Kontrola webových stránok Weebly na rok 2020 (výhody, nevýhody, cenové plány)

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Weebly Recenzie

Zváženie použitia webu Weebly na vytvorenie vašich webových stránok?

A pravdepodobne

hľadanie výrazov ako ….

 • Weebly Recenzie
 • Recenzie na webe Weebly
 • Je Weebly dobré vytvoriť webovú stránku?
 • Klady a zápory Weebly

Zostreľ, ak si taká, si inteligentná.

príčina,

Robíš svoj výskum. Na vrchu tamtoho…

Veľa o nich počujete a zvyčajne sú porovnávané s Wixom, pokiaľ ide o budovy …..

Malá a základná webová stránka pre malé firmy alebo iba jednoduchá webová stránka pre vaše potreby všeobecne.

Ale:

Musíte si urobiť trochu vlastných domácich úloh, ako som už spomínal, skôr ako stlačíte spúšť a použijete Weeblyho pravdu?

Samozrejme, musíte to urobiť.

Poďme ďalej a prelomíme Weeblyho trochu viac, aby sme vám pomohli pri rozhodovaní.

Vitajte na videu Weebly Introduction Video

Weebly Web Builder Ľahké použitie

Spoločnosť so sídlom v San Franciscu, Weebly, bola založená v roku 2007 a od tej doby exponenciálne rástla.

Vďaka miliónom používateľov na celom svete umožňuje ľuďom vytvárať jedinečné webové stránky, blogy a internetové obchody.

Okrem ponuky úplných webových stránok, Weebly tiež pracuje na mobilných zariadeniach, ktoré jednotlivcom a firmám poskytujú väčšiu flexibilitu ako kedykoľvek predtým.

Začíname s programom Weebly nevyžaduje nič viac než len nápad a pripojenie na internet.

Tvorca webových stránok vám umožňuje presúvať rôzne položky na váš web, čím umožňuje rýchle a ľahké prispôsobenie.

Nepotrebujete vysokoškolské vzdelanie v odbore dizajnu ani zamestnanie dizajnérskej spoločnosti, aby vykonala prácu za vás.

Pridajte text, fotografie, mapy a videá ich pretiahnutím a presunutím do šablóny podľa vášho výberu.

Hrajte so štýlmi, farbami a veľkosťami písma, aby slová a popisy vynikli.

Nemusíte sťahovať ani inštalovať nič, aby ste svoje stránky uviedli do prevádzky. Urobíte to pomocou webového prehľadávača.

Tridsať miliónov podnikateľov a malé podniky dosvedčujú silu spoločnosti Weebly, ktorá vás informuje o tom, ako web funguje.

Ak chcete niečo cenovo dostupné, užívateľsky príjemné a jedinečné, je dobré začať.

Čo je dôležitejšie, ak máte vytvorený web a chcete ho presunúť, aby ste mohli využívať funkcie Weebly, môžete.

Plány weeblyských cien

Spoločnosť Weebly ponúka 4 plány so zľavou, keď platíte ďalej vopred:

Plány weeblyských cien

 • Pripojte doménu – 4 mesiace mesačne – 1 rok predplatené v priemere 4 doláre mesačne ušetríte 42% – 2 ročné predplatné spriemerované 3 doláre mesačne ušetríte 57%
 • štartér – 14 dolárov mesačne – 1 rok zaplatené vopred v priemere 8 dolárov mesačne ušetríte 42% – 2 roky zaplatené vopred v priemere 5 dolárov mesačne ušetríte 64%
 • pre – 18 dolárov mesačne – 1 rok platené vopred v priemere 12 dolárov mesačne ušetríte 33% – 2 roky platené vopred v priemere 9 dolárov mesačne ušetríte 57%
 • obchodné – 4 mesiace mesačne – 1 rok platené vopred v priemere 4 $ mesačne ušetríte 42% – 2 roky platené vopred v priemere 3 doláre mesačne ušetríte 50%

Začnite Weebly zadarmo ešte dnes

Ponúkané Weebly šablóny

Pre váš web, blog alebo internetový obchod existujú citlivé témy. To vám dáva flexibilitu pri výbere dizajnu vašich stránok.

Medzi najobľúbenejšie možnosti patria Slick, Paper, Impact, Oasis a Highlighter.

Ďalšie témy webových stránok zdarma pre Weebly:

• galantérnym tovarom
• Saucy
• Brisk
• Bradley
• Journey
• Redux
• Squared

Každá webová stránka vám umožňuje pridať svoju jedinečnú víziu. Zmenou farieb, veľkostí a štýlov písma okamžite zmeníte jednoduchú šablónu na veľkolepú webovú stránku.

