Recenzia nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod LemonStand

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Citrónový stôl už nie je k dispozícii a vypol sa.

Prečítajte si 5 najlepších tvorcov webových stránok elektronického obchodu

Cesta k výberu správnej platformy elektronického obchodu nie je vždy najjednoduchšia.

Tony z čoho vyberať

a

Musíte sa uistiť, že vyhovuje vašim potrebám.

dobre,

Chcel som vám ukázať platformu, o ktorej by ste možno nevedeli.

A myslím, že sa oplatí vyskúšať.

Poďme ďalej a len sa ponoríme do platformy elektronického obchodu Lemon Stand a uvidíme, o čo tu ide.

Ceny za LemonStand

Tvorba webových stránok elektronického obchodu LemonStand

Pre väčšinu malých podnikateľov všetko začína od stanovovania cien.

To má zmysel, pretože by to malo byť primerané a nemali by byť kryté skrytými poplatkami alebo prekvapujúcimi poplatkami, ktoré sa objavia po vstupe do programu.

Je dobré vedieť, že LemonStand ponúka jednoduché a priame ceny navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine rozpočtov.

 • Štartér: 19 dolárov mesačne
 • Rast: 69 dolárov mesačne
 • Profesionál: 199 dolárov mesačne

Je pekné, že program LemonStand ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže pred vykonaním akýchkoľvek platieb si môžete skontrolovať, čo môžu ponúknuť..

Ak sa vám páči to, čo vidíte, môžete si zvoliť plán, ktorý je pre vás ten pravý.

Štruktúra cenových plánov uľahčuje chod so Starterom a potom postupuje smerom hore s rastúcou veľkosťou vášho podnikania.

Jednoduchosť použitia

Kľúčom k akejkoľvek webovej platforme je, aké ľahké je pre vás použitie.

Je málo dobré mať platformu takú zložitú, že potrebujete nepretržitú pomoc, aby ste mohli najmenšiu položku pridať alebo aktualizovať.

LemonStand bol navrhnutý s ohľadom na vás a prispôsobuje jeho služby tak, aby boli ľahko použiteľné, pričom stále disponuje značným počtom možností.

Všetko začína online palubnou doskou, ktorá je navrhnutá pre bežného človeka a nie pre pokročilého webového dizajnéra alebo vývojára, pretože niektoré dashboardy z iných platforiem sa zdajú byť.

LemonStand síce získal miestny softvér, ale cloudový systém, ktorý sa v súčasnosti používa, vyhovuje očakávaniam väčšiny ľudí..

Jednoduchosť nastavenia témy

Jednoduchosť aplikácie LemonStand začína témou, ktorú si vyberiete, a nastavením rozhrania frontend, ako uznáte za vhodné.

To znamená, že môžete začať s jednoduchosťou a robiť veci jednoduchšie a zároveň umožniť použitie pokročilejších možností.

To isté platí pre koncovú časť stránky, čo znamená, že aj keď práve začínate, nemalo by trvať príliš dlho, kým ste zistili, čo chcete a kam chcete ísť s programom..

Rozhranie API v rámci LemonStand je navrhnuté tak, aby bolo užívateľsky príjemné, takže si môžete nastaviť svoj vlastný kurz pri určovaní typu webových stránok, ktoré chcete.

Môžete vyskúšať LemonStand tu

Možnosti spracovania platby

Je potrebné poznamenať, že platobný systém je svojou povahou veľmi jednoduchý.

Pri zakladaní účtu nie sú žiadne skryté poplatky ani poplatky za prekvapenie. Spracovanie by preto nemalo byť problémom, ak si jednoducho prečítate základné požiadavky..

Pokiaľ ide o nastavenie platieb pre vás …

Toto je jedna z veľkých výhod, keď idete s LemonStand.

Platobné brány, ktoré v súčasnosti zahŕňajú viac ako 100 krajín, poskytujú značnú podporu a poskytujú aj pokročilé funkcie na čo najľahšiu prácu.

Jednou zo základných silných stránok, ktoré prináša LemonStand, sú možnosti spracovania platieb, ktoré vám umožňujú osloviť to, čo môže dosiahnuť mnoho iných platforiem elektronického obchodu..

