Duda ve Kareler

duda vs kare


Web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda aklınıza atlayan ilk soru, doğru web oluşturma aracının seçimi ile ilgilidir. Çağdaş web tasarım pazarı, özellik kümeleri, işlevsellik, niş uzmanlığı ve diğer önemli parametrelerde farklılık gösteren web geliştirme sistemlerinde bol miktarda bulunur.

Duda ve Squarespace neredeyse en popüler hizmetler olarak adlandırılamaz, ancak kesinlikle sunacak çok şeyleri vardır. Her iki sistem de kaliteli web sitelerinin başlatılmasına ve yönetilmesine izin verir, ancak web sitesi oluşturma sürecine farklı yaklaşımlar kullanırlar.

Hızlı Anlık Görüntü:

DudaDuda – başarılı bir web sitesi projesi başlatmak için gereken bir dizi tasarım özelleştirme aracı ve özelliği ile birlikte gelen bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Sistem, ilk zamanlayıcılar ve web tasarım uzmanları için iyi bir seçim olan sorunsuz ve kullanışlı bir web oluşturma süreci sağlar. İş ve kişisel kullanım için web siteleri tasarlamak için seçilebilir. Duda.co

SquarespaceSquarespace – Sürükle ve bırak düzenleyicisi ve uygun tasarım özelleştirmesi için gerekli bir dizi araçla birlikte gelen bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Hizmet başlangıçta portföyler, bloglar ve küçük e-ticaret web siteleri için iyi bir seçimdir, ancak diğer proje türlerini tasarlamak için de uygulanabilir. squarespace.com

Peki, hangi hizmet daha iyi bir seçimdir? Bunlardan hangileri daha belirgin ve zengin özelliklere sahip planlar sunuyor ve bu sistemler birbirlerine güzel alternatifler olabilir mi? Soruları cevaplamak için başlangıçta Squarespace vs Duda’yı ana hizmetlerini ve özelliklerini karşılaştırmak için ayrıntılı olarak analiz etmek ve incelemek mantıklıdır. Her neyse, son seçim yine de becerilerinize, hedeflerinize ve bütçenize bağlı olacaktır, ancak yine de bu web sitesi oluşturucularının sunduğu özelliklerin farkında olmalısınız.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Duda. Web sitesi oluşturucunun kullanımı oldukça zor değil, ancak ana araçlarını keşfetmek ve ustalaşmak zaman alıyor. Kayıt işlemi kolay ve hızlıdır. İşiniz bittiğinde, uygun bir tasarım seçmek için şablon koleksiyonuna yönlendirileceksiniz. Seçimle karıştırılmamak için, seçimden önce şablonu önizleme fırsatınız olacaktır.

  Duda Web Sitesi Editörü

  Sistem, sorunsuz ve kolay gezinme sağlayan sezgisel ve mantıksal olarak yapılandırılmış bir sürükle ve bırak editörü ile birlikte gelir. Gerekli öğeleri (metinler, görüntüler veya medya dosyaları) kopyalayıp yapıştırmanız gerekmez – her şey otomatik modda yapılır. Entegrasyon oluşturmak istediğiniz öğeyi seçin ve düzeni oluşturmak için web sayfasına bırakın.

  İlk kez kullanıcıysanız, sistem web sitesi geliştirme sürecine geçmeden önce tanıtım bölümünü görüntülemenizi önerir. Bu, hizmetin kullanım kolaylığına katkıda bulunan başka bir özelliktir.

 • Squarespace. Platform başlangıçta çoklu UX tabanlı elemanlar nedeniyle oldukça karmaşıktı. Son güncellemeden sonra, web sitesi oluşturucuyu yeni başlayanların ve profesyonellerin becerilerine uygun, kullanıcı dostu ve basit bir hizmet haline getirmek için karmaşık özelliklerin ve öğelerin çoğu elendi. Ancak bu, Squarespace’in kullanımı son derece kolay olduğu anlamına gelmez. Hizmette ustalaşmak için hafif bir öğrenme eğrisi var, ancak sistemin mantığını anladıktan sonra harika sonuca ulaşabilirsiniz..

