Ecwid Alternatifleri ve Rakipleri

Ecwid Alternatifleri ve Rakipleri


Ecwid – tüccarların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çeşitli bir platformdur. İki ana seçenek sunan web tabanlı bir yazılım olarak gelir. Her şeyden önce, kullanıcılar yerleşik web sitesi oluşturucusundan ve sıfırdan kendi dijital mağazalarını geliştirmek. İkincisi, Ecwid eCommerce eklentisi, tam özellikli bir çevrimiçi mağazayı mevcut bir web sitesine entegre etmeyi mümkün kılar.

Sistem bir dizi satış ve tanıtım aracı sunmaktadır. Web sitesi düzenleyicisi sürükle ve bırak işlevi kodlama becerisi olmadan sayfa tasarımı veya yapısı oluşturmayı kolaylaştırır. Kötü haber Ecwid’in sadece küçük ve orta ölçekli satıcılar için iyi olduğudur. Satışlarınızı ve markanızı büyütmek için yeterli e-Ticaret aracı getirmez.

Kullanıcıların sınırlı özelleştirme özellikleri, oldukça karmaşık bir ürün yönetim sistemi ve oldukça pahalı planlar yapmaları gerekecektir. Bu nedenle, güvenilir e-ticaret odaklı platformlar çevrimiçi işinizi büyütmek için daha fazla yolla Ecwid’e daha iyi bir alternatif olabilir.

Ecwid’e En İyi Alternatifler:

 1. Shopify – All-In-One Ticaret Çözümü
 2. Wix – En İyi e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu
 3. WooCommerce – WordPress İçin e-Ticaret
 4. Squarespace – Ecwid’e Kolay e-Ticaret Alternatifi
 5. Weebly – e-Ticaret Web Sitesi için Ecwid Alternatifi

Shopify – All-In-One Ticaret Çözümü

Shopify - All-In-One Ticaret Çözümü

Shopify – hiçbir sunum gerektirmeyen dünya çapında popüler e-ticaret yazılımıdır. Ecwid gibi, Bu, odak noktası küçükten büyüğe çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi ve yönetimine kadar uzanan özel bir hizmettir. Bir satıcının web sitesinin satış etkinliğinden en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir. İşte platformun en önemli özellikleri:

 • Duyarlı e-Ticaret Şablonları. Başlangıçta çevrimiçi mağazaların geliştirilmesine odaklanan yazılım, ücretsiz ve ücretli duyarlı e-Ticaret temalarının yanı sıra çok yönlü tasarım özelleştirme araçlarından oluşan zengin bir şablon galerisi sunar..
 • Satın Al Düğmesi. Shopify, müşterilerinizin sizden alışveriş yapmasını sağlamak için Satın Al Düğmesini mevcut web sitesine veya Facebook sayfalarına entegre etmenizi sağlar.
 • Satış Noktası Yazılımı. Hizmet, girişimcilerin karlarını en üst düzeye çıkarmak için ürünlerini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda satmalarını sağlayan gelişmiş POS özelliği ile birlikte geliyor.
 • Amazon Marketplace Senkronizasyonu. Amazon’da başarılı bir ticaret deneyiminiz varsa, müşteri tabanını etkili bir şekilde büyütmek ve satış hacmini artırmak için hesabınızı Shopify ile senkronize edebilirsiniz..
 • Shopcodes. Shopify App Store’da ücretsiz olarak sunulan bu özellik, onlar hakkında kapsamlı bilgi sağlayan ürün QR kodlarını kullanarak mobil alışverişi kolaylaştırır.
 • Canlı görüntü. Bu özellik hesap istatistiklerinizi (dönüşüm oranları, satış hacmi, sipariş bilgileri ve durumları, ziyaretçiler hakkında bilgi, müşteriler tarafından görüntülenen sayfa sayısı, vb..) çevrimiçi mağaza verimliliğinizi, müşteri trendlerini ve diğer önemli pazarlama ve satış yönlerini izlemek için gerçek zamanlı modda.
 • Terk Edilmiş Checkout Kurtarma. Shopify, satın alma işlemlerini tamamlamayan ve alışveriş sepetlerini herhangi bir nedenle terk etmeyen müşterilere otomatik e-posta göndererek ürün satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.
 • Arttırılmış gerçeklik. Özellik, etkileşimli dokunuş sağlayarak çevrimiçi alışveriş sürecinin etkinliğini artırır (müşterileriniz ayrıntılı özelliklerini öğrenmek ve farklı yönlerden incelemek için ürün resimlerini 3D modunda görüntüleyebileceklerdir).

