Ecwid ve BigCommerce

ecwid vs bigcommerce


Web sitesi geliştirmeye katılanlar, Ecwid ve BigCommerce’i biliyorlar. Bunlar, farklı çevrimiçi mağaza türlerini başlatmayı ve yönetmeyi mümkün kılan dünya çapında iki e-ticaret hizmetidir.

Platformlar, özellikleri, artıları ve eksileri ile fiyatlandırma politikası ve hedefleri bakımından farklılık gösterir, ancak aralarında önemli bir ayrım vardır – çözmenize izin verdikleri e-Ticaret görevlerinin spektrumu. İhtiyaçlarınız için en uygun hizmeti seçerken, başlangıçta dikkate almanız gereken şey budur.

Hızlı Anlık Görüntü:

EcwidEcwid – bir web mağazasını ona bağlamak için hazır bir web sitesine entegre edilen bir e-ticaret eklentisidir (bir web sitesi oluşturucu değil). Eklenti, ürünlerinizin avantajına sunulmasına yardımcı olacak tek sayfalık bağımsız çevrimiçi mağazaların başlatılmasını ve yönetilmesini de mümkün kılar. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı, web üzerinde satmak isteyen web sitesi sahipleri için gerçekten değerli bir çözüm olduğu için bu aracı tercih ediyor. ecwid.com

BigCommerceBigCommerce geniş bir niş özellikleri ve araçları yelpazesi ile gelen özel bir e-ticaret web sitesi kurucusudur. 2003 yılında piyasaya sürülen sistem, dünya çapında 25.000’den fazla çevrimiçi mağazayı başlatmak ve yönetmek için kullanılmıştır. E-Ticaret web sitesi yazılımı, basitlik, kolaylık ve işlevsellik gibi parametreleri içerir. BigCommerce.com

Tam özellikli bir çevrimiçi mağaza başlatmak istiyorsanız, bu iki sistemin kalite karşılaştırması size çok yardımcı olacaktır.. Hangi hizmet daha kapsamlı bir özellik seti sunuyor? Her biri ne sunuyor ve son seçimi yaparken hangi gerçekleri dikkate almalısınız?? Bu soruları cevaplamak için, BigCommerce vs Ecwid’i ayrıntılı olarak incelemek mantıklıdır. Bu, platformların ana etkilerini ve ayrıca ayrımlarını anlamanıza yardımcı olacaktır..

1. Kullanım Kolaylığı

 • Ecwid. E-Ticaret eklentisinin yönetimi ve kullanımı zor değildir. Kullanımından en iyi şekilde yararlanmak için önceden tasarlanmış web sitenize nasıl bağlayacağınızı bilmeniz yeterlidir.. Ecwid entegrasyonu yeni başlayanlar için bile oldukça basit. Bunu yapmak için bir programlama uzmanı olmanıza gerek yoktur; sihirbaz tarafından sağlanan ipuçlarını izleyin ve web mağazanızın oluşturulma şeklini izleyin. Eklenti, ayrı hesap oluşturma anlamına gelmez. Benzer şekilde, sıfırdan bir çevrimiçi mağaza açmaya gerek yoktur.

  Ecwid Gösterge Tablosu

  Sistemin arayüzü ve gösterge paneli mantıksal olarak yapılandırılmış ve sezgiseldir. Bir web mağazası oluşturmak için web sitenizin alan adını girmeniz, parametreleri ayarlamanız ve özelleştirmeniz gerekir. Eklenti entegrasyonu kod eklemeyi gerektirse de, bu daha önce hiç yapmayanlar da dahil olmak üzere çoğu kullanıcı için zor bir görev değildir..

  Ecwid Ürünleri

 • BigCommerce. Sistem başlangıçta e-Ticaret web sitelerinin geliştirilmesi. Böylece, gösterge paneli yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için görevi basitleştiren niş özel menü noktaları ve bölümleri ile birlikte gelir. Yapısı, benzer diğer güçlü e-Ticaret web sitesi oluşturucularında gördüğünüze benzer Shopify, Örneğin. Bununla birlikte, ustalaşmak bir sorun değildir, ancak, özellikle de yeni başlayan biriyseniz, bu biraz zaman alabilir. Tüm bölümler ve araçlar burada yerlerinde ve gerekirse bunları kolayca bulacaksınız.

