Krása drag and drop: plynulý webdizajn v dvoch kliknutiach

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


bludisko

Webový dizajn sa rozrástol tak rýchlo, ako to internet umožnil. Nová technológia v kombinácii s geniálnymi vývojovými tímami viedla k ľahkým a cenovo dostupným, niekedy dokonca bezplatným spôsobom, ako vytvoriť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút.

Noví vlastníci webových stránok alebo zaneprázdnené vývojové tímy nemusia ovládať programovanie alebo dokonca vedia toho veľa o webdizajne, aby vytvorili krásne webové stránky s technológiami, ako sú tvorcovia webových stránok typu drag and drop.

Ako nástroj na návrh webového prehľadávača funguje drag and drop stavebné práce ako stavebné bloky, kde si ľahko usporiadate, umiestňujete a prispôsobujete svoje vlastné stránky..

Existuje veľa rôznych tvorcov webových stránok, z ktorých niektoré sú súčasťou vášho hostingového balíka, ale metóda drag and drop skutočne umožňuje používateľom vidieť, čo sa im páči, a zostaviť domovskú stránku a podstránky za pár sekúnd.

Existuje niekoľko spôsobov, ako ľudia používajú metódu drag and drop na zostavenie hladkých webových stránok.

Je to užívateľsky prívetivé

Bez ohľadu na to, aké sú vaše skúsenosti s tvorcami webových stránok, pretiahnutím a presunutím webových stránok, umožňujú používateľom načítať prázdne plátno a potom pretiahnuť veci, ako sú widgety, grafika, kalendáre, priestor blogu, hlavičky a päty presne tam, kde chcú, aby boli..

To dáva dizajnérovi úplnú kontrolu nad webovým dizajnom bez toho, aby musel vedieť o tom, ako boli tieto widgety kódované. Chcete na svojom blogu WordPress mať miniaplikáciu Twitter? Jednoducho ho presuňte na svoj bočný panel.

Tvorcovia webových stránok ako Wix a Weebly skutočne umožňujú používateľom prevziať úplnú kontrolu a majú rôzne možnosti, pokiaľ ide o farebné schémy, obrázky, text a ikony..

Bevy of Options

Jedna vec, ktorú treba vyhľadať v nástroji na vytváranie drag and drop, sú možnosti. Väčšina ľudí, ktorí používajú túto metódu, chce niečo rýchle a užívateľsky príjemné, ktoré nevyžaduje veľa vedomostí o dianí na pozadí, aka programovanie..

Kvalitní stavitelia drag and drop budú mať widgety a doplnky pre čokoľvek, čo chcete presunúť na svoju domovskú stránku a podstránky..

Môžete napríklad integrovať weby sociálnych médií, ako napríklad Twitter, zobrazovať svoje tweety priamo na titulnej stránke svojho webu, alebo môžete mať hornú grafiku, ktorá sa zmení s prejdením myšou.

Tvorcovia webových stránok musia mať okrem týchto pokročilých možností aj obrovský výber farieb, pozadia, obrázkov, ikon a motívov.

Začíname

Ak nemáte s webovým dizajnom alebo drag and drop príliš veľa skúseností, začnite s tvorcom webových stránok zdarma, ktorý využíva metódy drag and drop. WordPress, Wix, Webové stránky Google, Weebly a Yola sú iba niektoré z bezplatných tvorcov webových stránok typu drag and drop..

Ak si chcete kúpiť vlastnú doménu a vytvoriť profesionálne stránky, vyberte hostiteľa, ktorý má webového tvorcu, ako je GoDaddy..

Predtým, ako navrhnete svoje vlastné stránky, pozrite sa na iné weby v rovnakom duchu ako váš nápad, aby ste zistili, aké farby, formát a umiestnenie textu sú v súčasnosti populárne..

Nemusíte nutne dodržiavať rovnaký formát, ale je dobré mať niektoré rovnaké prvky.

Dizajn môžete nakresliť na list papiera, ktorý obsahuje škatule, na ktoré chcete umiestniť obrázky, odkazy, text a ďalšie.

Zmiešajte svoj vlastný obsah

Akonáhle budete mať predstavu o tom, ako používať metódu drag and drop a nájsť nejaké inšpiratívne nápady na dizajn, môžete prejsť na tvorcu webových stránok a začať navrhovať svoje stránky..

Tvorca vám umožní usporiadať text a obrázky kdekoľvek na svojej domovskej stránke a podstránkach, ale tiež chcete zmiešať svoje vlastné obrázky a text..

Môžete napríklad presunúť pole s meniacim sa obrázkom do hornej časti svojej domovskej stránky, ale možno budete musieť pridať obrázky s rozmermi 800 x 600 pixelov. Okrem toho, ak je stránka určená pre vaše podnikanie, možno budete potrebovať svoje vlastné logo.

Najprv vyskúšajte jednoduchšie usporiadanie dvoch alebo troch stĺpcov s textom v strede a odkazmi v bočnom paneli.

Aktualizácia obsahu

Drag and drop uľahčuje kompletné usporiadanie alebo zmenu webdizajnu.

Ak chcete inovovať vzhľad svojich webových stránok, stačí prejsť do nástroja drag and drop Builder, odstrániť staršie prvky a pridať nové, nakonfigurovať pôvodné obrázky a text do nového súboru.

Stránky typu drag and drop sú s úpravami veľmi flexibilné a môžete to urobiť odkiaľkoľvek, pretože staviteľ je v skutočnosti hostený online a nestiahne sa do vášho počítača..

Dúfajme, že sa vám tento článok páčil a vidíte, že existuje nádej na to, aby niekto vytvoril a spustil web veľmi ľahko. Odporúčame vám, aby ste pokračovali v prehliadaní stránok pre niektoré spoločnosti, ktoré by vás mohli DNES na webe dostať až dnes.

Obrázok Kredit: Cyberslayer

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map