Zostavte webovú stránku WordPress ľahko a rýchlo

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Zostavte webovú stránku wordpress
Vyskúšajte tento web!!!!!

Ako si mnohí vývojári a dizajnéri stránok uvedomili, WordPress môže byť najlepším systémom správy obsahu, aký je dnes k dispozícii. Existuje celá škála rôznych rozhraní CMS, ale v skutočnosti sa väčšina stránok dnes začala kvôli WordPress kvôli jeho ľahko ovládateľným Používajte rozhranie, spoľahlivosť a bezpečnosť. Viac ako 100 miliónov webových stránok dnes používa WordPress a ich počet neustále rastie. Existuje toľko rôznych spôsobov, ako vytvoriť web pomocou tejto platformy, že sa môže zdať ohromujúce, aby ste mohli začať.Jedným z hlavných prvkov nastavenia vysoko kvalitného webu WordPress je hostiteľ, ktorý používate.BlueHost je výnimočný hostiteľ WordPress, pretože je to rýchla a jednoduchá inštalácia. Teraz môžete ovládať umenie programu WordPress a navrhnúť bezchybnú stránku s BlueHost, ktorá je relatívne lacná.

Prečo si vybrať Bluehost pre WordPress

WordPress.org od roku 2005 odporúča hosťa BlueHost ako hostiteľa. Je to vyhradený hostiteľ WordPress a pomôže vám vytvoriť dynamickú stránku s niekoľkými úžasnými nástrojmi. Okrem toho BlueHost ponúka inštaláciu programu WordPress jedným kliknutím.

Získate neobmedzený priestor a šírku pásma, neobmedzený počet e-mailových účtov, bezplatné doménové meno a dokonca 100 USD za inzerciu Google. To všetko je k dispozícii za 4,95 dolárov mesačne s najnovšou špeciálnou službou Bluehost.

Ak sa vám nepáči, vždy môžete získať vrátenie platby prostredníctvom „Záruky vrátenia peňazí kedykoľvek“ poskytnutej spoločnosťou BlueHost.

Okrem toho má BlueHost zákaznícku podporu v USA. To znamená, že keď zavoláte, váš problém diagnostikuje a vyrieši anglicky hovoriaci personál technickej podpory USA so sídlom v kanceláriách spoločnosti BlueHost v Utahu..

Majú tiež svoje vlastné dátové centrum, servery, optické siete a vlastné opravy linuxového jadra. Majú tiež dostatok generátorov na napájanie mesta, čo znamená, že vaše spojenie a dostupnosť budú vždy stabilné.

Začnite navrhovať pomocou motívov WordPress

Po registrácii nainštalujete program WordPress na svoj účet BlueHost. Prejdete na „Prihlásenie do ovládacieho panela“, ktoré sa nachádza na hlavnej stránke a napíšete svoju doménu a heslo a kliknutím na „Prihlásiť sa“ sa dostanete do svojho účtu. Po vstupe do ovládacieho panela prejdite nadol, kým sa nezobrazí modrá ikona nástroja „Jednoduché skripty“ a kliknutím naň otvorte.

Po načítaní stránky prejdite na blogovacie platformy a kliknite na položku „WordPress“. Bluehost nastaví WordPress za vás na základe vašich výberov na nasledujúcej stránke. Na tejto stránke nájdete užitočné rady a tipy, ktoré vás informujú o tom, čo znamenajú vaše výbery. Môžete napríklad vybrať rozšírené možnosti, ako sú konfigurácie databázy, ktoré sa majú ďalej prispôsobovať.

Po dokončení výberu stačí dokončiť inštaláciu programu WordPress kliknutím na tlačidlo Dokončiť. Inštalácia trvá iba niekoľko sekúnd. BlueHost vám poskytne webovú adresu, prihlasovaciu webovú adresu a heslo na prístup na váš web WordPress.

Vytvorenie dynamického webu WordPress pomocou Bluehost

Po prihlásení do WordPress si budete môcť prispôsobiť svoje stránky tak, aby vyzerali presne podľa vašich predstáv. Či už sa snažíte založiť inovovaný obchodný web alebo chcete vytvoriť svoj vlastný remeselný blog, všetko začína témou.

Témy WordPress sú základom pre dizajn vašich stránok. Tam sú všetky druhy bezplatných a prémiových tém a môžete mať tiež jeden vlastný program navrhnutý pre vaše stránky. Zistíte, že väčšina tém je prispôsobená danému odvetviu. Napríklad témy WordPress pre fotografie sú o obrázkoch, zatiaľ čo obchodná téma môže mať viac priestoru pre textové popisy a výpisy produktov.

