Sprievodca poskytovaním aplikácií (aplikácií)

Sprievodca poskytovaním aplikácií (aplikácií)


Jedným z najuniverzálnejších a najflexibilnejších spôsobov uvedenia webovej aplikácie do prevádzky je použitie inštalačného programu webovej aplikácie jedným kliknutím.. Softaculous je výkonný inštalátor na jedno kliknutie, ktorý sa dodáva s viac ako 10 rokmi 250 bezplatných aplikácií softvér na výber. Softaculous robí všetky ťažké zdvíhanie, pokiaľ ide o uvedenie aplikácie do prevádzky, vykonávanie všetkých technických zákulisných úloh, ako je konfigurácia súborov, vytváranie databáz a príprava aplikácie pre vás na použitie..

Softaculous ponúka mnoho rôznych webových aplikácií, ktoré môžete nainštalovať na svoje stránky, vrátane blogové platformy (napr. WordPress) a systémy na správu obsahu (napr. Joomla), frontendové rámce (napr. Bootstrap), elektronický obchod a nákupné vozíky (napr. Magento), wiki (napr. MediaWiki), fóra (napr. phpBB) a ďalšie. Nižšie je uvedený zoznam niektorých najobľúbenejších aplikácií, ktoré môžete vytvoriť pomocou Softaculous, pre celý zoznam poď tu.

Väčšina všetkých webových hostiteľov v súčasnosti, napr GreenGeeks prichádza s nainštalovaným Softaculous. Pripojte sa teda online a zaregistrujte sa ešte dnes pomocou webového hostiteľa, aby sa vaša aplikácia spustila a spustila.

Ísť do: WordPress Magento joomla Drupal PrestaShop laravel OpenCart TYPO3 MediaWiki phpBB

Logo WordPress

Hosting WordPress

WordPress je jedným z najznámejších riešení na hosťovanie aplikácií. V skutočnosti takmer 20% všetkých webových stránok a blogov na internete využíva technológiu WordPress. Umožňuje vám vytvoriť si vlastnú webovú stránku a dať jej vzhľad, ktorý je čistý, zúčtovací a má profesionálny vzhľad. WordPress sa ľahko naviguje pre začiatočníkov.

Počet bezplatných doplnkov a tém, ktoré je možné použiť, je neprekonateľný a je podporovaný celosvetovou komunitou používateľov. Či už chcete vytvoriť svoj vlastný blog alebo zbrusu nový web, WordPress je jednou z najlepších platforiem, z ktorých môžete spustiť svoj projekt..

Logo Magento

Magento Hosting

Magento môže byť skutočným prínosom pre tých, ktorí podnikajú v súvislosti s maloobchodom online. Aplikácia sa dá ľahko prispôsobiť tak, aby zodpovedala spôsobu vášho podnikania, a ponúka takú stabilitu, ktorú potrebujete pre každodenné operácie. V súčasnosti Magento používa viac ako 200 000 online predajcov. Je to jasný dôkaz jednoduchosti použitia a rozšíriteľnosti aplikácie.

Ak ste novým podnikateľom, mali by ste začať s osvedčenou platformou. Ak máte viac skúseností, mali by ste vážne zvážiť výhody používania hostenia Magento.

Logo Joomla

Joomla Hosting

joomla je systém na správu obsahu s otvoreným zdrojovým kódom (CMS). Umožňuje vám používať takmer ľubovoľný počet bezplatných doplnkov a tém. Joomla ovláda takmer 2,7 percent webových stránok na internete, takže je celkom populárny.

Ak chcete, aby bola vaša stránka prístupná z chytrých telefónov, Joomla je dobrý spôsob, ako ísť, pretože je pripravená pre mobilné zariadenia. Táto aplikácia je prístupná, dynamická a ľahko použiteľná.

Logo Drupal

Drupal Hosting

Nájdenie správneho riešenia pre vaše webové potreby znamená pracovať s aplikáciou, ktorá spĺňa operácie, ktoré chcete vykonať. Drupal hosting je komunitný redakčný systém, ktorý má viac ako milión používateľov a vývojárov.