Máte tiež možnosť pridávať a odoberať stránky, zahrňovať widgety a ikony sociálnych médií a svojpomocne prepínať fotografie a text pomocou vlastnej šablóny..

Prispôsobenie fotografií na pozadí zaberie trochu času a pomôže prispôsobiť vzhľad.

Weebly poskytuje fotografie s vysokým rozlíšením, z ktorých si môžete vybrať, alebo vám umožní nahrávať a používať vlastné.

Existuje niekoľko rôznych filtrov, ktoré umožňujú rozmazať, zaostriť a stmaviť obrázky podľa vašich predstáv.

Weebly SEO Features

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je to, čo umiestni váš web na mapu.

Je to spôsob, ako vás ľudia nájdu prostredníctvom webových vyhľadávaní, ktoré vykonávajú vo vyhľadávačoch, ako sú Google, BING a Yahoo.

Bez SEO je ťažké vyniknúť v konkurenčnom mori.

Weebly chápe dôležitosť tejto funkcie a ponúka pri registrácii vášho webu tieto možnosti:

• Mapa stránok, ktorá uľahčuje vyhľadávacím nástrojom nájsť váš web.
• Automatické pingovanie všetkého nového obsahu.
• Správne formátovanie HTML.
• Podrobné meta popisy.
• Alt značky na obrázkoch.
• opisy špecifické pre stránku.

Ak stále nemáte potuchy, čo to všetko znamená, nebojte sa.

Weebly dostane, že nie každý má vedomosti o SEO.

Preto poskytuje užitočného sprievodcu, ktorý vysvetľuje kroky potrebné na zviditeľnenie a oslovenie verejnosti..

S týmto videom vylepšite svoje weebly SEO zručnosti

Funkcie marketingu Weebly

Medzi marketingové funkcie, ktoré ponúka Weebly, patria integrovaní tvorcovia formulárov a nástroje plánovania. Zdieľanie obsahu vo forme blogov je jednoduché.

Nemusíte to uverejňovať až neskôr. Jednoducho naplánujte čas a dátum, kedy sa má váš blog uverejniť, a trávte čas robením ďalších vecí, aby sa vaše podnikanie rozrástlo.

Máte tiež možnosť pridať na svoje webové stránky tlačidlá sociálnych médií, čo umožňuje interakciu so zákazníkmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Ľudia uvidia konzistenciu vašej značky na vašich stránkach Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest a YouTube a chcú sa pripojiť ku konverzácii..

Je to skvelý spôsob, ako vyskúšať vody a zistiť, aké zmeny je potrebné urobiť vo vašom obchodnom modeli.

Nemusíte robiť prieskumy so zákazníkmi, aby ste zistili, čo sa im na vašich produktoch a službách páči.

Musíte počúvať, prečítať si ich komentáre a odpovedať včas. Weebly vám umožňuje bez problémov pracovať na účtoch sociálnych médií.

Začnite Weebly zadarmo ešte dnes

Zákaznícka podpora

Weebly poskytuje plne zásobenú webovú stránku podpory, ktorá sa venuje najčastejšie kladeným otázkam. Informácie sú rozdelené do samostatných kategórií.

Nájdete odpovede, ktoré potrebujete v súvislosti so základmi, blogmi, budovaním, obchodom, názvami domén, mobilnými aplikáciami a ďalšími..

Každý článok odpovedá na konkrétne otázky a spôsobuje, že používatelia Weebly dostanú pomoc, ktorú potrebujú, okamžite bez toho, aby čakali, kým sa s nimi spojí špecialista podpory..

Existuje tiež možnosť podať formálnu žiadosť prostredníctvom formulára, ktorý je k dispozícii v centre pomoci.

Vyžaduje vašu e-mailovú adresu, popis potrebnej pomoci, pole na zadanie predmetu a ďalšie podrobnosti o probléme, ktorý sa vyskytol. Poskytuje tiež možnosť odovzdať snímku obrazovky alebo fotografiu pred odoslaním žiadosti.

Weebly nezverejňuje, ako dlho trvá, kým dostane odpoveď späť po odoslaní formálnej žiadosti o pomoc.

Tieto informácie sa môžu nachádzať v samotnom centre pomoci, tieto informácie však na stránke neuvádzajú spolu s formulárom žiadosti. Preto je veľmi ťažké odhadnúť, ako dlho trvá, kým dostane pomoc s problémami s webovými stránkami.

