Dôležitosť nájdenia výklenku pre vaše webové stránky

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Súvisiaci obsah Býčie oko
Súvisiaci obsah

Výklenky stránky sú postavené s cieľom na mysli. Zvyčajne je týmto cieľom zarobiť peniaze.

V rámci množiny kľúčových slov sa špecializované webové stránky zameriavajú na dostatočne malý trh, ktorý sa týka viac zameranej skupiny návštevníkov.

Doplnkové weby sú postavené na získavaní pozornosti na produkt, službu, myšlienku alebo nápad, ktorý sa stane autoritatívnejším, pretože sú známe tým, že sú pre určité materiály „expertnými“ alebo „go-to“ stránkami. Vytvorenie výklenku je jednoduché, ak viete, čo robíte. Pre jedného to všetko začína kľúčovým slovom.

Nájdenie dokonalého výklenku

Pre jedného nie je žiadna výklenok dokonalá a záleží len na vás, aká úspešná je výklenok. Jedným zo spôsobov, ako ľudia začať, je vytvoriť zoznam toho, čo sa im páči, a otestovať kľúčové slová súvisiace s tými, ktorí sa páčia, vyhľadávaním na stránkach Google.

Je to však viac ako to, čo sa vám páči. Mali by ste tiež urobiť zoznam problémov, ktorým čelíte alebo čo obavy, ktoré máte.

Ľudia reagujú na špecializované trhy na základe toho, čo potrebujú alebo si chcú prečítať, takže začínajúc vášnivými nápadmi, ktoré sa pohybujú, vám pomôžu nájsť tú správnu medzeru.

Keď získate zoznam, zúžte na trhy, ktoré vám skutočne vynikajú a vykonajte ďalšie vyhľadávania.

Existujú stránky služieb a trhov s výklenkami na trhu, ako aj blogy. Ak je vaším cieľom byť jednotkou v službách Google, uistite sa, že vaše kľúčové slová a doména sú dostatočne konkrétne a jedinečné, aby vynikli vo výsledkoch Google..

Budovanie dynamického výklenku

Ďalšou vecou je vytvorenie vašej špecializovanej stránky tak, aby bola atraktívna a autoritatívna, aby sa považovala za dobrý zdroj obsahu.

Pre jedného musíte mať dobrú znalosť vytvárania obsahu alebo aspoň pochopiť, ako zadávať obsah externe.

Najdôležitejšie však je, aby ste vybrali ten správny webový dizajn. WordPress je populárny spôsob vytvárania špecializovaných stránok a je tiež skvelý pre zodpovedný dizajn, ktorý vám umožňuje ľahko prispôsobiť stránku pre tých, ktorí prezerajú video na cestách alebo na tabletoch..

Je dôležité, aby bol váš web čistý, prístupný, ale aj zaujímavý.

WordPress poskytuje veľa rôznych tém, ale existuje aj niekoľko bezplatných tém, ktoré sú vytvorené pre konkrétne špecializované weby, či už ide o fotografiu, podnikanie, radu, zoznamky, správy z časopisov alebo iné typy stránok, a mnoho z týchto tém je možné upraviť..

Môžete pridať svoje vlastné logo, obrázky, text a odkazy. Je tiež relatívne lacné nastaviť web pomocou služby na vytváranie webových stránok, ako napríklad 1&1 alebo Choď oci.

Rozvíjajte doplnkový obsah

Ak váš obsah nie je prirodzený a organický, môže trpezlivo vyzerať falošne. Písanie organických príspevkov a zisťovanie vlastného obsahu si vyžaduje čas a je obzvlášť ťažké, ak nechcete písať.

Keď si však zo zoznamu „obľúbených“, „problémov a obáv“ vyberiete výklenok, vytvorte si ďalší zoznam o problémoch, obavách a „obľúbených“, ktoré pochádzajú z vašej témy..

Sú to otázky, odpovede, produkty, služby a ďalšie možnosti kľúčových slov, pomocou ktorých môžete riadiť svoj obsah a vytvárať prepojenia.

Po získaní tém pre vaše články s obsahom môžete tráviť čas písaním obsahu sami alebo hľadaním článkov na jednom z mnohých jedinečných webov na generovanie obsahu, ako je napríklad konštantný obsah..

Existujú však dve pravidlá:

1. Obsah musí poskytovať užitočné a užitočné informácie.
2. Preskúmajte obsah, ktorý vás upovedomí a získa vyššiu pozíciu vo vyhľadávačoch.

Okrem toho zistite, čo ľudia hľadajú a píšu s ohľadom na tieto kľúčové slová.

Môžete použiť nástroje ako Trh Samurai alebo Nástroj pre návrh kľúčových slov Google AdWords na zistenie kľúčových slov alebo pozretie videí na prieskum kľúčových slov, ak si nie ste istí, ako nájsť najlepšie kľúčové slová pre váš špecializovaný trh.

Ďalším trikom pri hľadaní súvisiacich kľúčových slov je okrem toho zadanie symbolu vlnovky alebo „~“ pred štandardné kľúčové slovo a spoločnosť Google vyhľadá synonymické kľúčové slová, ktoré budú vo výsledkoch uvedené tučným písmom..

Okrem toho v zátvorkách „[]“ na vonkajšej strane štandardného kľúčového slova alebo frázy nájdete synonymá pre presnú frázu. Napríklad [~ animal ~ photography] ”vám pomôže nájsť všetky synonymá súvisiace s touto frázou a pomôže vám vytvoriť lepší výklenok pre obsah.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map