5 geriausios tinklalapių kūrėjų tinklaraščių platformos, skirtos 2020 metams

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Pasiruošęs tapti tinklaraštininku?

Turiu pasakyti:

Puiki mintis!

Tai nėra lengva, tačiau ilgainiui tai atsiperka.

Žinoma, ne visada lengviausia rasti geriausią internetinių dienoraščių platformą.

Tikimės, kad šis straipsnis padės šiek tiek lengviau surasti geriausią svetainių kūrėją, kad pradėtumėte savo tinklaraščių kelionę

„WordPress.org“ – „Self Hosted“ – tai, ką aš daugiausia naudoju

Tiems, kurie šiek tiek taupiai kuria tinklaraščius, WordPress.org yra skirtas jums.

Ji įgijo tokią stiprią reputaciją, kad beveik ketvirtadalis visų svetainių yra maitinamos naudojant šią nuostabią programinę įrangą.

Tai vienas geriausių internetinių tinklaraščių kūrėjų

Kainodara

Be abejo, tai yra geriausia „WordPress.org“ dalis, nes tai nemokama ir atvirojo kodo programinė įranga, kurią milijonai žmonių naudoja tinklaraščiams kurti..

Atminkite, kad turėsite mokėti už domeno vardą kartu su priegloba (vidutiniškai 6 USD ir daugiau kas mėnesį).

Be to, visos aukščiausios kokybės temos ar papildiniai (bet ir daugybė nemokamų) taip pat turi kainą.

Argumentai už & Minusai

Gana galingas: Kai atsižvelgi į turimus 54 000 papildinius ir jų vis daugėja, yra daugybė pasirinkimo variantų. Nuo informacinių biuletenių sistemų iki projektavimo įrankių, visa tai galite rasti čia.

Pritaikymas: Galite sukurti unikalią svetainę, jei žinote šiek tiek kodavimo. Tai reiškia, kad galite sukurti savo svetainę, kad patenkintumėte savo poreikius. Tai ypač svarbu, jei esate labai konkurencingoje nišoje ar srityje, kurioje svarbu išsiskirti.

Nepaisant visų WordPress.org teikiamų pranašumų, yra keletas trūkumų, kuriuos turite žinoti prieš rinkdamiesi šią programinę įrangą.

Sunku išmokti: Didžiausias neigiamas dalykas yra tas, kad ši programinė įranga nėra skirta pradedantiesiems.

Jei norite naudoti tai kaip pagrindą savo svetainės kūrėjui, turite žinoti, kaip užkoduoti. Jo populiarumo priežastis yra ta, kad interneto dizaineriai tai naudoja kurdami tiek daug svetainių.

Tačiau jei tai darote savarankiškai, jums reikės tam tikros pagalbos.

Savęs valdymas: Kitaip tariant, domenus, papildinius ir prieglobą turėsite padaryti patys.

Kai kuriems gali būti tinkama naudoti šią parinktį, tačiau daugumai tinklaraštininkų ir svetainių savininkų jie nenorėtų atlikti priežiūros darbų.

Neabejojama, kad WordPress.org yra vienas geriausių tinklaraščių platformos produktų rinkoje.

Tačiau jis nėra geriausias pradedantiesiems. Jei nesate pasirengęs išmokti kodavimo, gali būti geriausia pasirinkti kitą tinklaraščio platformą pagal jūsų poreikius.

Darbo su WordPress pradžia

Tai šiek tiek skiriasi nuo jūsų pagrindinių svetainių kūrėjų

Nes

Savo tinklaraščiui reikia pagrindinio kompiuterio.

Kaip, Mėlynasis šeimininkas

Jie beveik padės jums iš čia

Jei norite daugiau pagalbos

Peržiūrėkite šį straipsnį

Wix

Išbandykite „Wix“ internetinius dienoraščius dabar

Plačios rinkodaros kampanijos dėka „Wix“ tapo vienu populiariausių svetainių kūrimo programinės įrangos produktų pasaulyje.

Kainodara

Galite naudotis nemokama sąskaita, tačiau ji tokia ribota, kad neverta jos kainos.

Vietoj to, rekomenduojama pradėti nuo 5 USD plano per mėnesį, kuriame numatyta 500 MB saugyklos vietos, 1 GB pralaidumo ir tinkintas domenas..

Didesnėms įmonėms į 25 USD planą per mėnesį įeina VIP palaikymas per parą, visą parą, taigi, tai yra galimybė.

