Ecwid ve Shopify

ecwid-vs-Shopify


Ecwid ve Shopify, web mağazası oluşturma sürecine farklı yaklaşımlar kullanan iki e-ticaret web oluşturma aracıdır. Hangi hizmeti seçerseniz seçin, bir e-Ticaret web sitesini başlatmanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Soru şudur: Web mağazanızın nasıl görünmesini istersiniz ve hangi özellikleri yerine getirmesi gerekir?? Bu soruyu cevapladıktan sonra, e-ticaret web tasarım ihtiyaçlarınız için tam olarak hangi hizmetin daha iyi çalışacağına karar verebileceksiniz..

Hızlı Anlık Görüntü:

EcwidEcwid – e-Ticaret işlevselliği sağlamak için mevcut bir web sitesine entegre edilmiş bir e-Ticaret eklentisidir. En iyi ürünlerinizin vitrinini görüntülemek için eklentiyle basit bir tek sayfalık çevrimiçi mağaza oluşturmak da mümkündür. Ecwid şu anda dünyanın 175 ülkesinden 1,5 milyondan fazla işletme sahibi tarafından kullanılıyor. ecwid.com

ShopifyShopify zengin özellik seti, e-ticaret seçeneklerinin kapsamlı seçimi, niş araçların bolluğu, web sitesi şablonları ve web geliştirme sürecinin etkinliğine katkıda bulunan diğer özellikler ile birlikte dünyaca bilinen e-ticaret yazılımıdır. Şirketin 175 ülkede 600.000’den fazla tüccarı var. Shopify.com

Seçim konusunda size yardımcı olmak için, ana özelliklerini, artılarını ve eksilerini ve ayrımlarını bulmak için her iki aracı ayrıntılı olarak incelemek ve analiz etmek mantıklıdır. Aşağıdaki Shopify vs Ecwid incelemesi, uzun vadede hangi platformda gideceğinize dair bir ipucu vermelidir.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Ecwid. Sistem, zaten kendi web sitelerini işleten ve satışa sunulan bir şey sunmak için onlara küçük web mağazaları eklemek isteyen deneyimsiz kullanıcılar için çok önemli olan olağanüstü kullanım kolaylığına sahiptir. Burada ayrı bir hesap oluşturmanıza veya sıfırdan bir e-Ticaret web sitesi oluşturmanıza gerek yoktur. Sistemin kontrol paneline ulaşmanız, web sitenizin alan adını ve özel parametrelerini belirtmeniz ve çevrimiçi mağazanızı özelleştirmeye başlamanız yeterlidir.

  Ecwid Gösterge Tablosu

  Eklenti entegrasyonu, gerekli web sayfası gövdesine birkaç kod satırının eklenmesini gerektirir. Bu fazla çaba, zaman ve programlama bilgisi gerektirmez. Görevi mümkün olan en iyi şekilde ve hiç uğraşmadan tamamlamanıza yardımcı olmak için sistem sihirbazı tarafından sağlanan bir dizi ipucu sunulacak.

  Sistemin arayüzü mantıklı ve görsel olarak çekici. Birden fazla ayar sunan, kolay gezinme ve nispeten basit bir web mağazası oluşturma süreci sağlar. Gösterge tablosunda bulunan ilerleme çubuğu, web mağazanızın hazır olduğunun mevcut aşamasından haberdar olmanızı sağlayacak yararlı bir araç olacaktır.

  Ecwid Ürün Ekle

  Web mağazanız hazır olduğunda, menüdeki alanları (Satışlarım, Katalog, Pazarlama, Raporlar) doldurarak yönetebilirsiniz. Platformun sezgisel doğası nedeniyle bu adımları tamamlamak sorun olmayacak.

 • Shopify. E-Ticaret yazılımı basitliği ve mantıksal yapısı ile herkesi etkileyecektir. İster sistemin nüanslarını ilk kez araştıran bir acemi olun, ister büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak isteyen bir web tasarım uzmanı olun, bunu Shopify ile yapmak hiç de zor olmayacaktır. Gösterge paneli arayüzü tamamen düşünülmüştür. Sadece görsel olarak çekici ve sezgisel değil, aynı zamanda onunla çalışmaya devam etme arzusunu da tetikler. Gösterge tablosu o kadar kullanıcı dostudur ki, burada bir şeyi gözden kaçırmak imkansızdır – bir web mağazası oluşturmak ve özelleştirmek için sihirbazda listelenen adımları uygulayın.