  Bigcommerce Gösterge Tablosu

  Kayıt işlemini tamamlar tamamlamaz, mantıksal ve anlaşılır olan gösterge tablosuna erişebilirsiniz. Arama filtresi seçeneği, ihtiyacınız olan bilgileri ve araçları bulmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, sistemi nasıl kullanacağınız ve uygulamasından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda bir eğitim de sunulacak.

Ecwid ve BigCommerce. Her iki sistemi de kullanımı kolay olarak adlandırmak zordur, ancak diğer tanınmış platformlara kıyasla çok daha basittir. Ecwid eklenti entegrasyonu ve kodlama temelleri bilgisi gerektirmesine rağmen, BigCommerce çoklu ayarlarla birlikte gelir. Her iki sistemin kontrol panelini keşfetmek zaman alır, ancak bu yeni başlayanlar ve yetkin web geliştiricileri için çok karmaşık değildir.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Ecwid. Ecwid bir web sitesi üreticisi olmasa da, işlevselliği bu platformlar tarafından sunulana benzer. Eklenti, kutudan çıktığı gibi sunulan ve e-Ticaret işlevselliği sağlamak için hazır bir web sitesine kolayca entegre edilebilen güzel bir e-ticaret seçenekleri yelpazesi ile birlikte gelir.

  Ecwid, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modda ürün satmayı mümkün kılan kullanışlı bir Satış Noktası (POS) yazılımı sunar. CSV dosya içe / dışa aktarma özelliği, Ecwid’den / Ecwid’e geçmeye karar veren ve ürün listesi oluşturma ve güncellemelerle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için güvenli ve kolay ürün aktarımı sağlar. İlginç olan, eklenti, çok dilli destekle gelen çağdaş web sitesi oluşturucularının gerisinde kalmıyor. Sistem, ihtiyaçlarınıza ve konum tercihlerinize göre web mağazanızı çevirmek için 50 dil arasından seçim yapmanıza olanak tanır.

  Ecwid Satış Kanalları

  Ecwid entegre bir eklenti olsa da, bu onunla bağımsız bir web sitesi oluşturamayacağınız anlamına gelmez. Bu şekilde oluşturulan çevrimiçi mağazalar büyük olmayacaktır, ancak ürünlerinizi çekici şov penceresinde görüntülemenizi mümkün kılacaktır. Eklenti ayrıca çok kanallı destek ile birlikte gelir ve sosyal ağlar üzerinden ürün satmaya izin verir. Satış seçeneklerini ayarlamak ve yönetmek için gerekli ayarları bulmak için kontrol paneline ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize bol miktarda ödeme seçeneği sunmak için sistem, Vend, Clover, Square, Stripe, PayPal, WorldPay, NCR Silver ve diğer sistemler dahil olmak üzere gerekli ödeme ağ geçidini seçme fırsatı sunar..

  Ecwid çevrimiçi mağaza yönetimi özellikleri ayrı ayrı dikkate değer. Eklenti, kullanıcıların fiziksel ve dijital ürünler satmasına, ana parametrelerini atamasına, ürün listeleri oluşturmasına, indirimler ve bonuslar sunmasına, birden çok envanter yönetim aracını kullanarak. Terk edilmiş ödeme kurtarma seçeneği, web mağazası sahiplerinin terk edilmiş siparişleri izlemesine olanak tanır ve müşterilere siparişlerini tamamlamalarını hatırlatan bildirimler gönderebilir. Bunun dışında, girişimciler otomatik vergi hesaplayıcılarını kullanabilir, dil seçimini ve ödeme seçeneklerini etkinleştirebilir, gerçek zamanlı gönderim ücretleri sağlayabilir ve müşteri katılım oranını artırmak için diğer işlemleri yapabilir.

  Ecwid Web Sitesi Görünümü

  Yukarıda listelenen özelliklerin hakim miktarının ücretli planlar açısından sağlandığı belirtilmelidir. Ücretsiz plan kullanıcılarının sınırlı özellik kümesine erişimi vardır.

