3dcart ve Shopify

3dcart ve Shopify iki ünlü lider e-Ticaret web bina niş. Bunlar, kaliteli bir çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek için gereken geniş bir özellik, araç ve seçenek yelpazesi sunan güçlü hizmetlerdir. Sistemlerin her biri belirli bir dizi görev için iyi çalışır ve bu nedenle kullanıcıların en uygun hizmete karar verebilmeleri için ayrıntılı olarak analiz edilmesi gerekir.


 • 3dcart küçük ve orta ölçekli web mağazaları için hepsi bir arada satış aracı olarak konumlandırılmış bir platformdur. Web sitesi oluşturucu, gelişiminin uzun bir geçmişine ve sistemin yaratıldığı günden bu yana çok gelişmiş olan etkileyici işlevselliğe sahiptir. Hizmet, mevcut kodlama becerilerine bakılmaksızın, bir e-Ticaret web sitesine ihtiyaç duyan herkesin ihtiyaçlarını karşılar. Bu, çoğu kullanıcının takdir ettiği önemli bir avantajdır.

 • Shopify Muhtemelen günümüzde mevcut olan en güçlü e-Ticaret çözümü olduğu için herhangi bir sunuma gerek yoktur. Sistemin özellik seti, tasarım özelleştirme seçenekleri ve çarpıcı bir araç çubuğu, küçük web mağazalarından büyük hipermarketlere kadar her türlü çevrimiçi mağazayı başlatmayı ve tanıtmayı mümkün kılar. Platformun ölçeklenebilirliği inanılmaz. Bugün itibariyle başlıca müşterileri Wikipedia, Tesla Motors, Mozilla ve hatta Google. Bu gerçek kendisi için konuşuyor.

Her iki web sitesi oluşturucusu da dikkate değer ve iyi bir çevrimiçi mağaza başlatmak için eşit olarak kullanılabilir. Ancak bunlardan hangisi kalabalığın arasından sıyrılıyor ve hedef kitlenin dikkatini çekmek için hangi işlevleri sunuyorlar? Shopify ve 3dcart karşılaştırmasında tam olarak odaklanacağımız şey budur. Şimdi başlayalım.

1. Kullanım Kolaylığı

 • 3dcart. 3dcart görsel olarak çekici, yapısal olarak basit ve sezgisel bir e-Ticaret web sitesi kurucusudur. Ancak, hizmetin özüne geldiğinizde, hizmetin daha karmaşık olduğunu ve konunun farklı bir şekilde anlaşılmasını ve özel e-Ticaret yaklaşımını gerektirdiğini fark edersiniz..

  3dcart Kontrol Paneli

  Sistemin gösterge paneli basit görünüyor ve gerekli araçlara ve seçeneklere erişimi ortaya çıkaran sezgisel bir tasarıma sahip. Web tasarımı sürecinde kullanmayı planladığınız özellikleri bulmak için fazla zamana ihtiyacınız yoktur, ancak ayrıntılı keşiflerine çaba ve zaman yatırmaya hazır olun.. Bu özellikle, e-Ticaret web oluşturma nişinde ilk adımlarını atan ve 3dcart’ı bu amaçla kullanmayı amaçlayan kullanıcılarla ilgilidir. Deneyimli web geliştiricileri sistemi çok karmaşık bulamazlar, ancak buna alışmak zorunda kalacaklar.

  3dcart StoreFront Editor

 • Shopify. Web sitesi oluşturucu güçlü bir e-Ticaret odağına sahiptir. İster basit bir mağaza isterse büyük bir hipermarket inşa etmek isteyin, burada çok sayıda araç bulacaksınız.

  Shopify Ürün Yöneticisi

  Sistemin arayüzü, özellikle daha önce bu tür servislerle daha önce hiç çalışmayan kullanıcılar için oldukça karmaşıktır. Herhangi bir kodlama becerisine sahip olmadan web sitesi öğelerini istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlayan görsel düzenleyici sayesinde bir web sitesini yönetmek ve güncellemek oldukça zor değildir..

  Düzenleyici, bir önizleme seçeneği ve tasarımı değiştirdiğiniz ve yapılan değişiklikleri kontrol ettiğiniz bir kontrol paneli ile birlikte gelir. Aynı zamanda, e-Ticaret yazılımı bu amaç için kullanabileceğiniz özellikler ve araçlarla doludur. Bu nedenle, görevi tamamlamak başlangıçta düşündüğünüzden çok daha fazla zaman alır.

3dcart ve Shopify. Her iki web sitesi üreticisi de mükemmel e-Ticaret işlevselliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Farklı türde çevrimiçi mağazalar oluşturmaya izin veren, zengin özelliklere sahip, esnek ve güçlüdürler. 3dcart ilk bakışta Shopify’dan biraz daha basit görünüyor. Ancak, sistemin daha derinlemesine araştırılması, sunduğu özellik ve seçeneklerin boyutuna bakılmaksızın Shopify’ın daha sezgisel ve anlaşılır olduğunu belirtmeyi mümkün kılar..