Profesionáli v podnikaní, ktorí prevádzkujú miestne aj globálne spoločnosti, využívajú hosting Drupalu na rôzne účely. Aplikácia má vyhradený tím odborníkov na bezpečnosť a obsahuje veľké množstvo tém, modulov a rozšírení.

Logo PrestaShop

PrestaShop Hosting

Vytvorenie internetového obchodu vyžaduje čas, energiu a obetavosť. Berie tiež správne online nástroje. PrestaShop hosting vám poskytuje prostriedky na poskytovanie efektívnych a spoľahlivých služieb svojim zákazníkom.

Má pokročilé možnosti ukladania do vyrovnávacej pamäte a jedinečnú izoláciu účtu kvôli bezpečnosti. Servisná podpora pre PrestaShop zahŕňa nepretržité monitorovanie v reálnom čase.

Laravel logo

Laravel Hosting

laravel je webová aplikácia PHP s otvoreným zdrojovým kódom. Je zadarmo a je určený na vývoj webových aplikácií typu model-view-controller. Je to jedna z najpopulárnejších webových aplikácií medzi remeselníkmi.

Ak ste zapojený do samostatného alebo skupinového projektu, ktorý sa zaoberá webovým dizajnom a vývojom, Laravel môže byť pre vás vhodnou cloudovou aplikáciou..

Logo OpenCart

OpenCart Hosting

Svet elektronického obchodu sa stáva čoraz konkurencieschopnejším. Spotrebitelia nielen hľadajú najlepšie ponuky, pokiaľ ide o výrobky, ale stávajú sa tiež náročnejšími v službách, ktoré očakávajú. OpenCart hosting je open-source PHP vozík, ktorý je prispôsobený na rôzne prispôsobenia.

Pomocou tejto aplikácie získate prístup k rozsiahlej online komunite, ktorá je ochotná vám pomôcť pri riešení problémov. OpenCart hosting obsahuje štruktúru, ktorá podporuje použitie a vývoj rôznych doplnkov, rozšírení a šablón.

Logo Typo3

Hosting Typo3

TYPO3 hosting je cloudový server, ktorý možno použiť na napájanie takmer akejkoľvek webovej operácie. Či už náš záujem zahŕňa globálny obchod alebo lokálnejšiu aktivitu, hosting Typo3 má veľkú cenu.

Stredisko technickej podpory je solídne a čaká sa na odpoveď menej ako 15 minút. Bezplatnou dennou zálohou budete chránení pred zlyhaniami.

Logo MediaWiki

Hosting MediaWiki

Ak chcete vytvoriť webovú stránku, ktorá bude slúžiť ako zdroj informácií, poznatkov a informovaných analýz, potom MediaWiki môže byť pre vás dobrá aplikácia. Používa rovnaký softvér, ktorý poháňa všade dominantnú a stále populárnejšiu Wikipédiu.

MediaWiki vám umožňuje priebežne revidovať a rozširovať obsah, ktorý ste doň vložili. Softvér sa ľahko inštaluje a inovuje a už je na výber tisíce ľudí, ktorí prevádzkujú jednotlivé weby Wiki.

logo phpBB

phpBB Hosting

Toto je jedno z najlepších softvérových riešení pre bulletiny s otvoreným zdrojom. Ak je vaším cieľom vybudovať online komunitu alebo koordinovať konkrétny projekt, phpBB hosting vám môže poskytnúť vynikajúci štart. Táto aplikácia je najčastejšie používaná svojho druhu.

Má veľmi podrobný administratívny panel, ktorý vám veľmi ľahko prispôsobí a ovláda tabuľu. Zistíte tiež, že je jednoduché rozšíriť ho, keď sa do vašej komunity pripojí čoraz viac členov.

Choďte a získajte svoju webovú aplikáciu online, zaregistrujte sa u webhostingu a uveďte svoju aplikáciu do prevádzky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map