BigCommerce Alternatifleri

BigCommerce alternatifleri


BigCommerce – şüphesiz ki e-Ticaret niş. Bu özel web sitesi oluşturucu, çevrimiçi mağaza sahiplerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve bu nedenle güçlü, işlevsel ve çekici bir web mağazasını başlatmak için gerekli özellik ve araçları sunar. Sistemin, e-Ticaret görevlerini çözmek için düzenli olarak kullanmaya devam eden birçok hayranı var.

Ancak, bir nedenden dolayı BigCommerce’i sevmeyen kullanıcılar da var, Sistemin karmaşıklığı, maliyeti vb. olsunlar Web sitesi oluşturucuya daha iyi alternatifler aramaya başlarlar.

Neyse ki, birçok web sitesi oluşturucu, CMS veya e-Ticaret eklentileri bu, günümüzde BigCommerce’ın güzel bir alternatifi olabilir. Büyük çevrimiçi hipermarketlerden ve birkaç düzine ürün pozisyonuna sahip küçük gösteri pencerelerine kadar farklı çevrimiçi mağaza türleri için en iyi şekilde çalışan düzinelerce sistemi test ettik ve en iyi yedi platformu seçtik. Şimdi bu hizmetlere genel bir bakalım.

En İyi BigCommerce Alternatifleri:

 1. Shopify – En İyi BigCommerce Alternatifi
 2. Wix – 1 Numaralı e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu
 3. WooCommerce – WordPress için e-ticaret Eklentisi
 4. Volusion – Alışveriş Sepeti Yazılım Alternatifi
 5. 3dcart – Alternatif e-Ticaret Yazılımı
 6. Squarespace – All-in-One SaaS Web Sitesi Oluşturucu
 7. Magento – Küçük İşletmeler için e-Ticaret Platformu

Shopify – En İyi BigCommerce Alternatifi

Shopify - En İyi BigCommerce Alternatifi

Shopify – BigCommerce’e en iyi alternatiftir. Web sitesi oluşturucu sadece çevrimiçi perakendecilerin ve müşterilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.
Platform, kullanıcının ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine bağlı olarak farklı türlerde web mağazaları oluşturmak için kullanılabilir. Hizmet, aşağıdakileri yapabilen araçlar ve özelliklerle doludur: e-Ticaret web oluşturma deneyimlerinizi yepyeni bir seviyeye taşıyın ve iyi sonuç alın.

Shopify özellikleri şunları içerir:

 • Nişe Özel Şablonlar – özel bir web sitesi oluşturucu olan Shopify, nişe özgü e-ticaret şablonlarının etkileyici bir koleksiyonuna sahip olabilir. Onlar en baştan itibaren duyarlı ve hepsi yüksek kalitede olan ücretsiz ve ücretli temalar arasından seçim yapabilirsiniz. Sistem, çevrimiçi mağazanızın tasarımını tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirmeyi mümkün kılan bir dizi özelleştirme aracı sunar ( gerçek Shopify online mağazalar).
 • Satış Noktası Yazılımı – Shopify’ın bilinen özelliklerinden biri, mevcut harici kart terminalini kullanmayı, birkaç güvenli personel hesabı oluşturmayı, çevrimdışı modda siparişleri kabul etmeyi, gittiğiniz herhangi bir muhasebe yazılımıyla hızla entegre etmeyi mümkün kılan Satış Noktası yazılımıdır. vb kullanmak.
 • Amazon Entegrasyonu – Amazon Marketplace ile çalışmak istiyorsanız, Shopify kesinlikle sizin için en iyi seçenek. Sistem kısa bir süre önce, satış miktarını artırmak ve müşteri güveni oluşturmak için Shopify web mağazanızı Amazon hesabıyla senkronize etmenizi sağlayan Amazon entegrasyonunu duyurdu..
 • Bloglama Platformu – Shopify, müşterilerle etkileşim söz konusu olduğunda yararlı bir araç olan kendi bloglama platformuna sahiptir. Bir blogun kullanılabilirliği, müşterilerin ve web mağazası sahiplerinin birbirleriyle iletişim kurmasını, alışveriş süreci hakkında yeni bilgiler yayınlamasını ve bulmasını, görünüm kitapları oluşturmasını ve diğer işlemleri gerçekleştirmesini mümkün kılar.
 • Uygulama mağazası – Shopify App Store, web sitenizin performansını artırabilecek bir dizi ücretsiz ve ücretli uygulama sunar. Kullanıcı aramasını basitleştirmek için tüm uygulamalar kategorilere göre sıralanmıştır. En popüler kategoriler Pazarlama, Satış, Araçlar, Depo, Harici Hizmetlerle Senkronizasyon, Satılık Ürün Arama, Sosyal Hizmetler, Müşteri Hizmetleri, İstatistik Koleksiyonu vb..
 • Çoklu Dil Desteği – yazılım, tüm web mağazaları için kullanışlı bir özellik olan çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Hangi çevrimiçi mağaza türüne ihtiyacınız olursa olsun, dünya çapındaki müşterileri ve iş ortaklarını aramak için çeşitli dil sürümlerini oluşturmaktan kesinlikle yararlanacaksınız..