Argumentai už & Minusai

Lengvas naudojimas: Neabejotinai geriausia priežastis pasirinkti „Wix“ yra ta, kad programinė įranga sukurta atsižvelgiant į pradedančiuosius. Net jei niekada niekada nesukūrėte svetainės, naudodamiesi „Wix“ tai padaryti yra greita ir lengva.

Integracija: Vienas geriausių „Wix“ pranašumų yra integracija su svetaine, kuri daro ją puikia jūsų verslo plėtrai. Tai reiškia, kad tiesiog reikia atnaujinti savo planą, kai plečiasi internetinis verslas.

Ribota saugojimo vieta: Kai kuriems tai gali būti reali problema, nes saugojimui skirta vieta yra ribota, ypač jei pasirenkate biudžeto planą.

Mažiau funkcijų: kadangi ji sukurta patogumui ir patogumui naudotis, nerasite tiek daug tinklaraščių funkcijų, palyginti su panašiomis platformomis, tokiomis kaip WordPress.com ir Weebly.

Tiems, kurie tik pradeda veiklą, ypač jei esate kūrybingi, tada „Wix“ yra puikus sprendimas jūsų interneto poreikiams kurti. Tačiau jei jūs

planuojate išplėsti savo verslą laikui bėgant, tada galbūt norėsite apsvarstyti kitą tinklaraščio kūrėją.

Kvadratas

Išbandykite internetinę tinklaraščių erdvę

„Squarespace“ pastaraisiais metais sulaukė nemažo dėmesio dėl savo nemažos internetinės reklamos.

Tai taip pat turi gerą vardą tiems, kurie tik pradeda kurti savo tinklaraštį.

Kainodara

Nemokamų variantų nėra, tačiau yra 12 USD per mėnesį asmeniniam naudojimui. Jei norite patobulinti ir užsidirbti iš savo pastangų, yra 18 USD per mėnesį verslo planas.

Argumentai už & Minusai

Kūrybinė laisvė: palyginti su daugeliu kitų svetainių kūrėjų, naudodamiesi „Squarespace“ suteikiate daug lankstumo. Tai ypač aktualu, jei norite svetainėje pridėti savo savybes.

Puikūs šablonai: Kitas pranašumas yra didelis skaičius aukštos kokybės šablonų, dėl kurių tinklaraščio kūrimas tampa akimirksniu. Galite rasti norimą arba pritaikyti jį pagal savo poreikius.

Tačiau ne viskas apie „Squarespace“ yra tobula, yra kelios problemos, kurias jie palygino su kitais svetainių kūrėjais.

Sunku sukurti: Nors ir ne viskas taip sudėtinga, palyginti su Weebly ir Wix, kuriant svetainę, ji yra sunkesnė. Taip yra todėl, kad „Squarespace“ yra skirta tiems, kurie turi bent šiek tiek patirties, nors tai nėra viskas taip sunku išmokti.

Riboti kainų planai: „Squarespace“ siūlomi kainų planai yra mažiau lankstūs, todėl galite nerasti to, ko jums reikia.

Apskritai, „Squarespace“ yra vienas geriausių tinklaraščių kūrėjų. Tai ypač pasakytina apie tai, jei turite el. Prekybos parduotuvę, didelę įmonę ar turite parodyti savo aplanką. Tai tikrai padeda, jei galite rasti kainos nuolaidą, nes jie yra šiek tiek brangesni, tačiau tai gali būti verta.

„WordPress.com“

Išbandykite „WordPress.com“ savo tinklaraštyje

WordPress.com nereikėtų painioti su WordPress.org, nes tai yra dvi skirtingos platformos. Tačiau tai nesutrukdė milijonams žmonių naudotis „WordPress.com“ kaip internetinių tinklaraščių kūrimo paslaugą.

Kainodara

Galite pradėti nuo nemokamos versijos, tačiau tai yra gana ribojanti ir užpildyta „WordPress“ prekės ženklu. Galite pasirinkti iš mokamų planų, kurių dydis svyruoja nuo 4 USD iki 25 USD per mėnesį, ir, jei norite, mokėti kasmet.

Argumentai už & Minusai

Paprastas naudojimas: pradedant svetainės kūrimu ir diegimo vedlio stebėjimu, baigiant integruotomis bendruomenės funkcijomis, „WordPress.com“ yra vienas geriausių tinklaraščių kūrėjų tinklalapiuose, kuriuos galite rasti. Tai padeda, kad priegloba būtų įtraukta į jūsų pirkinį.

Palaikymas: naudodamiesi „WordPress.com“ turite specialų palaikymą. Tai gali būti labai naudinga kuriant savo tinklaraštį, kad padidintumėte jo galimybes. Be to, į klausimus galite atsakyti per pagrįstą laiką.