Pri výbere témy by ste mali mať na pamäti tieto veci:

 * Aspekty moderného dizajnu * Platné HTML a CSS * Zabezpečený kód * Vysoká viditeľnosť a čitateľnosť * Kompatibilné s najnovšou verziou WordPress * Kompatibilita s obľúbenými doplnkami * Podporná dokumentácia a video inštrukcia

Keď nájdete tému, ktoré sa vám naozaj páči, je dôležité zamyslieť sa nad tým, ako to ovplyvní váš obsah a návštevníkov. Je potrebné zvážiť tieto veci:

    * Spĺňa vaše požiadavky na nastavenie vašej webovej stránky snov?
    * Aké ľahké je prispôsobenie?
    * Ako rýchlo to vyrastiete?
    * Zhodujú sa farebné schémy s mojou značkou?

Niektoré miesta, kde môžete kúpiť alebo nájsť neuveriteľné témy WordPress, zahŕňajú ThemeForest, StudioPress a WooThemes..

Získajte správne doplnky a miniaplikácie
Existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali manuálne nakonfigurovať pre svoju stránku WordPress, aby bola efektívnejšia a eliminovala problémy so zabezpečením. Tu sú niektoré základy, ktoré budete musieť nainštalovať pri prihlásení na svoju novú stránku WordPress.

1. Akismet: Je potrebné sa zbaviť spamových komentárov. Dodáva sa s programom WordPress, ale ak chcete správne pracovať, musíte ho aktivovať a vygenerovať kľúč API. Ak nechcete povoliť komentáre k svojim článkom, nemusíte ich používať.

2. Zakázať komentáre: Prejdite na „Nastavenia“, potom na „Diskusia“ a zrušte začiarknutie políčka „Povoliť ľuďom uverejňovať komentáre k novým článkom“. Komentáre k jednotlivým príspevkom môžete povoliť aj v prípade, že plánujete v budúcnosti povoliť komentáre.

3.Gravatar: tento obrázok je prepojený s vašou e-mailovou adresou. Keď sa svojim návštevníkom vyjadríte, budete chcieť mať obrázok, ktorý hovorí viac o tom, kto ste a čo je váš web.

Zachovanie zabezpečenia WordPress

Keď máte pripravenú tému na inštaláciu a inštaláciu niektorých základných doplnkov, je čas uistiť sa, že váš WordPress je aktuálny. Mali by ste tiež vykonať nasledujúce zmeny, aby bola vaša stránka bezpečná.

Nepoužívajte wp_

Ako predponu tabuľky s databázou by ste nemali používať slovo wp_, pretože hackeri pri vyhľadávaní lokality konkrétne hľadajú to. Na ochranu svojej databázy by ste ju mali zmeniť na niečo jedinečné.

Neuvádzajte svoju verziu WordPress

Mali by ste odstrániť verziu WordPress z hlavičky webovej stránky, ktorá je v predvolenom nastavení k dispozícii. Týmto sa hackerom znova hovorí o tom, akú verziu používate, čo uľahčuje zneužívanie vašich stránok, najmä ak je váš WordPress zastaraný..

Zmeňte používateľské meno správcu

Potrebujete svoje vlastné prihlasovacie údaje. Názov „admin“ je pri nastavovaní vášho WordPress predvolený, ale mali by ste ho zmeniť na niečo bezpečnejšie a jedinečnejšie, aby ste zabránili pokusom o hackovanie..

Nastavenie stránok a ďalšie

Na začatie práce s webom budete potrebovať niekoľko základných stránok vrátane domovskej stránky, stránky o stránke, kontaktnej stránky a stránky produktov alebo služieb. Tieto stránky poskytnú vašim návštevníkom všetko, čo potrebujú vedieť o vašej firme alebo blogu. Mali by ste sa pozrieť na svoje obľúbené blogy alebo obchodné weby a zistiť, ako sú ich stránky nastavené, a získať predstavu, čo môžete urobiť pre svoje vlastné.

Je tiež dôležité, aby bol váš web optimalizovaný pre vyhľadávacie nástroje. Môžete vygenerovať mapu webu XML, použiť metaúdaje pre celú stránku a kontrolu nad úrovňou stránky a nastaviť určité stránky na noindex alebo nofollow, ak nechcete, aby boli k dispozícii na vyhľadávanie..

Jedným z najlepších doplnkov, ktoré môžete nainštalovať pre SEO, je WordPress SEO od Yoast. Pomôže vám to vytvoriť správne SEO pre každú z vašich stránok a príspevkov.

Nastavenie pomocou WordPress je veľmi jednoduché Bluehost, čo je neuveriteľný hostiteľ pre ľubovoľné stránky. Budete mať rýchly prevádzkový čas a svoje stránky WordPress môžete automaticky aktualizovať pomocou najnovších aktualizácií zabezpečenia a opráv softvéru. Existuje množstvo rôznych návodov na nastavenie stránok WordPress pre každý typ odvetvia. Najdôležitejšie je, aby ste si vybrali tému s vysokou čitateľnosťou, bezpečnosťou a navigačnými funkciami, ktoré používateľom uľahčia používanie vašich stránok ako zdroja..

Ste pripravení na spustenie svojej webovej stránky? Kliknite a choďte.

Obrazový kredit: Celestine Chua

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map