  Squarespace Web Sitesi Editörü

  Squarespace, web sitesinde yaptığınız tüm düzenlemeleri izlemenizi ve kontrol etmenizi sağlayan bir WYSIWYG web sitesi editörü ile birlikte gelir. Aynı zamanda, web sitesi oluşturucu Duda ile karşılaştırıldığında sezgisel değil. En hayal kırıklığı yaratan yönlerinden biri, son web sitesi önizleme seçeneğinin olmamasıdır. Başka bir deyişle, bir web sitesi yayınlayana kadar çalışmanızın sonucunu göremezsiniz. Bu, özellikle hazır projeyi kullanıcılara göstermeden hemen önce her şeyi yaptıklarından emin olmak zorunda olan yeni başlayanlar için pek uygun değil.

  Squarespace ile ilgili bir şaşırtıcı nokta daha var. Bu, alışmanız gereken Stil Düzenleyicisidir. Bu konuda bazı nüanslar vardır, bu biraz web sitesi geliştirme sürecini karmaşık olabilir. Böylece, bazı şablonlar belirli elemanlar için sabit konumlarla gelir, bu da yeniden düzenlenmelerini imkansız hale getirir.

Duda ve Kareler. Karşılaştırmanın bu bölümünden görüldüğü gibi, Duda ilk kez kullananlar için daha basit ve sezgiseldir. Arayüzü, deneyimsiz web tasarımcıları tarafından anlaşılması daha mantıklı. Kareler, sırayla, daha gelişmiş ve şık görünüyor, ancak editöre hakim olmak için daha fazla zaman gerekiyor. Bu yöne dikkat edin ve web sitesi oluşturucu ile çalışmaya başlamadan önce video eğiticisini izlemeye hazır olun.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Duda. Web sitesi oluşturucu, odaklandığınız nişden bağımsız olarak web sitelerini başlatmanızı ve özelleştirmenizi sağlayan cömert bir özellik seti sunar. Hizmet, oluşturmak istediğiniz web sitesi, sayfa veya widget sayısı ile ilgili herhangi bir kısıtlama koymaz. Sistem, tam özellikli çevrimiçi mağazalar oluşturmaya izin veren güçlü bir e-ticaret motoruyla birlikte gelir. Mağazanız için uygun bir e-Ticaret şablonu seçmek, ürün sayfası düzenlerini seçmek ve gerekli sayıda ürünü yüklemek ve özelleştirmek size bağlıdır..

  Duda e-Ticaret Özellikleri

  Web mağazanızın tasarımını ve performansını çeşitlendirmek için seçebileceğiniz birden fazla e-Ticaret özelliği, araç reklam entegrasyonu da vardır. Web sitesinde ustaların esnek, özellik açısından zengin, duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir bloglar eklemelerine olanak tanıyan blog platformu da mevcuttur..

  Duda özellikleri çoklu dil desteği, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için 55’ten fazla dil arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Hizmetin bir başka özelliği, web sitesi sahiplerinin, parametre sayısına (konum, günün saati, web’de gezinmek için kullanılan cihazlar vb.) Dayalı olarak belirli hedef kitleye yönelik kişiselleştirilmiş içerik oluşturmasına olanak tanıyan inSite Aracıdır. İçerik, bir kullanıcı eriştiğinde web sitesinde görünen açılır pencereler biçiminde sağlanır.

  Duda Çok Dilli Destek

  Platform, kapsamlı entegrasyon seçenekleriyle de bilinir. Sistem, genel olarak müşteri katılım oranını ve web sitesi performansını artırmak için sosyal medya öğelerini ve widget’ları seçmenize ve entegre etmenize olanak tanır. Dahası, web sitesi oluşturucu, müşteri dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olan pazarlama araçları nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bunlar, tıkla ve ara ve tıkla ve e-posta widget’ları, müşteri dönüşüm widget’ları, haritalar, kupon kodu oluşturucu, PayPal widget’ı ve daha fazlasını içerir. Web sitenizin performans parametrelerini takip etmenize ve web tasarım hedeflerine ulaşmanızı engelleyebilecek sorunları tespit etmenize yardımcı olan Google Analytics entegrasyonu da burada mevcuttur..

