A2 prieglobos apžvalgos – greičiausias ir unikaliausias tarp kitų

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas „A2 Hosting“ žada greitą interneto prieglobą – iki 20 kartų greičiau nei kitos įmonės.


Tai drąsus teiginys, o svetainių greitis yra labai svarbus įmonėms, kurios verčiasi veikla internete. Greitas svetainės greitis pagerins jūsų SEO reitingą, sumažins atmetimo rodiklį, padidins perskaičiavimo kursą ir suteiks jūsų klientams malonumą. 20 kartų didesnis svetainės greitis yra drąsi pretenzija. Mes ketiname gilintis į tai giliau.

„A2 Hosting“ 2002 m. Pradėjo generalinis direktorius Bryanas Muthigas. Jis buvo UNIX sistemos administratorius, kuris Ann Arbor mieste, Mičiganas, įkūrė įmonę, iš pradžių žinomą kaip Iniquinet. „UNIX“ fonas vis dar rodo galingus kūrėjų įrankius ir įmonės dėmesį technologijoms.

Turint tiek daug galimybių įmonėms, ieškančioms interneto prieglobos paslaugų teikėjų, surasti tinkamą kompaniją gali būti sunku. Nepriklausomai nuo jūsų poreikio, tai priklauso nuo funkcijų, palaikymo ir vertės.

Daugiausia dėmesio skiriant technologijoms ir greičiui, „A2 Hosting“ siūlo daugybę funkcijų ir galimybių. Mes svarstysime, kas daro įmonę išskirtine rinkoje, ir pažiūrėsime, ką kiti žmonės sako apie įmonę. Tikimės, kad atlikdami šias „A2“ prieglobos apžvalgas pateiksime jums tai, ko jums reikia norint priimti pagrįstą sprendimą.

Pažvelkime į tai, ką gali pasiūlyti „A2 Hosting“.

Kas daro „A2“ prieglobą unikaliu?

Tai rodo „A2“ prieglobos paslaugų technologijos ir greitis. Net esant žemesnės pakopos planams, „A2 Hosting“ siūlo daugybę funkcijų ir funkcionalumo. Didžiausias greitis ir įspūdingiausia technologija pasiekiama tik su brangesniais planais.

Pažvelkime į kai kurias funkcijas, siūlomas šiose „A2“ prieglobos apžvalgose.

1. Neribotas pralaidumas ir saugojimas naudojant „A2 Hosting“

A2 prieglobos svetainė

Turėdami neribotą pralaidumą ir saugyklą naudodamiesi „A2 Hosting“, net klientams, kurie naudojasi bendrai naudojama priegloba, jums nereikės rūpintis, ar šliaužti link savavališkų mėnesio limitų ar juos viršyti. Tai suteikia ramybę ir garantuotą kainą net ir įtemptais jūsų svetainės mėnesiais.

Atminkite, kad „A2 Hosting“ stebės naudojimą, kad užtikrintų optimalų našumą. Prireikus jie kreipsis į vartotojus, kurie naudojasi pernelyg daug svetainių. Per didelis naudojimasis greičiu paveiks kitus svetainę naudojančius klientus. Dažniausiai tai nėra problema, tačiau jie gali paprašyti jūsų atnaujinti, jei problemos išlieka.

2. A2 prieglobos apžvalgos – nemokama svetainių migracija ir sąranka

Svetainių talpinimo svetainė

A2 priegloba siūlo nemokamą svetainių perkėlimą iš senojo prieglobos paslaugų teikėjo į A2 prieglobą. Turėsite susisiekti su „GuruCrew“ („A2 Hosting“ klientų palaikymo tarnyba), kad sužinotumėte daugiau, ir tai gali būti mokestis, atsižvelgiant į išsamią perkėlimo informaciją.

„A2 Hosting“ taip pat siūlo daugybę svetainių kūrimo įrankių dizaineriams ir kūrėjams. Tai apima vidinį „A2“ svetainių kūrimo priemonę. „A2“ svetainių kūrimo priemonėje yra šablonai, teksto rengyklė, kontaktų formos ir tinkinami vaizdai.

Kiti „A2“ siūlomi svetainių kūrimo įrankiai yra „RapidWeaver“, „Sandvox“, „Microweber“, „BoldGrid“, „Dreamweaver“, „Bluefish“, „Freeway“, „Live Composer“, „Kopage“ ir dar daugiau. Atminkite, kad už „A2 Hosting“ siūlomus interneto svetainių kūrimo įrankius yra papildomas mėnesinis mokestis.