 • BigCommerce. Çağdaş e-Ticaret nişinin liderlerinden biri olan BigCommerce, uzmanlık alanlarına, boyutlarına vb. Bakılmaksızın her türlü çevrimiçi mağazanın başlatılmasını ve yönetilmesini sağlayan güçlü özellik seti sunar. PriceGrabber, Beso, eBay, Shopzilla, Facebook, Instagram, Amazon, Pinterest vb.Dahil olmak üzere çoklu platformlarda ve sosyal medya sistemlerinde ticaret yapmayı mümkün kılar..

  Satış sürecinin etkinliğini artırmak için, web mağazası sahipleri e-posta pazarlama özellikleri ayarlayabilir, ürün listeleri oluşturabilir ve güncelleyebilir, satışa sunulan ürünlere parametre atayabilir, envanter listelerini yönetebilir, hediye sertifikaları ve indirim kuponları oluşturabilir ve gönderebilir. Ürün kalitesinden memnun olmayan veya iade / değişim için başka nedenleri olan kullanıcılar, BigCommerce tarafından sunulan esnek sistem sayesinde bunu kolayca yapabilirler. Web sitesi oluşturucuya / web sitesinden geçiş yapmak konusunda haklıysanız, ürünleri yüklemek / yönetmek için CSV dosyalarını kullanabilirsiniz.

  Bigcommerce Pano Ürünleri

  Web mağazası sahipleri, projelerinin durumlarını kontrol etmek ve istatistikleri takip etmek için kontrol panelinde farklı işlemler gerçekleştirebilir. Sistem veritabanındaki ürünleri, müşterileri ve siparişleri aramak, aktif satın alımları ve durumlarını aramak, yenilerini eklemek, ürün kategorileri oluşturmak ve parametrelerini atamak mümkündür.

  BigCommerce ayrıca afişleri ayarlamak, indirimli biletler ve terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimleri oluşturmak, mailout göndermek, hediye sertifikaları vermek için gerekli güçlü pazarlama seçenekleri de sunar. Google AdWords’ü kullanarak çevrimiçi mağaza sahipleri içeriğe dayalı reklamcılık kurabilir ve böylece müşteri tabanı oluşturabilir.

  Sistem ayrıca iyi SEO parametrelerine sahip olabilir. Web mağazası sahipleri alanları (açıklamalar, meta etiketler, anahtar kelimeler) doldurarak web sitesi sıralamasını etkili bir şekilde yükseltebilir. Google Analytics, gerekli değişiklikleri yapmak ve mevcut sorunları zamanında düzeltmek için web sitesi istatistiklerini doğrudan kontrol panelinde görüntülemeye izin verir.

Ecwid ve BigCommerce. Özellik kümesi ve esneklikten bahsetmişken, BigCommerce karşılaştırmada kesinlikle liderdir. Eklenti olan Ecwid, kullanıcıların tüm e-Ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için gereken miktarda özellik sunamaz. BigCommerce, sırayla, kullanıma hazır işlevsellik, zengin tasarım özelleştirme araçları, müşteri katılımı ve pazarlama araçları, iyi SEO ayarlama ayarları ve fark edilmeden bırakılamayan diğer özelliklere sahip tam özellikli bir sistemdir. web mağazası geliştirme ve tanıtımı üzerinde dikkate değer etki.

3. Tasarımlar

EcwidBigCommerce
Tema Sayısı:0130
Ücretsiz Temalarn / a&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:n / a$ 145- $ 235
Duyarlı tasarım✘ HAYIR&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:✘ HAYIR&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR&# X2714; EVET
 • Ecwid. Hazır bir web sitesine bağlı bir e-ticaret eklentisi olarak, Ecwid herhangi bir şablon seçim seçeneği veya çoklu tasarım özelleştirme ayarı sağlamaz.

  Benzer şekilde, web sitenizin kullanılabilir tasarımını çok fazla değiştiremezsiniz. Ürünlerle göz alıcı bir gösteri penceresi oluşturmak için yapabileceğiniz şey, mevcut tasarım parametrelerinden bazılarını düzenlemektir. Örneğin, web mağazası arka planınızı değiştirmek için, mevcut renk şemalarından birini seçebilirsiniz – bej, beyaz veya standart, ayrıca temel tasarım parametrelerini düzenleyebilirsiniz. Gösteri penceresini daha çekici hale getirmek ve bunun için bireysel tasarım oluşturmak için sistemin marka mağazasında bulunan ekstra uygulamaları seçebilirsiniz.. Özel Temaların maliyeti 435 ABD Doları ile başlar. Bu, e-ticaret eklentisi için oldukça pahalıdır.