  Shopify Ürün Sayfası

  Shopify’ın sık sık ofiste kalmak için çok meşgul olan ve bu nedenle hareket halindeyken web mağazalarını yönetme ihtiyacı olan işletme sahiplerine sunacağı çok şey var. Bulunduğunuz herhangi bir yerden e-Ticaret web sitenizi güncellemenizi sağlamak için Android ve iOS için ücretsiz Shopify uygulamaları indirmeyi mümkün kılar.

  Sonuç olarak, sistem güçlü bir web sitesi oluşturucu izlenimi yaratır, ki bu hala ustalaşması oldukça kolaydır. Yeni başlayanlar ve daha yetkin web üreticileri için benzer şekilde çalışır. Gösterge panosunun çarpıcı ergonomisi ve düzgün arayüz tasarımı ile zengin işlevsellik, kimseyi kayıtsız bırakmayacak.

Ecwid ve Shopify. Bir web sitesi oluşturmak için hangi sistemi kullanırsanız kullanın, onunla ilgili ciddi bir sorun yaşamayacaksınız. Bununla birlikte, bir eklenti olarak, Ecwid daha az anlaşılabilir, hazır web sitenize nasıl bağlayacağınızı bilmeniz gerekmiyor. Shopify, sırayla, tüm olayların tek bir ekosistemde gerçekleştiği sürdürülebilir bir sistemdir. Sistem derin esneklik sağlar ve keşfedilmesi zor olmayan ortamlarda da bulunan mantıksal bir kontrol paneli sunar.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Ecwid. Eklentinin kullanımı, bir niş web sitesi oluşturucu veya CMS ile çalışmaktan çok farklı değildir. Bir ürün kataloğu, müşteri tabanı, raporlar, alışveriş sepeti, teslimat, vergiler, ödemeler, bildirim ayarları, sosyal ağ entegrasyonu, eBay ve bir fırsat da dahil olmak üzere hemen hemen aynı e-ticaret seçenekleriyle birlikte gelir temel web sitesi işlevselliğini ve iOS / Android mobil uygulamalarını genişletmek için ekstra ücretli uygulama paketleri yükleyin.

  Eklenti, ürünleri yalnızca web mağazasında değil, aynı zamanda yerel perakende mağazasında da satmanıza izin veren POS (Satış Noktası) özelliği ile birlikte gelir. Diğer platformda bir e-Ticaret web sitesi oluşturduysanız ve ardından Ecwid destekli web mağazasına geçmeye karar verdiyseniz, ürün listenizi aktarmak hiç de zor olmayacak. Sistem, satışa sunulan ürünleri çağdaş web sitesi oluşturucularının çoğunda geçerli olan CSV biçiminde dışa / içe aktarmayı mümkün kılar.

  Ecwid Web Sitesi Görünümü

  Çok dilli destek nedeniyle, kullanıcılar mağaza önlerini çevirmek için 50 dil arasından seçim yapma olanağına sahiptir. Bu, yurt dışından daha fazla trafik çekilmesini sağlar.

  Eklenti entegrasyonuyla birlikte Ecwid, bağımsız bir web sitesi başlatmayı mümkün kılar. Ancak, sistemin işlevselliğinin büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için yeterli olmayacağını unutmayın. Burada oluşturabileceğiniz, ürünlerinizi sergilemek için tek sayfalık küçük bir web mağazasıdır. Ecwid ile işletme sahipleri, ürünlerinizi farklı platformlarda satmak için tek bir kontrol panelinden yöneterek birkaç satış kanalı kullanabilir. Bu da oldukça uygun. Sosyal ağlarda bir şey satmak istiyorsanız, eklenti çeşitli sosyal medya platformları ve pazar yerleri arasında seçim yapmanıza izin verir.

  Ecwid Entegrasyonu

  Ecwid, kapsamlı çevrimiçi mağaza yönetimi seçenekleriyle de bilinir. Kullanıcılar sadece dijital ve fiziksel ürünleri satamazlar, özelliklerini belirtirler, aynı zamanda ürün listeleri ve indirimler yaratırlar, farklı envanter yönetimi araçlarını ve terk edilmiş ödeme kurtarma özelliklerini kullanırlar, SEO parametrelerini ayarlarlar. ödeme seçenekleri, dil seçimini etkinleştirin, gerçek zamanlı gönderim ücretleri ve ayrıntılı ürün incelemeleri vb..

