7 najlepších spoločností poskytujúcich služby WordPress – úplné porovnanie

WordPress je najčastejšie používaný systém na správu obsahu (CMS). Odhaduje sa, že 27% všetkých webových stránok online dnes. Platforma bola preložená do viac ako 40 rôznych jazykov.


Existuje ich viac ako 30 000 rôzne doplnky dostupné pre WordPress, a tento počet neustále rastie. Vývojári WordPress môžu navyše očakávať, že dosiahnu viac ako 50 dolárov za hodinu.

CNN, eBay, Mashable a The New York Times sú len pár prominentných mien, ktoré používajú WordPress na publikovanie svojich blogov.

Pretože existuje taká veľká požiadavka na túto službu, existuje veľa poskytovateľov najlepších hostingových služieb WordPress. Ako však dokážete rozlíšiť to najlepšie od ostatných?

Pri určovaní toho, čo robí najlepšiu hostingovú spoločnosť WordPress, je treba zvážiť veľa premenných. Niekoľko, na ktoré sa tu zameriame, patrí:

 • Množstvo voľného miesta na disku a šírka pásma
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Jednoduchá inštalácia WordPress
 • Mesačné náklady
 • Náklady na certifikáty, domény a adresy SSL
 • Zákaznícka podpora

Ak chcete získať čo najviac tresku za svoje peniaze, budete chcieť mať k dispozícii maximálne množstvo šírky pásma a miesto na disku. Koniec koncov, čím viac obsahu môžete hosťovať na svojom webe, tým lepšie – váš server bude mať menšiu pravdepodobnosť, že sa zabalí a načíta pomalšie (existujú aj doplnky, ktoré pomáhajú komprimovať súbory v snahe zrýchliť načítanie stránky, napríklad WP Smush).

Kto nemá rád záruky vrátenia peňazí? Ak si vyberiete jednu z najlepších hostingových spoločností WordPress, túto záruku nebudete musieť nikdy použiť.

V mesačných nákladoch každého hostiteľa WordPress bude zahrnutý určitý počet domén a adries spolu s potenciálom pre certifikát so zabezpečenou vrstvou (krátko SSL certifikát). Niektorí poskytovatelia za to účtujú poplatok navyše, zatiaľ čo iní ho hádzajú zadarmo.

A samozrejme, pre väčšinu ľudí je najdôležitejšie ľahké použitie a inštalácia. Nie sme všetci odborní programátori.

Našťastie jedným z dôvodov, prečo je WordPress tak často používaný, je to, že mu rozumie takmer každý, kto má základné počítačové znalosti. Svoj web môžete ďalej prispôsobiť, ak poznáte HTML a CSS, ale nemusíte.

Prehľad siedmich najlepších spoločností poskytujúcich služby WordPress

Presné poradie tohto zoznamu nie je také dôležité ako uvedené mená. Budete mať ťažkosti s nájdením väčšej dohody o tom, ktorá hostingová spoločnosť WordPress je číslo jedna. Veľa z toho vychádza z používateľského zážitku, ktorý je viac-menej subjektívny.

Ako už bolo povedané, existuje niekoľko mien, ktoré majú povesť toho, že sú najlepšie hostingové spoločnosti WordPress a poskytujú svojim zákazníkom všetko, čo potrebujú na vytvorenie stránky WordPress..

Tu je 7 najlepších hostingových spoločností WordPress:

1. GreenGeeks

Webová stránka GreenGeeks

Bola založená v roku 2008, GreenGeeks ekologický hosting webových stránok WordPress. Podľa ich stránok poskytujú „300% zelený webhosting“.

Okrem používania čistej obnoviteľnej energie poskytujú vynikajúce služby za výhodnú cenu. Ich plán Eco-Starter sa začína na $ 3,95 / mesiac so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ich inštalácia WordPress jedným kliknutím hovorí za všetko. Táto inštalácia bude hračka.