  Eklenti entegrasyonu ile uğraşmak istemiyorsanız, ürün çeşitlerinizi sergilemek için bağımsız bir tek sayfalık web sitesi oluşturmak için Ecwid’i kullanabilirsiniz.. Bugün itibariyle, bu amaç için kullanabileceğiniz tek bir tema var. Bu, kapsamlı özelleştirme seçeneklerine sahip olmayan Başlangıç ​​Sitesi’dir. Evrensel bir tema olarak, web mağazası uzmanlığınıza bağlı olarak çeşitli e-Ticaret nişlerine uyacak şekilde kullanılabilir.

 • BigCommerce. Web sitesi oluşturucu, sayısı şu anda 130 temayı aşan oldukça zengin bir kalite e-Ticaret şablonları koleksiyonuna sahiptir. Bunların hakim tutarı ödenirken, serbest tasarımların sayısı sadece 7 tema oluşturmaktadır. Ücretli şablonların maliyeti 145 $ ile başlar ve en iyi örnekler için 235 $ ‘a ulaşır.

  Şablonlar ait oldukları konulara göre kategoriler halinde düzenlenir. Arama filtresi seçeneği, zaman ve efor ekonomisi ile gerekli temayı aramaya izin verir. Kendi temanızı yüklemeniz gerekirse, sistem bunu da yapmanızı sağlar. Web mağazası uzmanlığınız için en iyi sonucu verecek örneği seçerken, bunun demo sürümünü önizleyebilir ve açıklamayı okuyabilirsiniz.

  Tüm şablonların doğada duyarlı olduğunu ve tüm ekranlara ve mobil cihaz türlerine uyduğunu belirtmek gerekir.. Önemli olan, her şablonun tasarım ayarlarını değiştirerek onlara mükemmel bir görünüm verebilirsiniz. Böylece, varsayılan temada bulunan renk şemalarından birini seçebilir (burada üç tane vardır), renkleri ve yazı tiplerini ayarlayabilir, sosyal ağ simgelerinin, düğmelerinin konumlarını ayarlayabilir, bir blog oluşturabilir ve yönetebilir, resim galerisi kurabilir ve atlıkarınca parametreleri, altbilgi ve başlık vb..

  Mevcut şablon seçiminden memnun değilseniz, entegre şablonu kullanarak kendi başınıza bir şablon oluşturabilirsiniz. Şablon Tema Editörü. Bu, herhangi bir kod düzenleme becerisi gerektirmeden mağazanızın tasarımını değiştirmenizi sağlayan nokta ve tıklatma arabirimidir. Araç, görüntüleri, yazı tiplerini, renk düzenlerini ve web sitesi tasarımına katkıda bulunan diğer zorunlu öğeleri değiştirmek için kullanabileceğiniz zengin bir seçenek kümesiyle birlikte gelir. Vitrin tasarımınızı tamamlar tamamlamaz, değişiklikleri kaydedebilir veya yayınlayabilirsiniz.

Ecwid ve BigCommerce. Tasarım parametreleri söz konusu olduğunda, BigCommerce kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Bir e-ticaret eklentisi olan Ecwid, web sitesi tasarımı özelleştirmesi açısından uzmanlaşmış web sitesi oluşturucusuyla bile karşılaştırılamaz. BigCommerce yaratıcı özgürlüğü, zengin şablon seçimini, esnek ayarları ve ayarlanacak parametrelerin çok yönlülüğünü sunar. Bunlar, bu web sitesi oluşturucu lehine konuşan sadece birkaç neden.

4. Müşteri Desteği

 • Ecwid. Ücretsiz plan kullanıcıları, teknik destek ekibiyle yalnızca e-posta yoluyla iletişim kurabilir. Bu, özellikle sorunlarınızın zamanında çözülmesi gerektiğinde her zaman uygun değildir. Ancak, en yaygın soruların cevaplarını bir Ecwid blogu. Birden fazla makale, rehber, öneri ve hizmetten nasıl yararlanılacağına dair ipuçları sunar. Bunun dışında Ecwid’in topluluk forumu ve yardımsever bilgi tabanı, birden fazla SSS ve cevapları içerir. Video eğitimlerini 7/24 hizmetin YouTube kanalında bulabilirsiniz.