Shopify fiyatı: platform, e-ticaret için hepsi bir arada bir çözümdür, bu da web sitesi oluşturucunun yanı sıra plana zaten dahil edilmiş olan etki alanı ve barındırma anlamına gelir. Sistemin nasıl çalıştığını test etmek için ücretsiz bir deneme var. O zaman mevcut üç plandan birini seçmeniz gerekecektir. Her biri sınırsız ürün satmanıza izin verir. Ancak personel hesabı sayısı, işlem ücretleri ve bazı ekstra avantajlar söz konusu olduğunda farklılık gösterirler.. Temel Shopify ücreti aylık 29 $ küçük bir dükkan için. Başlamak için mükemmel bir seçenek. Shopify maliyeti aylık 79 $ profesyonel raporlar ve düşük işlem ücretleri ile. Advanced Shopify, aylık 299 dolara mal olan büyüyen pazar yerleri içindir otomatik gönderim bedeli hesaplaması için gelişmiş bir muhabir ve üçüncü taraf hizmetlerine ek olarak en düşük ücretleri içeren.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Wix – # 1 e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Wix - # 1 e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Wix – dünya çapında popülerliğe sahip ve çevrimiçi mağazalar da dahil olmak üzere farklı türlerde profesyonel, kaliteli ve görsel olarak çekici web siteleri oluşturmak için kullanılan en iyi hepsi bir arada çözümdür.

Sistem güzel sayılabilir BigCommerce alternatifi zengin özellik seti sayesinde, sürükle ve bırak işlevi, kullanıcı dostu arayüz ve kaliteli web sitelerini uygun maliyetle başlatmayı mümkün kılan diğer özellikler.