  Web tasarım uzmanları için Duda, kod düzenlemeye erişim sağlayan ve seçilen şablonları kod yerleştirme yoluyla özelleştirmenizi sağlayan Geliştirici Modu özelliğini sağlar. Bunun dışında, web sitesi oluşturucusu, proje geliştiricileri üzerinde çalışırken web geliştiricilerini işbirliği yapmaya teşvik eder. Sistem, ekip üyelerinin ayrı bölümler oluşturmasını ve geliştiricilerin ekip işbirliğinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için paylaşılan bir kontrol paneline erişmelerini mümkün kılar.

  Duda Kod Editörü

  Dahası, yorum yapma özelliği, müşterilerinizin web sitesi geliştirme sürecinde yorumlarını ve özel notlarını gerçek zamanlı modda bırakmalarını sağlamak için de etkinleştirilmiştir. Duda ayrıca güçlü bir Beyaz Etiket aracı, gerçekten benzersiz ve etkileyici projeler oluşturmak için platformun tüm özellik kümesini müşterinin markası altında kullanmanıza olanak tanır.

 • Squarespace. Web sitesi oluşturucu özellik açısından zengin ve işlevseldir. Performansına katkıda bulunan ve kullanıcılara değerli bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için gereken güzel araçlar ve seçenekler sunan çok sayıda yerleşik öğe ile birlikte gelir. Sistem üçüncü taraf entegrasyonlarına izin vermese de, portföylerin, web mağazalarının ve iş web sitelerinin geliştirilmesi söz konusu olduğunda son derece etkili olan kendi widget’larına ve eklentilerine sahiptir..

  Squarespace, fotoğraf galerileri, sosyal medya düğmeleri ve hatta kafe ve restoranlar için e-ticaret araçları için özel widget’lara sahiptir. Örneğin, Google Analytics gibi istatistik izleme araçlarını entegre etmek mümkündür. Burada, kullanıcıların mantıksal olarak yapılandırılmış ve çekici iletişim formları oluşturmasına ve entegre etmesine olanak tanıyan İletişim Formu Oluşturucu da var..

  Squarespace, kapsamlı e-Ticaret ve blog özellikleriyle bilinir. Web sitesi oluşturucu SSL sertifikalı web mağazalarının ve bloglarının başlatılmasına ve yönetilmesine izin verir. Çekici ürün görüntüleme, ışık kutusu görüntü galerileri oluşturma, yaklaşık 100 ürün varyasyonu ekleme, çeşitli ödeme ve gönderim seçenekleri, e-posta pazarlama aracı ve sadakat programları sağlar.

  Squarespace Online Mağazası

  Sistem ayrıca, web sitesine yüklemek istediğiniz fotoğrafların parametrelerini ayarlamanıza izin veren kullanışlı bir görüntü yöneticisi ile birlikte gelir. Blog oluşturma işlevselliğine gelince, web sitesi oluşturucu, tam özellikli blogları başlatmayı ve yönetmeyi, coğrafi konum etiketlerini ayarlamayı, yorumları etkinleştirmeyi ve yeniden blog yazmayı, RSS beslemesini ve diğer avantajları mümkün kılar.

  Platform ayrıca sosyal medya entegrasyonuna ve Google Haritalar Yerleştirme’ye izin verir. Hedef kitlenizi son değişikliklerden ve yaklaşan etkinliklerden haberdar etmek için, odağı ve niş uzmanlığından bağımsız olarak çevrimiçi bir takvimi web sitenize entegre etmek mümkündür. Kullanışlı bir Logo Oluşturucu, şirket logonuzu yeni oluşturulan web sitenize daha da eklemek için tasarlamanızı sağlar. Bu, marka görünürlüğünüzü ve tanınırlığınızı artırmanıza yardımcı olmalıdır.

  Kareler Logo Tasarımı

  Tıpkı Duda gibi, Squarespace de geliştirilmekte olan projeye birden çok katkıda bulunanlar eklemenizi sağlayan özelliğe sahiptir. Böylece, orada düzenleme yapmak için web sitesine erişim haklarına sahip olacak ekip üyelerini atayabilirsiniz. Yorum sistemi özelliği, kullanıcıların gerektiğinde blog yayınlarına ve diğer içeriklere yorum yapmalarına olanak sağlamak için de etkinleştirilmiştir..

