Adobe Muse Alternatifleri

adobe muse alternatifleri


Adobe Muse başlangıçta belirli web tasarım arka planı, kodlama farkındalığı derecesi ve karmaşık projelerin geliştirilmesinde deneyimi olan kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanan bir web sitesi oluşturucu yazılımıdır. Peki bu nişteki yeni başlayan kullanıcılar?

Tam özellikli bir web sitesi oluşturmak ve başarılı bir şekilde ve kolayca başlamak için iyi bir Adobe Muse alternatifi arayan aklıma gelenler ne olacak?? Bu bakımdan, web sitesi üreticilerinden daha iyi bir çözüm bulamazsınız. Bu sistemlerin en ikna edici ve anlamlı avantajı, yeni başlayanların ihtiyaçları, becerileri ve yeni başlayanlar için özel olarak yaratılmış olmalarıdır..

En İyi Adobe Muse Alternatifleri

Web sitesi oluşturucuları olağanüstü kullanım kolaylığı, rahatlık, işlevsellik, sezgisel doğa ve uygun fiyat sunar. Bunlar, başlangıçta Adobe Muse’a layık bir yedek arayan kullanıcıların kararını etkileyen faktörlerdir. Bir web tasarım yanlısı veya niş ile ilgilenen ve web tasarım yeteneklerinizi test etmeye ve geliştirmeye istekli olun, web sitesi oluşturucuları görevlerinizi tamamlamak için en iyi şekilde çalışacaktır.

Kararınızı verdiyseniz, geçerli kullanıcı sayısı için iyi çalışan en iyi hizmetlerin incelenmesi büyük önem taşıyacaktır. Bu yazıda, şu anda en iyi Adobe Muse alternatifleri olarak kabul edilen sistemler olan Wix, uKit ve WordPress hakkında konuşacağız. İşte nedeni.

1. Wix

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – haklı olarak “en iyi Adobe Muse” alternatifinin adını hak eden bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, özellikle daha önce web sitesi geliştirmeye dahil olmayan kullanıcılar için inanılmaz derecede basit, anlaşılabilir ve kullanışlıdır. Wix ile tam özellikli bir proje oluşturmak için programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur – basit ve kolay açılır pencere ve entegre ipuçları veya istemler, herhangi bir kodlama becerisi olmadan benzersiz bir web sitesini sıfırdan başlatmanızı sağlar. Şimdi Wix’in bize tam olarak neler sunduğunu görelim:

 • Profesyonel Şablonlar. Web sitesi oluşturucunun tasarım galerisi şu anda kullanıcı rahatlığı için tematik gruplara bölünmüş 550’den fazla profesyonel yüksek kaliteli şablonu içeriyor. Varsayılan olarak sağlanan web sitesi şablonları mobil olarak hazırdır, önceden herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek kalmadan tüm masaüstü ve mobil cihazlara uyum sağlar.
 • Özelleştirme Araçları. Hangi şablonu seçerseniz seçin, bu amaçla kullanılacak birçok ücretsiz ve ücretli özellik (grafik öğeleri, tasarım ayarları, slayt gösterisi entegrasyonu, sinemagraflar, medya dosyaları ve sosyal ağ düğmeleri entegrasyonu vb.) İle% 100 özelleştirilebilir olacaktır..
 • Tasarım Düzenleme Seçenekleri. Web tasarım deneyimi olmayan kullanıcılar için Wix, projelerine başlamak için iki önemli yol sunar – Wix ADI ve Standart Wix Editör. Yenilikçi Wix Yapay Tasarım İstihbarat aracı, daha önce gönderilen içeriği kullanarak bir web sitesini otomatik olarak tasarlamanıza yardımcı olurken, Standart Editör manuel olarak düzenleyerek kendi projenizi sıfırdan oluşturmanızı mümkün kılacaktır. Bu şekilde sadece web sitenizi daha benzersiz hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kendi kodlama becerilerinizi de geliştirebilirsiniz..
 • Mobil Editör. Wix şablonları duyarlı değildir, ancak hizmetin mobil düzenleyicisi mobil sürümlerini kendi başınıza oluşturmanıza izin verir. Bu, bu değişiklikleri masaüstü web sitesi sürümünde görünür hale getirmeden, hareket halindeyken bile web sitenizin mobil görünümünü tamamen değiştirebileceğiniz anlamına gelir. Ancak, masaüstü modunda yaptığınız tüm değişiklikler, kullanıcıları en son haberlerden ve güncellemelerden haberdar etmek için kaçınılmaz olarak mobil sürümde görüntülenir..
 • Bloglama Motoru. Wix, blogları 7/24 başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılar. Entegre bloglama motoru sayesinde, yayın ekleyebilir ve düzenleyebilir, mevcut yayınlara yeni özellikler ve işlevler atayabilir, planlanmış yayınları planlayabilir, genel bataklık ayarlarını değiştirebilir, Öne Çıkan Yayınlar bölümünü ayırabilir, etiket ekleyebilir, seçebilir ve özelleştirebilirsiniz blog şablonları veya yayınlar vb..
 • e-Ticaret Seçenekleri. Wix ile şunları yapabilirsiniz: yarat ve yönet küçük veya orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza. Sistem, satışa sunduğunuz ürünleri etkili bir şekilde görüntülemek, günün herhangi bir saatinde web mağazasını yönetmek ve güncellemek, ödeme ve gönderim ayrıntılarını, vergi ayarlarını düzenlemek, e-Ticaret şablonlarını seçmek ve özelleştirmek, güvenli ve kolay sağlamak için çekici ve fonksiyonel şov pencereleri tasarlamanıza izin verir. alışveriş süreci, CSV dosyalarından ürünleri içe / dışa aktarın, 7/24 müşteri desteği ve müşterilerin takdir edeceği diğer çoklu faydaları sağlayın.
 • Wix Kodu. Web sitesi oluşturucu profesyonel web sitesi geliştirmeye odaklanmamıştır, ancak kullanıcılarına sunmak için harika bir araca sahiptir. Bu Wix Kodu aracı, Bu, profesyonel görünen ve çalışan karmaşık web uygulamalarının başlatılmasına ve ayarlanmasına olanak tanır. Burada kodlarla ve karmaşık web tasarım araçlarıyla savaşmaya gerek yok – bunun yerine ihtiyacınız olan şey, gelişmiş web sitesi performansı için kendi uygulamalarınızı ve efektlerinizi oluşturmak için arayüzde sağlanan ipuçlarını takip etmektir..

Maliyet: Wix, uygun fiyatlı web sitesi oluşturucusundan daha fazlasıdır. Sistemi test etmek için, ihtiyacınız olduğu sürece hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz plandan yararlanabilirsiniz. Daha yüksek planlara geçmeye karar veren kullanıcılar için sistem, sunulan hizmetler, araçlar ve şartlar ile fiyat açısından farklılık gösteren beş ücretli abonelik arasından seçim yapma fırsatı sunuyor.. Ücretli planların maliyeti, en uygun maliyetli çözüm için 24,50 $ ‘a ulaşmak için en uygun maliyetli çözüm için 4,50 $ ile başlar.. Wix ayrıca sık sık ilk kez ve sadık kullanıcılar için indirim ve özel teklifler sunar.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

2. İngiltere

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – bir web sitesi oluşturucusudur, bu web sitesi, küçük işletme web sitesi. Hizmetin iş odağına rağmen, web sitesi oluşturucunun bu kadar sezgisel, kolay ve işlevsel olduğu başka tam özellikli projeler oluşturmak mümkündür. Deneyimsiz web yöneticileri bile uKit’te ustalaşabilir ve sadece birkaç saat içinde onunla bir web sitesi başlatabilir – hizmete kaydolduğunuz andan hazır projeyi yayınladığınız ana kadar. Harika görünüyor mu? Şaka olmadığından emin olmak için sistemin özellik setine göz atın:

 • WYSIWYG Web Sitesi Editörü. Web sitesi oluşturucu başlangıçta şaşırtıcı sadeliği ve rahatlığı nedeniyle dikkat çekmeye değer. Bir sayfada yaptığınız tüm düzenlemeleri görüntüleyen ve zamanında düzeltmenizi sağlayan kullanışlı bir WYSIWYG web sitesi editörü ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak özelliği kullanım kolaylığı ve rahatlığa katkıda bulunur.
 • Duyarlı Şablon Koleksiyonu. uKit şablon seçimi, Wix tarafından sunulandan biraz daha az kapsamlıdır, ancak bu kalite yönüyle ilgili değildir. Bugün itibariyle, web sitesi oluşturucu, tümü varsayılan olarak yanıt veren 400’den fazla profesyonel kategoriye özel şablon sunmaktadır. Hangi şablonu seçerseniz seçin, herhangi bir cihazda nasıl görüneceğini anlamak için mobil ve masaüstü sürümlerini önizleyebilirsiniz. Şablonlar, web tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında içerik kaybı olmadan değiştirilebilir.
 • Entegre Widget’lar. Web sitesi oluşturucu, proje performansınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek entegre bir widget koleksiyonuna sahiptir. Widget koleksiyonu oldukça zengindir ve projeniz için harika bir eşleşme olabilecek birden fazla öğe içerir (Sosyal Ağ Düğmeleri, Kullanıcı Yorumları, Çevrimiçi Sohbet, Zaman Çizelgesi, Zamanlayıcı, Çevrimiçi Hizmet Hesap Makinesi – uCalc, Geri Arama Widget’ı en iyi örneklerden sadece bazılarıdır).
 • e-Ticaret Motoru. uKit, güçlü e-Ticaret seçeneklerinden dolayı dikkati hak ediyor. Sistemi kullanırken, web sitenize bir web mağazası bağlamanızı sağlayan iki mod arasından seçim yapabilirsiniz. Stokta bulunan mevcut bir e-Ticaret widget’ını bağlayabilir veya bir Ecwid eklentisi tam özellikli bir e-Ticaret sitesi almak için.
 • Kapsamlı Entegrasyon Seçenekleri. UKit ile, gelişmiş müşteri üretimi seviyesi, müşteri tabanının büyümesi, istatistik toplama ve analiz için diğer üçüncü taraf hizmetleri (Video ve Ses Oynatıcıları, Analytics, gerçek zamanlı aktarım uygulamaları vb.) İle entegre olmak mümkündür. Böylece, CRM entegrasyonu, örneğin satış miktarını artırmanıza, olası satış akışını, dönüşüm oranı istatistiklerini ve bunları etkileyen unsurları kontrol etmenizi sağlar.
 • Paylaşılan Web Yönetimi Hakları. uKit ekip çalışması için iyi bir seçimdir. Bir proje yöneticisi, web sitesi erişim haklarını karşılıklı olarak bir proje tasarlayan çalışma arkadaşlarıyla paylaşabilir. Web sitesi sahibi ödeme ve faturalandırma bilgilerine erişirken, yalnızca web sitesi geliştirme ve tanıtımından sorumlu olacaklardır..

Maliyet: uKit, şimdi modern web tasarım nişinde bulabileceğiniz en ucuz web sitesi oluşturucusudur. web sitesi oluşturucu dört ücretli plan sunar. Maliyetleri, dahil edilen şartlar ve özelliklere göre 4 $ / ay ile 12 $ / ay arasında değişiyor. Böylece, en gelişmiş ve pahalı plan bile herkes için uygun olandan daha fazladır ve geniş bir özellik yelpazesi sağlar. Hangi ödeme planını seçerseniz seçin, maliyet yönünden kesinlikle memnun kalacaksınız.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

3. WordPress

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – CMS ile bir web sitesi başlatmaya karar verirseniz, en iyi ücretsiz Adobe Muse alternatifidir. Sistem çoğunlukla, yetenekleri ve programlama bilgileri platformun tüm özellik setini kullanmalarına yardımcı olan deneyimli web tasarımcılarının dikkatine değer. WordPress ayrıca, web tasarım nişini keşfetmeye başlayan ve bazı nedenlerden dolayı web sitesi oluşturucusunu kullanmak istemeyen kullanıcılarla da popülerlik kazanıyor. Çağdaş web tasarım pazarında sistemi bu kadar popüler yapan özelliklere bir göz atalım:

 • Bloglama Motoru. CMS başlangıçta dünya çapında bir blog platformu olarak tanındı, ancak hızla hepsi bir arada bir çözüme dönüştü. Blog geliştirme söz konusu olduğunda, sistem web tasarım nişinin liderlerinden biridir.
 • Eklenti Entegrasyonu. Bu, muhtemelen, en belirgin WordPress avantajı – gerçekten gurur duyduğu avantaj. Sistemde ve web’de bulunan ücretsiz ve ücretli eklentilerin tam sayısını hesaplamak neredeyse imkansızdır. Entegre edilebilir eklentilerin ve eklentilerin miktarı, stokta mevcut olanları özellikle aşmaktadır. Burada dikkate almanız gereken tek bir nüans var: orada bir eklenti seçerken güvenilir bir web geliştiricisiyle uğraştığınızdan emin olun. Aksi takdirde, web sitenizin tüm güvenliği ve gizli bilgileri risk altında olabilir.
 • Şablon Seçimi. Stokta bulunan şablonların seçimi WordPress’te oldukça kapsamlı değildir. Ancak, dilediğiniz gibi daha fazla özelleştirmek için web üzerinde daha fazlasını arayabilirsiniz. WordPress şablonları da ücretsiz ve ücretli olabilir. Harici WordPress temaları da hiç bilmediğiniz web tasarımcıları tarafından geliştirildiğinden, seçim terimleri ve kullanım önerileri de neredeyse aynıdır..
 • Kod Düzenleme. Sistem, kodlama becerileri ve temelleri konusunda farkındalık anlamına gelir. Herhangi bir programlama dili komutunuz yoksa, benzersiz bir web sitesi oluşturmanız zor olabilir. Ancak, web tasarım becerileriniz iyi düzeydeyse, bunları kullanmanın avantajlarından yararlanacaksınız.
 • Kapsamlı Kullanıcı Topluluğu. CMS güçlü müşteri desteğiyle övünemez olsa da, kullanıcıların kalite yardım ihtiyaçları, sistemin kuruluş tarihinden bu yana çok büyüyen geniş kullanıcı topluluğu tarafından sağlanan bilgilerle tamamen telafi edilir..
 • Ücretsiz Hosting Seçimi. WordPress’in kendi entegre barındırma özelliği yoktur, ancak her kullanıcının kendi seçtiği herhangi bir barındırma seçeneğini seçme fırsatı vardır.

Maliyet: WordPress ücretsiz bir açık kaynaklı İçerik Yönetim Sistemidir. Kullanıcılar burada ücretsiz olarak web siteleri oluşturabilir ve yönetebilir. Bununla birlikte, çok sayıda işlev, eklenti, widget ve yüksek kaliteli şablon içeren tam özellikli projeler yaratmanız gerekiyorsa, bunları web’den satın almadan gitmezsiniz. Ayrıca, WordPress’in entegre bir barındırma çözümü olmadığından barındırma ile ilgilenmeniz gerekir. Aslında, sistemin kendisinin de resmi tavsiyesi olan en iyi barındırma sağlayıcısı, Bluehost. Çok çeşitli hizmetlerin yanı sıra, maliyeti 2,95 $ / ay ile başlayan ve 5,45 $ / ay’a kadar ulaşan üç plan sunuyor..

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Adobe Muse, web oluşturma işlemini basitleştiren görsel bir düzenleyiciye sahip kaliteli bir masaüstü uygulamasıdır. Bununla birlikte, sistemin web tasarım becerileri olmayan insanlar için kullanımı oldukça kolay değildir ve aynı zamanda bir web sitesini web üzerinde erişilebilir hale getirmek için ekstra eylemler gerçekleştirme gereği anlamına gelir. En iyi Adobe Muse alternatifinin seçimi, web sitesi geliştirme sürecine devam ederken nelere dikkat edildiğini bilmiyorsanız, genellikle zor bir iştir.

TOP Adobe Muse Alternatifleri:

WixWix farklı türdeki web sitelerinin başlatılmasına izin veren en iyi hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Şaşırtıcı özellik seti, kapsamlı web tasarımı ve özelleştirme seçenekleri, basitlik ve uygun fiyat, sistemi Adobe Muse’a yadsınamaz bir ikame yaptı..
Wix.com

uKituKit, küçük işletme web sitelerini başlatmak için harika çalışan yüksek kaliteli bir web sitesi oluşturucusudur, ancak sistemi başka web siteleri oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Web tasarımı veya kodlama yönlerini anlamanıza, barındırma seçmenize ve web sitenizi ona yüklemenize gerek yoktur. Her şey doğrudan sistemde yapılır, bu da iyi sonuç ve sorunsuz web oluşturma deneyimi sağlar. uKit.com

WordPressWordPress basitliği, özellik seti, kodlama bilgisi için özel bir gereklilik ve sonunda faydalanacağınız mükemmel sonuç nedeniyle dünya çapında popüler olan ücretsiz bir açık kaynaklı CMS’dir. Sistem aynı zamanda mükemmel sonuca katkıda bulunan güçlü entegrasyon seçenekleri ile de bilinir.. WordPress.org

Bu sistemler, kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak oluşturulur. Teknik olmayanlar için iyi bir seçimdir, ancak aynı zamanda yetenekli web geliştiricileri için de harika çalışırlar. Tüm platformların kullanımı kolay, kullanışlı ve süper etkilidir. Düzgün ve başarılı bir web tasarım deneyimi sağlayarak, iyi sonucu tetikler.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map