  Ücretli planlarla ilgili olarak, e-posta veya canlı sohbet yoluyla sağlanan ekstra müşteri destek hizmetlerine erişim sağlarlar. Ayrıca, geri arama formunu önceden doldurarak öncelikli destek almak da mümkündür. Yıllık ücretli aboneliği seçmeye karar verirseniz, ayrıca 12 saatlik özel web mağazası geliştirmesi alırsınız. Sistem aboneleri ücretli şartlarda yardım alabilir. Maliyet 100 $ ile başlıyor.

 • BigCommerce. BigCommerce güçlü müşteri destek yardımına sahiptir. Etkileyici bir kullanıcı topluluğu vardır ve bunlar geniş bir yelpazede kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar. Topluluk katılımcılarının izlenimlerini ve fikirlerini okuyabilir, gruplardaki diğer kullanıcılarla bağlantı kurabilir, en son haberleri ve sistem güncellemelerini inceleyebilirsiniz.

  Web sitesi oluşturucu ayrıca kapsamlı bir Bilgi tabanı, çok sayıda kullanıcı kılavuzu, video eğitimi, kullanıcı ve geliştirici dokümanı sunar. Arama filtresi seçeneği, ilgilendiğiniz soruları belirterek arama süresini kısaltmayı mümkün kılar.

  Müşteri destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, bunu “Yardım” bölümünden veya doğrudan web sitesinden erişilebilen canlı sohbet özelliği aracılığıyla yapabilirsiniz. Telefon ve e-posta desteği burada da mevcuttur.

BigCommerce ve Ecwid Karşılaştırması. Teknik desteğin kalitesi her iki hizmette de iyi seviyededir, ancak BigCommerce’in ücretsiz olarak sunabileceği daha fazla seçenek vardır. Web sitesi oluşturucu daha eğitici materyaller, güçlü ve bilgilendirici bilgi tabanı, video yönergeleri, canlı sohbet, e-posta ve telefon destek seçenekleri sunar. Bu, kullanıcıların sistemle ilgili soruların cevaplarını bulmasına yardımcı olmak için fazlasıyla yeterli.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Ecwid. Eklenti ücretsiz bir abonelik sunuyor. Entegrasyonuna karar vermeden önce aracın işlevselliğini keşfetmenizi sağlar. Ücretsiz plan, satışa kadar 10 ürün yükleme fırsatı sunar ve mobil alışveriş sepeti, sıfır işlem ücretleri, ücretsiz başlangıç ​​sitesi geliştirme, bir seferde birkaç web sitesinde satış fırsatı vb..

  Gelişmiş web tasarım seçeneklerine erişmek için, hizmetin sunduğu ücretli aboneliklerden birine geçmeniz gerekir. Burada, maliyeti 15 $ / ay ile başlayan ve 99 $ / ay’a ulaşan üç ücretli plan var. Yıllık aboneliği seçerek planların nihai maliyetini düşürme olasılığı vardır. Bu durumda, fiyat buna göre 12,50 $ / ay ve 82,50 $ / ay olacaktır..

  Planlar satışa sunulan ürün numarası ve CSV ürün ihracat / ithalat seçeneği, otomatik vergi hesaplama, indirim kuponları oluşturma, özel faturalar, öncelikli teknik destek, pazar ve POS entegrasyonu ve daha fazlası gibi ekstra ücretli özellikler açısından farklılık gösterir..