Shopify fiyatı: Shopify’ın ücretsiz bir planı yok, bunun yerine dört ücretli seçenek sunuyor. Planların maliyeti en ucuz abonelik için 9 $ / ay ile başlar ve 299 $ / ay’a ulaşır en pahalı plan için. Yazılım, sistem içinde yapılan işlemler için herhangi bir ücret almaz ancak kredi kartı ödemeleri için komisyon oranları vardır.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

Wix – En İyi e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Wix - En İyi e-Ticarete Hazır Web Sitesi Oluşturucu

Wix – çevrimiçi mağazalar da dahil olmak üzere farklı web sitesi türleri oluşturmak için hepsi bir arada çözüm olan en kolay Ecwid alternatifidir. Wix, uzmanlık oranı ve becerilerine bakılmaksızın tüm kullanıcı kategorileri için basit, sezgisel ve kullanışlıdır. Görsel editörü sayesinde web tasarım sürecinin tüm adımlarını kontrol etmek, Sürükle ve bırak özelliği geliştirme süresini kısaltır (bkz. gerçek Wix e-Ticaret örnekleri). Web sitesi oluşturucusunun ana avantajları aşağıda listelenmiştir:

 • Mobil Cihazlara Hazır e-Ticaret Şablonlarının Çok Yönlülüğü. Web sitesi oluşturucu, e-ticaret şablonlarının etkileyici bir seçimine ve güvenli ve rahat web oluşturma süreci sağlayan bir dizi özelleştirme aracına sahiptir..
 • Basit Çevrimiçi Mağaza Yönetimi. Sistemle oluşturduğunuz mağaza ne olursa olsun, özelleştirmeniz, sipariş ayrıntılarını ve durumlarını izlemeniz, envanter listelerini yönetmeniz, ürün parametrelerini ve özelliklerini ayarlamanız, stok miktarlarını belirtmeniz, müşterilere ShoutOut postaları göndermeniz vb..
 • Güvenli Ödeme Seçenekleri. Wix, yapılan her işlem için en üst düzeyde güvenlik sağlar ve PayPal, kredi kartları ve neleri içermeyen farklı ödeme seçenekleri arasında seçim yapmayı mümkün kılar. Müşterilerinizin paraları ve gizli bilgileri hakkında kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için vergiler, fiyatlar, gönderim koşulları ve yönergeler ayarlamak size bağlıdır..
 • Ürün Galerileri. Wix ile, fotoğraflarını yükleyerek ve doğrudan web sitesinde resim galerileri oluşturarak ürünlerinizi ve özelliklerini sergileyebilirsiniz.

Wix Fiyatı: Yazılım, sistemin nasıl çalıştığını anlamadan peşin ödemek istemeyen yeni başlayanlar için iyi olan sınırsız bir serbest plana sahiptir. Bununla birlikte, ücretsiz abonelik, dijital bir mağazadan bahsetmeyen içerik tabanlı bir site için bile yeterli değildir. Neyse ki, Wix’in bir ayrı kit tüccarlar ve işletme sahipleri için. Business Basic planı aylık 23 ABD doları olup çevrimiçi ödeme yapma ve ürün satmaya başlama şansı sunar. Mağazanız büyüdükçe, sırasıyla 27 ve 49 ABD doları olan Business Unlimited veya Business VIP planlarına geçebilirsiniz..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WooCommerce – WordPress İçin e-Ticaret

WooCommerce - WordPress İçin e-Ticaret

WooCommerce – için tasarlanmış bir açık ladin e-Ticaret platformudur WordPress kullanıcılar. Ayarlanması ve çalıştırılması kolay ücretsiz bir eklenti olarak mevcuttur. Gelirleri artırmak, kullanıcı elde etmek, dönüşümleri geliştirmek vb.İçin çeşitli ürün yönetim araçları, yerleşik entegrasyonlar ve premium uzantılar sunar. Boştan bir mağaza oluşturmanıza izin vermese de, daha iyi çözüm e-Ticaret WordPress temalarından herhangi biriyle eşleştirildiğinde.