3. Tinklalapių atsarginės kopijos

Svetainių atsarginės kopijos

„A2“ priegloba siūlo nemokamas atsargines kopijas naudojant „Dropmysite“, debesijos pagrindu sukurtos žiniatinklio atsarginių kopijų kūrimo paslaugą. „Swift“ ir „Turbo“ klientai, aukštesniosios „A2 Hosting“ pakopos, turi prieigą prie atkūrimo paslaugos per „cPanel“ – grafinę sąsają, skirtą valdyti savo svetainę. Tai puikus pasirinkimas akimirkomis, kai netyčia ištrinate failą ar reikia atkurti savo svetainę.

4. Programos diegimas naudojant A2 Hostingas

Programos diegimas naudojant A2 Hostingas

A2 priegloba leidžia lengvai įkelti programas ir valdiklius į savo svetainę naudojant kelis įrankius, kuriuos galima pasiekti naudojant „cPanel“ valdiklį. Tai apima tokius įrankius kaip „Softaculous“, programos spustelėjimo vienu spustelėjimu įrankį, lengvą „Google Apps“ sąranką ir turinio pateikimo įrankį „Cloudflare“..

5. Kūrėjo įrankiai su A2 priegloba

„A2 Hostingas“ palaiko daugybę kūrėjų įrankių ir leidžia sistemos administratoriams ir kūrėjams lengvai pritaikyti svetainę savo poreikiams. Tai apima „MySQL“ duomenų bazes, iš anksto įdiegtas „phpMyAdmin“ ir „phpPgAdmin“, „Ruby“, „Perl“, „Python“, „Apache 2.2“ ir dar daugiau.

6. Svetainių sauga

Svetainių sauga

A2 priegloba siūlo patobulintą svetainių saugumą per jų nuolatinę saugumo iniciatyvą. Tai prasideda nuo „HackScan“ apsaugos nuo kenkėjiškų programų, veikiančių visą parą ir visą parą, siekiant apsaugoti svetainę. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlo tik kasdien patikrinti, ar svetainėje nėra kenkėjiškų programų.

Be „HackScan“, „A2 Hosting“ naudoja „Patchman“ paslaugą užkrėstų failų atskyrimui ir karantinavimui. „Patchman“ taip pat stebi jūsų programas, kad įsitikintų, jog jos atnaujintos su naujausia versija ir saugos funkcijomis. Sistema praneš jums apie visus jūsų programų pažeidžiamumus.

7. Kitos savybės

„WordPress“

A2 teigia, kad siūlo 20 kartų daugiau greičio nei palyginamos interneto prieglobos įmonės. Jie turi keletą įrankių ir funkcijų, kad padidintų svetainių, kurias jie priima, greitį.

Pirma yra jų siūloma „Turbo Server“ parinktis. Naudodamas „Turbo“ serverį, „A2 Hosting“ užtikrina, kad kiekviename serveryje būtų mažiau vartotojų. Visi serveriai yra optimizuojami naudojant APC / OPcache ir Turbo Cache, kurie naudoja mažiau procesoriaus ir atminties, kad pateiktų tuos pačius rezultatus kaip „Apache“ serveriai. „A2 Hostingas“ serveriams naudoja tik kietojo kūno diskus (SSD), papildomai padidindamas greitį.

Galiausiai „A2 Hosting“ optimizuos svetainę aukščiausios pakopos klientams, o tai leidžia svetainėms įkelti greičiau. Didžiausio srauto metu A2 padvigubins procesoriaus branduolius ir padidins svetainių operatyviąją atmintį.

Ar tai reiškia 20 kartų daugiau greičio? Ne kiekvieną kartą, tačiau tai žymiai padidins vidutinį jūsų svetainės įkėlimo laiką.

A2 prieglobos kainų nustatymas

Yra trys „A2 Hosting“ bendrojo prieglobos lygiai. Visose pakopose yra pagrindinės paslaugos ir funkcijos, tačiau aukštesnėmis pakopomis turite prieigą prie greitesnio greičio ir daugiau technologijų.

„A2 Hosting“ taip pat siūlo skirtingas serverių, pagrįstų „Linux“ ir „Windows“, įkainius. Čia įtraukėme kainą už abu.

 • Paprasta: 9,99 USD / mėn. (7,99 USD / mėn. „Linux“) vienai svetainei, 5 duomenų bazėms ir 25 el. Komplektuojama su neribota saugykla ir pralaidumu.

 • „Swift“: 11,99 USD / mėn. („Linux“ – 9,99 USD / mėn.) Už neribotą kiekį svetainių, neribotą vietą diske ir neribotus el. Laiškus. „Swift“ taip pat suteikia papildomų branduolių (2 – 2,1 GHz) ir fizinę atmintį (1 GB), taip pat automatines atsargines kopijas ir svetainės atkūrimą..

