Lacný webhosting

Lacný webhosting

Ak je toto vaše pri prvom prihlásení na webhostingovú službu, môžete sa cítiť trochu ohromení morom informácií tam. Viem, že som sa určite cítil ako ryba z vody, keď som prvýkrát musel hľadieť na množstvo možností vonku. Alebo možno zlá skúsenosť, že hľadáte alternatívu k svojmu starému webovému hostiteľovi a chcete sa uistiť, že nie ste sklamaní druhýkrát. V každom prípade sme vás zakryli.


lacný webhosting

Váš sprievodca spoľahlivým & Najlacnejší webhosting

Aké sú ukazovatele spoľahlivej a lacnej webhostingovej služby? Potrebujete špičkové riešenie alebo bude stačiť rozpočet, aby vás dostal na povrch?

Pre začínajúcich, alebo ak hľadáte pre začatie nového podnikania, by som absolútne odporúčal ísť s jedným z cenovo dostupnejších poskytovateľov hostingu začať s a zhodnotiť svoje možnosti rastu v priebehu času.

Tento sprievodca rýchlym spustením vás prevedie výberovým procesom a vtiahne vás správnym smerom bez toho, aby ste sa stratili v mnohých technických žargónoch..

Tu je 6 vecí, ktoré treba mať na pamäti pre spoľahlivý web hosting, ktorý nestojí ruku a nohu:

Spoľahlivosť výkonu servera

Najlacnejšia hostingová služba vám nebude veľmi prospešná, ak servery neustále padajú a vaše stránky sa načítajú večne. Koniec koncov je kľúčom k vašej dostupnosti. Opakovaný výpadok servera sa premietne do straty potenciálnych zákazníkov na vašom webe, čo vás v závislosti od vašich cieľov nevyhnutne zbaví potenciálnych výnosov alebo čitateľstva..

Sledovanie záznamu poskytovateľa hostingu vždy overte prostredníctvom online recenzií alebo nezávislých hodnotení. Príklady zahŕňajú:

a) Napríklad bezplatná služba sledovania dostupnosti webhostingu netcraft.com

b) Recenzie webhostingových spoločností, napríklad si prečítajte naše recenzie tu na webe

Ako referenčnú hodnotu použijeme Bluehost a HostGator dvoch z cenovo dostupnejších poskytovateľov webhostingu, ktorí sú známi svojou dobrou službou a spoľahlivosťou. Naše vzájomné porovnanie medzi nimi nájdete tu. Myslím tým cenovo dostupné pod 5 dolárov mesačne, aj keď sa často pohybujú špeciálne ponuky, ktoré zvyšujú cenu ešte viac (o niečo viac).

Bluehost aj HostGator sa môžu pochváliť 99,9% dostupnosti klientom. Vyhodnoťte však bez ohľadu na to, kde skončíte "uptime vopred" spravidla palcom.

Dostatočný priestor a šírka pásma

Väčšina poskytovateľov webhostingu ponúka neobmedzený priestor a šírka pásma vo svojich plánoch v týchto dňoch, aj keď niektoré z nich stále stanovujú obmedzenia. Pravda je, že žiadny poskytovateľ nemôže zaručiť neobmedzenú šírku pásma alebo miesto na disku, pretože oboje stoja peniaze.

Dobrou správou však je, že väčšina webových stránok zaberá veľmi málo miesta. Ak práve začínate a neočakávate v dohľadnej budúcnosti masívny objem návštevnosti svojich stránok, nemusíte sa obávať. Ak sa vaše potreby v budúcnosti zmenia a zistíte, že potrebujete viac priestoru na rast, môžete svoj plán vždy podľa toho aktualizovať, a to za malú prémiu.

Väčšina hostiteľov poskytuje ľahkú inováciu na väčšie plány, ak váš objem presahuje pôvodnú potrebu / plán.

