Adobe Dreamweaver Alternatifleri

Adobe Dreamweaver Alternatifleri


Adobe Dreamweaver – deneyimli profesyoneller için geliştirilmiş güçlü bir görsel editördür. Yazılımın yüklenebilir paketinde bulunan bir dizi gelişmiş web tasarım aracı sunar. Ürün, Adobe ticari paketinin bir parçası olarak gelir ve benzersiz web sitesi maketleri oluşturmak için farklı özellikler sunar.

Dreamweaver’ın sahip olduğu tüm faydalara rağmen, yazılım oldukça karmaşık. Ayrıca, yıllar içinde oldukça güncelliğini yitirmiştir. Ayrıca, platform tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusundan ziyade görsel bir editördür. Paketinde barındırma veya alan adı sunmaz. Esas olarak derinlemesine kodlama becerilerine sahip mobil uyumlu temalar oluşturmayı amaçlamaktadır..

Bu nedenle, kullanıcılar plana dahil olan tüm seçeneklerle daha basit ve daha esnek çözümlerden yararlanmak isteyebilirler. Biraz popüler web sitesi kurucuları düşük veya sıfır fiyata bile genişletilmiş işlevsellik ile gelir. Şimdi, daha iyi bir seçenek olabilecek Dreamweaver alternatiflerine bakalım.

Adobe Dreamweaver’a En İyi Alternatifler:

 1. WIX – En İyi Ücretsiz Adobe Dreamweaver Alternatifi
 2. WordPress – Ücretsiz Dreamweaver Alternatifi (CMS)
 3. Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı
 4. Mobirise – Dreamweaver gibi Ücretsiz Web Tasarım Yazılımları
 5. Pinegrow – Profesyonel Görsel Editör
 6. Parantez – Hafif, Açık Kaynak Metin Düzenleyici
 7. Aptana Studio – Açık kaynaklı Web Geliştirme IDE
 8. BlueGriffon – Modern ve Ücretsiz HTML Editörü
 9. Apache NetBeans – Windows, Mac, Linux için Açık Kaynak IDE
 10. openElement – Güçlü & Sezgisel Editör
 11. Google Web Designer – Windows, Mac ve Linux için Program
 12. TOWeb – Duyarlı Web Sitesi ve Çevrimiçi Mağaza Oluşturma Yazılımı
 13. CoffeeCup – Duyarlı Web Tasarım Araçları ve HTML Yazılımı
 14. Microsoft Expression Web – Tam Özellikli Profesyonel Araç

Wix – En İyi Ücretsiz Adobe Dreamweaver Alternatifi

Wix - En İyi Ücretsiz Adobe Dreamweaver Alternatifi

Wix – milyonlarca aktif kullanıcısı ve desteklenen çevrimiçi projeleri ile mükemmel bir web sitesi kurucusudur. Şaşırtıcı siteler oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için en esnek çözümdür sıfır kodlama ile. Platform, açılış sayfalarından tam anlamıyla herhangi bir web sitesi türü oluşturmanıza olanak tanıyacak yeterli araçlara sahiptir ve küçük işletme web siteleri dijital mağazalara ve daha fazlasına.

 • Basit ama Güçlü Editör – Wix tamamen güveniyor sürükle ve bırak işlevi yapıya ve karmaşıklığa rağmen web siteleri ve sayfalar oluşturmayı çok kolaylaştırır. Ayrıca, deneyimli kullanıcılar web sitelerini benzersiz ve özel tasarlanmış öğelerle özelleştirebilecekler.
 • Yapay zeka – sistem, kullanıcıların tercihlerine, proje türlerine ve ihtiyacınız olabilecek özelliklere göre otomatik olarak web siteleri oluşturan Wix ADI platformunu kullanır. Önceden entegre edilmiş gerekli tüm araç ve seçeneklerle kullanıma hazır bir site elde edersiniz.
 • Wix Corvid – gelişmiş web uygulaması geliştirme aracı. Sezgisel bir görsel oluşturucu, kullanıcıların ön uç geliştirme ile uğraşmasına veya 100’den fazla kullanıcı arayüzü öğesini değiştirmesine olanak tanır. Enstrüman tüm web sitelerinin yanı sıra bazı blokları değiştirmek ve özelleştirmek için kullanılabilir.