Jedna veľká vec, o GreenGeeks je, že automatizujú dve kľúčové vlastnosti hosťovanie webových stránok že vás niektorí ostatní urobia manuálne: zálohy a aktualizácie.

Každých 24 hodín budú vaše stránky zálohované všetky svoje údaje a aktualizácie WordPress sa nainštalujú automaticky hneď, ako budú dostupné. Toto sú dve funkcie, ktoré nielen uľahčujú veci, ale zvyšujú celkovú bezpečnosť vašich stránok. Na niečo sa GreenGeeks tiež zameriava. Vlastné bezpečnostné pravidlá a opravy chýb zabezpečenia v rámci jedného dňa pomáhajú zaistiť bezpečnosť vášho webu.

K tomu všetkému patrí ich hostingový plán, ktorý zahŕňa bezplatný certifikát Šifrujme Wildcat SSL.

Po zvážení všetkých vecí je ľahké pochopiť, prečo je GreenGeeks jednou z najlepších dostupných možností hostenia WordPress.

2. Motor WP

WP Engine

WP poskytuje to, čo sa nazýva spravovaný hosting. Spravovaný hosting je v podstate vyhradený hosting, ktorý riadi profesionálny tím. Umožní vám mať to najlepšie z oboch svetov – všetku bezpečnosť, spoľahlivosť a prispôsobiteľnosť dedikovaného servera a mať k dispozícii skúsený tím technológov, ktorý vám pomôže.

Ak ste veľká spoločnosť alebo poskytujete údaje, ktoré musia byť bezpodmienečne zabezpečené za každú cenu, služba WP Engine môže byť pre vás.

Ich služby prichádzajú s vyššími nákladmi – 35,00 dolárov mesačne – ale to nie je neobvyklé, pokiaľ ide o spravovaný hosting..

WP Engine poskytuje vysoko kvalitnú podporu 24 hodín denne, používa najlepšiu dostupnú architektúru vo svojej triede a disponuje tímom inžinierov na plný úväzok, ktorí neustále vyvíjajú špičkovú technológiu WordPress. Inými slovami, špecializujú sa na všetky veci WordPress.

3. InMotion Hosting

InMotion Hosting

V pohybe je okolo roku 2001, keď samotný internet bol stále v základnej škole.

Táto spoločnosť ponúka hosting WordPress začínajúci na 4,99 dolárov mesačne na jednom webe s plánom WP-1000. Plán WP-1000s je ideálny pre malé blogy s menej ako 20 000 návštevníkmi mesačne.

Vzhľadom na to, že to zahŕňa 40 GB úložného priestoru SSD s neobmedzenou šírkou pásma a e-mailové účty, zdá sa to ako celkom dobrý obchod. Taktiež hodia certifikát SLL zdarma.

InMotion tiež poskytuje bezplatné automatické zálohy a záplaty, ako aj bezplatnú ochranu pred hackermi a malvérom.

Jedna vec, na ktorú sa spoločnosť InMotion Housing pýši, je rýchlosť jej serverov. Používanie diskov SSD a pokročilého ukladania do vyrovnávacej pamäte umožňuje, aby sa vaše stránky zakaždým rýchlo načítali.

Rýchlosť je dôležitým prvkom akejkoľvek stránky WordPress. Výskum ukázal, že webové stránky, ktoré načítanie trvajú viac ako sekundu alebo dve, majú oveľa vyššiu rýchlosť. V tomto digitálnom veku sme sa stali netrpezlivými a nechceme tam sedieť a strácať drahocenný čas, kým sa načíta webová stránka (skôr by sme strácali prehľadaním našich informačných kanálov Facebook).

Webové stránky InMotion sa dodávajú s predinštalovaným programom WordPress, takže celý svoj web môžete spustiť za menej ako hodinu.

S plnou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni a tvorbou drag and drop navrhnú tvorcovia webových stránok všetkých úrovní skúsenosti, že bývanie InMotion bude patriť medzi najlepšie možnosti hostenia WordPress..

