Klaidos, kurias daro verslo savininkai, rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą

Svetainių talpinimas yra vertinga paslauga, kurią tūkstančiai verslo įmonių visame pasaulyje dabar naudoja kaip strateginį pranašumą verslui vykdyti.


Tarp interneto prieglobos teikiamų pranašumų:

 • Išlaidų sumažinimas kuriant IT infrastruktūrą – pardavėjai teikia aparatinę ir operacinę sistemas, taip pat gali teikti taikymo paslaugas ir palaikymą
 • Prieinamumas – Žiniatinklio prieglobos paslaugos žada sistemos veikimo laiką 100% ar beveik, esant galimybei 24/7/365
 • Personalo santaupos – pašalina arba labai sumažina reikalingą vidinį techninį personalą. Sutaupomos įdarbinimo ir išlaikymo išlaidos, taip pat einamosios išlaidos, tokios kaip pašalpos ir techninis mokymas
 • Saugumas – prieglobos paslaugos teikia tokias funkcijas kaip šlamšto filtravimas, virusų aptikimas, apsauga nuo paslaugų atmetimo atakų, ugniasienė ir tinklo įsibrovimas

Atsižvelgiant į tai, kas reikalinga žiniatinklio prieglobai, reikia imtis tam tikrų atsargumo priemonių, kai reikia priimti svarbų sprendimą patikėti verslui svarbias funkcijas interneto prieglobos paslaugoms..

Yra daugybė klaidų, kurias verslo savininkai daro renkantis interneto prieglobos paslaugą. Norėdami tai padaryti teisingai, nuolat skaitykite!

Darbo su interneto priegloba pradžia

Vyras bėgioja su kompiuterio fonu

Priimdami sprendimą įtraukti žiniatinklio prieglobą į savo dalį verslo operacija yra gana paprastas procesas, kaip parodo aukščiau išvardinti pranašumai. Tai netgi gali būti gana lengva pagrįsti sąnaudomis, kai investicijų grąža yra beveik neatidėliotina, dažnai be išankstinių išlaidų..

Nepaisant to, norint judėti į priekį renkantis žiniatinklio prieglobą reikia kruopštaus kruopštumo ir dėmesio svarbiausiems dalykams, kad būtų galima naudotis visais paslaugos pranašumais, vengiant galimų spąstų..

Kadangi žiniatinklio prieglobos paslaugos buvo teikiamos jau kelis dešimtmečius, jums nereikia mokytis iš savo klaidų. Yra daugybė kitų, kurie prieš tave ėjo, ir tu gali pasimokyti iš jų klaidų.

Vengdami įprastų klaidų, kurias verslo savininkai daro rinkdamiesi interneto prieglobos paslaugą

Jei norite įtraukti žiniatinklio prieglobą į savo verslo strategiją, reikia šiek tiek suprasti, kaip technologija veikia, kad išvengtų sprendimų, kurie ateityje turės neigiamos įtakos jūsų verslui, klientams ar darbuotojams.

Nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį

Tai senas posakis, tačiau jis taikomas žiniatinklio prieglobos paslaugoms. Jei ketinate perkelti programas į interneto paslaugos, neįdiekite visų funkcijų į vieną serverį.

Kaip pavyzdį, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę el. Pašto paslaugas teikti kitame serveryje nei el. Prekybos, ERP ar pagalbos tarnybos funkcijos. Neleidžia prarasti visų funkcijų, jei atskiras serveris patiria avariją, nepriklausomai nuo trukmės.

Žinokite, ko jums reikia

3 Garsiakalbis pilkame fone

Galite aptarti tai su savo siūlomomis žiniatinklio prieglobos paslaugomis, kad jie pateiktų informaciją. Dauguma paslaugų teikėjų siūlo kelis paslaugų lygius:

 • Bendros paslaugos – keli klientai dalijasi ištekliais serveriuose
 • Virtualūs privatūs serveriai – jūsų paslaugos yra laikomos atskirai, bet virtualiojo serverio aplinkoje, kurioje bendrai naudojami tokie ištekliai kaip disko saugykla
 • Dedikuoti serveriai – jūsų serveris yra fizinis serveris, priskirtas tik jūsų verslui, ir jo negali paveikti kitų serverių veikimo sutrikimai ar veikimo problemos.

Kiekvienam paslaugų lygiui būdingi pranašumai ir su tuo susiję išlaidų skirtumai. Prieš prisiregistruodami turite nustatyti, koks paslaugų lygis jums tinka ir kaip žiniatinklio priegloba teikia atnaujinimus iš vieno lygio į kitą..

Skaitymo sąlygos

Stebina, kaip daugelis įmonių, pasirašydamos, neskaito ar nesupranta išsamios žiniatinklio prieglobos sutarčių informacijos.

Įsitikinkite, kad jums svarbūs klausimai yra rašytiniai, pvz paslaugų lygio sutartys (SLA) už našumą ir prieinamumą, atšaukimo politiką, nuobaudas už tai, kad nepatenkinama į prieinamumą, ir priimtiną atsaką į palaikymą, ir visas papildomas funkcijas, dėl kurių susitarta per paslaugų diskusijas, pvz. programinė įranga turi būti suteikta paslaugos.

Perskaičius puikų spausdinimą, reikia suprasti tokius terminus kaip „nemokamas“ arba „neribotas“. Neribota disko saugykla gali būti apibrėžta smulkiu šriftu su atsakomybės atsisakymu, pavyzdžiui, „iki“ tam tikros ribos, po kurios taikomi papildomi mokesčiai.

Supraskite, kas yra jūsų teikėjas

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų iš tikrųjų yra trečiųjų šalių teikėjai, perparduodantys paslaugas, kurias faktiškai teikia ir teikia kita įmonė.

Iš pradžių tai gali būti ne didžiulė problema, tačiau jei perpardavėjas nebenaudoja verslo arba nepateisina jūsų lūkesčių ar pagal sutartį pasirašytų SLA, jums gali tekti bendrauti su kita įmone, kuri nėra teisiškai įpareigota laikytis jūsų sąlygų ir sąlygų..

Tai gali suteikti jums nestandartinių ar net neveikiančių žiniatinklio prieglobos paslaugų, todėl jums reikės ieškoti naujų galimybių.

Bendradarbiavimas su „Startup“

Yra per daug seniai veikiančių, aukšto našumo žiniatinklio prieglobų, turinčių pavyzdinių paslaugų metų ar dešimtmečių, kad rizikuotumėte savo verslu naujokai pramonėje..

Kaip ir daugelyje naujų verslų, naujas žiniatinklio prieglobos kompiuteris gali patekti į žemę ir pasižymėti dideliu pardavimų tempu bei mažomis pradinėmis sąnaudomis, tada per trumpą laiką sugesti dėl netinkamo valdymo ar prastų pardavimų..

Pasirinkite pardavėją, turintį ilgą patenkintų klientų istoriją, ir įtraukkite klientų apžvalgas į savo kruopštumą. Būtinai patikrinkite klientų pasitenkinimą aptarnavimu ir palaikymu.

Klaidos, kurias verslo savininkai daro rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą – uždaroma

Dėžutė juoda

Prisimink tai svetainės lankytojų, jūsų svetainė yra jūsų įmonės veidas. Bet koks prastovos ar lėtas atlikimas parodys neigiamą jūsų verslo ar paslaugų jausmą.

Tinkamai ištyrę ir įvertinę interneto prieglobos paslaugas, jūsų pasirinktas teikėjas taps vertingu verslo partneriu ir jūsų plėtiniu IT infrastruktūra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map