Wix fiyatı: platform başlangıçta ücretsizdir. Bir dolar harcamadan test edebilirsiniz. Ancak, hepsi bir arada çözümden bir ücretsiz alan adı, şık platformlardan oluşan eksiksiz bir set ve tüm uygulamalara erişim, Combo planı ile başlamak için harika bir fikir. Yıllık faturalandırma durumunda aylık 13 ABD dolarıdır. Wix ayrıca aylık 23 $ ‘dan başlayan e-Ticaret projeleri için ayrı planlar sunuyor.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Ücretsiz Dreamweaver Alternatifi (CMS)

Wordpress - Ücretsiz Dreamweaver Alternatifi (CMS)

WordPress1 numaralı CMS platformu maksimum esneklik ve web tasarımı özgürlüğü sunar. Alan adı ve barındırma ile ilgilenmeniz gerekmesine rağmen platformun kullanımı tamamen ücretsizdir. Neyse ki, çeşitli barındırma sağlayıcıları WP için optimize edilmiş sunucu çözümleri WordPress’i tam zamanlı ve çok amaçlı bir web sitesi oluşturma platformuna dönüştüren.

 • Açık Kaynak Kodlu CMS – ihtiyacınız olan her şeyi web sitelerinizi özelleştirmekte özgürsünüz. Sistem özel yetenek gerektirmez. Tek ihtiyacınız olan HTML bilgisi. Bu becerilere sahip olmasanız bile, WordPress farklı web sitesi türleri oluşturmak için hala iyi bir seçenektir.
 • Sonsuz Eklentiler – WordPress muhtemelen özelleştirme açısından en iyi platformdur. Projenizi optimize etmek, tanıtmak, korumak, geliştirmek veya değiştirmek için binlerce farklı eklenti ile birlikte gelir. Tüm eklentilerin kurulumu ve kurulumu kolaydır. Oh, ve çoğu kullanmakta özgür.
 • Binlerce Duyarlı Tema – muazzam şablon koleksiyonu, kullanıcıların taleplerini karşılamak için hem ücretsiz hem de ücretli premium temalar içerir. Ayrıca, kullanıcılar her düzeni özelleştirmek veya hatta kaynak kodunu düzenlemekte serbesttir.

WordPress fiyatı: CMS’nin kullanımı tamamen ücretsizdir. Ancak, alan adı ve barındırma için ödeme yapmanız gerekecektir. En iyi yol, WordPress için optimize edilmiş sağlayıcıları tercih etmektir. Bluehost. Sorunsuz WP entegrasyonu, otomatik güncellemeler, yedeklemeler, 1 yıllık alan adı ve ayda 2,95 dolardan başlayan güçlü WP barındırma hizmetleri sunarken, sınırsız web siteleri için ölçülmemiş bant genişliğine sahip Choice Plus planı ayda sadece 5,45 dolara mal olacak.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı

Webflow - Duyarlı Web Tasarım Aracı

Webflow – profesyonel ve duyarlı web siteleri. Platform, özellikle deneyimli web geliştiricileri ve tasarımcılarına odaklandığı için oldukça karmaşıktır. Aynı zamanda, kodlama veya tipik şablonlar olmadan web sayfaları ve hatta dijital mağazalar oluşturmayı mümkün kılan güçlü bir görsel düzenleyiciye sahiptir..

 • Tasarımcılar için Webflow CMS – araç, herhangi bir içerik yapısının tasarlanmasını mümkün kılar. Kullanıcılar CMS kullanarak manuel olarak veya API kullanarak içerik ekleyebilir ve ardından editörler, içerik yöneticileri vb..
 • Güçlü Web Editörü – sistem görsel tuvalde CSS ve HTML kodlama gücünü sağlar. Ayrıca, ziyaretçileri etkileşimde tutmak için farklı etkileşim öğeleri, animasyonlar ve diğer şeyler oluşturabilirsiniz. Dahası, hazır bir tema seçip düzenleyebilirsiniz.
 • Satır İçi Düzenleme – çeşitli ekranlar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmadan web sitesi sayfalarınızı istediğiniz zaman güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Tüm değişiklikler otomatik olarak gerçek zamanlı olarak kaydedilecektir.

