4 Ľahké online daňové služby na ukladanie súborov online

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Daňové služby onlinePodávanie daní nemusí byť stresujúce, časovo náročné alebo vyvolané hnevom.

Digitálny vek priniesol niektoré moderné vymoženosti, ako je napríklad vyplnenie daní online, ale teraz môžete vďaka mobilnému zariadeniu zaznamenať aj dane priamo z telefónu..

Tieto štyri online daňové služby uľahčujú registráciu daní.

Táto príručka prechádza všetkými najlepšími webmi, aby mohli v roku 2014 podávať dane online a ako každý z nich umožňuje získať správny výnos tak jednoducho, ako je kontrola e-mailu..

Daňové služby online

Ľahko zabite svoje dane – TaxSlayer.com

Konkurencia o najlepší softvér na online prípravu daní je dosť strmá, ale TaxSlayer je veľmi agresívny a ponúka zákazníkom geniálnu motiváciu zákazníkom, ktorí sa chcú prihlásiť do daňovej sezóny 2014..

TaxSlayer poskytuje veľa výhod, ako je lacný stav eFiling, ľahko použiteľný daňový softvér a dostupné možnosti archivácie pre všetky druhy formulárov IRS, ktoré by ste mohli potrebovať.

Môžete tiež podať štátne, federálne, zmenené, vojenské a predchádzajúce roky výnosy prostredníctvom TaxSlayer.

Existujú tri vydania TaxSlayer vrátane bezplatnej vojenskej edície, klasickej edície za 9,95 dolárov a prémiovej edície za 29,95 dolárov..

Pros

– TaxSlayer poskytuje bezplatné štátne a federálne daňové priznania pre aktívny vojenský personál a softvér je iba 9,95 dolárov, ak ste civilný.
– Rozhranie je jednoduché a jasne sfarbené. Je ľahké odpovedať na každú otázku pomerne rýchlo.

Zápory

– Zatiaľ nie je k dispozícii žiadna mobilná verzia.

Klasická verzia TaxSlayer vám umožňuje spravovať časti daňového priznania ľahko, ako je úrok z hypotéky, daň z nehnuteľnosti, úvery na starostlivosť o dieťa, odpočty podľa položiek a oveľa viac.

Podanie 1040EZ je rýchly proces a po testovaní je úplne presné.

Softvér kontroluje všetky druhy chýb a pokrýva všetky predmety, ako je váš domov, vaša práca, závislé osoby a ďalšie problémy, ktoré umožnia získať kredity a odpočty, ktoré ste zarobili.

Pred odoslaním je dokončená kontrola chýb, aby ste sa uistili, že ste všetko zadali správne.

Ak si chcete oddýchnuť, môžete pridať zástupný symbol a skákať späť a vyplniť chýbajúce informácie. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť políčka počas práce so softvérom.

Typ je čitateľný a veľký a tlačidlá sú ľahké. Keď ste pripravení prejsť na ďalšiu stránku, stačí kliknúť na tlačidlo „Pokračovať“. Proces môžete tiež urýchliť importovaním informácií z predchádzajúceho návratu uloženého v TaxSlayer.

Ak potrebujete pomoc, môžete tiež kontaktovať zákaznícku podporu TaxSlayer telefonicky alebo e-mailom.

Toto funguje aj pre tých, ktorí podávajú bezplatné vydanie. Pre prémiových používateľov však existuje prioritná podpora. Spoločnosť je tiež veľmi aktívna na Twitteri.

Používaním TaxSlayer, môžete získať správne dane a zabezpečiť, aby pri ich konečnej kontrole nedošlo k žiadnym chybám. Zákaznícka podpora je vždy k dispozícii, ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pokyny, čo treba podať.

Získajte ‘Er Done Turbo Style – TurboTax

TurboTax spoločnosti Intuit bola vždy jednou z najlepších online softvérových spoločností na prípravu daní.

Ponúkajú bezplatné podanie daňového priznania a veľa funkcií pre tých, ktorí si zakúpia prémiovú verziu. Môžete tiež importovať údaje, čo výrazne znižuje čas zadávania údajov, ak podnikáte alebo pracujete pre seba do 1099.

Môžete získať dôležité údaje z produktov ItsDeductible a Mint, ktoré sú vo vlastníctve spoločnosti Intuit.

Pros

– Jednoduché použitie z vášho počítača alebo mobilného zariadenia.
– Softvér môže používať ktokoľvek, či už poznáte daňové zákony alebo nie.
– Federálne výnosy sú voľne dostupné

Zápory

– Údaje nemôžete importovať, pokiaľ nezaplatíte prémiovú službu.

TurboTax je názov domácnosti. O výhodách TurboTaxu s vami pravdepodobne hovorila aj vaša babička.

Z nejakého dôvodu je zaradená na prvé miesto vo väčšine zoznamov softvéru na prípravu daní. Po testovaní softvéru v tomto roku bolo používanie TurboTax jednoduchšie a ešte presnejšie ako predtým.

Prémiové funkcie však majú oveľa viac čo ponúknuť. Po zaplatení poistného môžete bez problémov importovať údaje z formulárov W-2s a 1099.

Softvér má riadený štýl rozhovoru, ktorý uľahčuje odpovedanie na otázky a zistenie, aké kredity alebo odpočty sa aplikujú pri práci na žiadosti o daňové priznanie..

