Prehľad Zenfolio do roku 2020 (klady, zápory, ceny a vlastnosti)

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Zenfolio Review

S ohľadom na Zenfolio si vytvorte webovú stránku pre fotografie?

Chápem:

Je to vynikajúci celkový staviteľ s množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu začať.

Najlepší zo všetkých:

Nezáleží na vašej úrovni schopností, pretože pre každého je jednoduché zostaviť webovú stránku pre fotografie, ktorá skutočne vynikne.

Prečítajte si túto recenziu Zenfolio a zistite, ako vám to môže pomôcť.

Trochu o Zenfolia

Zenfolio je ideálne pre fotografov so znalosťou kódovania a bez nej.

Začiatočníci a profesionálni weboví dizajnéri vidia hodnotu vo fotografickej službe, pretože existujúce šablóny sa dajú ľahko prispôsobiť aj bez akýchkoľvek ďalších úprav znalosť HTML.

K dispozícii je tiež možnosť vlastnej šablóny pre pokročilejší webový dizajn.

Registrácia na web trvá niekoľko minút a po výbere šablóny a odovzdaní fotografií môžu členovia spustiť svoje webové stránky a začať predávať svoje fotografie..

Členovia majú k dispozícii podrobnejšie informácie prostredníctvom hlavného panela účtu, ktorý slúži ako cenný nástroj na aktualizáciu informácií, prezeranie údajov a pridávanie ďalších fotografií na predaj..

Rozhranie je čisté, ľahko zrozumiteľné a ponúka členom možnosti na jedno kliknutie, ktoré im šetria čas.

Najvýznamnejšie funkcie spoločnosti Zenfolio sú podrobne vysvetlené prostredníctvom Centra podpory zákazníkov, kde sú obsiahnuté ďalšie informácie.

Členovia majú okrem prístupu k textom a kurzom tiež možnosť pozerať videá a zúčastňovať sa na školeniach prostredníctvom tejto oblasti webu..

To im umožňuje čo najlepšie využívať funkcie webových stránok a maximalizovať ich predaj prostredníctvom Zenfolio.

Čas odozvy je rýchly, keď kliknete na vybranú ikonu na informačnom paneli, ktorú chcete zobraziť.

Odovzdávanie fotografií a cenníkov trvá niekoľko minút a dáva vám možnosť optimalizovať popisy pomocou kľúčových slov. Vďaka tomu bude práca, ktorú uverejníte, vyhľadávateľná vo vyhľadávačoch a na celom webe.

Klienti, ktorí hľadajú konkrétny štýl fotografa, môžu tak ľahko urobiť Zenfolio skvelým pre fotografov a ľudí, ktorí si chcú kúpiť krásne fotografie..

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu so Zenfolio

Ceny Zenfolia

Pri Zenfoliu si môžete vybrať z troch rôznych úrovní členstva.

Prvým je možnosť Štartér.

Stojí to 7 dolárov mesačne, ale pri výbere a platbe ročného členstva sa tento poplatok zníži na 5 dolárov mesačne.

Ponúka veľmi jednoduchý zoznam funkcií vrátane prispôsobiteľnej webovej stránky a blogu, neobmedzených možností úložiska, ovládacích prvkov prístupu pomocou hesla a hostenia videí vo vysokom rozlíšení..

Druhá možnosť členstva je pre.

Je to 28 dolárov mesačne a znížené na 20 dolárov mesačne, ak sa platia ročne a nie v splátkach.

Ponúka rovnaké základné funkcie, ktoré ponúka možnosť Starter, okrem vodoznakov a značky, prístupu ku klientovi, korektúry a uložených obľúbených položiek, slobody pri stanovovaní cien za vlastné produkty a množstva výkonných marketingových nástrojov..

Posledná možnosť členstva, ktorú ponúka Zenfolio, sa nazýva Advanced.

Ponúka rovnaké skvelé funkcie ako pre členov Starter a Pro.

Pri splátkach v splátkach to stojí 40 dolárov mesačne a pri ročnom platení v plnej výške sa znižuje na 30 dolárov mesačne.

Niektoré funkcie, ktoré je potrebné poznamenať, zahŕňajú viacero používateľských účtov, úpravy objednávok, bezplatný záznam o fotografovi Centralovi, a cennú live chat a telefonickú podporu, ktorá je k dispozícii okamžite.

Všetkým novým používateľom je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia bez potreby zadávania informácií o kreditnej karte.

Ak chcete vyskúšať web, musíte zadať svoje meno fotografa, e-mailovú adresu, výber hesla, krajinu bydliska a súhlasiť so zmluvnými podmienkami a pravidlami ochrany osobných údajov uvedenými na webe..

Poďme sa pozrieť na graf cien Zenfolio

Cenové balíčky na preskúmanie portfólia spoločnosti Zenfolio

Zenfolio vám bude páčiť

Fotografi potrebujú veľké množstvo šírky pásma, aby mohli zobraziť svoje najlepšie fotografie v najvhodnejšej veľkosti.

Neobmedzené množstvo

Mnoho webových stránok obmedzuje používateľov tým, že im poskytuje obmedzené množstvo úložného priestoru na uloženie a zobrazenie svojej práce.