Wix çekirdek özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • e-Ticaret Şablonları – evrensel bir web sitesi oluşturucu olarak, Wix, seçilen temalara göre birkaç bölüme ayrılan kapsamlı bir şablon galerisine sahiptir. e-Ticaret şablonları da burada mevcuttur ve yüksek kaliteli, şık ve modern görünümleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılırlar. Web sitesi oluşturucu, sorunsuz web oluşturma sürecini sağlayan ve mümkün kılan bir dizi tasarım özelleştirme aracı sunar. şu anda ihtiyacınız olan bir web mağazasının tasarımını oluşturun. Hizmetin sunduğu tüm şablonlar en başından itibaren mobil kullanıma hazırdır, herhangi bir web mağazası için çok önemli olan.
 • Kullanım kolaylığı – Wix, kullanım kolaylığı ve sezgisel yapısı ile bilinir. Bir acemi bile burada bir çevrimiçi mağaza açabilir ve yönetebilir – çok basit ve anlaşılır bir süreçtir. Burada, tüm siparişlerin durumlarını ve ayrıntılarını izlemeye, envanter listelerini yönetmeye, ürün parametrelerini ve görüntülerini ayarlamaya, müşterilere tüm ürün teklifleri, güncellemeler, promosyon eylemlerinden haberdar olmaları için ShoutOut bültenleri göndermesine, satış, etkinlik vb..
 • Yapay zeka – platform, web tasarımı becerileri az olan veya hiç olmayan kullanıcılar için gerçek bir bonus olan gelişmiş ADI aracına sahiptir. Yapay Tasarım Zekası özelliği, hizmetin sunduğu basit adımları izleyerek sıfırdan bir web mağazası oluşturmanıza olanak tanır. Sistemin otomatik olarak oluşturduğu soruları yanıtlamanız, işletmenizle ilgili ana bilgileri, sosyal ağ hesaplarına ve diğer ilgili verilere bağlantı vermeniz ve sonucu izlemeniz yeterlidir..
 • Wix Uygulama Marketi – kullanıcılar etkili mağaza yönetimi için ücretsiz ve ücretli uygulamalar bulabildikleri App Market’e erişebilecekler. Performansını artırmak için çevrimiçi mağazanıza kolayca entegre edilebilen özel e-Ticaret uygulamaları burada bulabilirsiniz.
 • Forum ve Bloglama Seçenekleri – Wix, güçlü bloglama ve forum işlevselliği ile birlikte gelir. Bu, herhangi bir çevrimiçi mağaza için bir avantajdır, çünkü size bir şans verir. forum kurmak ve bağlamak veya hazır e-Ticaret web sitenize bir blog. Bu, sizinle müşterileriniz arasında daha verimli iletişim sağlar ve yeni başlayanlar için gerekli bilgilerin aranmasını kolaylaştırır.
 • Ürün Galerileri – Doğru ürün sunumu, satış sürecinin etkinliği için çok önemlidir. Ürünlerinizi hedef kitleye sunma konusunda ne kadar başarılı olursanız, onlara itiraz etme şansları o kadar artar. Wix ile bir web mağazası kurarken, satışa sunulan ürünleri ve ayrıntılı özelliklerini sergilemek için ürün galerileri oluşturma, ekleme ve yönetme fırsatına sahipsiniz. Galeriye eklenen tüm görüntüler tam boyutta görüntülenir ve daha iyi ürün sunumu için ihtiyacınız olduğu kadar çok fotoğraf yükleyebilirsiniz.
 • Ödeme Seçeneklerinin Kullanılabilirliği – Müşteriler, en popüler PayPal, kredi kartı vb. Dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz güzel bir ödeme seçeneğine sahiptir. Tüm ödemeler güvenlidir, bu da tüm müşteriler için bir zorunluluktur. Gönderim ve vergi kurallarını ayarlamak, fiyatları güncellemek ve alışveriş sürecini güvenli ve etkili hale getirmek için ihtiyacınız olan diğer işlemleri yapmak mümkündür.

Wix fiyatı: Çevrimiçi ürün satmak için, İşletmeden herhangi bir plana ihtiyacınız olacaktır & Ticaret bölümü. Burada, çevrimiçi temel ödemeleri kabul etmek için Business Basic’in aylık 23 ABD doları, profesyonel logo özelliği, Google Analytics entegrasyonu ve daha fazlası ile aylık 27 ABD doları tutarındaki Business Unlimited’ı içeren dört aboneliğimiz var. Business VIP planı, sınırsız bant genişliği ve 50GB depolama alanı ile aylık 35 $ maliyetle tam özellikli dijital mağaza içindir. Kurumsal plan, uluslararası temsilciliği aylık 500 $ ödemeye hazır olan büyük şirketler içindir.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WooCommerce – WordPress için e-ticaret Eklentisi

WooCommerce - WordPress için e-ticaret Eklentisi

WooCommerce – ücretsiz WordPress bağlı kalmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş eklenti en popüler CMS ve ürünleri çevrimiçi satmak için kullanın. Kullanıcılar, çevrimiçi mağazalar oluşturmak için ayrı bir platform olarak kullanılamayacağını açıkça anlamalıdır. Mevcut WP tabanlı platform için bir eklenti olarak gelir. Eklenti, işletmenizi çevrimiçi olarak tanıtmak için uzantılara ve premium hizmetlere ek olarak basit bir ürün yönetim sistemi ile birlikte gelir.