Temel WooCommerce özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Sezgisel Kontrol Paneli – eklenti ile başladığınız andan itibaren ürün sayfası düzenlemesine kadar WooCommerce oldukça basit görünüyor. Eklentiyi kurmak için ilk öneri kılavuzlarını takip edin, yeni sayfalar oluşturun, içeriği düzenleyin herhangi bir WordPress makalesinde yaptığınız gibi. Ödeme seçenekleri gibi yerleşik özelliklerden bazıları varsayılan olarak etkindir. Eklenti ayarlarında yalnızca tercih edileni seçmeniz gerekir.
 • Yerleşik Özellikler – eklenti çeşitli para birimleri ve ödeme ağ geçitleri için destek ile birlikte gelir. Ayrıca, gönderim bedellerini ve gereksinimlerini, vergi hesaplamasını ve cevheri yönetmekte özgürsünüz.
 • Ürün Yönetimi – kullanıcılar ürün sayfasındaki tüm önemli alanları düzenleme konusunda özgürdür. Yalnızca öğe açıklamaları, başlıklar ve resimler değil, aynı zamanda SEO meta etiketleri, ürün kategorileri vb..
 • Uzantıları – WooCommerce’ı WordPress temasıyla kullanmanız gerekiyorken, e-Ticaret ve diğer ihtiyaçlara hizmet eden diğer eklentilere erişebileceksiniz. Bunlar e-posta pazarlama hizmetleri SEO widget’ları, reklam afişleri, promosyonlar, vb içerir. Ayrıca, WooCommerce özel uzantıları ve entegrasyonları bir dizi ile birlikte gelir. PayPal veya Stripe bağlayabilir, WooCommerce Rezervasyon özelliğini ekleyebilir, diğer takım arkadaşlarına Üyelik erişimi sağlayabilir, Amazon Pay’ı bağlayabilir, Ürün Eklentileri yükleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bazı uzantılar ücretli iken bazıları ücretsizdir.

WooCommerce fiyatı: diğer birçok WordPress eklentisi gibi, WooCommerce başlangıçta ücretsizdir. Ancak ücretsiz bir sürümle, yalnızca ürün yönetimini ve PayPal veya Stripe aracılığıyla çevrimiçi ödemeleri kabul etme yeteneğini içeren temel işlevsellik elde edersiniz. Mağazanızı büyütmeniz gerekiyorsa, ücretli uzantı, hizmete bağlı olarak size 40 ila 300 dolar ve daha fazlasına mal olacaktır. Ayrıca, eklentinin kendisi bir web sitesi, barındırma ve alan adı olmadan çalışmaz. Burası Bluehost WooCommerce için optimize edilmiş planlar aylık 6/95 $ ‘dan 12.95 $’ a kadar kullanışlı bir maliyetle gelecek.

WooCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Squarespace – Ecwid’e Kolay e-Ticaret Alternatifi

Squarespace - Ecwid'e Kolay e-Ticaret Alternatifi

Squarespace – sistemin zengin özellik setini kullanarak ürünleri en uygun ışıkta sergilemenize izin verdiği için Ecwid’in güzel bir alternatifidir. Platformla geliştirilen web mağazaları, performanslarına katkıda bulunan çekici tasarımlara ve mantıksal yapıya sahiptir. Web sitesi oluşturucunun en belirgin özellikleri şunlardır:

 • Müşteri Katılım Araçları. Squarespace, müşterilerin dikkatini artırabilecek, kullanıcıları platformu keşfetmeye ve onunla web siteleri oluşturmaya teşvik eden bir dizi araç sunar (video ve görüntü yerleştirme, ürün galerisi oluşturma, blog yayın sonrası, etkinlik oluşturma ve yönetimi vb.).
 • Entegre İstatistik Koleksiyonu. Web mağazası performansınızı izlemek istiyorsanız, sonuçları analiz edebilmek ve zamanında ilgili sonuçları alabilmek için Google Analytics’i entegre edebilir veya Squarespace Metrics Uygulaması’nı kullanabilirsiniz..
 • e-Ticaret Temaları. Web sitesi oluşturucu birden fazla niş şablonla övünemez, ancak girişimciler tarafından kullanılabilenler, duyarlı doğa, yüksek kalite, esneklik ve özelleştirilebilirliğe sahiptir. Squarespace e-Ticaret web sitelerine göz atabilirsiniz buraya.
 • İletişim Formu Oluşturucu. Squarespace, İletişim Formu Oluşturucu’nun uygulamasıyla entegre iletişim formlarını kullanmayı veya kendinizinkini oluşturmayı mümkün kılar.