Zenfolio ponúka neobmedzený úložný priestor aj pre najzákladnejších používateľov. Toto je obrovský predajný bod pre webovú stránku.

Používatelia nemusia obetovať kvalitu, aby splnili pokyny na webe.

V skutočnosti majú lepšie príležitosti predávať, pretože dokážu zahrnúť najlepšie príklady svojej práce, nielen to, čo by mohli zmenšiť veľkosť predávať na webe..

Šablóny boli navrhnuté tak, aby predvádzali zručnosti a kreativitu fotografov zdôrazňovaním vizuálov (fotografie a videá vo vysokom rozlíšení)..

Fotograf Central pomáha klientom objavovať fotografov. Táto funkcia je ďalším dôvodom, prečo Zenfolio nie je iba webová stránka na hosťovanie fotografií.

Je to pôsobivá multimediálna možnosť pre fotografov všetkých úrovní, aby predviedli svoju prácu, vybudovali si podnikanie a zarobili si na živobytie.

Prostredníctvom fotografií a videí vo vysokom rozlíšení upútate pozornosť ľudí a zaujímate ich o prácu, či už sa jedná o portréty, krajinu alebo fotografiu prírody..

Vždy ich fanúšik

Ďalšou pôsobivou možnosťou, ktorú ponúka Zenfolio, je jeho bezplatná skúšobná verzia. Po uplynutí 14 dní budete môcť testovať funkcie stránok bez toho, aby ste sa vzdali informácií o svojej kreditnej karte.

Po skončení skúšobnej verzie budete mať možnosť kúpiť si platené predplatné.

Výber plánu členstva, s ktorým idete, závisí od toho, do akej miery si myslíte, že budete web používať.

Ešte dôležitejšie je, že ak platíte ročne, ušetríte značné množstvo peňazí za každý členský plán, ktorý ste si vybrali pre seba.

Zenfolio Cons

Nevýhody Zenfolio sú málo v porovnaní s inými webovými stránkami s podobnými koncepciami.

Jeden však vyniká, a to je nedostatok okamžitej podpory zákazníkov, ktorú ponúka.

Pokiaľ člen nemá pokročilé členstvo, zistí, že je nemožné dosiahnuť živú osobu.

Chat a telefonická pomoc je obmedzená na tých, ktorí majú najvyššie platené členstvo, a obmedzuje sa na e-mail pre členov Starter a Pro.

Aby mohli členské štáty využiť úspory členstva, musia si vopred kúpiť službu s ročnou hodnotou.

Nie každý má na to prianie alebo prostriedky.

Predplatné na mesiac Služby umožňujú aj začínajúcim fotografom používať webovú stránku Zenfolio bez straty veľkého množstva peňazí.

Aj keď sú dodatočné náklady minimálne, môže byť dôvodom, prečo niektorí fotografi predávajú svoje fotografie s inou spoločnosťou.

Pre niektorých fotografov je to určite jedna z nevýhod.

Začnite bezplatnú skúšobnú verziu so Zenfolio

Šablóny Zenfolio

Existuje 12 rôznych šablón, z ktorých si môžete vybrať a prispôsobiť.

Každá z nich je vysoko kvalitná a ľahko vyrobiteľná.

Pre každú šablónu existuje možnosť domovskej stránky a galérie v závislosti od vašich preferencií v tom, ako vaše fotografie vyzerajú a sú usporiadané na stránke.

Názvy šablón uvedených na webových stránkach zahŕňajú:

• Ares
• Hemera
• Aura
• Persephone
• Hestia
• Veritas
• Concordia
• Invidia
• Nox
• Vesta
• Pomona
• nesú

Po výbere šablóny, ktorá je pre vás ako fotografa najvhodnejšia, budete vyzvaní na odovzdanie jednej až piatich fotografií, aby ste mohli začať.

Po dokončení tohto procesu budete môcť pridať názov webovej stránky, geografickú polohu a popis svojich webových stránok.

Pomáha to ostatným nájsť vašu fotografiu.

Tu je niekoľko webových stránok využívajúcich Zenfolio:

Príklady webových stránok spoločnosti Zenfolio

Poplatky za Zenfolio

Poplatky za Zenfolio boli predtým podstatne vyššie ako dnes. V minulosti sa pohybovali v cene za program a meny.

Od novembra 2017 spoločnosť účtuje paušálny poplatok vo výške 7% pre všetky typy produktov, plány a meny.

To umožňuje členom účtovať poplatky spoločnosti Zenfolio pri výpočte ich vlastných cien za fotografie.

Produkty splnené predajcom, digitálne sťahovanie a produkty s vlastným plnením majú nárok na paušálny servisný poplatok.

Servisný poplatok je založený na celkovej predajnej cene produktu, nie na označení pridanom fotografom.

Novým poplatkom je, samozrejme, mínus fotografové zľavy.

Zákaznícke služby spoločnosti Zenfolio

Rovnako ako väčšina webových stránok v súčasnosti, Zenfolio ponúka Centrum podpory zákazníkov plné informácií, ktoré používateľom pomáhajú pri riešení najnaliehavejších otázok a problémov.