WooCommerce’de aranacak bazı temel özellikler şunlardır:

 • Kullanım kolaylığı – bu özel özellik eklentinin kendisini yönetmeyi ifade eder. Özel beceri veya bilgi gerektirmez. Yüklemeniz ve diğer tüm WP eklentileri gibi etkinleştirmeniz yeterlidir. Kurulum işlemi, para birimini belirleyebileceğiniz, bağlanmak için ödeme seçeneklerini belirleyebileceğiniz, gönderim gereksinimlerini ayarlayabileceğiniz vb. Birkaç kolay adım içerir..
 • Ürün Yönetimi – WooCommerce ile ürünleri yönetmek aslında WordPress’e yeni bir makale eklemekle aynı. Öğe açıklamaları ekleyebilir, fotoğraf indirebilir, yeni ürün kategorileri ve koleksiyonlar oluşturabilir, her bir ürün sayfasına SEO ayarlarını yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. CMS’de yeni değilseniz, ürün yönetim sistemini çok kolay bulacaksınız.
 • Eklentiler ve Entegrasyonlar – WordPress ile birlikte kullanıldığında, WooCommerce raporlama araçları, SEO araçları, ödeme araçları ve daha fazlasını içeren binlerce diğer eklenti ile uyumludur. MailChimp ve diğer e-posta pazarlama hizmetleriyle bağlanabilir. Ayrıca, eklenti, ödülleri, promosyon kodlarını, WooCommerce Puanlarını ve diğer ücretli hizmetleri kullanarak ürünleri tanıtmak için kendi uzantılarıyla birlikte gelir.

WooCommerce fiyatı: kullanıcılar eklentiyi sıfır maliyetle kurabilir ve kullanabilir. Bununla birlikte, ücretsiz sürümü çevrimiçi mal satmaya başlamak için sadece temel işlevsellik sunar. Ek pazarlama araçlarına ihtiyacınız varsa, ayrı uzantılar ve üçüncü taraf hizmetleri için ödeme yapmanız gerekecektir. Fiyat 40 $ ila 300 $ arasında değişebilir. Ayrıca, bir etki alanı ve barındırma olması gerekiyor. Bluehost gibi WP için optimize edilmiş sunucu çözümlerini seçmek en iyi seçenektir. Aylık 2,95 dolardan başlıyorlar. Ayrıca, öne çıkmak için premium bir WP temasına ihtiyacınız olabilir.

WooCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Volusion – Alışveriş Sepeti Yazılım Alternatifi

Volusion - Alışveriş Sepeti Yazılım Alternatifi

Volusion – kullanıcıların e-Ticaret web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak için oluşturulmuş tanınmış bir web sitesi oluşturucusudur. Kilit platformun yararı, yeni başlayanlar ve deneyimli geliştiriciler için iyi çalışmasıdır. Bir şablon seçebilir, küçük ayarlar yapabilir ve canlı yayın yapabilir veya web tasarımı ve özelleştirme sürecinin derinliklerine inebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, sistem sıfırdan hazır bir site geliştirmek için yeterli özellik getirecektir (bkz. Volusion web sitesi örnekleri).