Duda ve Kareler. Özellik kümesi söz konusu olduğunda, her iki web sitesi üreticisi de üst sıralarda yer alır. Sistemler belirli projelerin geliştirilmesi için harika çalışıyor. Bu nedenle, Squarespace daha çok portföylere ve e-Ticaret web sitelerine odaklanırken, Duda iş ve kişisel projeler için iyi bir seçimdir. Ancak, Squarespace işlevsellik açısından bir şekilde rakibine üstün gelir. Kapsamlı entegrasyon seçenekleri, e-Ticaret ve blog motorları, gelişmiş görüntü düzenleme parametreleri ve diğer ileri teknoloji özellikleri ile web sitesi oluşturucu kullanıcılarına daha fazlasını sunuyor.

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

DudaSquarespace
Tema Sayısı:100105
Özel Temalar:&# X2714; EVET✘ HAYIR
Tema Maliyeti:BedavaBedava
Görsel Editör:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Duda. Web sitesi oluşturucu, 100’den fazla tasarımı kapsayan zengin bir şablon koleksiyonuna sahiptir. Galeri, tamamen özelleştirilebilir ve varsayılan olarak duyarlı olan gelişmiş ve modern şablonlar içerecek şekilde düzenli olarak güncellenir..

  Kullanıcıların seçimini basitleştirmek için, geliştiriciler şablonu tematik kategorilere göre sıraladılar ve arama süresini kısaltmaya yardımcı olan arama filtresi seçeneğini etkinleştirdiler. Niş şablonların yanı sıra, Duda’nın birlikte gelen kapsamlı tasarım özelleştirme parametrelerini kullanarak boş bir tema seçme ve sıfırdan özelleştirme fırsatı da vardır..

  Mobil ve masaüstü cihazlarda nasıl görüneceğini görmek için Duda şablonlarını özelleştirme işlemine geçmeden önce önizleyebilirsiniz. Bir kullanıcının memnun olmadığı bir şey varsa, sistem web tasarım süreci boyunca şablonu değiştirmeyi mümkün kılan bir şablon değiştirme seçeneği sunar.

  Tasarım özelleştirme süreci hızlı ve oldukça basittir. Sürükle ve bırak özelliği nedeniyle, kullanıcılar seçtikleri öğelerin konumlarını ayrı ayrı ayarlayabilmeleri için tüm işlemi açık bir şekilde göreceklerdir. Kodlama becerisine sahip kullanıcılar, kod enjeksiyon avantajlarını kullanmak için Geliştirici Moduna gidebilir.

 • Squarespace. Duda’nın aksine, Squarespace’in daha sınırlı bir şablon seçeneği var. Şu anda, sistem 40’tan fazla tema arasından seçim yapmaya izin veriyor. Ancak, web sitesi oluşturucu miktarlarından ziyade tasarımlarının kalitesine odaklanır. Sonuç olarak, Squarespace şablonları daha şık, çağdaş, özelleştirilebilir ve profesyoneldir. Varsayılan olarak mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve bloglar, profesyonel portföyler, web mağazaları, düğün ve gelin web siteleri, kafe ve restoran projeleri ve daha fazlası gibi farklı nişlere atıfta bulunurlar..

  Kare Tasarımlar

  Sistemin en önemli özelliği, bir web tasarımcısının projeleri için etkileyici ve görsel olarak çekici kapak sayfaları oluşturmasını sağlayan Kapak Sayfası Oluşturucu’dur. Aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 30 kapak sayfası tasarımı ve başlamak için birden fazla ayar vardır (renkler, yazı tipleri, arka planlar, medya dosyaları vb.). İş Planı aboneleri, web sitesi tasarımlarını düzenlemek ve onlara kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için HTML / CSS düzenleme özelliğini kullanabilir.

  Web sitesi geliştirme üzerinde çalışırken, sürecin herhangi bir aşamasında şablonları değiştirebilirsiniz. Gerekirse, aynı anda birkaç tasarımı da özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, web sitesi oluşturucu Typekit koleksiyonundan kapsamlı ücretsiz kaliteli yazı tipi seçimi, Google yazı tipi kitaplığına erişim, video arka plan entegrasyon özelliği ve diğer gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarını sunar.