Web akışı fiyatı: kullanıcılar şu anda üç ana plandan birini seçebilir. Temel, CMS ve İşletme, sırasıyla 12, 16 ve 36 ABD dolarıdır. Fiyat web sitesi türüne ve karmaşıklığına bağlıdır.

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

Mobirise – Dreamweaver gibi Ücretsiz Web Tasarım Yazılımları

Mobirise - Dreamweaver gibi Ücretsiz Web Tasarım Yazılımları

Mobirise – bir çevrimdışı web sitesi oluşturucu. Bu, bir internet bağlantınız olsun ya da olmasın kullanabilirsiniz. Kullanıcıların, özelliklerine tam erişim için yazılımı indirip yüklemeleri gerekir. Platformun kullanımı kolaydır ve teknik beceriler olmadan farklı görevlerle başa çıkmanızı sağlar.

 • Sezgisel Editör – editör sürükle ve bırak işlevini kullanır. Sayfa yapısı, gelişmiş ayarları kullanarak kolayca taşıyabileceğiniz, yeniden düzenleyebileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz bloklardan oluşur.
 • Bootstrap destekli Yazılım – Mobirise, operatör ve işletim sistemine rağmen farklı cihazlarda eşit derecede iyi çalışan duyarlı ve mobil uyumlu projeler oluşturmayı mümkün kılıyor.
 • % 100 Uyumluluk – indirilebilir paket Mac veya Windows işletim sistemi ile kullanılabilir.
 • AMP Oluşturucu – özellik AMP’yi tanıtır (Hızlandırılmış Mobil Sayfa) oluşturucu. Çeşitli cihazlarda daha hızlı yüklenen içerik tabanlı web siteleri oluşturmaya yardımcı olur. Her bir makale Google’dan AMP simgesi alırken, arama motoru ilk olarak gösterilmeyi seçer.

Mobirise fiyatı: web sitesi oluşturucunun kendisi ücretsizdir. Ancak, şablonların seçimine erişmenin yanı sıra tüm özelliklerini kullanamayacaksınız. Ücretli ömür boyu lisans, tüm Mobirise avantajlarını içerir. Full Website Builder Kit için standart fiyat 4019 $ ‘dır. Ancak, sistem şu anda% 97 indirim sunuyor ancak tam paket sadece 99 $.

Mobrise’ı Ücretsiz Deneyin

Pinegrow – Profesyonel Görsel Editör

Pinegrow - Profesyonel Görsel Editör

Pinegrow – Profesyonel web tasarımcıları ve programcıları için geliştirilmiş gelişmiş bir web sitesi editörüdür. Platform, Mac, Windows veya Linux’ta duyarlı web siteleri oluşturmak için bir dizi harika özelliğe sahip indirilebilir bir yazılım olarak gelir.

 • Güçlü Görsel Araçlar – yeni HTML ve CSS öğelerini taşımak, düzenlemek, değiştirmek veya eklemek için bir dizi araç alacaksınız. Birkaç hamle ile tüm düzeni değiştirmek için seçilen bir eleman eklemek için tekrarlayıcıyı seçin.
 • Çoklu İnceleme ve Düzenleme Modu – kullanıcıların web sitesinin farklı cihazlarda nasıl çalıştığını kontrol etme şansı vardır. Sistem olası kesme noktalarını tespit etmek için tüm stil sayfalarını otomatik olarak analiz eder.
 • Özel CMS – sistem statik HTML sayfaları için özel bir CMS platformu olarak kullanılabilir. İçerik ve web sitesi öğesi yönetimini basitleştirecektir.

Pinegrow fiyatı: Pinegrow çeşitli faturalandırma modelleri sunmaktadır. Aylık ve yıllık aboneliklerin yanı sıra ömür boyu lisansları içerir. İkinci seçenek muhtemelen en iyisi, Pro lisansının fiyatı ise 99 $ ‘dan başlıyor. Paket şu anda% 50 indirimli..