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • 3dcart. Web sitesi oluşturucunun özellik seti, e-ticaret web oluşturma ihtiyaçlarının tamamını kapsar. Karmaşıklık düzeylerinden bağımsız olarak, sistemle küçük – orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Sistemin sunduğu başlıca e-Ticaret özellikleri arasında ilk olarak aşağıdakiler belirtilmelidir:

  • çok sayıda pazarlama ve SEO aracı;
  • bloglama seçeneği;
  • karmaşık entegre CRM;
  • ürün yönetimi seçenekleri;
  • otomatik postalar;
  • hediye sertifikası ve kullanıcı gruplarının oluşturulması;
  • çoklu ayarlara sahip ürünlerin ithalatı / ihracatı;
  • ödeme seçeneklerinin çok yönlülüğü (PayPal, Amazon Payments, Stripe, Square, kredi kartları);
  • gelişmiş güvenlik sistemi;
  • teslimat seçenekleri (FedEx, USPS, UPS, DHL) vb..

  3dcart Ürün ekle

  Bunun dışında, hizmet sosyal medya entegrasyonunu destekler ve belirli bir zaman aralığı için satış istatistiklerini bulmak için depo stok ürün çizelgeleri oluşturmaya izin verir. 3dcart ayrıca özel modül seti ile de bilinir. Bazıları varsayılan olarak sağlanırken, diğerleri ihtiyaçlarınıza göre bağlanmalıdır. Bağlayabileceğiniz modüllerden bazıları LiveChat, Facebook Ads / Connect, MailChimp, AWeber, RSS Feeds, POS, İstek Listesi, Kayıtlı Arabalar, Doba, Webhooks, Hediye Paketleme, eBay, Houzz, Birden Çok Gönderme, Otomatik Yanıtlayıcı, Çok Satanlar, Zapier vb. Her biri, kullanıcıların imalarını anlamalarına yardımcı olmak için bireysel ayarlar ve açıklamalar ile birlikte gelir.

  3dcart Eklentileri

 • Shopify. Web sitesi oluşturucu, hemen hemen her e-ticaret web binası ihtiyacını karşılayabilecek geniş bir özellik setiyle birlikte gelir. Hizmet, yalnızca bir web mağazası oluşturmak ve yönetmek için değil, aynı zamanda perakende mağazasında satış yapmak için kullanılmasına izin veren gelişmiş bir Satış Noktası yazılımına (POS) sahiptir..

  Dahası, platform gelişmiş pazarlama ve satış araçları, sadakat programları, analitik ve istatistik izleme, çok yönlü promosyonların entegrasyonu, satış reklam kampanyaları, bloglama seçenekleri sunar. Web mağazanızı dünyanın dört bir yanından mükemmel bir alışveriş hedefi haline getirecek diğer özellikler de vardır..

  Shopify Ürünleri

  Shopify ile ürün eklemek ve yönetmek oldukça zor değil. Kullanıcı kolaylığı için bunlara farklı kategoriler atayabilirsiniz. Ürünler ayrıntılı açıklamalar, resimler ve özellik listesi ile birlikte gelir. Shopify ayrıca aşağıdaki özellikler nedeniyle kullanıcıları tarafından sevilmektedir:

  • çeşitli ödeme seçenekleri (PayPal, Stripe vb.);
  • satış yönetimi, SEO ve analitik izleme araçları;
  • çevrimiçi kredi / banka kartı ağ geçitlerinin entegrasyonu;
  • üçüncü taraf entegrasyonları (Amazon Marketplace, Quickbooks, Xero, DeferPay, Authorize.net, 2CHECKOUT vb.);
  • güçlü blog platformu;
  • terk edilmiş ödeme kurtarma;
  • çok dilli destek;
  • uygulama mağazası;
  • çoklu müşteri profilleri;
  • ücretsiz Google ve Facebook kredileri;
  • Gelişmiş web mağazası güvenliği vb. İçin SSL Sertifikası bağlantısı.

3dcart ve Shopify. Shopify kesinlikle burada lider. E-Ticaret web oluşturma ihtiyaçlarınızın tüm spektrumunu karşılamak için gereken birden fazla araç ve özelliğe sahiptir. Sistem son derece işlevseldir ve e-Ticaret ihtiyaçları açısından gerçekten eksik olan hiçbir şey yoktur. Yeni başlayanlar, özellikleri biraz fazla doygun bulabilirken, hizmetin daha derin araştırılması, güçlü e-Ticaret odağının anlaşılmasını sağlar..