Kare fiyat: Squarespace ücretsiz bir plan sunmaz, ancak hizmeti ücretsiz olarak 14 gün boyunca test etmek mümkündür. Tam teşekküllü bir e-Ticaret web sitesi tasarlama niyetiniz varsa, ücretli bir abonelik alabilirsiniz.. Ücretli planların maliyeti 12 $ / ay ile başlar ve 40 $ / ay’a kadar çıkar ima edilen şartlara ve özelliklere dayanarak.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Weebly – e-Ticaret Web Sitesi için Ecwid Alternatifi

Weebly - e-Ticaret Web Sitesi için Ecwid Alternatifi

Weebly – e-Ticaret odaklı olarak oluşturulmuş bir web sitesi oluşturucusudur. Nisan 2018’de sistem, çevrimiçi mağazaların gelişimini olumlu yönde etkileyen Square ile birleştiğini açıkladı. Platform, web sitesi geliştirme sürecini yeni başlayanlar için daha basit ve daha kolay hale getiren sürükle ve bırak editörü ve kutu modeli yapısı ile birlikte gelir. Deneyimli web tasarımcıları, benzersiz bir tasarıma sahip birinci sınıf web siteleri başlatmak için CSS / HTML bilgilerini kullanabilirler. canlı Weebly destekli çevrimiçi mağazalar). Şimdi web sitesi oluşturucusunun ana avantajlarına bir göz atalım:

 • e-Ticaret Tasarımları. Weebly, yüksek kaliteli, duyarlı doğaya sahip ve mobil ve masaüstü görüntüleme için kolayca özelleştirilebilen değerli bir tema koleksiyonu sunar.
 • CSV Dosyası İçe / Dışa Aktarma. Weebly’den / Weebly’ye geçiş yapmaya karar verirseniz, bunu CSV biçiminde ürün dosyalarını içe / dışa aktararak kolayca yapabilirsiniz.
 • Eposta pazarlama. Müşterilere son güncellemelerden, web mağazası haberlerinden ve özel tekliflerden haberdar olmaları için e-posta bildirimleri gönderebilirsiniz.
 • Weebly Tanıtım Aracı. Aracı kullanarak, ürünlerinizi avantajlara tanıtabilir, böylece daha iyi tanıtımlarına katkıda bulunabilirsiniz..
 • Arama Filtresi. Kullanıcılar, arama filtresini kullanarak ilgilendikleri ürünleri arayabilir, bu da öğeleri ana özelliklerine göre sıralamayı mümkün kılar (tip, boyut, maliyet, boyutlar, renk, vb.)

Weebly fiyatı: Weebly, e-Ticaret projeleri için fiyatlandırma planları sunuyor. Planların maliyeti 26 $ / mo’ya ulaşmak için 6 $ / mo’dan başlıyor. Ücretsiz bir plan dışında, kullanıcılar Kişisel (itibaren 6 $), Profesyonel (itibaren 9 $) ve Performans planı (itibaren 26 $). Ayrıca, uzun vadeli hedefleri olan perakendeciler için mükemmel bir seçim olan özel Performans Planını kullanabilirsiniz. Yıllık aboneliği bir kerede satın almaya karar veren kullanıcılar için planın maliyeti 38 $ / ay.

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

Sonuç

Ecwid – küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar için iyi bir seçenektir. Tüccarlar dijital mağaza oluşturma açısından farklı yaklaşımlardan faydalanacaklar. Yazılım ya çalışan bir web sitesi var ama mağaza olmadan ya da sıfırdan yeni bir e-ticaret projesi oluşturmak istiyorlar. Basit düzenleme, entegre etmek için birden fazla widget, sürükle ve bırak işlevselliği, ücretsiz plan ve diğer seçenekler onu değerli bir araç yapar.

Ancak, büyüyen ve ölçeklenebilir çevrimiçi iş söz konusu olduğunda, Ecwid, birden fazla ürün türünü ve kategorisini yönetme konusunda özelleştirme özelliklerinin ve karmaşıklığının olmaması nedeniyle çalışmayabilir. Neyse ki, gözden geçirilen seçenekler listesi sadece teslim edilen araçlar değil aynı zamanda fiyatlandırma açısından daha esnek e-Ticaret çözümleri içermektedir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map