Pinegrow’u Ücretsiz Deneyin

Parantez – Hafif, Açık Kaynak Metin Düzenleyici

Parantez - Hafif, Açık Kaynak Metin Düzenleyici

Parantez – süper hafif ve basit bir metin editörüdür. Yazılım, kodlayıcılar ve web tasarımcılarının yanı sıra ön uç geliştiriciler için tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Kaynak kodu değiştirmek ve sıfırdan yeni komut dosyaları veya öğeler oluşturmak için kullanımı kolay bir dizi görsel araç sunar.

 • Hafif fakat Güçlü – tek bir pencerede birden fazla kod parçasıyla çalışabilirsiniz. Açılır pencereler olmadan kodlama yapmak için kişisel kimliğinizi uygulayın. Doğrudan tarayıcınızdaki herhangi bir öğeye uygulamak için CSS seçiciyi kullanın. Sistemin satır içi düzenlemeyi de desteklemesi.
 • Parantez kullanıcıları ücretsiz olarak farklı uzantılar indirebilir. Çok dilli Parantez desteği, yorum jeneratörleri, özel renk temaları vb..
 • Canlı Önizleme Modu – projeniz gerçek zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde tarayıcı ile bağlanabilir. Tüm değişiklikleri canlı yapmanıza ve projenin genelini nasıl etkilediğini görmenize olanak tanır.

Parantez fiyatı: yazılımın kullanımı ücretsizdir. Resmi web sitesinden ve mevcut tüm uzantılardan indirilebilir.

Parantezleri Ücretsiz Deneyin

Aptana Studio – Açık kaynaklı Web Geliştirme IDE

Aptana Studio - Açık kaynaklı Web Geliştirme IDE

Aptana Stüdyosu – güçlü ve hızlı bir web geliştirme IDE. Açık kaynaklı platform yeniden oluşturuldu. Artık en son Studio 3 sürümü piyasaya sürüldükten sonra bir dizi yeni özellik sunuyor. Sistem 6.000.000’dan fazla indirmeye sahiptir. Temel olarak geliştiricilerin mümkün olduğunca hızlı web uygulamaları oluşturmasına izin vermek için tasarlanmıştır.

 • Kapsamlı Kodlama Yardımı – yazılım HTML, CSS, PHP ve JS destekleri karşısında entegre kodlama ilk yardım kitleri ile birlikte gelir.
 • Yerleşik Hata Ayıklayıcı – otomatik hata ayıklama işlemi için harika bir özellik. Sistem Ruby’yi entegre etti & Olası kesme noktalarını tespit etmek ve ortadan kaldırmak için raylar ve JavaScript hata ayıklayıcı.
 • Özelleştirilebilir IDE – kullanıcılar IDE uygulamasını özelleştirebilir ve özel komutlar listesinden komut dosyaları yardımıyla uygulanabilir bir geliştirme ekosistemi oluşturabilir.

Aptana Studio fiyatı: yazılımın kullanımı tamamen ücretsizdir.

Aptana Studio’yu Ücretsiz Deneyin

BlueGriffon – Modern ve Ücretsiz HTML Editörü

BlueGriffon - Modern ve Ücretsiz HTML Editörü

BlueGriffon – Web tasarımcılarının ve geliştiricilerinin sıfırdan PUB dokümanları ve web sayfaları oluşturmalarına izin vermek için oluşturulmuş bir sürükle ve bırak öncül platformudur. Sistem WYSIWYG işlevini kullanır. İndirilebilir lisans web sayfası şablonları, stil sayfaları ve diğer özellikleri içerir.

 • Otomatik Güncellemeler – sistem güncellemelerine dikkat etmeniz gerekmez. Yeni sürüm kullanıma sunulduktan sonra tüm özellikler değiştirilecek.
 • Açılış Sayfaları & Web Formları – kullanıcılar kendi formlarını sıfırdan oluşturabilir, ayrıca hazır açılış sayfası şablonlarını kullanabilir ve maketi değiştirebilir.
 • İthalat ihracat – sistem kendi şablonlarınızı ve öğelerinizi indirmek veya web sayfası dosyalarını yüklemek için bir içerik dışa aktarma / içe aktarma özelliği ile birlikte gelir.