TurboTax vám tiež ukazuje, aký najvýhodnejší výnos môže byť pre vašu daňovú situáciu pri podávaní.

Zatiaľ čo softvér na prípravu daní je vždy predmetom chyby používateľa, TurboTax ide o krok ďalej, aby sa pokúsili odstrániť všetky problémy pomocou správnych otázok. Nájdete tiež položky, ktoré ste prehliadli.

Nie sú potrebné žiadne matematické výpočty. Tento softvér urobí všetko za vás. Rozhranie je mimoriadne premyslené a jednoduché a môžete ho dokonca používať na svojom mobilnom zariadení.

Ak máte nejaké problémy, vždy sa môžete obrátiť na centrum technickej podpory spoločnosti Intuit, ktoré poskytuje veľa informácií, ako sú odpovede na často kladené a špecializované otázky, ako aj daňové poradenstvo a čísla zákazníckych služieb pre prípad, že by ste sa chceli s niekým porozprávať.

Získajte nejaké daňové priznanie – TaxAct.com

Ak viete dosť o tom, čo robíte, alebo máte jednoduchý výnos, ktorý chcete rýchlo zvládnuť, TaxAct je lacná a presná alternatíva.

Štátne eFiling je tiež dostupné s TaxAct. S TaxAct môžete bezplatne pripravovať, eFile a tlačiť federálne daňové priznania. Jediné, čo musíte zaplatiť, je stav eFile alebo ak chcete importovať údaje z predchádzajúceho návratu.

Musíte tiež zaplatiť príplatok, aby ste mohli hovoriť s niekým v zákazníckej podpore.

Pros

– Bezplatný federálny eFiling je jednoduchý.
– Nízko nákladový eFiling je lacnejší ako konkurencia.
– Podpora auditu uľahčuje spoločnostiam prihlášku online.

Zápory

– Telefonická podpora nie je bezplatná.
– Online daňová pomoc a podpora by mohli byť rozsiahlejšie.

Existujú tri vydania pre TaxAct vrátane bezplatnej federálnej edície, Deluxe edície za 9,95 dolárov a Ultimate za 17,95 dolárov.

Ak chcete uviesť súbor, musíte zaplatiť príplatok za bezplatnú aj Deluxe verziu. Konečný obsahuje jeden štát a jedno federálne podanie.

Môžete si tiež stiahnuť a nainštalovať softvér na CD, ktorý sa pohybuje až do 21,95 dolárov. Môžete tiež podať výnosy z predchádzajúceho roku siahajúce do roku 2000.

Sprievodca TaxAct pomáha filérom odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú ich daňového stavu, a uľahčuje vám viac ako 2 500 daňových tipov, aby používatelia mali nejakú pomoc pri príprave daňového priznania online..

K dispozícii je tiež daňový glosár, ktorý obsahuje definície 300 daňových podmienok. Otázky umožňujú TaxAct mať väčšiu presnosť a používateľom získať kontrolu chýb, upozornenia a počítadlo vrátenia / dlhu, ktoré im pomáha zistiť, čo dostanú za svoje daňové priznanie.

Celkovo je to vynikajúci softvér na prípravu daní, ale možno budete potrebovať ďalšiu pomoc, ak nie ste oboznámení so samotným podávaním daní..

Urob to hneď prvýkrát – HRBlock.com

Pokiaľ ide o registráciu daní, H&R Block je iný názov domácnosti.

Spoločnosť však bola v minulosti známa skôr pre svoje úradné konzultácie ako pre softvér na online prípravu daní. V roku 2014 je to jeden z najlepších online nástrojov na prípravu daní.

S mnohými možnosťami podania, rozsiahlym vedením a vysokou presnosťou je to skvelá voľba pre tých, ktorí začínajú s daňovým podaním a nemusia vedieť toľko, koľko potrebujú na správne vrátenie..

Pros

– H&R Block pomáha jednotlivcom a firmám získať najpresnejšie daňové priznania.
– Federálna a štátna registrácia, zákaznícky servis a ďalšie nástroje zahrnuté v cene.

Zápory

– Softvér nie je bezplatný a má vyššiu cenu ako konkurencia za 27,95 až 34,95 dolárov.

Daňovníci budú milovať širokú škálu služieb, ktoré dostanú s týmto softvérom.

Napriek tejto cene stojí za to peniaze, ak potrebujete odbornú pomoc s pochopením svojich daní a chcete získať čo najpresnejší možný výnos.

Majú tiež tisíce maloobchodných kancelárií v celej krajine, čo uľahčuje pomoc s problémom, ak narazíte na blokádu ciest.

Všetky typy súborov môžu získať pomoc s H&R blok tiež. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba, investor alebo len jeden rodič, ktorý sa snaží porozumieť kreditom na starostlivosť o dieťa, existuje veľa spôsobov, ako H&R Block to hlási všetkým svojim používateľom a poskytuje pokyny pri zodpovedaní otázok, aby ste sa uistili, že váš návrat je čo najpresnejší.

S vrátením platby je tiež ľahké H&Blok R, ktorý poskytuje niekoľko možností vyplatenia vrátane priameho vkladu, šeku alebo predplateného vkladu na kartu.

Môžete tiež požiadať o kontrolu očakávania vrátenia platby za poplatok 13 USD, ktorý je ako pôžička.

Podpora je tiež najlepšia pri H&Blok R a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Napísal a publikoval Christopher Pontine a Cynthia Adams

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map