Volüzyon özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Online Mağaza Oluşturucu – web sitesi editörü, kullanıcıların ürün sayfaları oluşturmasına, ürünleri kategorilere ayırmasına, tercihleri ​​ayarlamasına, resim yüklemesine ve daha fazlasına izin veren nihai bir çevrimiçi mağaza oluşturucu olarak gelir.
 • SEO ve Raporlama – Kullanıcılar, SEO ve diğer ayarları düzenleyebilecekleri Volusion özel kontrol paneline erişebilecekler. Özel URL’leri, SEO başlıklarını ve açıklamalarını, ürün sayfası meta etiketlerini ve daha fazlasını içerir. Platform ayrıca alt özellikleri düzenlemenizi ve ürün görüntülerini genel olarak çevrimiçi mağazanın yanı sıra SEO dostu hale getirmenizi sağlar.
 • Sezgisel Ürün Yönetimi – Volusion ile ürünleri yönetmek çok kolaydır. Platform’un geliştiricileri, kullanıcıların yeni kategoriler ve alt kategoriler oluşturabilecekleri ve mevcut kategorileri düzenleyebilecekleri ayrı bir sayfa oluşturdu. Her alan özelleştirilebilir ve düzenlenebilir – ürünlerin SEO ayarlarından ve fotoğraflarından metin içeriğine, ürün seçeneklerine, kayıtlara vb..
 • Gelişmiş Esneklik – büyüyen ve ölçeklenebilir bir işletme başlatmak istiyorsanız, en büyük küresel pazarlara girmeye istekli olacaksınız. Maksimum pozlama için volusion eBay ve Amazon ile entegre edilebilir. Ayrıca, kullanıcılar Paypal ve Stripe gibi geleneksel ödeme ağ geçitlerine ek olarak kesintisiz entegrasyon için 30’dan fazla farklı ödeme seçeneğini takdir edecekler.

Volüzyon fiyatı: platform mağaza boyutuna, satmak istediğiniz ürün sayısına ve diğer özelliklere bağlı olarak dört farklı plan sunar. Bu planlar Persona (Aylık 29 $), Profesyonel (Aylık 79 $), İşletme (Aylık 299 $) ve Prime (tartışılabilir). Yılda ne kadar çok satış beklerseniz, o kadar yüksek plana ihtiyacınız olur. Her plan yerleşik SEO araçları, envanter yönetimi ve daha fazlasını içerir. Premium planlar ayrıca sepet terk etme, telefon siparişleri ve diğer özelliklerle birlikte gelir.

Volusion’ı Ücretsiz Deneyin

3dcart – Alternatif e-Ticaret Yazılımı

3dcart - Alternatif e-Ticaret Yazılımı

3dcart – 1997’de piyasaya sürülen en uzun süredir çalışan e-ticaret web sitesi kurucularından biridir. Platform, satış, pazarlama ve promosyon araçlarını kutudan çıkartan endüstri emektarıdır. Yazılımı yeni başlayanlar için iyi hale getiren kullanım kolaylığı ile birlikte gelir.

3dcart’ın iyi bir seçenek olmasının bazı nedenleri şunlardır:

 • Ürün Sayfası Özelleştirme – kullanıcılar eklemek için üç ana ürün türü arasından seçim yapabilir. Dijital, fiziksel ürünler ve hediye kartları / sertifikaları içerir. Bunları kategorilere göre sıralama, ürün stok listelerini yönetme, gönderim bilgilerini düzenleme, resim yükleme ve açıklamaları düzenleme olasılığı vardır.
 • Pazarlama – yazılımın yerleşik hizmetleri ve pazarlama araçları vardır. Gelecekteki mağazanızda Nextag, Feed Export, Shopzilla ve diğerleri gibi entegre alışveriş eklentileri bulunacaktır. Her eklenti manuel olarak ayarlanabilir. Belirli algoritmalara dayalı özel fırsatlar, satışlar ve kişiselleştirilmiş teklifler oluşturmak için bir Promosyon Yöneticisi aracı da vardır..
 • İstatistikleri & analitik – 3dcart, çeşitli grafik ve istatistikler sunan güçlü bir raporlama özelliği sunar. Kullanıcılar, alıcıların etkinliğini ve çevrimiçi oturumlarını izleyebilir. Analitik araçlar müşterilerin favori ve en çok satan ürünlerini vurgular. Sistem, en çok kullanılan ödeme ağ geçitlerinin yanı sıra nakliye hedeflerine de genel bakış.
 • SEO Ayarları – site sıralamanızı yükseltmek için platform, kullanıcıların site haritası ve robot dosyalarını düzenlemesine, hedef sayfaya 301 yönlendirmeleri koymasına, Açık Grafik değerleriyle çalışmasına ve daha fazlasına olanak tanıyan gelişmiş SEO optimizasyon araçları sunar..

