Tvorca webových stránok elektronického obchodu Amazon

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Poznámka: Nástroj na tvorbu elektronického obchodu Amazon sa vypol. Odporúčajú Shopify. Ak chcete začať, odporúčame vám pozrieť sa na túto stránku.

Rast firmy na internete zabral niektoré spoločnosti desaťročia, aby sa správali správne. Potom je tu Amazon Webstore, ktorý vám umožní vytvoriť obchod elektronického obchodu na kľúč za pár minút.

Amazonka Nástroj na tvorbu webových stránok AmazonWebstore je platforma internetového obchodu s množstvom funkcií a intuitívnym rozhraním budovy, ktoré vám umožňujú jednoducho uviesť obchod online a začať predávať.

Táto služba je určená pre malé, stredné a veľké podniky.

Pomocou 30-dňovej skúšobnej verzie si môžete vyskúšať službu a využiť všetky funkcie vrátane tisícov šablón a formulárov.

Určite to nie je zadarmo, ale Webstore vám skutočne umožňuje vytvoriť bezpečný online trh, ktorý vyzerá profesionálne a jedinečne pre vašu značku.

S Amazon Webstore je potrebné urobiť celý obchod online pomocou niekoľkých nevyhnutných krokov.

Začíname s Amazonom

Majitelia obchodov môžu predávať z obchodov Webstore a na Amazon Marketplace.

Ak nepoznáte nič z toho, mali by ste si nejaký čas pozrieť na Amazon Webstore a predávať na Amazon Marketplace, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, do čoho sa dostanete..

Aj keď to môže znieť ako skvelý nápad stať sa súčasťou Amazonského trhu, existujú určité nevýhody.

Jednak nie každý môže predať to, čo na Amazone chce, a existuje veľa obmedzení.

Ak sa však rozhodnete predávať vo svojom webovom obchode a trhovisku, máte nižší transakčný poplatok, pretože Amazon má malé percento zo svojich ziskov. V súčasnosti sú to 2 percentá.

Závisí to od vašich produktov, či budete mať ťažší čas na predaj na Amazone.

Ak však už predávate na Amazon Marketplace alebo viete, že vaše produkty nebudú obmedzené, môže byť prospešný predaj na oboch kanáloch..

Vytvorte si Amazonský účet

Ak chcete nastaviť účet, prejdite na stránku produktov Amazon Webstore a kliknite na tlačidlo Začíname. Ak účet Amazon.com ešte nemáte, musíte si vytvoriť účet predajcu.

Po vytvorení účtu budete môcť na hlavnom paneli vybrať produkty z webového obchodu a zakúpiť si online obchod.

Amazon Webstore vyžaduje na vyplnenie prvého formulára e-mailovú adresu. Vyžaduje tiež vaše meno a heslo.

Po vytvorení hesla si webový obchod vyžiada niektoré základné informácie.

Na zakúpenie softvéru eCommerce a začatie výstavby budete potrebovať kontaktné informácie pre svoju firmu, ako aj platobné informácie.

Okrem toho má Amazon Webstore proces overovania. Amazon overí vašu firmu tak, že zavoláte na obchodné číslo, ktoré zadáte, alebo na alternatívne číslo, ktoré budete používať v internetovom obchode.

Je veľmi dôležité, aby ste pri nastavovaní účtu používali správne číslo svojej firmy, aby ste ich mohli overiť a začať predávať.

V poslednom potvrdzovacom kroku musíte prijať zmluvné podmienky Amazonky. Po dokončení kliknite v pravom bočnom paneli na položku Dokončiť registráciu. Po dokončení registrácie a nastavení účtu trvá niekoľko minút.

Pripravte si dizajn svojho obchodu

Informačný panel Seller Central spoločnosti Amazon je miesto, kde môžete začať spravovať svoj nový internetový obchod.

Predtým, ako sa ponoríte do informácií o produkte a začnete ich zverejňovať, však potrebujete obrázky produktov, logá obchodov, propagačné obrázky a ďalšie grafické prvky, ktoré pomôžu vášmu webu vyzerať značkovo..

Toto sú veci, ktoré pre vás Amazon Webstore nevytvorí. Mali by ste mať k dispozícii aj popisy produktov a kódy UPC, aby ste čo najrýchlejšie dosiahli nastavenie.

Vytvorte svoj inventár výrobkov

Krása Amazon Webstore spočíva v tom, že môžete okamžite nahrať celý inventár produktov.