3. Tasarımlar

3dcartShopify
Tema Sayısı:200+45
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:$ 99- $ 199$ 140- $ 180
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • 3dcart. 3dcart şablon koleksiyonu çoklu yüksek kaliteli temalardan oluşur. Web sitesi oluşturucusuna kaydolduğunuzda varsayılan bir şablon alırsınız, ancak gerekirse önceden tasarlanmış 70 temadan herhangi birine geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak yüklenebilen şablon kataloğuna da erişebilirsiniz.

  3dcart şablonları duyarlı ve çekici bir görünüme sahip. Hakim miktar benzer bir yapıya sahiptir, ancak benzersiz çözümlerle de karşılaşabilirsiniz.. Çevrimiçi mağaza oluşturucu HTML / CSS düzenleme seçeneklerini kullanarak herhangi bir şablonu özelleştirmeye izin verir. Web sitenizin stilini, arka planını, resmini, renklerini, başlıklarını, ana sayfa yapısını, kaydırıcı seçeneklerini, üstbilgiyi ve neyi değiştirmediğinizi bu şekilde değiştirebilirsiniz. Dili İngilizce dışında herhangi biriyle değiştirmeyi planlıyorsanız, bunu manuel olarak yapmalısınız..

 • Shopify. Shopify şablon galerisi düzinelerce mobil uyumlu tema içeriyor. Ücretli çözümlerin sayısı, ücretsiz çözümlerin sayısını aşan ücretsiz ve ücretli. Ücretli temaların maliyeti 100 ile 180 dolar arasında değişiyor. Şablonlar yapı ve tasarımda birbirine benziyor.

  Onlara benzersiz bir görünüm vermek için iki seçeneğiniz var. Birincisi manuel kod düzenlemeyi ifade eder. Bu, web tasarım deneyimi veya yeni başlayanlar için bir zorluk olabilecek kodlama temelleri konusunda farkındalık gerektirir. İkinci seçenek, içerik bloklarını seçmek ve bunları bir web sayfasında düzenlemek için görsel tasarım düzenleme aracını kullanmaktır. Bu varyant çoğunlukla kodlama becerisi olmayan kullanıcılar veya web tasarımı zorlukları ile uğraşmak istemeyen, ancak iyi sonuç bekleyen kullanıcılar için iyi çalışır.

3dcart ve Shopify. Tasarım seçimi her iki web sitesi oluşturucusunda da hemen hemen aynıdır, oysa kişiselleştirme araçları ve özelliklerinin çeşitliliği Shopify’da daha etkileyicidir. Web sitesi oluşturucu ödeme yaptı ve temaları serbest bıraktı. Ücretli şablonlar daha çok yönlüdür ve web mağazanıza iyi görünüm ve olağanüstü işlevsellik kazandırabilir. Şablonlar, HTML / CSS düzenleyicisini kullanabilen yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları tarafından özelleştirilebilir. Bu, Shopify’ı bu karşılaştırma bölümünde de lider yapar.

4. Müşteri Desteği

 • 3dcart. Hizmetin müşteri desteği iyi düzeydedir. Kullanıcılar doğrudan kontrol panelinde bulunan Canlı Sohbete erişebilir. Ayrıca, bilgi tabanının birden fazla makale ve kılavuzla birlikte gelen bölümlerine de göz atabilirler. Web sitesi oluşturucu bir forum ve kendi e-Ticaret Üniversitesi web mağaza tasarım sürecinin inceliklerini öğrenmek isteyen kullanıcılar için. Telefon görüşmeleri yoluyla 7/24 destek de verilmektedir. Asistanlar tüm kullanıcı sorularına hızla tepki verir.

 • Shopify. Shopify müşteri desteğinde mükemmeldir. Sistemin karmaşıklığına rağmen, geliştiricileri kullanıcı rahatlığına dikkat etti. Bu amaçla, web mağazası geliştirmenin tüm aşamalarında gerekli bilgi ve yardımı sağlayan çoklu destek seçenekleri sunarlar. Canlı Sohbet seçeneğini kullanma, teknik destek ekibiyle telefonla iletişim kurma veya forum mevcut konulara bakabileceğiniz veya yeni bir ileti dizisi oluşturarak kendi tartışmanızı başlatabileceğiniz hizmetin.

Shopify vs 3dcart. Her iki web sitesi üreticisi de müşteri desteği açısından üst sıralarda yer almaktadır. Birkaç kullanıcı yardım seçeneği sunar ve kullanıcıların web tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında profesyonel destek almasını sağlar.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • 3dcart. Web sitesi oluşturucunun orta fiyatlandırma politikası var. Sistemin özelliklerini test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz deneme dışında, 4 ücretli plan da var. Hizmetle geliştirebileceğiniz web mağazasının boyutu üzerinde ciddi etkiye sahip olan sağlanan özellikler ve e-Ticaret araçları açısından özellikle farklıdırlar. En ucuz plan yalnızca bir kullanıcı için çalışırken, en pahalı planlar 15 kullanıcı işbirliği seçeneğine izin verir.

