Bandzoogle ve Wix

Bandzoogle ve Wix


Bandzoogle ve Wix, hedef kitlelerine sunacak çok şeyi olan web sitesi oluşturuculardır. Her biri belirli bir nişe odaklanır ve bu nedenle, belirli görevlerin tamamlanması için harika çalışan bir özellik seti ile birlikte gelir.

Sistemler tasarım yaklaşımı, işlevsellik, fiyatlandırma politikası ve kullanım kolaylığı açısından farklılık gösterir. Ancak, her ikisi de kesinlikle dikkate değer.

Hızlı Anlık Görüntü:

Bandzoogle.comBandzoogle – uzmanlık alanı sadece müzik web sitelerinin gelişimine giden özel bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Sistem, kaliteli müzik şablonları koleksiyonu ile birlikte gelirken, arayüzü müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Harici müzik servisleri ile kolay ve hızlı senkronizasyon sağlayan kutudan çıkma seçeneği de var. Bandzoogle.com

WixWix – Farklı türlerde web siteleri oluşturmaya izin veren dünyaca bilinen bulut web sitesi oluşturucusudur. Bu, kullanım kolaylığı, kalite şablonları, tasarım özelleştirme derinliği ve esnekliği, gelişmiş işlevsellik, dış hizmetlerin senkronizasyonu, bloglama ve e-ticaret seçenekleri gibi özellikleri içeren hepsi bir arada sistemdir.. Wix.com

Bandzoogle vs Wix karşılaştırmasını yapmak için sayısız neden var. Her iki hizmetin niş uzmanlığındaki fark nedeniyle ilginç görünebilir. İlginç sonuçlara varmadan gitmek imkansız. Bu nedenle, hangi hizmetin genellikle daha ilginç olduğunu öğrenmek için rakipleri analiz edeceğiz. Hadi gidelim!

Ayrıca bakınız: Müzisyenler için En İyi Web Sitesi Kurucuları – bir müzik sitesi oluşturmak için en iyi platformlardan oluşan derlememiz.

1. Kullanım Kolaylığı

  • Bandzoogle. Bu klasik bir WYSIWYG editörü ile birlikte gelen kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. Hızlı kayıt işlemi, şablon seçimi, web sayfası ayarlarının düzeltilmesi ve web sitesi yayını – sistemin çalışma şekli budur. Arayüz mantıklı bir şekilde yapılandırılmıştır, tasarımı niş kitlenin, yani müzisyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için stilize edilmiştir..

    Bandzoogle İçerik Düzenleyici

    Temel editör bölümleri, nasıl kullanılması gerektiğini gösteren video bağlantıları ile birlikte gelir. SSS’ler ayrıntılıdır, uygun bir düzeyde sunulur ve “Yardım” bölümünde bulunur. Bir kişi bu sınıfın başka bir web sitesi oluşturucusunu kullandıysa, arayüze neredeyse hiç vakit kaybetmeden hakim olması daha kolay olacaktır. Yeni başlayanlar arayüze alışmak ve özelliklerine en iyi şekilde hakim olmak için 1-2 güne ihtiyaç duyacaklar.

  • Okumak Bandzoogle İncelemesini Tamamlayın bu web sitesi oluşturucu hakkında daha fazla bilgi için.

  • Wix. Web sitesi oluşturucu net ve görsel olarak çekici bir arayüze sahiptir. Özellikle yeni başlayanlar için kullanıcı dostu olarak adlandırılabilir. Hizmetin işlevsellik özelliklerini kullanarak çözülebilen karmaşık görevler biraz basit ve ciddi değildir. Genel olarak, bu olumlu bir özelliktir. Zengin ayar seçenekleri ve mevcut elemanlardan bağımsız olarak, kullanışlı yapısı nedeniyle arayüzün ustalaşması kolaydır. Sezgisel olarak anlaşılabilir ve ilgiyi tetikliyor.