 • BigCommerce ve Ecwid Fiyatlandırma Karşılaştırma Tablosu

  BigCommerceEcwid
  Fiyatlandırma Planları:&# X2714; Standart ($ 29.95 / ay);
  &# X2714; Artı ($ 79.95 / ay);
  &# X2714; Pro (249,95 $ / ay).
  &# X2714; Girişim (15 $ / ay);
  &# X2714; İşletme (35 $ ​​/ ay);
  &# x2714; Sınırsız (99 $ / ay).
  Özellikleri:&# X2714; İşlem ücreti yok;
  &# X2714; Çoklu satış kanalları;
  &# X2714; Terk edilmiş araba koruyucu;
  &# X2714; Google müşteri yorumları;
  &# X2714; Sınırsız API çağrısı.
  &# X2714; Dijital ürünler satmak;
  &# X2714; Sınırsız bant genişliği;
  &# X2714; Ücretsiz plan;
  &# X2714; Sosyal bütünleşme;
  &# X2714; Sohbet desteği.
 • BigCommerce. Ecwid’in aksine, BigCommerce’ın ücretsiz bir planı yoktur. Ancak, sistem özelliklerini denemeye karar verirseniz, bunu yapmak için 14 günlük denemeyi kullanabilirsiniz. Denemenin sonunda, en çok ihtiyaçlarınıza göre hangi planın geldiğine karar vermelisiniz..

  Ücretli planlara gelince, burada üç tane var. Planların maliyeti en ucuz Standart Plan için 29,95 $ / ay ile gelişmiş Profesyonel Plan için 249,95 $ / ay arasında değişiyor. Yıllık aboneliği seçerek% 10’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Bunun dışında, BigCommerce, her müşteri için ayrı ayrı hesaplanabilir pazarlık fiyatına sahip olan Kurumsal Plan’a geçmeyi mümkün kılar.

Ecwid ve BigCommerce. Fiyat yönünü tartışırken, BigCommerce’in orta ölçekli ve büyük çevrimiçi mağazalar oluşturmak isteyen kullanıcılar için daha yararlı bir seçenek olduğu sonucuna vardık. Sistemin farklı kullanıcı kategorileri ve bireysel gereksinimleri için çeşitli planları vardır. Bununla birlikte, küçük bir web mağazası açmak istiyorsanız, Ecwid’i kullanmak da güzel bir çözüm olabilir.

Sonuç olarak

Ecwid ve BigCommerce etkili ama oldukça farklı e-ticaret web oluşturma hizmetleridir. Kullanıcı seçimini etkileyen ve çalışmak için aracı seçerken belirleyici faktörler olabilecek önemli farklılıkları vardır.. Ecwid, küçük bir çevrimiçi mağaza açmayı mümkün kılarken, BigCommerce daha etkili seçenekler ve güçlü e-Ticaret özellikleri sunar. Her iki hizmeti de karşılaştırıp inceledikten sonra, nihai kararın kişisel hedeflerinize ve e-ticaret çabalarına dayanması gerektiği sonucuna varabiliriz..

EcwidEcwid bir web mağazasına bağlanmak için bir web sitesine entegre edebileceğiniz tam teşekküllü bir e-Ticaret eklentisidir. Hizmet, büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istemeyen kullanıcılara gelecek şekilde sınırlı bir özellik kümesine sahiptir. Aksi takdirde, BigCommerce’i tercih etmek mantıklıdır. ecwid.com

BigCommerceBigCommerce genişletilmiş işlevselliğe sahip tam özellikli çevrimiçi mağazaların başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılan özel bir e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Platform, orta ve büyük ölçekli web mağazalarının sahipleri için iyi bir çözümdür. Gelişmiş e-Ticaret özellikleri kümesine, kaliteli endüstriye özel şablonlara ve esnek tasarım özelleştirme seçeneklerine erişim sağlar. BigCommerce.com

En iyi hizmetin seçimi, başlangıçta uzun vadede elde etmek istediğiniz sonuca bağlı olmalıdır. Zaten bir web siteniz varsa, ancak ayrı bir projenin geliştirilmesine yatırım yapmadan bir web mağazasını bağlamak istiyorsanız, Ecwid kullanılacak hizmet olabilir.

Ancak, e-ticaret iş sıfırdan ve bunu ilk denemeniz, o zaman BigCommerce kesinlikle en iyi çözümdür.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

EcwidBigCommerce
Kullanım kolaylığı:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce
Özellikleri:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce
Tasarımlar:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce
Müşteri desteği:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce
Fiyatlandırma:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce
Genel puanı:Ecwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerceEcwid ve BigCommerce

BigCommerce’ı Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map