 • Visiem, kas noklusina, tacu„Turbo“: 21,99 USD / mėn. (18,99 USD / mėn. „Linux“) neribotoms svetainėms, neribotai vietos diske ir neribotam el. „Turbo“ teikia papildomus branduolius (2 – 2,1 GHz) ir fizinę atmintį (2 GB), taip pat automatines atsargines kopijas ir atkūrimą. „Turbo“ padidina interneto greitį, kad užtikrintų optimalų svetainės veikimą.

A2 prieglobos apžvalgos

Svetainėms, reikalaujančioms didesnio našumo ir galios, „A2 Hosting“ siūlo daugybę skirtų serverių. Žemiau pateikiami planai skirti serveriams, kurių pagrindai yra „Linux“.

 • Pusiau skirtas serveris: 18,99 USD / mėn. Su neribota saugykla ir pralaidumu. Esant mažesniems serverio poreikiams, ši parinktis suteikia iki 20 kartų didesnį greitį nei bendrai naudojamos prieglobos galimybės.

 • Nevaldomas „Flex“ serveris: 119,99 USD / mėn. Su 2×500 GB saugykla, 10 TB pralaidumu, 8 GB RAM ir 2 branduoliais. Ši parinktis yra skirta kūrėjams ar sistemos administratoriams, dirbantiems su serverio komandine eilute, ir suteikiantys šakninę prieigą prie sistemos.

 • Valdytas „Flex“ serveris: 169,99 USD per mėnesį su 2×500 GB saugykla, 10 TB pralaidumu, 8 GB RAM ir 2 branduoliais. Ši parinktis suteikia dedikuotą serverį ir prieglobos pareigas, kurias vykdo „A2 Hostingas“.

 • „Core Flex“ serveris: 169,99 USD per mėnesį su 2×500 GB saugykla, 10 TB pralaidumu, 8 GB RAM ir 2 branduoliais. Ši parinktis skirta įmonėms, kurios nori valdomo dedikuoto serverio sprendimo, bet taip pat norėtų gauti šakninę prieigą prie sistemos.

Svetainėms, reikalaujančioms didesnio našumo ir galios, „A2 Hosting“ siūlo daugybę skirtų serverių. Visuose planuose yra „cPanel“ ir nemokamas SSL. Žemiau pateikti planai skirti serveriams, kurių pagrindą sudaro „Windows“.

 • „Power +“: 54,99 USD / mėn. Komplekte yra 75 GB atminties, 4 GB RAM, 2 TB pralaidumo ir 4 procesoriai.

 • Prestige +: 74,99 USD / mėn. Komplekte yra 100 GB atminties, 6 GB RAM, 3 TB pralaidumo ir 6 CPU.

 • „Pinnacle +“: 104,99 USD / mėn. Apima 150 GB atminties, 8 GB RAM, 4 TB pralaidumo ir 8 vCPU.

 • „A2 Hosting“ klientams siūlo tris virtualaus privataus serverio (VPS) produktus.
 • Nevaldomas VPS: 5,00 USD / mėn., Į ją įeina 20 GB atminties, 2 TB perkėlimas, 512 MB atminties ir 1 branduolys. Šis produktas yra skirtas kūrėjui ar sistemos administratoriui, ieškančiam pritaikomo, be kaulų VPS diegimo.
 • Tvarko VPS: 32,99 USD / mėn. Ir apima 75 GB atminties, 2 TB perkėlimo, 4 GB „RAM“ ir 4 vCPU, taip pat „cPanel“ valdymą ir „Hostguard“ valdymą. Tai sukurta žiniatinklio prieglobos platformoje, tačiau naudojant VPS galimybes.
 • Pagrindinė VPS: 32,99 USD / mėn. Ir apima 75 GB atminties, 2 TB perkėlimo, 4 GB „RAM“ ir 4 vCPU, taip pat „cPanel“ valdymą ir „Hostguard“ valdymą. Taip pat siūlo pagrindinę prieigą, teikdamas nevaldomas VPS tinkinamas parinktis su valdomo VPS platforma..
 • „A2Hosting“ apima keletą perpardavėjų kainų nustatymo pakopų. Perpardavinėtojai naudosis „A2Hosting“, kad priglobtų svetainę, parduotą kitam klientui per perpardavėją. Visose perpardavėjų sąskaitose yra „cPanel“. Čia įtraukėme ir „Linux“, ir „Windows“ kainodarą.
 • Bronza: 21,99 USD / mėn. (19,99 USD / mėn. „Linux“) už 30 GB saugyklos, 40 el. Pašto abonementų ir 400 GB pralaidumo per mėnesį.
 • Sidabras: 29,99 USD / mėn. (27,99 USD / mėn. „Linux“) už 75 GB saugyklos, 60 el. Pašto abonementų ir 600 GB pralaidumo per mėnesį.
 • Auksas: 38,99 USD / mėn. (36,99 USD / mėn. „Linux“) už 150 GB saugyklos, 80 el. Pašto abonementų ir 1 TB pralaidumo per mėnesį.
 • Platina: 63,99 USD / mėn. (61,99 USD / mėn. „Linux“) už 200 GB saugyklų, 100 el. Pašto abonementų ir 2 TB pralaidumo per mėnesį.
 • Be šių standartinių paslaugų, „A2 Hosting“ taip pat siūlo papildomus produktus už tam tikrą mokestį. Tai apima „SiteBuilder“ prieglobą žiniatinklio dizaineriams ir kūrėjams, norintiems sukurti savo svetainę, optimizatorių greitesniam HTML įkėlimo laikui ir skirtą IP adresą.
 • Visose „A2Hosting“ produktų pakopose yra nuolaidos metiniams pirkimams.