BlueGriffon fiyatı: ürün ömür boyu fiyatlara sahip iki büyük indirilebilir lisansta mevcuttur. 75 dolara mal olan Temel lisansı ve 195 dolara mal olan EPUB lisansını içeriyor. Son maliyetin, satın alma sırasında kullanılacak KDV içermediğine dikkat edin.

BlueGriffon’u Ücretsiz Deneyin

Apache NetBeans – Windows, Mac, Linux için Açık Kaynak IDE

Apache NetBeans - Windows, Mac, Linux için Açık Kaynak IDE

Apache NetBeans – mobil ve web uygulamaları geliştirmeye yardımcı olan açık kaynaklı bir web sitesi oluşturma platformudur. Dağıtım yönetimi, kod düzenleme araçları vb. İle birlikte entegre hata ayıklama işlevselliği ile birlikte gelir. Sistem birkaç dili destekler ve gelişmiş bir geliştirme arayüzüne sahiptir.

 • Gelişmiş Kod Düzenleyici – editör kaynak kodun farklı parçalarını hem semantik hem de sözdizimsel olarak vurgulayabilir.
 • Çok Dilli Uygulamalar – NetBeans, Java, PHP ve diğer programlama dillerinde mobil ve masaüstü uygulamaları geliştirmek için kodlama sihirbazlarına ve editörlere ek olarak hazır şablonlar sunar.
 • eklentiler – yazılım, özel eklentiler yardımıyla genişletilebilir. Eklentilerin ve widget’ların listesine Apache NetBeans eklenti portalında ulaşabilirsiniz.

Apache NetBeans fiyatı: yazılım kullanımı ve indirilmesi ücretsiz. Sadece eski değil, aynı zamanda yeni güncellenmiş sürümleri de ifade eder.

Apache NetBeans’ı Ücretsiz Deneyin

openElement – Güçlü & Sezgisel Editör

openElement - Güçlü ve Sezgisel Editör

openElement – çok amaçlı bir web platformudur. Güçlü bir kod editörü ile web sitesi sahiplerinin web sitelerini değiştirmelerine, etkili SEO optimizasyon taktiklerini uygulamalarına, kaynak kodlarını değiştirmelerine ve bazı web sitesi öğelerini değiştirmelerine yardımcı olur. Buna ek olarak, veritabanı yönetim araçları ve diğer bazı kullanışlı özellikler sunar:

 • Sürükle ve Bırak Teknolojisi – web sitesi düzenleyicisi, özelleştirme işlemini kolaylaştıran yerleşik bir sürükle ve bırak işleviyle birlikte gelir.
 • Duyarlı tasarım – mobil uyumlu web sayfaları ve mizanpajlar oluşturun. Birden fazla cihazdan projeleri önizleme.
 • SEO – yazılım kodu en aza indirmeyi ve medya içeriğini optimize etmeyi mümkün kılar (resimler ve videolar). Gelişmiş kullanıcıların deneyimli ve daha yüksek arama motoru sıralamalarına neden olur.

openElement fiyatı: kullanıcılar yazılımı sıfır ücret veya yenileme ücreti ile tamamen ücretsiz olarak indirebilir.

OpenElement’i Ücretsiz Deneyin

Google Web Designer – Windows, Mac ve Linux için Program

Google Web Designer - Windows, Mac ve Linux için Program

Google Web Designer – Kaynak koduna derinlemesine dalmadan görsel olarak çalışmak isteyen yeni başlayanlar için geliştirilmiş görsel bir araçtır. Platform esas olarak reklam banner’ları veya basit HTML5 web siteleri tasarlamak için iyidir. Daha büyük projeler için işe yaramasa da, aşağıdaki özellikler göz önüne alındığında yine de kullanışlı olabilir.

 • Bağımsız Yazılım – Web Designer, tüm büyük işletim sistemleriyle tamamen uyumlu ayrı bir Google ürünüdür. Windows, Mac veya Linux ile aynı üretkenlik düzeyinde kullanılabilir.
 • Sıvı Düzenleri – eleman boyutları ile çalışmak için basit bir araç. Genişliği, yüksekliği veya diğer parametreleri yüzde olarak ayarlamanızı sağlar. Aynı teknoloji bazı elemanların konumlandırılması için de geçerlidir.
 • 3D Yazma – elemanların her birinin her taraftan nasıl göründüğünü kontrol etmek için harika bir araç. Özellik aslında 3B’deki öğeleri farklı açılardan gözden geçirmenizi sağlar.

