību, jo jums vienmēr ir jāplāno nākotne.

Tas, kur atrodaties šodien, visticamāk, nav tur, kur vēlaties (vai domājat), ka pa ceļam būs seši mēneši vai gads. Tā kā jūs nevēlaties pārmaksāt par pakalpojumu, jūs nevēlaties arī piespiest migrēt vienu vai vairākus ASP.NET projektus uz jaunu mitināšanas pakalpojums jo jūs pēkšņi esat izaudzis par to, ko piedāvā jūsu pašreizējais pakalpojumu sniedzējs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map