Visuomenės supratimas apie A2 prieglobą

Daugeliui klientų ir apžvalgininkų įspūdingos technologijos, funkcijos, interneto prieglobos paketai ir dėmesys greičiui bei našumui padeda „A2 Hosting“ išsiskirti iš minios. A2 prieglobos apžvalgos yra nepaprastai teigiamos.

Daugelis apžvalgininkų atkreipia dėmesį į daugybę optimizuotų jūsų svetainės variantų naudojant A2 prieglobą, ypač kūrėjams ir sistemos administratoriams. A2 prieglobos pasirinkimas ir funkcijos yra svajonė kiekvienam, norinčiam dirbti ir kurti svetainę. Jūs gaunate moderniausias technologijas, sutelkdami dėmesį į tai, ko reikės kūrėjui.

Funkcijos yra gražios, bet ar tai tikrai taip greitai? Daugelis klientų džiaugiasi „A2 Hosting“ įkrovos greičiu ir patikimumu.

Vienintelė sritis, kurioje recenzentai ir visuomenė kritikuoja „A2 Hosting“, yra jų dėmesys „Linux“. Kai kurios funkcijos (ir mažesnės kainos) prieinamos tik „Linux“ vartotojams. Tai nedidelė kritika, atsižvelgiant į tai, kad „A2 Hosting“ naudojasi A + reitingu iš BBB.

A2 prieglobos apžvalgos – koks jis palyginamas su likusia rinka

Vyras ir moteris mąsto

Jūs mokėsite priemoką už A2 prieglobą, tačiau už kainą jūs turėsite prieigą prie aukščiausios kokybės interneto prieglobos paslaugos. Tai vienas greičiausių ir patikimiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje.

Ar tai greičiausias? Galbūt ne, bet tai yra žymiai greičiau nei pramonės vidurkis pagal naujausius kitų apžvalgininkų atliktus testus.

Klientų palaikymas taip pat yra „A2 Hosting“ pranašumas. Jei jums reikia palaikymo, „GuruCrew“ galima rasti 24/7/365 telefonu, pokalbiais, el. Paštu arba bilietų sistema. Pagalbos atstovai yra labai išmanantys ir gali greitai ir lengvai atsakyti į daugelį klausimų. Iškilus problemai, į kurią jie negali atsakyti, paprastai gali jus nusiųsti kam padėti.

Jūs mokate priemoką už A2 prieglobą, tačiau kartu su ja teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos.

Ką mes galvojame apie A2 talpinimą

Žmogus rodydamas pirštu

„A2 Hosting“ yra orientuota į aukštos klasės klientus, teikiančius interneto svetainių prieglobą. Kūrėjai, sistemos administratoriai ar įmonės, kurios pasitiki savo svetainės greičiu ir našumu, su „A2 Hosting“ ras beveik viską, ko jiems reikia.

Kitiems problema gali būti kaina. Už pinigus gausite daug funkcijų, funkcionalumo ir technologijų. Kyla klausimas – kiek naudosite? Ar grąžinimas už greitą greitį jūsų svetainėje yra, ar kitos aukštos vertės ir pigių parinkčių sistemos veiks taip pat gerai?

Jei jums reikia tokio greičio ir technologijos, A2 priegloba yra puikus pasirinkimas. Jei ne, kiti tiekėjai už mažesnius pinigus gali pristatyti tai, ko jums reikia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map