Toto je tiež podporené značným zameraním na bezpečnosť, vďaka ktorému je LemonStand jedným z najlepších z hľadiska ochrany súkromných informácií.

Možnosti podpory zákazníkov

Ak potrebujete prístup k zákazníckej podpore, dvoma najbežnejšími formami sú e-mail a live chat.

Obe ponúkajú výhody, pokiaľ ide o rýchlosť a spoľahlivosť, pokiaľ je zákaznícka podpora spoločnosti LemonStand k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni pomocou niektorej z týchto metód..

Dobrou správou je, že e-mail aj live chat majú tendenciu byť pomerne rýchle.

Okrem priamej podpory nájdenej prostredníctvom e-mailu a živého chatu, môžete použiť aj ďalšie možnosti na zhromažďovanie informácií počnúc zdrojmi nachádzajúcimi sa na hlavnej webovej stránke..

Pomerne často nájdete odpovede na základné otázky o aplikácii LemonStand priamo na webovej stránke prostredníctvom článkov, videí, príkladov kódu a ďalších. Medzi ďalšie zdroje informácií patria okrem iného nasledujúce;

 • Blog: Tu nájdete veľa obsahu o aktualizáciách, tipoch a základných informáciách
 • Elektronické knihy: Ak potrebujete podrobné informácie o konkrétnych predmetoch
 • Cestovná mapa: Verejná stránka Trello, ktorá sleduje aktualizácie
 • Sociálne médiá: Facebook, Twitter, Instagram a Dribbble sa dajú použiť na otázky a čítanie o nových aktualizáciách a informáciách
 • Webináre: Skvelé miesto, kde sa môžete učiť nové techniky, získavať tipy a učiť sa o základných systémoch

Nevýhodou je, že existuje obmedzená telefonická podpora určená pre „prémiových“ zákazníkov.

To znamená, že ak máte menší balík funkcií, budete sa musieť spoliehať na e-mail alebo live chat, ak budete chcieť nejakú službu.

Existuje jeden spôsob, ako zavolať, ak zavoláte od 9:00 do 17:00 tichomorského času a budete sa zaoberať predajným personálom.

Táto možnosť môže fungovať najlepšie, ak máte otázky týkajúce sa fakturácie alebo služieb, ktoré v súčasnosti využívate.

Čokoľvek pokročilejšie, ako je to, bude pravdepodobne tlačí na e-mail alebo funkciu live chat.

Hlavné funkcie

LemonStand obsahuje mnoho funkcií známych tým, ktoré nájdete na iných webových stránkach elektronického obchodu, najmä platformy určené pre malé podniky alebo podnikateľov, ktorí práve začínajú..

Oddeľuje LemonStand od konkurencie je zahrnutie vyspelejších programov, ktoré pomáhajú zaistiť, aby bol váš web prístupný k zákazníkom a ľahko použiteľný.

Otvorené API:

Zjednodušene povedané, do svojho online obchodu môžete integrovať väčšinu aplikácií a dokonca si ich prispôsobiť podľa svojich potrieb.

To znamená, že môžete začleniť väčšinu aplikácií, z ktorých môže profitovať vaše podnikanie na internete, a používať ich, ako uznáte za vhodné.

Možno budete potrebovať pomoc, pretože začlenenie niektorých aplikácií si môže vyžadovať pokročilé znalosti, ale program LemonStand vám umožňuje pracovať s odborníkom v danej oblasti..

Žiadne transakčné poplatky:

LemonStand neberie transakčné poplatky z obchodov, čo vám pomôže dlhodobo ušetriť peniaze.

Aj keď transakčné poplatky môžu byť malé, môžu sa časom hromadiť, čo by mohlo spôsobiť zhoršenie vášho rozpočtu.

Aj keď váš spracovateľ kreditnej karty stále vyžaduje poplatky, vaša firma môže stále ušetriť peniaze s nedostatkom transakčných poplatkov do obchodov, najmä ak spracúvate značný počet objednávok.