Potrebujete však UPC pre každý produkt, ktorý uvádzate, ale môžete použiť aj názov produktu. Pole bude fungovať aj v prípade, že máte štandardné identifikačné číslo Amazon (ASIN).

Ak sa produkty, ktoré pridávate, nachádzajú už na Amazone, skúste ich vyhľadať a nájsť ASIN alebo UPC pri nastavovaní inventára produktov..

Potom môžete zadať informácie o produkte, ako je SKU, cena, dostupné množstvo a stav, ktoré musia byť „nové“, pretože Amazon Webstore vám neumožňuje predávať žiadny použitý tovar. V ďalšom kroku pridania inventára odovzdáte obrázky a do ďalšej časti pridáte popisy produktov.

Pridávanie kategórií

Každý online obchod uľahčuje nájdenie produktu pridaním niektorých kategórií. Tieto kategórie vám umožňujú organizovať produkty, ktoré umožňujú ľuďom rýchlo navigovať v obchode a vyhľadávať položky zadaním kľúčových slov.

Metóda vytvárania kategórií v Amazon Webstore je jednoduchá.

Ak chcete vytvoriť novú kategóriu, kliknite na kartu Kategórie na karte Návrh obchodu a potom na zlaté tlačidlo Nový..

Tlačidlo na tejto stránke vám tiež umožňuje priradiť produkty pre každú vytvorenú kategóriu.

Prispôsobenie obchodu

Amazon Webstore má byť veľmi jednoduchý a rýchly, čo pomáha začiatočníkom získať obchod a prevádzku v krátkom čase.

Ak máte viac skúseností, môžete s návrhom šablóny urobiť trochu viac a prispôsobiť svoj obchod.

Ak však nie ste pokročilým používateľom, môžete si svoj obchod prispôsobiť pomocou základných nástrojov.

Svoj webový obchod si môžete prispôsobiť pomocou niekoľkých rôznych tém. Tieto témy majú rôzne farby a rozloženie.

Možnosti motívu sú obmedzené, ale každú tému si môžete prispôsobiť pomocou nástrojov Amazon Seller Central.

To vám umožní zmeniť farbu textu, farbu odkazu, farby košíka a ďalšie časti vášho webu.

Opravte svoju doménu

Adresa URL internetového obchodu Amazon je pomerne dlhá a obsahuje veľa spojovníkov. Nechcete to pre svoju internetovú adresu svojho obchodu.

Väčšina obchodov potrebuje jedinečnú doménu. Na hlavnej stránke Centra predajcu je odkaz „Začíname“, ktorý vám umožní prispôsobiť webovú adresu alebo webovú adresu vášho obchodu..

Najprv musíte mať zaregistrovanú doménu cez GoDaddy, Network Solutions, Register.com alebo NameCheap.com.

Potom sa môžete vrátiť na stránku prispôsobenia adresy URL a pridať jedinečnú adresu URL svojej domény. To znamená, že adresa vášho obchodu sa presunie z mimoriadne dlhej adresy Amazon na „www.yourstore.com“, čo bude pre vašich návštevníkov a pre vás oveľa menej mätúce..

Zarobte veľa peňazí

Po oprave domény ste pripravení publikovať svoj obchod a začať predávať.

V závislosti od možnosti, ktorú ste vybrali v prvom kroku, budú vaše produkty teraz zverejnené online a na amazonskom trhu.

Okamžite môžete začať prijímať objednávky, ale môže chvíľu trvať, kým si váš obchod všimne, ak ste už na Amazone nepredávali.

V takom prípade by bolo vytvorenie marketingového plánu pre váš obchod Amazon ďalším krokom k jeho úspechu.

Amazon Webstore je vynikajúca služba, ktorú chcete použiť, ak chcete vytvoriť rýchly obchod s elektronickým obchodom. Je to úplne online, cenovo dostupné a váš čas sa vám hodí, takže nemusíte tráviť týždne skúšaním jednoduchého internetového obchodu..

Najlepšie zo všetkého je, že sa bez problémov integruje do Amazon Marketplace, ak chcete predávať priamo zákazníkom Amazonu.

Poznámka: Nástroj na tvorbu elektronického obchodu Amazon sa vypol. Odporúčajú Shopify. Ak chcete začať, odporúčame vám pozrieť sa na túto stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map