Nepaisant visų pranašumų, naudojant „WordPress.com“ kaip savo tinklaraščio kūrimo platformą, vis dar yra keletas problemų.

Ribotas pritaikymas: Tai reiškia, kad jūs negalite padaryti savo tinklaraščio tokio išskirtinio, kaip jums patinka. Tai gali sukelti problemų, jei esate labai konkurencingoje nišoje ar pramonėje, kurioje būtina atsiriboti nuo konkurencijos.

Verslo plano reikalavimas: Kitaip tariant, jei norite pasiekti visas trečiųjų šalių temas ir papildinius, kurie „WordPress.com“ verti, turėsite investuoti į brangesnį verslo planą..

Nors „WordPress.com“ turi savo privalumų, jis gali būti netinkamas pasirinkimas, jei planuojate turėti nebrangią asmeninę ar profesinę svetainę.

Weebly

Paruošta pradėti kurti kartu su Weebly

„Weebly“ siūlo keletą išskirtinių galimybių pradedantiesiems, ypač jei planuojate kurti profesionalią ar asmeninę svetainę. Nuo stiprių SEO funkcijų iki integracijos į „Google Analytics“ tikrai galite užauginti nedidelį verslą naudodami „Weebly“.

Kainodara

Geros žinios yra tai, kad galite išbandyti „Weebly“ nemokamai, tačiau tai apima tik apie 500 MB saugyklos vietos ir jūs esate „Weebly“ padomenis kartu su prekės ženklu. Už 4 USD per mėnesį galite gauti tinkintą domeną, kuris yra gana pigus, atsižvelgiant į visus dalykus.

Kainų planai, viršijantys pagrindinius, svyruoja nuo 8 USD iki 25 USD per mėnesį, o tai siūlo daugybę variantų. Tiems, kurie atidaro el. Prekybos svetaines, gali tekti sumokėti šiek tiek daugiau.

Argumentai už & Minusai

Greitas & Draugiška: kitaip tariant, „Weebly“ yra skirta pradedantiesiems, kurie turi mažai patirties arba neturi jokios patirties kurdami svetaines. „Weebly“ nukelia jus žingsnis po žingsnio per procesą, kad galėtumėte greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

Savybės: Be to, kaip lengva kurti savo tinklaraštį, „Weebly“ siūlo daugybę funkcijų, kurios kainuoja. Tai reiškia, kad jūs gaunate suplanuotą dalijimąsi ir komentarų valdymą, kurie yra gana naudingi kaip dalis Weebly siūlomų funkcijų.

Nepaisant pranašumų, „Weebly“ turi keletą problemų, kurias turite žinoti prieš įsigydami planą.

Ribotas augimas: viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su internetinių tinklaraščių ar svetainių kūrėjų problemomis, yra ribotos jų ilgalaikio augimo galimybės. Kai kuriems tai gali būti ne problema, jei planuojate riboti svetainės veikimą. Tačiau kitiems, kurie turi didelių planų, „Weebly“ gali būti ne tas kelias.

Mažiau tinkinamų funkcijų: nors galite sukurti patrauklią svetainę, negalite jos pritaikyti tiek, kiek gali padaryti kiti šio sąrašo statytojai..

Tai reiškia, kad jūs turite ribotas galimybes padaryti jūsų svetainę išskirtinę, o tai ypač svarbu, jei dirbate labai konkurencingoje pramonėje.

„Weebly“ yra viena geriausių internetinių dienoraščių platformos programinės įrangos pradedantiesiems, apie tai nekyla klausimų. Asmeninėms ar profesionalioms svetainėms jis yra puikus pasirinkimas dėl lengvai naudojamos platformos. Tačiau jei planuojate plėsti didelį verslą, greičiausiai norėsite pasirinkti kitą svetainę.

Išvada apie šias internetinių dienoraščių platformas

Jei rimtai galvojate apie internetinius dienoraščius

Nuleiskit žemyn, norėsite naudoti mano pirmąją parinktį „WordPress“

Atminkite, kad aš paprastai apima tik svetainių kūrėjus

Bet:

Tokiu atveju turime padengti WordPress.org

Mokymosi kreivė yra aukštesnė, tačiau ji to verta.

Jei jūsų pagrindinis tikslas nėra internetinių dienoraščių rašymas

Pavyzdžiui, jūs taip pat esate vietinė įmonė

Tada

Verta išbandyti ir kitus 4 variantus

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map