8.5 Veľké výbery investícií pre vaše podnikanie na webových stránkach

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Viem, že tento článok sa netýka ničoho spoločného s tvorcom webových stránok pre ktorýkoľvek z vašich projektov, ale osobne som našiel tieto skvelé miesta na investovanie vašich ziskov alebo na zadržanie vašich peňazí !!!! Chcel som sa s vami podeliť o tieto informácie a dať vám príležitosť otvoriť si účet sami, aby ste v prípade potreby mali investičné možnosti.

Celkovo si myslím, že budete s týmito stránkami skutočne spokojní a považujete ich za veľmi cenné pre váš celkový obchodný plán, či už v súčasnosti alebo v budúcnosti vášho podnikania na webových stránkach. OK, poďme a skontrolujte ich.

Ak hľadáte najlepšie online sprostredkovateľa, zdá sa, že odporúčania sú všade. Makléri musia mať niekoľko vecí, aby sa oplatilo investovať čas. Rôzne spoločnosti s online brokermi sa často líšia medzi vysokými a nízkymi poplatkami, rôznymi tipmi na účet, radou vzdelávacích funkcií a nástrojmi na výskum akcií, vďaka ktorým je jeden lepší ako druhý. Toto je osem webov na obchodovanie s akciami, ktoré investori naozaj milujú a odporúčali v priebehu rokov.

Banner so slovami

1. TD Ameritrade

TD Ameritrade sa stal jedným z najhorúcejších online investičných maklérov v Amerike. Spoločnosť sa môže pochváliť viac ako 5,8 miliónmi majiteľov účtov a aktívami vo výške 480 miliárd dolárov. Na začiatok je minimálny počiatočný vklad 500 USD. Obchody s akciami nájdete za 9,99 dolárov za obchod. Obchodujte s opciami za 9,99 dolárov za obchod s 0,75 dolárov za zmluvu. K dispozícii sú tiež bezplatné výskumné nástroje, bezplatné dátové funkcie a voľne použiteľné obchodné platformy.

Spoločnosť TD Ameritrade má tiež niekoľko propagačných akcií, vďaka ktorým je skvelá pre nových a skúsených investorov. Napríklad môžete obchodovať zadarmo po dobu 60 dní a získať bonus v hotovosti 600 dolárov. Ich zákaznícky servis tiež získal veľa pozitívnych spätných väzieb a pre svojich členov má live chat, telefonickú a e-mailovú podporu. Spoločnosť Barron’s udelila spoločnosti TD Ameritrade niekoľko rôznych ocenení, napríklad číslo 1 za dlhodobé investície a číslo 1 za možnosti.

2. ShareBuilder

Ak sa rozhodnete pre automatické investovanie, poplatky za obchodovanie s akciami sa znížia na ShareBuilder s iba 4 $. K dispozícii je tiež bezplatná skúšobná ponuka. Na pripojenie sa nemusíte mať minimum účtu. Štruktúra cien a poplatkov v ShareBuildere je dosť jednoduchá. Môžete nastaviť opakujúce sa plánované investície, aby ste investovanie uľahčili a časovo menej náročné. Za obchody s limitmi, opciami a trhmi zaplatíte iba 6,95 dolárov.

Na serveri ShareBuilder sa dá použiť aj niekoľko výskumných nástrojov vrátane skladových nástrojov založených na kritériách, správ o stratégii a sledovacích zoznamov. Môžete sa tiež pozrieť na grafy, ktoré zaznamenávajú historické zmeny cien určitých zásob. Ak chcete typ investície bez problémov, ktorý je určený pre začiatočníkov, je ShareBuilder tou pravou platformou pre vás..

3. Scottrade

S akciami, dlhopismi, podielovými fondmi, ETF a opciami ponúka spoločnosť Scottrade celý rad výskumných a dátových nástrojov s vynikajúcim zákazníckym servisom o 30 percent menej ako väčšina ostatných online brokerov. Majú tiež fyzickú polohu, aby pomohli investorom, ktorí potrebujú osobnú pomoc.