  Tüm özelliklerin ücretsiz bir plan dahilinde sağlanmadığını unutmayın. Birçoğu yalnızca ücretli planlarda mevcuttur.

  Ayrıca, Ecwid ile oluşturulan çevrimiçi mağazaların arama motorları tarafından içerik olarak değil, hiç içerik içermeyen JS komut dosyası olarak görüldüğünü bilmelisiniz. Yani, AJAX kullanımı nedeniyle, gösteri pencerelerinin arayüzü oldukça iyi görünüyor ve hızlı çalışıyor, ancak bu tür platformlar neredeyse standart SEO tanıtımı için geçerli değil.

  Sistemin bir “Tanıtım” bölümü vardır, ancak yalnızca indirim kuponları, Facebook uygulamaları, harici ticaret platformları, mobil uygulamalar vb.Gibi müttefik seçenekleri içerir. Yani, Ecwid’in kazandıkları gibi standart ve normal SEO ayarları yoktur. t Teknik özellikler nedeniyle bu platformda çalışma.

 • Shopify. Shopify’ın aslında en iyi özelliği işlevselliktir. E-Ticaret nişinin lideri olan yazılım, küçük bir proje veya binlerce ürün içeren bir hipermarket olsun, tam teşekküllü bir çevrimiçi mağazayı başlatma ve etkin bir şekilde yönetme fırsatı sunan etkileyici bir özellik seti sunuyor..

  Shopify, çevrimiçi mağazanıza kapsamlı performans vermenizi sağlayan kapsamlı entegrasyon ve senkronizasyon seçenekleriyle bilinir. Zaten Amazon hesabınız varsa, müşteri tabanını ve satış hacmini artırmak için Shopify’daki hesabınızla entegre edebilirsiniz. Örneğin, hesabınızın Quickbooks veya Xero gibi muhasebe uygulamalarıyla senkronize edilmesi de web mağazanızın performansına katkıda bulunacaktır.

  Shopify Satış Noktası

  Yazılım geliştiricileri yakın zamanda gelişmiş Artırılmış Gerçeklik aracını tanıttı. Müşterilerin ilk bakışta görünmeyen özel parametreleri hakkında fikir sahibi olmaları için farklı taraflardan ilgilendikleri ürünleri keşfetmelerine yardımcı olur.

  Dahası, platform varsayılan olarak çok dilli ve çok kanallı destek ile birlikte gelir. Sistemin eBay, Instagram, Facebook ve diğer platformlarla uzun süreli ortaklık ilişkileri var.

  Shopify geliştiricileri, kullanıcılarının bilgi ve ödeme işlemlerinin güvenliğine özellikle dikkat ederler. Web mağazanızı tüm dolandırıcılık çocuklarından korumak için SSL Sertifikasını bağlayabilir veya sistemin uzun zaman önce tanıttığı Dolandırıcılık Koruması özelliğini kullanabilirsiniz.

  Web tasarım ve özelleştirme dışında, Shopify kapsamlı pazarlama özellikleri sunar. En popüler, anlamlı ve kullanışlı özellikler arasında, başlangıçta POS (Satış Noktası) yazılımından bahsetmek mantıklıdır. Sistem, küçük, orta ve büyük çevrimiçi mağazaların yanı sıra yerel perakende mağaza önlüklerinin başlatılmasını ve yönetilmesini mümkün kılar. Bu, satış hacmini önemli ölçüde artırabilir ve geliri en üst düzeye çıkarabilir.

  Shopify ile ayrıntılı web mağazası istatistikleri bulabilir, e-posta pazarlama seçeneklerini uygulayabilir, SEO parametrelerini ayarlayabilir ve değiştirebilirsiniz, birden fazla dağıtım kanalı (Amazon, BuzzFeed, eBay, Houzz vb.) İle işbirliği yapabilir, çeşitli uygulamalar yükleyebilirsiniz (sistem şu anda 1000’den fazla var ücretsiz uygulamalar) etkin web mağaza yönetimi için mobil uygulamayı kullanın ve diğer adımları tamamlayın.