    Wix Müzisyen Editör

    Bir acemi, sistemde yaklaşık bir gün içinde ustalaşırken, deneyimli bir kullanıcının bunu yapmak için sadece bir saat gerekir. Müşteri desteği bölümü tüm ekran arayüzlerinde mevcuttur ve gerekli tüm bilgilerle birlikte gelir. Dahası, görsel olarak caziptir, bu da sistem keşif sürecini rahat ve keyifli hale getirir. Hizmet, yararlı ve ilginç makalelerin zengin bir seçim ile bir blog var.

    Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası) sistemin burada belirtilmesi gereken dikkate değer bir özelliğidir. Sistem, bir kullanıcının sağladığı bilgilere dayanarak web sitesi yapısının ve tasarımının otomatik olarak oluşturulması için kullanılır. Daha önce web tasarım sürecine hiç katılmamış ve bu konuda hiçbir şey bilmeyen insanlara çok yardımcı olacaktır. Özelliği kullanmak için niş uzmanlığınız, işletme adınız, konumu ve istenen işlevsellik ile ilgili verileri girmeniz gerekir..

    Müzisyenler için Wix ADI

    İşin geri kalanı otomatik modda Wix ADI tarafından yapılır. İşletmeniz sosyal ağlarda mevcutsa, marka renk paletine ve belki de gerekli içeriğe sahip hazır bir web sitesi alacaksınız. Bu, hizmet açısından bir web sitesi oluşturmanın alternatif bir yoludur. Standart web oluşturma modunda da uygulanan araçları kullanarak sonucu ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

  • Bir göz atın Wix İncelemesini Tamamla Bu web sitesi oluşturma hizmeti hakkında daha fazla bilgi için.

Bandzoogle ve Wix. Platformlar kullanıcı dostu, kullanışlı ve basittir. Bununla birlikte, kullanıcılar tarafından farklı şekillerde algılanan mantıksal olarak yapılandırılmış arayüzleri vardır. Pano yapıları çok farklıdır, ancak böyle bir arzunuz varsa, herhangi birini bir günden az bir sürede sıfırdan keşfedebilirsiniz. Genel olarak, Wix daha hoş ve görsel olarak çekici görünürken, güçlü ADI aracı, birinin alabileceği en basit web sitesi oluşturma deneyimini sağlar.

2. Özellik Seti ve Esneklik

  • Bandzoogle. Hizmet, farklı türlerde müzik web siteleri için özel bir web sitesi oluşturucu olarak konumlandırılmıştır. Web oluşturma süreci söz konusu olduğunda, bloglar, forumlar ve müzik parçaları / videoları burada satmak için iş web siteleri oluşturabileceğiniz ortaya çıkıyor. Bu özellikler, gösterge tablosunun ve şablonların özel tasarımında sunulur ve sosyal ağlar ve müzik hizmetleriyle senkronizasyon fırsatı sunar.

    Bandzoogle Tema Editörü

    Bu işlevsellik burada web sayfalarına widget ekleyerek oluşturulur. Farklı görevleri çözmek için çeşitli web sayfası şablonları vardır (etkinlik, kişiler, müzik sayfası vb.) iyi bir widget seçeneği sunar. Web sayfası yapınızı manuel olarak oluşturabilir, çalışma alanını sütunlara bölebilir, SEO ayarlarını, yazı tiplerini, farklı öğelerin renklerini ve bazılarının formatlarını ayarlayabilirsiniz. Burada kesinlikle bir oyuncu var, içerik erişimini engelleme, PayPal aracılığıyla ürün satma, istatistik toplama ve pazarlama postalarının ayarlarını düzenleme fırsatı.

    Bandzoogle Parça Ekle

    Web sitesi geliştirme stratejiniz e-posta pazarlama kampanyalarını başlatma ve yönetme gereğini içeriyorsa Bandzoogle bunu kolayca yapmanızı sağlar. Posta Listesi bölümüne erişin, uygun e-posta şablonlarından birini seçin ve e-posta pazarlama kampanyanız üzerinde çalışmaya başlayın. Burada yapabileceğiniz şey, haber bültenlerini planlamak, etkinliklerini takip etmek, hedef kitleyle irtibatta kalmaktır.