3dcart fiyatı: Beş kullanılabilir 3d sepet planından her biri alan adı kaydı, entegre alışveriş sepeti özelliği, sınırsız sipariş ve bant genişliği, yerleşik blog oluşturma işlevi ve daha fazlasını sunar. Planlar aşağıdaki gibidir: Başlangıç ​​Mağazası (Aylık 19 $), Temel Mağaza (Aylık 29 $), Artı Mağazası (Aylık 79 $), Güç Deposu (Aylık 129 $) ve Pro Store (Aylık 229 $). Tüm planlar sıfır işlem ücreti ile gelir.

3dcart’ı Ücretsiz Deneyin

Squarespace – All-in-One SaaS Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace - All-in-One SaaS Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – e-Ticaret odaklı şık temalar içeren bir hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Tüm şablonlar, yeni gelenlerin yeni ve tam özellikli dijital mağazalarıyla birkaç dakika içinde canlı yayınlanmasını sağlayan entegre satış seçeneklerine sahiptir (bkz. Kareler mağazaları). Sezgisel içerik yöneticisi, promosyon araçları ve daha fazlasına ek olarak bir dizi envanter ve ürün yönetimi aracını takdir edeceksiniz.

 • Kullanıma Hazır Şablonlar – Squarespace ile oluşturulmuş bir dijital mağaza açmanız gerektiğinde, yalnızca bir şablon seçmeniz ve içeriği düzenlemeniz gerekir. Blok ve bileşen seçimi, CTA blokları, satın alma formları, ürün galerileri, iletişim bilgileri ve daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Teknik beceri veya manuel kurulum gerekmez.
 • İçerik yönetimi – özel İçerik Yöneticisi aracılığıyla bir ürün yönetimi özelliği uygulanmışsa. Araç, her bir ürünün düzenlenmesini kolaylaştırır. Metinleri düzenlemenin ve resim yüklemenin yanı sıra, kullanıcılar ayrı ürün kategorileri oluşturabilir, fiyatları değiştirebilir, çeşitli ürün varyasyonları ve değişiklikler sunabilir.
 • Yerleşik Özellikler – yazılım üçüncü taraf hizmetlerine veya widget’lara güvenmese de, kendine ait bazı yerleşik araçlar sunar. Örneğin, ürün stokta kalmadığında kullanıcıyı bilgilendiren otomatik bir uyarı sistemi vardır.
 • Entegre Ödeme Ağ Geçitleri – Squarespace’i kullanırken ödeme yöntemlerini manuel olarak bağlamanız gerekmez. Zaten ayarlanmış ve kullanıma hazırlar. Sistem çok zengin bir seçenek sunmasa da, yine de mevcut Paypal, Stripe veya Apple Pay’dan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Stripe ile ortaklık sayesinde doğrudan ödeme alma şansı var. Ancak bu özelliği kullanmak için geçerli bir bankacılık hesabınızın olması gerekir.
 • Promosyon Araçları – geliştirilmiş müşteri bağlılığından yararlanın ve promosyon kodlarını, kuponları, reklam pop-up’larını, duyuru çubuklarını ve daha fazlasını kullanarak müşterileriniz için özel fırsatlar oluşturun. Kendi reklam kampanyanızı oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Kare fiyat: dört büyük Squarespace planı Kişisel (Aylık 12 $), İşletme (Aylık 18 $), Temel (Aylık 26 $) ve Gelişmiş (Aylık 40 $). Ücretsiz SSL, alan adı, şablonlar, SEO ve diğer özellikler fiyata dahildir. Premium planlar ayrıca bir satış noktası çözümü, hediye kartları, e-ticaret analizi ve diğer kullanışlı araçlar sunar.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Magento – Küçük İşletmeler için e-Ticaret Platformu