Duda ve Kareler. Duda, Squarespace’e kıyasla daha fazla şablon sunuyor, ancak sağlanan tasarım özelleştirme seçenekleri yelpazesi nedeniyle hala sistemin gerisinde kalıyor. Kare alanı şablonları daha profesyoneldir ve sistem yaratıcılık ve tasarım özelleştirmesi için çok daha fazla yer bırakır. Bu, Squarespace’i karşılaştırmanın bu bölümünde lider yapan en önemli özelliktir.

4. Müşteri Desteği

 • Duda. Web sitesi oluşturucu oldukça sezgisel ve basit, ancak yine de güzel müşteri desteği sunuyor. Sistem, birden fazla öğreticiyi ve anlaşılır dilde yazılmış nasıl yapılır kılavuzlarını kapsayan bilgilendirici bilgi tabanı sunar. Ayrıca bilet hizmetini kullanma ve Yardım Merkezi, sistemle ilgili soruların çoğunun, atıfta bulundukları konulara göre sıralanmış olarak cevaplarını bulabileceğiniz.

  Dahası, web sitesi oluşturucu, bir blog olan Duda ile en çok çalışmanın en iyi şekilde nasıl kullanılacağına dair video rehberleri sunuyor. Karşılaştığınız sorunu hâlâ çözemiyorsanız, canlı sohbet yoluyla müşteri destek ekibiyle iletişime geçmeye devam edin.

 • Squarespace. Platform aynı zamanda müşteri destek seçenekleri açısından da zengindir. Çok sayıda öğretici, yanma sorunlarını değerli kişisel deneyimlerini paylaşabilecek diğer sistem kullanıcılarıyla tartışmak isteyen kullanıcılar için bir Topluluk Forumu sunar. Web sitesi oluşturucu, kullanıcıların sorunlarını günün her saatinde çözmelerine yardımcı olmak için 7/24 canlı sohbet desteği de sunar. Bu, daha hızlı ve daha etkili web sitesi geliştirme sürecine katkıda bulunur.

  Ayrıca, Squarespace e-posta desteği, çok sayıda video ve makale içeren Eğitim Kaynakları bölümü sunar. Hizmetin ayırt edici özelliği, New York’ta bulunan resmi Müşteri Hizmetleri ofislerinde bire bir atölye çalışmalarıdır..

Kareler vs Duda. Her iki web sitesi üreticisi de müşteri desteği açısından üst sıralarda yer almaktadır. Kullanıcıların web tasarım sürecinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için birden fazla öğretici, video yönergeleri ve adım adım talimatlar sunmaktadır. Her ikisi de canlı sohbet desteği ve bloglar sağlar. Bununla birlikte, Squarespace ayrıca, güvenilirliğini artıran bire bir atölye çalışmaları başlatır..

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Duda. Web sitesi oluşturucu ucuz değil, ancak planların maliyeti sağlanan özellik kümesine geliyor. Sistemin 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ve üç ücretli aboneliği vardır. Bunlar Temel (14 $ / aylık), Takım (22 $) ve Ajans (74 $ / aylık) planlarıdır. Planların maliyetini etkileyen en önemli faktörler, kullanıcıların geliştirebileceği proje sayısı, ürün çeşitliliği, ekip işbirliği olasılığı, web tanıtım ve pazarlama araçları, müşteri yönetimi seçenekleri vb..

  Ayrıca, Duda, çevrimiçi mağazalar tasarlamayı amaçlayan kullanıcılara ücretli e-Ticaret eklentileri sunar. Son olarak, platform, web tasarımı uzmanları ve ajansları için harika çalışan güçlü bir Beyaz Etiket çözümü ile birlikte geliyor. Birden fazla projenin geliştirilmesi üzerinde çalışan kullanıcılar için özel teklifler de vardır. Bu kullanıcı kategorisi için sistem, Özel Hesap Yöneticisi, Sınırsız API Erişimi sağlar & Gelişmiş Destek, Katmanlı İndirim Fiyatlandırması. Bu tekliflerin maliyeti Duda yöneticileri ile ayrı ayrı tartışılmalıdır..