4. Bluehost

Bluehost

Bluehost inštalácia WordPress jedným kliknutím, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a nepretržitá podpora zákazníkov.

Za pouhých 2,95 dolárov mesačne poskytuje BlueHost bezkonkurenčnú zľavu s 50 GB miesta na disku, neobmedzenú šírku pásma, 5 e-mailových účtov a bezplatný certifikát SLL.

Viac ako 2 milióny webových stránok si ako svoju hostingovú spoločnosť zvolili Bluehost. To samo o sebe naznačuje, že sú jednou z najlepších možností hostenia WordPress.

Niečo, čo mnoho iných neposkytuje, plány BlueHost prichádzajú s reklamnými ponukami od spoločnosti Google a Bing s viac ako 150 dolárov. Vďaka tomuto špeciálnemu bonusu sú ich plány obzvlášť príťažlivé.

Asi najvýznamnejším aspektom BlueHost je to, že ich WordPress.org odporúča ako poskytovateľa webhostingu č. 1 pre stránky WordPress. Ich servery sú navrhnuté tak, aby hostili weby WordPress „ako sen“.

O hostingovej spoločnosti WordPress, ktorá získala takú veľkú chválu od samotného WordPress, je potrebné niečo povedať. Bluehost je určite jedným z najlepších hostingových spoločností WordPress.

5.HostGator

Hostgator

hostgator je šrafovanie “plán začína na úmerne 2,75 dolárov mesačne.

Tento má niektoré pozoruhodné vlastnosti, ktoré väčšina ostatných poskytovateľov neponúka.

Plán šrafovania zahŕňa nemeranú šírku pásma, neobmedzený priestor na disku, neobmedzený počet e-mailov a inštaláciu jedným kliknutím. To je veľa. HostGator navyše ponúka bezplatný prenos stránok – niečo, čo väčšina konkurentov účtuje za statnú cenu. Za 45 dní sú peniaze spoločnosti HostGator – záruka vrátenia peňazí o 50% lepšia ako v prípade mnohých jej konkurentov.

Pokiaľ ide o funkcie ponúkané za nízku cenu, hostGator je zďaleka jednou z najlepších dostupných možností hostenia WordPress.

6. iPage

iPage

iPage ponúknuť cenu len 1,95 dolárov mesačne.

Ich plány zahŕňajú viac ako 500 dolárov v ďalších funkciách, podľa ich domovskej stránky. Tieto doplnky zahŕňajú veci, ako sú ponuky 100 dolárov pre reklamy Google a Bing, bezplatné stavebné nástroje WordPress a bezplatné bezpečnostné nástroje od spoločnosti Sitelock..

Neobmedzený priestor na disku, škálovateľná šírka pásma, neobmedzené názvy domén a inštalačný program na jedno kliknutie umožňujú iPage ľahkou voľbou. Plány iPage sa dodávajú so štandardnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

iPage má vynikajúcu zákaznícku podporu. Deň alebo noc môžete hovoriť s odborníkom podpory prostredníctvom telefónu alebo online chatu. Majú tiež online centrum pomoci a systém predaja lístkov pre najhlbšie problémy.

Vďaka vylepšeným bezpečnostným funkciám a bezproblémovej integrácii PayPal je iPage prominentnou voľbou pre každého, kto chce založiť web eCommerce.

Na konci dňa sa zdá, že iPage je ďalšou z najlepších dostupných možností hostenia WordPress.

7. GoDaddy

Choď oci

Vzhľadom na ich rozsiahle marketingové kampane, Choď oci je najznámejší názov spomedzi najlepších hostingových spoločností WordPress.

GoDaddy je v súčasnosti najdostupnejšou možnosťou na zozname. Za jeden dolár mesačne môžete získať jednu doménu s automatickou inštaláciou WordPress, dennými zálohami a aktualizáciami softvéru. Zahŕňajú tiež jednu bezplatnú e-mailovú adresu na jeden rok. Týmto plánom však získate iba 10 GB voľného miesta na disku SSD.