Medzi témy, na ktoré sa centrum zameriava, patria školiace videá, školenia online, fóra používateľov, internet Zenfolio Blog, Predstavte si nápady a kontaktujte nás.

Medzi najnaliehavejšie témy, z ktorých si môžu členovia vybrať, patria Časté otázky (FAQ), Začíname, Správa účtu, Usporiadanie fotografií a videí, Prispôsobenie webových stránok, Ochrana vašej práce a Predaj Vašej práce.

Agenti zákazníckeho servisu Zenfolio sú k dispozícii na pomoc prostredníctvom e-mailov. Časy kontroly sú zvyčajne štyri hodiny od odoslania správy, 365 dní v roku.

Odporúča sa obrátiť na fotografov priamo prostredníctvom ich domovskej alebo kontaktnej stránky s otázkami, ktoré nie sú riešené v Centre podpory zákazníkov.

Členovia plateného predplatného majú prístup k živému rozhovoru a telefonickej podpore. Ostatní členovia však túto možnosť nemajú, bez toho, aby inovovali svoje služby. Ak používateľ zaplatí za účet Starter alebo Pro, problémy, ktoré si vyžadujú okamžitú pozornosť, sa nemusia venovať pozornosť celé hodiny.

Spoločnosť má účet Facebook, Twitter, Google+ a Instagram, na ktorý sa môžu členovia odvolávať.

Hoci sa na webe neuvádza, že podpora sa dá poskytovať prostredníctvom sociálnych médií, odpovede na bežné otázky sa pravdepodobne objavia v príspevkoch na Facebooku a Twitteri..

Členovia môžu medzi sebou komunikovať aj prostredníctvom týchto platforiem.

Ako začať s Zenfolio krok za krokom

Môžeš kliknite tu prihlásiť sa naozaj rýchlo.

Toto sa uskutoční hneď potom, ako ste to urobili ��

Ako začať s predajom s Zenfolio

Predaj so spoločnosťou Zenfolio je jednoduchší, ako ste si predstavovali. Všetko sa deje prostredníctvom hlavného panela vášho účtu.

Odtiaľ budete môcť robiť nasledujúce veci:

• Zobraziť správy
• Vyžiadajte si výplaty
• Vytvorte nové vzory šablón
• Správa existujúcich návrhov šablón
• Pridať a spravovať nové kupóny a kampane
• Pridať a spravovať nové darčekové certifikáty

Zenfolio vám umožňuje tlačiť a predávať fotografie, prijímať platby kreditnými kartami, poskytovať klientom prístup k ich fotografiám pomocou jedinečného kľúča a vytvárať balíčky.

Najlepšie zo všetkého je, že si môžete nastaviť svoje vlastné ceny a zaplatiť nízky transakčný poplatok vo výške 7%, čo je menej ako v minulosti..

Ak chcete začať s predajom na webe, je potrebné vykonať niekoľko krokov. Takto pridáte produkty dodávateľa:

1. Najprv vyplňte informácie o profile platby. To spoločnosti Zenfolio umožní vedieť, ako by ste chceli získať peniaze, ktoré zarobíte z predaja fotografií.
2. Ďalej vytvorte cenník.
3. Do cenníka zahrňte výrobky, ktoré chcete predať.
4. Určite ceny produktov.
5. Priraďte cenník galériám podľa vášho výberu.

Rovnaký postup platí aj pre Self Fulfilled a Digital Downloads, ale musíte vytvoriť produkty pred cenníkom, nie naopak..

Začiatočníci musia na predaj svojej práce použiť základné laboratórne ceny. Odberatelia Pro a Advanced majú väčšiu slobodu tým, že sú schopní stanoviť svoje vlastné ceny a predávať viac produktov. Ak chcete získať prístup k možnosti Predaj, vyberte položku Predaj.

Prehľad predaja je prehľad dashboardu o všetkých predajných funkciách ponúkaných prostredníctvom webovej stránky Zenfolio.

Umožňuje členom spravovať objednávky, sledovať platby a vytvárať propagačné akcie.

Pred použitím vytvorte webovú stránku Zenfolio s ostatnými tvorcami webových stránok pre fotografie

Ak naozaj chcete porovnať a rozčleniť ostatných staviteľov fotografií na Zenfolio, tu sú dve veci.

Najlepší tvorcovia webových stránok pre fotografie

Tabuľka porovnania staviteľov webových stránok

Záver preskúmania Zenfolio

Ako môžeš vidieť Zenfolio ponuky veľa funkcií, ktoré môžu rásť a ukázať vaše podnikanie vo fotografii.

A všetky nástroje, ktoré vám umožnia ľahko predviesť vašu prácu a predávať online.

brať do úvahy:

Choďte ďalej a vyskúšajte jazdu, aby ste zistili, ako vám to môže pomôcť.

Rýchla otázka pre vás?

Už ste mali možnosť využiť Zenfolio? Alebo uvažovali o jeho použití?

Aké sú vaše myšlienky k tejto revízii Zenfolio, čokoľvek iné, čo by ste chceli vidieť?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map