 • DudaSquarespace
  Fiyatlandırma Seçenekleri:&# X2714; Temel (14 $ / ay);
  &# X2714; Takım (22 $ ​​/ ay);
  &# X2714; Ajans ($ 74 / ay).
  &# X2714; Kişiye özel (12 $ / ay);
  &# X2714; İşletme (18 $ / ay);
  &# X2714; Temel Mağaza ($ 26 / ay);
  &# X2714; Gelişmiş Mağaza (40 $).
  Özellikleri:&# X2714; Çok dilli destek;
  &# X2714; Takım çalışması;
  &# X2714; Birden çok web sitesi;
  &# X2714; Beyaz etiket.
  &# X2714; e-Ticaret ve blog motorları;
  &# X2714; Kod düzenleyici;
  &# X2714; WordPress Blog İçe Aktarma.
 • Squarespace. Sistemin ücretsiz planı yok, ancak temel özellik kümesini test etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sunuyor. Ücretli abonelikler, standart web siteleri ve e-Ticaret projeleri için planları kapsar. Tercihlerinize ve web tasarım hedeflerinize bağlı olarak, dört ücretli abonelik arasından seçim yapabilirsiniz.

  Bunlar Kişisel (12 $ / aylık), İşletme (18 $ / aylık), Temel Mağaza (26 $ / aylık) ve Gelişmiş Mağaza (40 $ / aylık) planlarıdır. Tüm aboneliklerde SSL Sertifikaları, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği, 7/24 müşteri desteği ve ücretsiz alan adı bağlantı seçeneği bulunur. Ek özelliklerin planların maliyeti üzerinde doğrudan etkisi vardır, bu nedenle seçim yaparken dikkatli olun.

Duda ve Kareler. Her iki web sitesi üreticisinin fiyatlandırma politikası oldukça benzerdir. Planların maliyeti ortalamanın üzerinde, ancak sistemlerin kullanıcılara gerçek ihtiyaçlarına göre sunacakları çok şey var. Ancak Squarespace, standart ve e-Ticaret web siteleri için kullanıcı tercihlerini genişleten ayrı planlara sahiptir.

Sonuç olarak

Hangi hizmetin daha tam özellikli olduğunu (Duda veya Squarespace) en baştan söylemek oldukça zordur. Her iki web sitesi kurucusu da, geçerli kullanıcı gereksinimlerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini kapsayan kapsamlı bir işleve sahiptir. Tasarım özelleştirme araçları ve şablon seçim seçenekleri de ortalamanın üzerindedir. Bu, farklı web sitesi türlerinin etkili bir şekilde geliştirilmesini sağlar.

DudaDuda, etkileyici tasarım özelleştirme seçenekleri, sürükle ve bırak editörü ve zengin kaliteli özelleştirilebilir tema seçenekleri sunan bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Sistem, farklı özelliklerle birlikte gelen makul fiyatlandırma planları sunarak profesyonellerin ve ilk zamanlayıcıların ihtiyaçlarına yapışır.. Duda.co

SquarespaceSquarespace, profesyonel şablon koleksiyonu, tasarım özelleştirme özelliklerinin bolluğu ve yaratıcı özgürlüğüyle kullanıcının dikkatini çeken gelişmiş bir çağdaş web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, yaratıcı portföyler, bloglar, niş web siteleri ve reklam öğeleri veya sanatçılar için projelerin geliştirilmesi için güzel bir seçimdir. squarespace.com

En iyi platformun seçimi söz konusu olduğunda, nihai seçim gerçek ihtiyaçlarınıza, web tasarım çabalarına, bütçeye, becerilere, platformu keşfetmeye hazır olmanıza ve uzun vadede faydalanmayı beklediğiniz sonuca bağlı olmalıdır. Daha basit ama işlevsel bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, Duda güzel bir seçimdir. Ancak, çaba ve zamanınızı karmaşık, tam özellikli bir projeye deneyip yatırım yapmaktan korkmuyorsanız, Squarespace kesinlikle çalışmak için en iyi platformdur.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

DudaSquarespace
Kullanım kolaylığı:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler
Özellikleri:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler
Tasarımlar:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler
Müşteri desteği:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler
Fiyatlandırma:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler
Genel puanı:Duda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve KarelerDuda ve Kareler

Duda’yı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map