100% záruka spokojnosti

Kto nemá rád záruku spokojnosti? Vždy hľadajte spoločnosť dostatočne sebavedomú vo svojich službách, aby ste ich podporili garancia vrátenia peňazí.

HostGator ponúka odvážny postoj tým, že ponúka 45-dňové peniaze spätná záruka; prax, ktorá prevyšuje priemerný priemer 30-dňových záruk bežne ponúkaných väčšinou poskytovateľov hostingu.

Na druhej strane, s Bluehost, majú klienti právo na záruku vrátenia peňazí kedykoľvek. Zrušenie v rámci prvého 30 dní poskytne klientom plnú náhradu, ale majú aj dodatočnú flexibilitu vrátenia v prípade, že sa rozhodnú zrušiť kedykoľvek po počiatočnej 30-dňovej lehote.

Užívateľsky prívetivý ovládací panel

Ak ste netechnickým používateľom, určite oceníte jednoduché používateľsky prívetivé rozhranie, s ktorým bude hračka pracovať. Chcete, aby sa vaše webové stránky uviedli do prevádzky a aby ste sa mohli vrátiť do práce. Malo by byť užívateľsky prívetivé a intuitívne pre vaše potreby.

cPanel je priemyselný štandardný ovládací panel ktorá zjednodušuje správu webhostingu, vysoko sa odporúča pre nových používateľov, ktorým chýba znalosť inštalácie webových skriptov ako WordPress, Joomla, Magento atď..

Mohli by ste si vyskúšať ukážku cGanel HostGator a demo cPanel Bluehost a získať predstavu o tom, ako fungujú. Obe verzie cPanel sú dodávané s celým radom funkčných doplnkových funkcií vrátane tém WordPress, Weebly a goMobi..

Všetko, čo potrebujete na to, aby ste svoju webovú stránku uviedli do prevádzky (spolu s praktickými návodmi), je k dispozícii priamo na dosah ruky.

Nakupujte okolo, aby ste dosiahli čo najlepšiu ponuku

Urobili ste výskum a zúžili ste si svoje najlepšie možnosti. Chystáte sa zasiahnuť "pay" Tlačidlo. Ale vydrž. Vykonali ste náležitú starostlivosť o najlepší možný obchod pre Vami vybranú webhostingovú službu?

Urobil som túto chybu, keď som sa zaregistroval k svojej prvej hostiteľskej službe. Vo svojom zhone, len aby som to dokázal a skončil s tým, som nakoniec zaplatil viac, ako by som mal. Webhosting je silne konkurenčné odvetvie, čo znamená, že existuje veľa propagačných obchodov neustále plávajúce; nechceš si ich nechať ujsť. Ver mi na to.

Viac hodnoty za vaše peniaze – Extra výhody

Jedným z pridaných výhod registrácie s Bluehost: ich Bezplatná inzercia v hodnote 200 dolárov ponuky reklám Google Adwords, Facebookov a ďalších vedúcich webov, aby ste mohli ďalej rozvíjať svoje podnikanie.

HostGator sa tiež hodí Kredit Google Adwords v hodnote 100 USD keď sa s nimi zaregistrujete. Aký lepší spôsob, ako dosiahnuť náskok pri propagácii svojho nového podnikania? Radi tiež viete, že HostGator je certifikovaným poskytovateľom ekologického webhostingu – ich zdieľané servery a servery pre ďalší predaj sú poháňané vetrom na 130%. Áno, čítate to správne!

To by vám malo poskytnúť dobrý prehľad o tom, čo hľadať pri hľadaní lacného a spoľahlivého webhostingu.

HostGator hostuje cez 9 miliónov domén, zatiaľ čo Bluehost ovláda 2 milióny webové stránky po celom svete. Dostupný webhosting môže byť rovnako dobrý ako prémioví poskytovatelia. Závisí to len od vašich potrieb a priorít.

Čo urobiť ďalej?

Urobili ste výskum a zúžili ste si svoje najlepšie možnosti. Teraz je čas ísť skontrolovať a vybrať si webhostingu, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map