Medzi ďalšie solídne funkcie aplikácie LemonStand patrí okrem iného nasledujúce;

 • Testovanie A / B
 • Stav vlastnej objednávky
 • Značky hlavičky
 • Vstupné stránky
 • Sledovanie predaja
 • Neobmedzené obrázky produktov a ďalšie

Aj keď je API pravdepodobne najvyššou funkciou, je to kombinácia tradičných a jedinečných funkcií, ktorá LemonStand skutočne odlišuje od konkurencie..

Dobrou správou je, že väčšina funkcií sa dá ľahko naučiť a priniesť do systému.

Napríklad, ak chcete osloviť vývojára webu, ktorý dokáže vaše stránky odlíšiť od ostatných, služba LemonStand takúto službu ponúka..

Aplikácie, ako je Shopify, môžu skutočne pomôcť vašim stránkam a pomôžu vám zmeniť firmu na veľkú firmu pomerne rýchlo.

Vynikajúce funkcie nachádzajúce sa v aplikácii LemonStand to umožňujú a umožňujú vám používať to, čo potrebujete pre rast svojho online obchodu.

Niektorí najlepší profesionáli

Existuje niekoľko vynikajúcich pozitívnych aspektov LemonStand, najmä pre tých, ktorí práve začínajú s malým online obchodom.

Vynikajúce používateľské rozhranie: Pravdepodobne najdôležitejším aspektom tejto platformy je vysoká kvalita používateľského rozhrania. To umožňuje rozšírenie služieb bez toho, aby sa znížila celková kvalita samotného programu.

Prispôsobenie: Schopnosť zmeniť platformu tak, aby vyhovovala vašim potrebám, je, samozrejme, veľmi atraktívna pre mnohých majiteľov online podnikania.

Okrem toho existuje niekoľko vynikajúcich aspektov programu LemonStand, vďaka ktorým je jeden z najlepších, aký dnes na trhu nájdete.

 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Veľký výber tematických šablón
 • Značný počet funkcií
 • Vynikajúce balíčky

Zostavte ich a máte niekoľko vynikajúcich výhod, vďaka ktorým LemonStand stojí nad väčšinou ostatných systémov budovania webových stránok v rámci elektronického obchodu.

Niektoré Najvyššie nevýhody

Napriek všetkým pozitívam existujú obavy týkajúce sa LemonStand, o ktorých by ste mali vedieť.

Po pravde povedané, každá platforma tohto druhu bude mať určité deficity, ktoré musíte zvážiť pred uskutočnením akéhokoľvek nákupu.

Obmedzená integrácia:

Inými slovami, LemonStand neinteraguje s každým programom tretej strany, ktorý by sa mohol použiť na iných podobných platformách.

Ak ste si zvykli na program, ktorý pochádza z iného zdroja, mali by ste si ho najprv overiť pomocou programu LemonStand a zistiť, či je podporovaný. Možno zistíte, že to tak nie je.

Školenie pre vývojárov:

Aj keď je program LemonStand navrhnutý tak, aby sa ľahko používal, stále musíte mať nejaké skúsenosti alebo školenia ako vývojár.

Vďaka týmto skúsenostiam budete môcť robiť najlepšie informované rozhodnutia o tom, ktoré aplikácie použiť a aký typ prispôsobenia je potrebné vykonať..

V opačnom prípade by ste mali zvážiť najatie vývojára na pomoc s jemnejšími bodmi programu.

Okrem toho vynikajúci zákaznícky servis, o ktorom je spoločnosť LemonStand známa, chýba, pokiaľ ide o telefonickú službu.

To nie je neobvyklé v tom, že mnoho spoločností upúšťa od telefonickej podpory z dôvodu nákladov a pohodlia používania internetu, ale je pravda, že mnoho ľudí stále chce hovoriť s vyškolenou technikou na telefóne..

Začíname s programom LemonStand

Poďme do toho a pozrite sa na toto video od LemonStand o tom, ako začať a všetko nastaviť.

Trvá to trochu viac ako 17 minút

Záver o LemonStand

Chladnou časťou je skutočnosť, že môžete urobiť bezplatnú skúšobnú verziu

Čo vždy navrhujem robiť.

Poskytuje vám pokoj pri vedomí, že ste si urobili domáce úlohy.

Ja to neuvažujem Citrónový stojan v mojich najlepších 5.

Ak máte na to nejaké otázky.

Daj mi vedieť

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map