    Başka bir önemli Bandzoogle özelliği, web sitenizin performansını izleme ve trafik miktarı ve kaynakları, kullanıcıların geldiği yerler, sayfa görüntüleme istatistikleri vb. Gibi olması gereken web sitesi nüanslarını analiz etme fırsatıdır..

    Ayrıca, web sitesi oluşturucu, hayranlarınız ve diğer müzisyenler için fiziksel / dijital öğeler satabileceğiniz ücretsiz tam özellikli web mağazaları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan güçlü bir entegre e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Müzik mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan çeşitli seçenekler vardır. Bunlar arasında 25’ten fazla para birimi türü arasından seçim yapma, anlaşmalar yapmak için mağazanızı PayPal hesabınıza bağlama, harici dağıtım platformlarıyla entegre etme, birden çok niş özel e-Ticaret şablonu arasından seçim yapma, harici widget’ları entegre etme vb..

    Bandzoogle e-Ticaret

    Ayrıca, CSS şablon kodlarını düzenleme ve kendi HTML kodunuzu ekleme, böylece basit form yapıları oluşturma şansı vardır. Gerekirse, sunum çekiciliğini artırmak için web sitesine flash videolar ekleyebilirsiniz. Genel olarak, hizmet, örneğin bir rock grubunun web sitesini oluşturmak için fazlasıyla yeterli olan güzel bir işlev seçeneği sunar..

  • Wix. Bu, forumlar, bloglar, işletme web siteleri, portföyler, çevrimiçi mağazalar, açılış sayfaları ve diğer web sitesi türlerinin oluşturulmasına izin veren hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Tüm bu özellikleri sistem açısından gerçekleştirmek mümkündür. Burada birçok belirli özellik, App Market markasından uygulamaların yüklenmesi yoluyla gerçekleştirilebilir (birçoğu ücretsiz ve şu anda 287 kaliteli uygulama var).

    Wix Müzisyen Uygulama Marketi

    Örneğin, web sitesine güzel bir forum, çevrimiçi form oluşturucu, çevrimiçi sohbet, restoran menüsü, otellerde bilet veya oda rezervasyonu formu, pazarlama araçları, sosyal ağ yorum entegrasyonu özellikleri, çeşitli ses ve video dosyaları ekleyebilirsiniz. , etkinlik afişleri, dijital ve standart ürünler satan bir çevrimiçi mağaza (ücretli indirmeler dahil), Spotify, Soundcloud veya Bandsintown senkronizasyonu Burada neredeyse hiçbir sınırlama yoktur..

    Wix Müzisyen Blogu

    App Store’da bulunan Wix Music App kaliteli müzik web sitelerinin başlatılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır. Widget, ses çaları projenize hiç problem yaşamadan entegre etmenizi sağlar. Bu, hayranlarınızın en sevdikleri parçaları dinlemelerine, indirmelerine ve yayınlamalarına ve hatta doğrudan web sitesinden satın almalarına olanak tanır. Uygulamayla yapabileceğiniz şey, müzik parçalarınızı, çalma listelerinizi ve albümlerinizi hedef kitleye daha fazla sunmak, çeşitli formatlarda ses dosyaları eklemek ve hatta parçaları gerçek zamanlı modda satmak için yüklemektir. Ses çaları genel web sitesi stilinize ve özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. İstatistikleri izlemek de burada mümkündür.

    Stok editörü seçenekleri de birinci sınıf seviyededir. Bir arka plan videosu ayarlayabilir, bir oynatıcı, çevrimiçi mağaza, blog, promosyon kutuları, tam ekran slayt gösterileri, çeşitli listeler, grafikler, şeritler, kutular, sekmeler ve diğer birçok öğeyi ekleyebilirsiniz. Bu tasarım, ekran efektleri, ayrıntılı tasarım öğeleri, her bloğun konumları ve boyutları, netliği ve milyonlarca diğer özellik ile geliştirilebilir..