Ďalšie spôsoby, ako osloviť zákaznícku podporu Weebly, sú prostredníctvom živého chatu a e-mailu. V kontaktnom formulári nachádzajúcom sa v centre podpory sa uvádza čas, kedy je k dispozícii zákaznícka podpora, a ako dlho budete čakať, až sa niekto dozvie prostredníctvom e-mailu, keď odošlete svoju žiadosť..

Živé školenia sú ponúkané bezplatne a pomôžu vám naučiť sa všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli budovať, spúšťať a prevádzkovať úspešné online podnikanie..

Weebly eCommerce Solution

Pre mnoho spoločností je nevyhnutný predaj tovaru a služieb online. Ekonomicky to dáva zmysel z dôvodu nižších režijných nákladov a pôsobivých nástrojov vytvorených na riadenie obchodu.

Podniky online často vyžadujú, aby ich spravovalo menej ľudí, čo je skvelá správa pre začínajúce a butikové firmy a obchody s malými peniazmi, aby ich spoločnosti boli na začiatku..

Weeblyho riešenia elektronického obchodu sú v mnohých ohľadoch porovnateľné s Shopify. Napríklad ponúka ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý vám umožní vytvoriť priečelie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a prekračuje vaše očakávania..

upraviť

Môžete si ho prispôsobiť ľubovoľne alebo málo. Dokonca máte úplnú kontrolu a editáciu CSS / HTML pre jedinečný web, ktorý zapôsobí na každé zobrazenie.

Nákupný vozík

Weebly ponúka plne integrovaný nákupný košík na nákupy. Check-out je bezpečný a umožňuje vašim zákazníkom nakupovať s dôverou.

Mobilné

Kompletná skúsenosť s obchodom a pokladňou funguje na každom zariadení po celý deň alebo v noci. Nepremeškajte predaj, pretože vaše webové stránky sú nefunkčné alebo je problém s procesom platby.

Ľahké filtrovanie produktov

Zákazníci nakupujú online, pretože chcú ušetriť čas znížením množstva úsilia pri hľadaní toho, čo potrebujú. Tu prichádza výkonné filtrované vyhľadávanie produktov od spoločnosti Weebly.

Umožňuje vašim zákazníkom vyhľadávať podľa ceny, farby a veľkosti. Umožňuje vám tiež zvýrazniť relevantné produkty, ktoré pomáhajú ukončiť predaj a zarábajú vašej firme viac peňazí.

Predaj fyzických produktov?

Ako zákazník spoločnosti Weebly’s sa neobmedzujete iba na predaj iba fyzického tovaru. Dokážete predať širokú škálu digitálneho tovaru vrátane elektronických kníh, vzorov, receptov a dokonca aj tlačiteľných položiek, ako sú pozvánky, prílohy do plánovača a zošity..

Ak sa rozhodnete predávať fyzické veci, nie ste obmedzení iba na jedného prepravcu.

Máte na výber, či chcete používať UPS, USPS, FedEx atď. A nastaviť prepravné sadzby na základe ceny alebo hmotnosti.

Môžete tiež účtovať daň, kdekoľvek sa uplatňuje, pretože spoločnosť Weebly poskytuje a udržiava mestské, štátne a provinčné dane v USA a Kanade. Dane z iných krajín sú definované predajcom a uvedené na webových stránkach, čo uľahčuje predaj zákazníkom kdekoľvek na svete. Nie ste obmedzení na predaj ľuďom jednej krajiny a nie inej.

inventár

Keď sa váš fyzický inventár zmenšuje, budete to vedieť. Dokážete udržať svoje najhorúcejšie predávané položky na sklade a dokonca môžete vytvoriť ponuku a dopyt tým, že zákazníkom ukážete, koľko vecí vám zostáva na kúpu.

Keď sa položky vypredajú, označia sa ako „na sklade“, čo vám uľahčuje správu výkladu a upozornenie zákazníkov na položky, ktoré sú obmedzené alebo populárne.

hosting

Hosting je zadarmo a spoľahlivý. Váš obchod je otvorený 24/7 a 365 dní v roku.

Nepremeškajú vás zákazníci, ktorí s vami chcú minúť peniaze, pretože váš web je odstavený z dôvodu údržby alebo nie je vybavený na to, aby zvládol príliv návštevnosti. Spoľahlivosť je niečo, čo je Weebly známe.

Ďalšie funkcie

Môžete tiež prispôsobiť obsah, spúšťať špeciály a propagačné akcie a prijímať všetky hlavné kreditné karty z názvu svojej vlastnej domény.