  Ürün tabanı, güvenlik ve etki alanı bağlantı seçenekleri, müşteri destek hizmetleri ve pazarlama seçenekleri bir plandan diğerine farklılık gösterir. Büyük işletmeler ayrıca 400 $ / aylık maliyeti olan Kurumsal Plandan da yararlanabilir.. Bu oldukça pahalıdır, ancak sağlanan özelliklerin (güvenli seviye 1 PCI Barındırma, IP engelleme güvenlik özellikleri, sınırsız malzeme kullanıcıları vb.) Sistemin herhangi bir kurulum veya işlem ücreti yoktur, böylece planlar arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilir.

  3dcartShopify
  Fiyatlandırma Planları:&# X2714; Başlangıç ​​Mağazası (9 $ / ay);
  &# X2714; Temel Mağaza ($ 19 / ay);
  &# X2714; Artı Mağazası (49 $ / ay);
  &# X2714; Pro Mağazası ($ 129 / mo).
  &# x2714; Basit (9 $ / ay);
  &# x2714; Temel Shopify (29 $ / ay);
  &# x2714; Shopify ($ 79 / ay);
  &# x2714; Gelişmiş Shopify (299 $ / ay).
  Özellikleri:&# x2714; Kullanıcı İşbirliği;
  &# x2714; API ve FTP Erişimi;
  &# x2714; Alan Adı Bağlantısı;
  &# x2714; E-posta Hesapları.
  &# x2714; Satın Al Düğmesi Seçeneği;
  &# x2714; Ücretsiz SSL Sertifikası;
  &# x2714; Profesyonel Raporlar;
  &# x2714; Gerçek Zamanlı Taşıyıcı Gönderimi.
 • Shopify. E-Ticaret özellikleriyle doygun olan Shopify, büyük ve işlevsel çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza olanak tanır. Bu da planlarının maliyetine yansır. Web sitesi oluşturucu ayrıca, nüanslarını keşfedebileceğiniz ve içerdiği özellikleri test edebileceğiniz 14 günlük bir deneme süresine sahiptir..

  Planlar, depolama hacmi, ek özellikler, güvenlik düzeyi, terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma seçeneğinin kullanılabilirliği vb. Bakımından farklılık gösterir. web mağazanızdaki müşterilerden ödeme kartlarını kabul etmek için.

3dcart ve Shopify. Shopify, 3dcart’a kıyasla açıkçası daha pahalıdır, ancak aynı zamanda daha fazla avantajı vardır. Sistemin özellik seti çok çeşitli e-Ticaret görevlerini kapsayabilir. Bu, projeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz planın maliyetini etkiler. Daha basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa, 3dcart aboneliklerinden birini seçmek de iyi bir seçimdir.

Sonuç

3dcart ve Shopify, çağdaş nişte bulunan iki güçlü ve popüler e-ticaret web oluşturma çözümüdür. Kullanıcı dostu ve kullanışlıdır. Sistemler, performans, web sitesi tasarımı ve sağlanan özellik kümeleri bakımından farklı olan farklı çevrimiçi mağaza türleri oluşturmayı mümkün kılar.

3dcart işlevsellik ve tasarım özelleştirme seçenekleri açısından Shopify’ın gerisinde kalıyor. Aynı zamanda, web sitesi oluşturucusu, web tasarımı becerileri az olan veya hiç olmayan kullanıcılar ve küçük-orta ölçekli web mağazalarına ihtiyaç duyan yetkin web geliştiricileri için daha uygun fiyatlı ve uygundur. Sistemi, seçeneklerini keşfetmeye hazır olan ve hepsi bir arada e-ticaret web sitesi oluşturucusunu arayan kullanıcılara önerebiliriz.

Shopify söz konusu olduğunda, sistem kesinlikle çağdaş e-Ticaret nişinde liderdir. Bu, özellik yüklü olan ve güçlü ve süper işlevsel bir çevrimiçi mağaza başlatmak için gereken inanılmaz seçenekler sunan platformdur.. Shopify planları, 3dcart’ın planları ile karşılaştırıldığında oldukça pahalıdır, ancak yatırıma değer. Yani, ciddi ve uzun süreli e-Ticaret istekleriniz varsa, Shopify listenizde en iyi olması gereken en iyi e-Ticaret web sitesi oluşturucusudur..

3dcartShopify
Kullanım kolaylığı:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify
Özellikleri:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify
Tasarımlar:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify
Müşteri desteği:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify
Fiyatlandırma:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify
Genel puanı:3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify3dcart ve Shopify

Çevrimiçi Mağazanızı Oluşturun

3dcart

VEYA

Shopify

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map