    Wix Free Effects - Şeritler

    Web sitesi editörü çok esnektir. Düğme kombinasyonunu destekler ve basitleştirilmiş bir Photoshop varyantını andırır. Bir şablonun boyutunu ve şeklini yalnızca tek bir tıklamayla değiştirebilir, stok görüntüleri ekleyebilir, düğme şekilleri seçebilir, Google yazı tiplerinden birini yükleyebilirsiniz vb. Ayrıca görme engelli kişiler için bir web sitesi sürümü, gizlilik politikası ve bir web sitesinin ortak yazarlarını eklemenin yanı sıra kaynağınızı kullanma şartları. Bunlar, Wix’i kullanırken yararlanabileceğiniz birçok avantajdır.

    Web sitesi oluşturucu, güçlü entegre bloglama ve e-ticaret motorları nedeniyle de kalabalığın arasından sıyrılıyor. Birincisi, müzik web sitenize işlevsel ve özelleştirilebilir bir blog eklemenize izin verirken, ikincisi, satış için birden fazla dijital / fiziksel müzik sunabileceğiniz tam özellikli bir müzik web mağazasının başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılar..

Bandzoogle veya Wix. İşlevsellik söz konusu olduğunda, Wix, daha esnek web sayfası düzenleyicisi, zengin bir widget seçimi ve etkileyici bir App Market’in kullanılabilirliği nedeniyle çok daha güçlüdür ve birçok entegre ve özelleştirilebilir widget sunar. Wix ile bir web sitesi oluşturmak, sonunda gerekli widget’lar, blog oluşturma ve e-ticaret özellikleri de dahil olmak üzere görevi yerine getirmek için gereken daha iyi araç seçimini alacağınız için Bandzoogle ile başlamaktan daha basit ve daha hızlıdır.

3. Tasarımlar

BandzoogleWix
Tema Sayısı:116500+
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET✘ HAYIR
  • Bandzoogle. Sistem, müzikle ilgili zengin şablonlardan oluşan bir koleksiyonla birlikte gelir (burada 116 tema var). Kaliteleri genellikle iyi seviyededir. Bazı yapılar farklı renk tasarımlarında ve demo verilerinde birkaç kez tekrarlanırken, tasarım çok yönlülük seviyesi oldukça yüksektir. Tüm şablonlar temalara göre sıralanmıştır – müzik türleri ve iş nişleri.

    Farklı durumlara ulaşmak için birkaç stok şablonunu düzenleyebilir, bunları bir kütüphanede saklayabilir ve ardından gerektiğinde web sitenizin tasarımını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. CSS kodunu düzenlemek de mümkündür. Tasarım özelleştirme seçenekleri oldukça geniş ve kullanımı kolaydır, ancak hemen hemen her şey, mevcut davalardaki renk ve yazı tipi seçimine düşer. Genel olarak, servis güçlü bir şablon seti ve kullanışlı bireysel tasarım özelleştirme araçları ile birlikte gelir.

  • Wix. Bu web sitesi oluşturucu, çevrimiçi mağazalar, fotoğraflar, videolar, müzik, iş, oteller, etkinlikler, tasarım, yiyecek ve restoran, sağlık, sanat, açılış sayfaları, bloglar, eğitim ve moda gibi çeşitli nişlerde birinci sınıf şablonlar sunar.

    Wix Müzisyen Şablonları

    Müzik şablonlarına dikkat çekmek mantıklı. Bugün itibariyle 48 tane var. Temaların kalitesi yüksek, tasarımlar çok yönlü ve burada iki benzer örnek bulamayacaksınız. Genellikle, her tasarım kategorisi alt kategorilere ayrılır. Örneğin, işletme kategorisi danışmanlık, otomobiller, hukuk ve finans, hayvanlar, uygulamalar ve teknolojiler, pazarlama ve reklamcılık ile ilgili şablonları içerir. Burada birçok şablon var ve bunlar çok çeşitli etkinlik alanlarını kapsıyor. Ayrıca boş bir şablon, yani sıfırdan gerekli bilgilerle doldurulması gereken herhangi bir demo içeriği olmayan yapı seçebilirsiniz. Burada da bahsetmeye değer oldukça önemli bir nüans var. Sistem, sunduğu zengin tema seçeneklerinden dolayı bir web sitesi tasarlama sürecinde bir şablonun değiştirilmesine izin vermez. Bu yüzden, en uygun seçeneği en baştan seçmelisiniz..