Nevýhodou však je, že obchodná platforma nie je taká moderná ako iní ako eTrade alebo Sharebuiilder. To tiež znižuje cenu na 7 dolárov za obchod s 1,25 dolárov navyše pre obchodníkov s opciami. Scottrade má tiež niekoľko obchodných nástrojov zdarma, ale chýbajú niektoré výskumné nástroje a grafy, ktoré nájdete na stránkach TD Ameritrade alebo eTrade..

Môžete však úplne prispôsobiť úvodzovky a stále existujú zoznamy sledovateľov a niektoré nástroje na tvorbu grafov, ktoré by uspokojili základné potreby väčšiny investorov. Ak sa rozhodnete upgradovať so spoločnosťou Scottrade, dostanete aj debetnú kartu, bezplatné výbery z bankomatu, neobmedzené šeky zadarmo, mobilný prístup a nepretržitú zákaznícku podporu..

4. ETrade

Vďaka svojim ľahko použiteľným funkciám na zadávanie objednávok má eTrade tiež možnosti pre začiatočníkov a skúsených profesionálnych obchodníkov. Napríklad existuje komplexné zadávanie objednávok pre stratégie kondótorov, rozkročených, škrtiacich a motýľových stratégií. Ak ste aktívnym obchodníkom, eTrade je najlepší. Má konkurenčné cenové modely a možnosti špecifické pre možnosti, ktoré ocenia aktívni obchodníci.

Akcie a opcie sú 7,99 dolárov za zmluvu, pokiaľ zarobíte minimálne 150 obchodov za štvrťrok. Ak toľko nebudete obchodovať, poplatky sa zvýšia na 9,99 dolárov, čo je stále relatívne nízke. Výskumné nástroje sú pre obchodníkov na eTrade neuveriteľné. Majú komplexné nástroje na obchodovanie s opciami, takže môžete ľahko zadávať spread, buy-write, motýľ, kondor a základné typy objednávok, vrátane železa. Grafy možností sú tiež veľmi užitočné pre výskum.

Môžete tiež vyvinúť rôzne stratégie na základe výšky investície, časového rámca, volatility, cieľovej ceny a vyhliadok na trhu. Ak máte zložité objednávky, spoločnosť eTrade je určite tým pravým miestom, aby ste mohli obchodovať s množstvom pridaných funkcií a rád, ktoré vám uľahčia predvídateľnosť a bezpečnosť vašich obchodov..

5. TradeKing

TradeKing ponúka základné nástroje pre investorov a je dobre známy pre pozorné služby zákazníkom a nízke náklady. V súčasnej dobe ponúka TradeKing 4,95 dolárov za obchod. Okrem toho sa tento online maklér neustále radí medzi najlepšie spoločnosti online. TradeKing sa tiež pripojil k Zecco a teraz ponúka veľa nových výskumných nástrojov ako súčasť svojej prístrojovej dosky. Môžete využiť prispôsobiteľné a rozšírené mapovanie. Sú tiež vizuálne príťažlivé a užívateľsky prívetivé. Tieto nástroje môže používať ľubovoľný člen zadarmo.

Finančné produkty stoja navyše vrátane forexového obchodovania. Má však bezplatné IRA a DRIP, existuje však jedna nevýhoda. TradeKing má poplatok za nečinnosť 50 dolárov za účty, ktoré majú menej ako 2 500 dolárov a neobchodovali do jedného roka. Toto sa zvyčajne netýka najaktívnejších obchodníkov. Malo by sa to však uviesť v prípade, že práve začínate a nemusí vedieť, či budete obchodovať o rok..

6. TradeMonster

Pre tých, ktorí sa špecificky zaoberajú možnosťami, je TradeMonster tou pravou voľbou pre vás. Obchody s opciami môžete získať už od 0,10 dolárov za zmluvu. Obchodníci s bežnými opciami musia platiť iba 0,50 USD za zmluvu. Ako sprostredkovateľ zliav je TradeMonster vysoko konkurenčný a ponúka mnoho funkcií pre používateľov, vďaka ktorým vynikajú. Investori túto obchodnú platformu vždy podporujú, pretože má najnižšie poplatky a nájdete paušálne obchodné sadzby iba 7,50 USD.