Funkcie zabezpečenia webových stránok GoDaddy sú k dispozícii iba pre členov programu Ultimate.

GoDaddy má vstavanú funkciu SEO pre WordPress. Ale vzhľadom na to, že pre WordPress existuje nespočetné množstvo doplnkov SEO, nie je to celkom výhodná výhoda, pre ktorú sa môžu pochváliť..

GoDaddy ponúka SSL certifikáty – ale nie zadarmo. V prípade jedinej webovej stránky vás cena certifikátu SSL bude stáť 59,99 USD ročne v prvom roku.

So 17 miliónmi zákazníkov a viac ako 75 miliónmi domén je GoDaddy určite jednou z najpopulárnejších možností hostenia.

Niekoľko poznámok o 7 najlepších možnostiach hostenia WordPress

Je potrebné poznamenať, že vyššie uvedené sadzby sú sadzby „začínajúce“. Mnohé z nich sa ponúkajú iba na obmedzenú dobu a väčšina uvádzacích cien trvá iba prvý rok hostenia. Potom sa spustí plná cena.

Pri nákupe hostingovej spoločnosti je potrebné pamätať na to, že vždy budete musieť skontrolovať cenu označenú ako „originálna“ alebo „pri obnovení“ – to je pravdepodobne to, čo zaplatíte po prvom roku.

Okrem toho katalógová cena obsahuje iba tie najzákladnejšie funkcie. Budete musieť kúpiť pomerne málo ďalších doplnkov, aby vaše stránky urobili všetko, čo chcete. Ceny sa neustále menia, pretože spoločnosti navzájom súťažia o dočasné zľavy.

Nezabúdajte, že s výnimkou služby WP Engine tu hovoríme o zdieľanom hostovaní – o vyhradenom hostovaní, hostovaní v cloude alebo virtuálnych súkromných serveroch (VPS). Väčšina z týchto poskytovateľov, ak nie všetci, tieto služby ponúkajú.

Pokiaľ nie ste veľká spoločnosť alebo nemáte k dispozícii vysoko citlivé údaje, pravdepodobne nebudete potrebovať vyhradený hosting (čo je spojené s oveľa vyššími nákladmi a vyžaduje si špecializované znalosti). VPS a cloud hosting môžu byť v niektorých situáciách vhodné, ale sú drahšie a zvyčajne ich potrebujú iba väčšie weby elektronického obchodu alebo blogy s veľmi veľkým objemom prenosu..

Zdieľaný hosting je najčastejšie používanou možnosťou hostenia, rovnako ako WordPress je najbežnejšie používaný redakčný systém. Poskytuje najjednoduchšie použitie a zároveň prináša najnižšie náklady a má k dispozícii primerané služby podpory zákazníkov.

Pre väčšinu ľudí tieto najlepšie hostingové spoločnosti WordPress poskytnú všetky požadované služby.

Vyberte si najlepšie múdro hosting WordPress

Pri rozhodovaní o najlepšej možnosti hostenia WordPress zvážte svoje vlastné potreby. Začíname nový blog alebo web pre elektronický obchod? Bude tento web byť prednou stránkou vašej malej firmy? Ak je to tak, všetko, čo potrebujete, bude najzákladnejšie vybavenie poskytovateľa zdieľaného hostiteľa WordPress.

Ak migrujete väčšiu webovú stránku alebo blog na nového poskytovateľa, máte už zavedenú veľkú firmu alebo spravujete citlivé údaje, budete musieť zvážiť podrobnejšie problémy, ako sú tu uvedené. 7 najlepších možností hostenia WordPress vám napriek tomu odpovie na všetky vaše otázky a môže poskytnúť potrebné služby.

Pri jednej z týchto možností hostenia WordPress sa nemôžete pokaziť. Vyberte ten, ktorý sa vám zdá správny, a choďte za ním.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map