Google Web Geliştirici fiyatı: programı hiçbir sınırlama olmadan indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

Google Web Designer’ı Ücretsiz Deneyin

TOWeb – Duyarlı Web Sitesi ve Çevrimiçi Mağaza Oluşturma Yazılımı

TOWeb - Duyarlı Web Sitesi ve Çevrimiçi Mağaza Oluşturma Yazılımı

TOWeb – Yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış basit bir web sitesi oluşturucusudur. Yazılım oldukça basittir, bu da teknisyen olmayanlar için bir artıdır. Başlamak ve çevrimiçi olmak için yalnızca yüklemeniz, bir şablon seçmeniz, içerik eklemeniz ve yayına girmeniz gerekir. Buna ek olarak, kullanıcılar bazı kullanışlı ekstraları takdir edecekler.

 • Duyarlı Web Siteleri – TOWeb, herhangi bir mobil cihazda eşit derecede iyi çalışan tek bir HTML5 veya CSS3 web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Sistem, mobil erişilebilirliği artıran entegre RWD yaklaşımı ile birlikte gelir.
 • Ücretsiz Şablonlar – şu anda burada kullanılabilecek veya dağıtımdan önce değiştirilebilecek mevcut ücretsiz şablonlardan birini seçin. Her düzen WYSIWYG teknolojisi yardımıyla özelleştirilebilir.
 • e-Ticaret İşlevselliği – sistem, dijital mağazanızı oluşturmak ve karmaşık yapılandırmalar olmadan çevrimiçi satış yapmaya başlamak için bazı temel seçenekler sunar. Bir alışveriş sepeti ekleyin, ürünleri görüntüleyin ve mevcut ödeme seçeneklerinden herhangi birini entegre edin.

TOWeb fiyatı: platform, ücretsiz paketine ek olarak üç ücretli plan sunuyor. Giriş planının fiyatı lisans başına 49 $ ‘dan başlarken, en gelişmiş paket özelliği e-Ticaret işlevselliği lisans başına 199 $’ a mal olacak.

TOWeb’i Ücretsiz Deneyin

CoffeeCup – Duyarlı Web Tasarım Araçları ve HTML Yazılımı

CoffeeCup - Duyarlı Web Tasarım Araçları ve HTML Yazılımı

Kahve fincanı – web sitesi kurma alanında kanıtlanmış bir gazidir. Yazılım ilk kez 1996’da piyasaya sürüldü. Binlerce site sahibi, yazılımı kolayca mobil uyumlu projeler oluşturmak için kullanıyor. Sistem bazı şablonlarının yanı sıra biraz tarihli görünse de, bazı özelliklerini göz önünde bulundurarak Dreamweaver’a daha ucuz bir alternatif olabilir..

 • İleri teknoloji – yazılım, birden fazla cihazda iyi çalışan duyarlı sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan HTML5 ve CSS3 desteği ile birlikte gelir.
 • Duyarlı Temalar – CoffeeCup’un duyarlı şablonlarla kendi tema mağazası vardır. Bazı düzenler biraz eski moda görünse de, kullanımı ücretsiz olan bazı iyi seçenekler bulabilirsiniz. Bazı şablonlar ödenir, bu nedenle tüm temalara bakarken fiyatlara dikkat edin.
 • Uygulama mağazası – kullanıcılar Form Builders, duyarlı e-posta tasarımcıları ve hatta Bootstrap oluşturucuları gibi ek uygulamalar alabilir. Kötü haber şu ki, tüm uygulamalar ücretli.

CoffeeCup fiyatı: kullanıcılar Mac ve Windows için ayrı lisanslar indirebilir. Fiyat aynı ve lisans başına 199 $ ‘dan başlıyor. “Başlıyor” dediğimizde, yerel mağazada bulunan bazı temalar ve uygulamalar için ek ödeme yapmanız gerekebileceğini kastediyoruz.