    Wix Uygun Seçenek

    Tasarım özelleştirme seçenekleri çok kapsamlıdır. Herhangi bir öğeyi seçebilir ve ardından tasarımını, şeklini, boyutlarını ve konumunu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlar, daha ayrıntılı tasarım yaklaşımı için temel temaların dışında düzenlenir. Genellikle, şablonlar hizmetin güçlü bir noktasıdır. Niş rakiplerine kıyasla kalitesi, çeşitliliği ve ayarları ideale yakındır.

    Şuna baksana Wix Portföy Örnekleri gerçek kullanıcıların Wix web sitelerini görmek için.

Bandzoogle ve Wix. Tasarım yönü hakkında konuşan Wix, müzik web siteleri için oluşturulanlar da dahil olmak üzere daha kapsamlı bir profesyonel şablon koleksiyonuna sahiptir. Web sitesi oluşturucu ayrıca, daha geniş bir yapı ve şablon çeşitliliği, mobil web sitesi sürümleri de dahil olmak üzere özelleştirme seçenekleri sunar. Her iki durumda da kalite oranı güzel, ancak Bandzoogle, dar uzmanlığı, tekrarlanan yapıları ve bir web sitesinin mobil sürümünde temel olandan bağımsız olarak çalışamaması nedeniyle hala Wix’in gerisinde kalıyor (kullanıma hazır mobil yanıt verme hızı).

4. Müşteri Desteği

  • Bandzoogle. Hizmet, bir forum, canlı sohbet, SSS, e-posta desteği de dahil olmak üzere çok çeşitli müşteri teknik destek seçenekleri ile birlikte gelir. Gösterge panosu ayrıca gerekli tüm eğitici video eğitimlerini sunar. Burada çok fazla yok, ancak kalitesi layık bir seviyede.

  • Wix. Web sitesi oluşturucusunda, yalnızca sistemle ilgili SSS’leri değil, aynı zamanda web sitesi oluşturucusunun ekosisteminin ödemeler, alanlar, ayrı uygulamalar (tüm uygulamalar) dahil olmak üzere tüm hizmetlerine bağlantılar içeren bir Forum ve ayrı bir müşteri Destek Merkezi vardır.Wix Rezervasyonları, Oteller, Forum, Müzik, Notlar, Restoranlar vb..). Servis ayrıca, sistemin avantajlı olarak nasıl kullanılacağına ilişkin zengin bir video eğitimi seçeneği sunan YouTube kanalını da destekliyor. Geri bildirim iletişimi, teknik destek, iş ortaklığı, Wix web sitesi geliştirme ve ne olmasa da, ilgilendiğiniz sorulara bakılmaksızın e-posta yoluyla yapılır..

Bandzoogle ve Wix. Her iki sistem de değerli bir müşteri teknik desteği sunar, ancak farklı şekillerde gerçekleştirilir. Bandzoogle canlı sohbete ve foruma bir aksan eklerken, Wix birden çok metne odaklanır (SSS, Wix Blog, Hikayeler ve Dinlenme Salonu) ve video eğitimlerini içerir. Her iki sistem de e-posta yoluyla müşterilerle geribildirim iletişimini destekler ve sosyal ağlarda kullanılabilir. Web sitesi oluşturucuları bu karşılaştırma parametresinde çok farklıdır, ancak müşteri desteği öğelerinin kalitesi her iki durumda da etkileyici.