Ecwid ve Shopify. Esneklik ve özellik seti söz konusu olduğunda Shopify söz konusu değildir. Bir e-ticaret eklentisi olarak Ecwid, bu gelişmiş e-Ticaret yazılımı ile bile karşılaştırılamaz. Shopify, kutudan çıkmış güçlü işlevsellik, tasarım özelleştirme araçları, pazarlama ve özel katılım seçenekleri, SEO tanıtım özellikleri vb.İle birlikte gelir..

3. Tasarımlar

EcwidShopify
Tema Sayısı:050+
Ücretsiz Temalarn / a&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:n / a$ 140- $ 180
Duyarlı tasarım✘ HAYIR&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:✘ HAYIR&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:✘ HAYIR&# X2714; EVET
 • Ecwid. Bir e-ticaret eklentisi olarak Ecwid herhangi bir şablon seçeneği sunmaz. Sadece önceden tasarlanmış web sitenize entegre edersiniz ve mevcut parametreleri özelleştirirsiniz.

  Burada değiştirebileceğiniz özelliklerin sayısı da büyük değil, ancak yine de ürünlerinizi en uygun ışıkta sunmak için çekici bir gösteri penceresi oluşturmaya izin veriyorlar. Bu amaçla, burada tek bir tasarımın üç renk şeması arasından seçim yapabilirsiniz, yani standart, bej ve beyaz ve ana tasarım özelleştirme ayarlarını değiştirebilirsiniz.

  Ecwid şov pencereleri için bireysel tasarımlar oluşturmayı mümkün kılan uygulamalar da vardır. Bir marka mağazasından satın alınabilirler (bu nedenle, “Özel Temalar” 435 $ karşılığında kullanılabilir). Genel olarak, bir web mağazasının tasarımı başlangıçta bağlanacağı bir web sitesinin tasarımından etkilenecektir. Gösteri penceresi arayüzünün ayarları minimumdur, ancak bu birisi için iyi bir çözüm olabilir.

 • Shopify. E-Ticaret yazılımı şu anda oldukça güzel bir niş şablonları koleksiyonuna sahiptir. Ücretsiz ve ücretli tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz. Ücretsiz temaların sayısı 10 maddeyi oluştururken, ücretli şablonların sayısı 51’dir..

  Nihai maliyet, ana şablon parametrelerine ve ima edilen kişiselleştirme derinliğine bağlıdır. Sonunda hangi şablonu seçerseniz seçin, kalitesinden ve özelleştirilebilirliğinden% 100 emin olabilirsiniz. Ücretli temaların daha zengin özellikli ve çok yönlü olduğunu unutmayın. Ayrıca daha zarif bir görünüm ve özelleştirme seçenekleri var. Çeşitli menü konumlarına, miktarına ve türüne sahip olanlar, tam ekran başlıkları, kaydırıcılı / kaydırıcısız, ana sayfada gösteri pencereli / penceresiz vb.Dahil olmak üzere her zevke uygun bir şablon seçebilirsiniz. Tüm olası web mağazası tasarım bileşenleri burada da mevcut.

  Web sitesi oluşturucu kullanarak seçilen şablonu tamamen özelleştirmek için özel bir fırsat sunar Shopify Sıvı araç. Yepyeni ve benzersiz bir tasarım özelleştirme deneyimi sunan, e-ticaret ortaklarını desteklemek isteyen yeni başlayanlara ve yetenekli web geliştiricilerine çok yardımcı olacaktır. Araç, benzersiz bir şablon başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Sürükleyici ve çekici e-Ticaret temaları oluşturmak isteyen kullanıcılar için kullanışlı olabilecek teknik ipuçları, nasıl yapılır kılavuzları, Sıvı dil kaynakları ve diğer özellikleri içerir..

Ecwid ve Shopify. Ecwid’in minimum bir dizi vitrin tasarımı ayarı ile geldiğini söylemeye gerek yok. Bireysellik vermek veya mevcut web sitesi tasarımına uyum sağlamak sorunludur. Bu pahalı veya elverişsizdir. Shopify, sırayla, uygun şablon tasarımı ve yapı düzenlemesi için neredeyse sınırsız özgürlük sunar. E-Ticaret yazılımı, tasarım en-boy karşılaştırmasında yadsınamaz bir liderdir.