Ak si chcete vybrať z ďalších platobných možností, Stripe, PayPal, Authorize.net a Square sú len niektoré z možností, ktoré dobre fungujú na weboch weboch..

Keď od vás zákazník nakupuje, môžete okamžite spracovať a spravovať objednávky.

Odosielajte potvrdzovacie e-maily, informácie o sledovaní zásielok a vybavujte vrátené prostriedky a vrátené platby v reálnom čase. Dostanete tiež prehľady objednávok a predaja.

Najlepšie zo všetkého je, že ak už máte e-obchod, môžete ho importovať z Etsy, Shopify alebo iného súboru CSV. Vykonajte potrebné úpravy a všetko je nastavené.

Nemusíte začať od nuly, aby ste mali svoj obchod na inom mieste online.

Začnite Weebly zadarmo ešte dnes

Weebly Apps

Weebly Apps

Zostavte, upravte a spravujte svoj web pomocou aplikácií Weebly pre iOS a Android. Sú k dispozícii zadarmo prostredníctvom obchodov Apple App Store a Google Play.

Aplikáciu je možné použiť na zariadeniach iPhone, iPad, Apple Watch, telefóne Android a tablete Android.

Používatelia aplikácií môžu predávať produkty, plniť objednávky, kontrolovať zásoby a prijímať platby kdekoľvek na vyššie uvedených zariadeniach. Rovnako dôležitá je aj schopnosť vytvárať nové webové stránky, kedykoľvek to bude potrebné.

Vďaka funkcii Drag and Drop Editor s dotykovou obrazovkou je vytváranie webovej stránky z mobilného zariadenia bez námahy.

Sprievodca videom pre začiatočníkov Weebly Website Builder

Tento by vám mal naozaj pomôcť začať.

Kliknite sem, ak chcete pokračovať ďalej.

Weebly Recenzie Top 2 Pros & Zápory

Nevýhody Weebly:

Weebly sa veľmi ľahko používa a umožňuje ľuďom bez znalosti budovania webových stránok vytvárať, publikovať a propagovať plne integrovanú webovú stránku pre svoje podnikanie..

Nezáleží ani na tom, aký typ výrobkov alebo služieb uviedol, že firma predáva.

K dispozícii sú rôzne témy vrátane vyššie uvedených tém, vďaka ktorým sú webové stránky osobné a praktické.

Náklady na údržbu webovej stránky Weebly sú porovnateľné s jej konkurenciou a ponúkajú širokú škálu užitočných funkcií a nástrojov, ktoré uľahčujú predaj a komunikáciu..

Pros Of Weebly

Nevýhodou Weebly je však menej tém ako WordPress a Shopify, ako aj Weebly branding na bezplatných účtoch..

Ľudia bez rozpočtu na inovovaný účet nemajú luxus prispôsobenia adries URL a v podstate uviazli, keď svojich zákazníkov alebo sledovateľov informovali, že používajú bezplatný účet..

Je tiež ťažké nájsť informácie o zákazníckych službách, aj keď Weebly ponúka špecializované podporné stredisko a príležitosti elektronického vzdelávania.

Po starostlivom preskúmaní webovej stránky sa našiel kontaktný formulár, ale vyššie uvedená možnosť živého chatu neexistovala, pokiaľ sme pri prezeraní webovej stránky videli,.

To je veľmi nepríjemné pre niektorých ľudí, ktorí potrebujú pomoc so svojimi účtami spôsobom, ktorý Centrum podpory nenavrhuje.

Mať telefonickú podporu alebo okno webového chatu na domovskej stránke webu by eliminovalo frustráciu z toho, že nedokážeme získať podporu včas..

Začnite Weebly zadarmo ešte dnes

Wix Vs Weebly

Zvyčajne populárna otázka, ktorú mnohí zaujímali.

Našťastie som pokračoval a napísal pekný detailný a výkonný …..

Wix Vs Weebly článok, ktorý potrebujete vyskúšať.

Užite si to!!

Záver preskúmania nástroja Weebly Website Builder

Weebly ponúka jednoduché riešenie na vytváranie webových stránok bez ohľadu na znalosti niekoho o vytváraní webových stránok.

Táto recenzia by vám mala pomôcť pochopiť rôzne oblasti spoločnosti Weebly a ubezpečiť sa, že vám ponúka to, čo hľadáte.

Ste pripravení to vyskúšať?

Alebo sa môžete podeliť o svoje skúsenosti s Weebly?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map