Náklady na váš web

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Väčšina rozhodnutí, ktoré ľudia robia pri spustení a vytvorení webovej stránky, robí alebo narušuje úspech webovej stránky.

Aj keď existujú spôsoby, ako začať a vytvárať nové stránky zadarmo, neodporúča sa to ako najlepší spôsob, pretože to môže obmedziť váš zárobkový potenciál tvorcu a vydavateľa webu..

Pri týchto prvých rozhodnutiach by sa náklady mali považovať za investíciu.

Robiť inteligentné investície neznamená, že na dosiahnutie skvelého výsledku musíte minúť veľa peňazí. Vo všeobecnosti môžete webové stránky spustiť za menej ako 20 dolárov.

Ste pripravení?

Vyberte správneho hostiteľa

Ružová prasiatko
Poznajte svoje náklady na svoj web

To je miesto, kde veľa ľudí na prvý výlet. Je tu pokušenie začať s webom zadarmo, pretože náklady na hostenie sa zdajú príliš vysoké.

Existuje niekoľko hostiteľov, ktorí účtujú menej ako 8 dolárov mesačne za hosting.

Teraz už možno nebudete chcieť začať s lacným hostingom, pretože si tiež chcete zaistiť, aby ste si vybrali hostiteľa s podporou a množstvom možností na vytvorenie svojho webu, ale napríklad GoDaddy ponúka tvorcu stránok, názov domény, podporu a veľa so šírkou pásma za menej ako 10 dolárov mesačne.

Nemusíte platiť ani do roku. U niektorých hostiteľov môžete platiť mesačne alebo v trojmesačných intervaloch.

Pri výbere hostiteľa začnite pozeraním na niektoré z vašich obľúbených stránok a blogov? Aké hostitelia používajú? Vyberte hostiteľa, ktorý vyhovuje vášmu cenovému rozpätiu, ponúka pomoc pri budovaní stránok a zákaznícku podporu.

Vytvorte názov domény prístupu

Druhou chybou je začať s bezplatnou webovou stránkou blogu, ktorá vám neumožňuje mať vlastnú webovú adresu.

Chcete mať na internete svoje vlastné miesto, ktoré je všetko vaše. Ľudia vás spoznajú podľa vášho názvu domény, takže sa chcete uistiť, že je kreatívny.

Typické náklady na doménu sa pohybujú od 10 do 40 USD za registráciu, v závislosti od toho, ktorý poskytovateľ domény používate a čo je v cene.

V niektorých prípadoch je zahrnutá ochrana osobných údajov a registrácia firiem, čím sa cena zvyšuje.

V iných musíte ich zakúpiť samostatne. Je dôležité získať súkromnú registráciu, ak začínate s osobným blogom alebo nechcete, aby sa vaše informácie nachádzali na ľahko dostupnom mieste..

Väčšina súkromných registračných služieb stojí asi 10 dolárov.

Možnosti dizajnu stránok a obchodov

Mnoho hostiteľov poskytuje jednoduchý nástroj na tvorbu stránok. Je to dôležité, ak nemáte dostatok skúseností s webovým dizajnom alebo čas na vytvorenie vlastného rozhrania.

Existuje množstvo služieb, ktoré vám umožnia navrhnúť vaše stránky pomocou ich služieb vrátane návrhu internetového obchodu a potom preniesť do vašej domény..

Je dôležité si uvedomiť, že tvorcovia stránok majú často mesačné náklady, niektorí účtujú poplatky aj za internetové obchody.

Vyberte si balík, ktorý vám ponúkne správne množstvo možností a balík, ktorý pre váš obchod nemá prehnané poplatky.

Väčšina služieb sa môže pohybovať od 9,95 dolárov mesačne do viac ako 100 dolárov. V mnohých prípadoch to zahŕňa aj cloudové úložisko, čo je skvelá voľba, ak pracujete na cestách.

Platenie za všetky ostatné

Na webovú stránku sa môžu dostať mnohé ďalšie náklady. Ak nechcete celý obsah spravovať sami, môžete si najať blogerov alebo si kúpiť články.

Ak si chcete najať dizajnérsky tím, ktorý optimalizuje vaše stránky pre vyhľadávače, môže to tiež stáť extra.

Existujú však bezplatné alebo takmer bezplatné spôsoby, ako to dosiahnuť. Môžete si napríklad zakúpiť softvér a nástroje SEO, ktoré vám pomôžu vybrať správne kľúčové slová a zistiť, ako sa vaše stránky darí v prevádzke vyhľadávacích strojov za jednorazový nákupný poplatok..

Ak však len začínate, vyskúšajte možnosti nástroja na vytváranie webových stránok typu všetko v jednom, ktoré budú ponúkať šablóny stránok, obrázky, optimalizáciu SEO a oveľa viac za malý poplatok každý mesiac..

Ak ste veľmi skromní, môžete nájsť všetky tieto informácie zadarmo vrátane informácií o tom, ako optimalizovať svoje stránky, vytvárať obsah, používať bezplatných tvorcov webových stránok a oveľa viac minúť čo najmenej..

Nezabudnite však, že ak chcete svoj web speňažiť, môže nakoniec zaplatiť sám za seba a za budúce inovácie.

Náklady na spustenie stránok nemusia byť vysoké. Jednoduchá stránka s názvom domény, hostingom a poskytovaná náklady na budovanie stránok, okolo 40 dolárov na dolnej hranici.

Vyberte si svoje možnosti múdro a uistite sa, že máte dostatočnú šírku pásma na podporu prenosu na vašich stránkach.

Obrázok Kredit 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map