Okrem toho sa maklér nestará o poskytovanie množstevných zliav a nízkych maržových sadzieb. Ak aktívne obchodujete každý deň, potrebujete efektívnu obchodnú platformu, ktorá vám dá niekoľko základných obchodných funkcií pomocou niekoľkých pokročilých výskumných nástrojov. Nástroje spektrálnej analýzy vám umožňujú hrať sa s volatilitou, ktorá je pre TradeMonster jedinečná. Výsledky sa zobrazia skôr na mape ako na mape. Môžete tiež použiť ďalšie nástroje, ako sú funkcie stratégie možností, analýza typu what-if, správa skupinových objednávok, sledovanie výkonnosti a oveľa viac.

7. OptionsHouse

OptionsHouse je dôveryhodné sprostredkovanie, o ktorom by ste mali uvažovať, či chcete lacného sprostredkovateľa zliav s tradičnejšou obchodnou platformou. Pre aktívnych obchodníkov má OptionsHouse niekoľko lacných možností. Softvér obsahuje úvodzovky, ktoré nie sú vždy zadarmo u niektorých iných brokerov, ale OptionsHouse robí dobrú prácu, keď svojim používateľom poskytuje základné nástroje zadarmo. Jedná sa o bezplatné ponuky v reálnom čase, takže môžete držať prst na pulze konkrétnej akcie alebo len sledovať akciový trh všeobecne.

Obchodná platforma pre OptionHouse nie je taká intuitívna ako niektoré z ostatných, ale stále je jednoduchá navigácia. Prostredníctvom OptionsHouse môžete umiestniť obchody s akciami za 4,75 USD a tiež ponúka bezplatné virtuálne obchodovanie. To je ideálne pre tých, ktorí majú akciové stratégie, ktoré chcú vyskúšať, ale nechcú okamžite investovať žiadne peniaze. Bezplatný virtuálny účet vo výške 5 000 dolárov môžete použiť na testovanie niektorých vašich nových stratégií a zistenie, čo funguje.

8. OptionsXpress

OptionsXpress je verejne obchodovaná spoločnosť so sídlom v Chicagu. Je to hlavne dobre známe pre svoje ETF, futures, dlhopisy, podielové fondy a obchodovanie s akciami online. Platforma obsahuje množstvo cenných a sofistikovaných online nástrojov. Môžete si otvoriť individuálne alebo sa pripojiť k nájomným účtom, trustovým účtom, firemným účtom a individuálnym dôchodkovým účtom. Na otvorenie hotovostného účtu nie je potrebný žiadny minimálny vklad a nemusíte udržiavať minimálny zostatok, aby bol váš účet otvorený.

Na svojom smartfóne môžete obchodovať aj bezdrôtovo a využívať niekoľko rôznych výkonných nástrojov na obchodovanie online, napríklad The Screener. Screener skúma trh pre potenciálne vzájomné fondy, opcie, akcie a ETF, čo by boli dobré príležitosti. Pred vykonaním akýchkoľvek rozhodnutí si môžete zobraziť všetky informácie o akciách.

Mužova tvár s výrokom

Dôvodom, ktorý som pridal .5, bolo upútanie vašej pozornosti a tiež to predstavuje konanie pri využití jedného z nich. Viem, že banálny nie? Ale zároveň, ak vás to prinútilo zaujímať sa, že som urobil svoju prácu, aby som vás zvedel a skontroloval to, teraz jediným cieľom je ACT.

Dúfam, že ste tieto skvelé a informatívne zistili a splnili vaše očakávania, ktoré môžete použiť pre svoje podnikanie na webových stránkach: -). Ak nie, môže to byť skvelé miesto na vloženie vašich peňazí, viem, že mi to naozaj pomohlo.

Napísal a publikoval Christopher Pontine & Cynthia Adams
Image Credit: Vytvorenie webovej stránky dnes
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map