5. Fiyatlandırma Politikası

Bandzoogle 30 günlük deneme süresi sunuyor, Wix’in Ücretsiz Planı varken. Her iki durumda da, sistemin tüm özelliklerini avantajlı kullanmak için belirli bir miktar para ödemeniz gerekir. Bununla birlikte, Wix’in genellikle% 50’ye kadar indirime sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle, ücretli planlardan herhangi biri için ayda en az bir kez (tatil vesilesiyle veya kayda değer herhangi bir sistem tarihinde) iki kez daha az ödeme yapmak oldukça mümkündür. Bandzoogle herhangi bir indirim sunmaz. Bu, herhangi bir kullanım koşulunda yalnızca tam abonelik maliyetine güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Şimdi fiyatlandırma politikasını karşılaştıralım. Bu iki hizmet arasında seçim yaparsanız, gerçekten bir müzik web sitesine ihtiyacınız vardır. Sadece bir promosyon web sitesi oluşturmak ve hayranlarınızın şarkılarınızı ücretsiz olarak dinlemesini isteyebilirsiniz. Bu durumda, daha uygun fiyatlı olduğu ve en uygun fiyatlandırma planında bile sayfa ve fotoğraf sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama içermediği için Wix’i kullanmak mantıklıdır. Ancak, niyetiniz müzik veya konser biletlerinizi satmaksa, sistemleri ayrıntılı olarak keşfetmek mantıklıdır. Tüm Bandzoogle ücretli planları dijital ürünlerin satışına izin verdiği sürece, sistemi Wix’in sunduğu e-Ticaret planlarıyla karşılaştıracağız.

Bandzoogle ve Wix Fiyatlandırma Karşılaştırma Tablosu

BandzoogleWix
Fiyatlandırma Planları:&# X2714; Hafif ($ 8.29 / ay / ay);
&# X2714; Standart ($ 12.46 / ay);
&# X2714; Pro ($ 16.63 / ay).
Standart Planlar:
&# X2714; Combo ($ 13 / ay);
&# X2714; Sınırsız (17 $ / ay);
&# X2714; Pro (22 $ ​​/ ay);
&# X2714; VIP ($ 39 / ay);
İşletme / e-Ticaret Planları:
&# X2714; İşletme Temel ($ 23 / ay);
&# X2714; Business Unlimited (27 $ / ay);
&# X2714; Ticari VIP (49 $ / ay);
&# X2714; Kurumsal (500 $ / ay).
Özellikleri:&# X2714; Elektronik Basın Kitleri (EPK);
&# X2714; Komisyonsuz Müzik Mağazası;
&# X2714; Bilet, Video, PDF Satış;
&# X2714; Albüm Ön Siparişleri;
&# X2714; Fan Verileri;
&# X2714; Video Başlıkları;
&# X2714; Fiziksel Ürün Satmak;
&# X2714; Ücretsiz Alan Adı;
&# X2714; Otomatik Envanter Takibi.
&# X2714; Ücretsiz Kullanım;
&# X2714; Yüzlerce Profesyonel Tema;
&# X2714; Online mağaza;
&# X2714; Bonus Alan Adı;
&# X2714; Bonus Online Forms Builder ve Site Booster;
&# X2714; Sınırsız bant genişliği;
&# X2714; 200’den Fazla Ücretsiz Uygulama;
&# X2714; İşlem Ücreti Yok.

Her iki gelişmiş ücretli plan, sınırsız sayıda web sayfası, ürün, fotoğraf vb. Yayınlamayı mümkün kılar. Sonuç olarak, seçiminizi servisin maliyetine ve genel kalite seviyesine ve rakibin aksine eşsiz özelliklerine göre yapmanız gerekir..

Yani, Wix e-Ticaret planının maliyeti daha düşüktür, özellikle de% 50 indirim ile satın alırsanız. Daha ucuz Bandzoogle planları, eklenen malzemelerin (sayfalar, parçalar, fotoğraflar, disk hacmi vb.) Miktarıyla ilgili kısıtlamalarla birlikte gelir ve gerekli işlevsellikten kısmen yoksundur. Bu nedenle, bu teklifleri ciddiye almak gerçekten mantıklı değil.