CoffeeCup’u Ücretsiz Deneyin

Microsoft Expression Web – Tam Özellikli Profesyonel Araç

Microsoft Expression Web - Tam Özellikli Profesyonel Araç

Microsoft İfade Web – deneyimli kullanıcılar için geliştirilmiş profesyonel bir web tasarım aracıdır. En son geliştirme teknolojilerini kullanarak sıfırdan web siteleri oluşturmak için harika çalışıyor. İndirilebilir yazılım çok dilli destek, sistemi test etmek için ücretsiz bir sürüm ve bir dizi ekstra özellik ile birlikte gelir.

 • Çoklu Programlama Dilleri – Expression Web, HTML, JavaScript, PHP, CSS veya diğer programlama dillerini kullanarak web siteleri ve sayfalar oluşturup oluşturmayacağınızı hesaplar. Sistem gerekli tüm teknik standartları karşılar.
 • Esneklik – platform, Visual ve Expression Studio dahil olmak üzere diğer Microsoft ürünleriyle kolayca entegre edilebilir.
 • Kapsamlı Destek – Expression Web, Dreamweaver ile hemen hemen aynı olsa da, yeni yazılıma geçmek güçlük çekecektir. Yazılımdan en iyi şekilde yararlanmak için belgeler, ayrıntılar, öğreticiler, kılavuzlar ve diğer kaynaklarla birlikte büyük bir bilgi merkezi bulacaksınız..

Microsoft Expression Web fiyatı: Dreamweaver gibi, İfade Web de Microsoft ürün kitinin bir parçasıdır. Ayrı ayrı 299 $ veya diğer tüm Microsoft Studios ile birlikte 599 $ karşılığında satın alınabilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ücretsiz bir lisans var. Ama desteksiz geliyor.

Microsoft Expression Web’i Ücretsiz Deneyin

SSS

Hala Dreamweaver kullanıyor mu??

Dreamweaver kullanıcılarının sayısı önemli ölçüde azalıyor. Bazı özel kullanıcılar hala kullanabilir, ancak sistem çok tarihli.

Dreamweaver kullanılmıyor mu?

Evet öyle. Yeni platformlar gelişmiş geliştirme teknolojileri geliştirirken, Dreamweaver aynı seviyede sıkışıyor gibi görünüyor.

Dreamweaver’ın ücretsiz bir sürümü var mı?

Hayır yok. Yazılımı yalnızca ayrı bir yazılım olarak veya Adobe ürün paketinin bir parçası olarak satın alabilirsiniz. Ancak 7 günlük ücretsiz deneme var.

Dreamweaver yerine ne kullanabilirim?

Bu teknik geçmişinize ve hedeflerinize bağlıdır. Yeni başlayanlar Wix veya WordPress’i daha kolay ve daha esnek bir çözüm olarak takdir edecekken, sadık hayranlar ücretsiz ve genellikle Dreamweaver’a benzeyen Microsoft Expression Web’den hoşlanacaklar.

Dreamweaver’ı kodlamadan kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Ancak ana yazılım avantajı, sadece kodlama ve programlama yardımıyla uygulanabilen tam web tasarım özgürlüğüdür. Aksi takdirde, kullanmanın bir anlamı yoktur.

Dreamweaver bir WYSIWYG mi?

Hayır öyle değil. Dreamweaver esas olarak WYSIWYG işlevselliği hakkında bazı ipuçları veren bir kod editörüdür.

Sonuç

Adobe Dreamweaver, bir zamanlar son derece popüler olan bir web oluşturma yazılımıdır. Ancak teknolojiler hızla gelişiyor. Bazı yeni web sitesi oluşturucuları, daha gelişmiş işlevsellik ve gelişmiş esneklikle ortaya çıkıyor.

Dreamweaver’ın sahip olmadığı çeşitli özelleştirme özelliklerine ek olarak güncel şablonlar ve tasarım araçları sunarlar. Buradaki ana soru “Bu paraya gerçekten değer mi?”. Tabii ki değil. Şu aşamadaysanız platformu seçmek, teknik arka planınıza ve proje hedeflerinize uyan bir araç seçmeniz daha iyi olur.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map