Magento - Küçük İşletmeler için e-Ticaret Platformu

Magento – muhtemelen piyasada bulunabilecek en sağlam ve güçlü e-ticaret CMS’sidir. Başlamak için biraz öğrenme eğrisi gerektirmesine rağmen, yazılım, boyut veya uzmanlığa rağmen herhangi bir dijital mağazayı oluşturmak ve yönetmek için mükemmeldir. Sistem, bir mağaza çalıştırmak ve ürünleri dünya çapında dağıtmak için çeşitli eklentiler ve uzantılar sunar.

Magento’nun sunduğu bazı önemli özellikler şunlardır:

 • Ürünleri Yönetme – yazılım bir CMS’dir. Ürün sayfası ve içerik düzenleme açısından maksimum esneklik anlamına gelir. Kullanıcılar kolayca yeni öğeler ekleyebilir, başlık veya açıklama gibi temel ürün bilgilerini değiştirebilir ve güncelleyebilir, farklı kategoriler oluşturup seçebilir, her ürün sayfası için SEO kurulumunu yapabilir.
 • Pazarlama araçları – Magento ile kullanıcılar, fiziksel veya çevrimiçi olarak dağıtılan promosyon kodlarının yardımıyla belirli ürünleri tanıtmak için bir müşterinin istek listesi oluşturmak gibi bazı benzersiz promosyon fırsatları elde eder. Ayrıca, mağaza sahipleri en iyi ürünlerin bir listesini yapabilir, daha ayrıntılı açıklamalar ve sunumlarla karşılaştırmalar oluşturabilir.
 • Ödeme metodları – platform kullanıcıları ücretsiz ve ücretli ödeme ağ geçitleri arasından seçim yapabilir. Bir yandan, Paypal, Stripe veya Braintree’yi sıfır maliyetle bağlama şansı var. Öte yandan, banka kartlarını işlemek için ek araçlar bağlayabilirsiniz. Ancak bunlar sadece ücretli seçenekler.
 • Ödeme Süreci – Magento ile ürün satın almak kolaydır. Kayıtlı kullanıcılar veya konuklar, zamandan tasarruf sağlayan ödeme işlemini gerçekleştirebilir. Vergi ve gönderim bedellerinin otomatik olarak dahil edilip hesaplandığı son fiyatı görecekler.

Magento fiyatı: açık kaynaklı platformun kullanımı ücretsizdir. Ancak, tam özellikli bir mağaza başlatmak için ek uzantılara ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, alan adı ve barındırma ile de ilgilenmeniz gerekecektir. Her ikisinin de aylık maliyeti 10 ila 50 dolar arasında değişir. Ayrıca, premium listeden özel bir Magento şablonu ile öne çıkmak isteyebilirsiniz. Bu durumda, ek 20-400 dolar ödemeye hazır olun.

Magento’yu Ücretsiz Deneyin

Sonuç

BigCommerce – kesinlikle e-ticaret ihtiyaçları için iyi bir SaaS platformudur. Hem dijital hem de fiziksel ürünler satmak isteyen satıcılar için iyi bir seçimdir. Ayrıca, sistemin kullanımı son derece kolaydır, bu da onu özel ürün kütüphanesine, entegre nakliye seçeneklerine, yerleşik ödeme işlevselliğine ve daha fazlasına erişmek isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim haline getirir..

Aynı zamanda, BigCommerce kesinlikle ürünleri yönetmek ve tanıtmak için gelişmiş araçlardan yoksundur. Sınırlı bir tema koleksiyonu ve minimum özelleştirme özellikleri, zorlu girişimciler için önemli bir dezavantaj olabilir. Yukarıdaki liste için daha esnek ve özel bir e-Ticaret çözümüne ihtiyacınız olabilir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map