Wix Müzisyeni e-Ticaret

Wix e-Ticaret planları daha çok yönlüdür ve her bütçeye ve ihtiyaca uygun çeşitli maliyetlere sahiptir. % 50 indirim kullanırsanız, bu planlardan birini seçerken büyük tasarruf yapabilirsiniz. Daha ucuz Bandzoogle abonelikleri, eklenen malzemelerin (sayfalar, parçalar, fotoğraflar, disk hacmi vb.) Miktarıyla ilgili kısıtlamalarla birlikte gelir ve gerekli işlevsellikten kısmen yoksundur. Bu nedenle, bu teklifleri ciddiye almak gerçekten mantıklı değil.

Daha ucuz Wix planları, herhangi bir web sitesi türü oluşturmak için kullanılabilir (bloglar, işletme web siteleri, forumlar, açılış sayfaları, portföyler vb..), çevrimiçi mağazalar hariç. Bu, yaratıcı çalışmalarınıza odaklanan bir web sitesi oluşturabileceğiniz ve kullanıcıların dikkatini çekmek için serbestçe kullanılabilecek parçalar yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, bir müzisyenin portföyünü oluşturarak hayranlarınızın da buna erişmesini sağlayabilirsiniz. Bu size çok pahalıya mal olmayacak. Bazı durumlarda bunun için ödeme yapmanız gerekmez.

En iyi planların karşılaştırılması Bandzoogle’ı lider yapmaz. Wix daha düşük maliyetle çok daha fazla fırsat sunuyor, yeni özellikler, şablonlar (yalnızca müzikle ilgili değil), yaklaşık 300 ücretsiz uygulama, daha esnek bir web sayfası düzenleyicisinin yanı sıra gelişmiş pazarlama ve e-ticaret işlevleri de dahil. Hangi web sitesini kurmaya karar verirseniz verin, Wix bu karşılaştırmada daha çekici görünüyor. Bu aynı zamanda kullanıcıların çoğunluğu için en önemli parametrelerden biri ile ilgilidir – maliyet.

Sonuç olarak

Bandzoogle ve Wix arasında seçim yaparken, başlangıçta bu sistemlerin her birinin ilk uzmanlığını göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, web tasarım ihtiyaçlarınızı, becerilerinizi, hedef kitlenizi ve uzun vadede faydalanmayı planladığınız sonucu da dikkate almalısınız..

Bandzoogle.comBandzoogle – kaliteli müzik web sitelerini başlatmak ve yönetmek için en iyi sistemlerden biri olarak kendini gösteren bir DIY web sitesi oluşturucusudur. Sistem güçlü bir müzik odaklıdır ve bu nedenle zengin bir müzik özel özellikleri, araçları ve özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Bir konser salonunun alacakaranlığı, tematik şablonlar ve “Müzisyenler için Müzisyenlerden” gibi görünen hizmetin sloganı ile ilişkili karanlık arayüz editörü – tüm bu özellikler sistemin kullanıcıların etkileyici algısına katkıda bulunuyor. Bandzoogle.com

WixWix – çeşitli projeler oluşturmak isteyen çoğu kullanıcı için mükemmel bir seçim olan hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Müzik siteleri bir istisna değildir. Platform yüzlerce profesyonel tasarım, üst düzey özelleştirme araçları, fonksiyonel özellikler, fiyatlandırma ve müşteri destek seçenekleriyle doludur. Wix.com

Peki, karşılaştırmanın kazananı hangi sistem ve hangisi müzik web sitelerinin geliştirilmesi için en iyi çalışıyor? Bu, en baştan belirlediğiniz göreve bağlıdır. Yalnızca müziğe odaklanacak bir niş projeye ihtiyacınız varsa, Bandzoogle oldukça iyi bir seçimdir. Daha fazla özellik yüklü bir web sitesi kurmak ve yönetmek istiyorsanız, evrensel web tasarım yaklaşımı nedeniyle Wix en iyi seçim olmalıdır.

Bandzoogle vs Wix: Karşılaştırma Çizelgesi

Bandzoogle.comWix
1. Kolaylık8/1010/10
2. Özellikler8/1010/10
3. Tasarım8/1010/10
4. Destek9/1010/10
5. Fiyatlandırma8/1010/10
Genel:8.2 / 1010.0 / 10
Şimdi dene Şimdi dene
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map