4. Müşteri Desteği

 • Ecwid. Kullanıcıların gittiği planla ilgili olarak, Ecwid müşteri destek seçenekleri hala oldukça sınırlıdır. Ücretsiz plan aboneleri, yalnızca sistemin destek ekibiyle e-posta iletişimine erişebilir. Hizmetle ilgili yararlı makaleler, öneriler, kılavuzlar ve e-Ticaret ipuçları sağlayan ücretsiz bir blog’u da ziyaret edebilirler. Ecwid, topluluk forumuna ve her kullanıcının mevcut soruların cevaplarını bulabileceği bilgilendirici bilgi tabanına erişim sağlar. Platform ayrıca günün her saatinde video eğitimlerini içeren ücretsiz bir YouTube kanalına sahiptir.

  Ücretli sistem abonelerinin e-posta veya canlı sohbet yoluyla bireysel teknik desteğe erişimi vardır. Öncelikli telefon desteği de burada verilmektedir. Bu seçeneği kullanmak için, ekip üyelerinin istediğiniz zaman sizinle iletişim kurabilmesi için geri arama isteğinden çıkabilirsiniz. Yıllık plan abonelerine 12 saat özel web mağazası geliştirme imkanı sunulmaktadır. Hizmet tüm ücretli plan kullanıcıları için geçerlidir ve maliyeti 100 $ ile başlar.

 • Shopify. Müşteri destek hizmeti, kesinlikle maliyetine ulaşan birinci sınıf seviyededir. Kullanıcı sorularını eşleştirmek için çok sayıda konu ve şube içeren güçlü bir forum var. Shopify müşterileri, sistemin bu desteğe ihtiyaç duyan herkese sunduğu birden fazla makaleye, nasıl yapılır kılavuzlarına, ipuçlarına, SSS’lere ve önerilere de erişebilir.

  Dahası, Shopify Guru ile gelişmiş canlı sohbet ve e-posta iletişim seçeneği sayesinde yazılım kalabalığın arasından sıyrılıyor. Müşteri destek yardımının kalitesi iyi, yöneticiler sorulara hızlı bir şekilde ve gerçekten önemli olan şeylere profesyonel olarak cevap veriyor. Sistemin zengin YouTube eğitici videoları ile kendi YouTube kanalı var.

Shopify vs Ecwid. Müşteri desteğinin kalitesi söz konusu olduğunda, Shopify lider konumdadır. Bununla birlikte, teknik desteğin kalitesinin her iki hizmette de iyi olduğu belirtilmelidir. Shopify, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için daha iyi bir metin ve video eğitim materyali, güçlü topluluk forumu, kişisel bir asistan ve YouTube kanalı ile canlı sohbet sunar.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Ecwid. Sistem sınırsız bir süre boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz bir plan sunar. Plan, 10’a kadar ürün satmayı ve sınırsız bant genişliği, mobil alışveriş sepeti, ücretsiz başlangıç ​​sitesi oluşturma, sıfır işlem ücretleri, herhangi bir web sitesine bir web mağazası ekleme ve aynı anda birden fazla satış yapma fırsatı gibi bir dizi kullanışlı özellik kullanmayı mümkün kılıyor web siteleri. Ancak, Ecwid ile tam teşekküllü bir web mağazası açmayı düşünüyorsanız, ücretsiz plan ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır..

  Ücretli seçeneklere gelince, bunlardan üç tane var: Girişim, İş ve Sınırsız planlar. Ücretli aboneliklerin maliyeti 15 $ / ay (veya yıllık abonelik ile 12,50 $ / ay) ile başlar ve 99 $ / ay (yıllık ödemeyle 82,50 $ / ay) ‘a ulaşır. Planlar arasındaki fark, satmanıza izin veren ürün sayısı ve dahil edilen özellikler (otomatik vergi hesaplama, CSV ürün ihracatı / ithalatı, indirim kuponları oluşturma, özel faturalar, pazar yeri ve POS entegrasyonu, özel mobil mağaza uygulaması, öncelikli teknoloji) destek ve daha fazlası).

 • Shopify ve Ecwid Fiyatlandırma Karşılaştırma Tablosu

  ShopifyEcwid
  Fiyatlandırma Planları:&# X2714; Hafif (9 $ / ay);
  &# X2714; Temel Shopify (29 $ / ay);
  &# X2714; Shopify ($ 79 / ay);
  &# X2714; Gelişmiş Shopify (299 $ / ay).
  &# X2714; Girişim (15 $ / ay);
  &# X2714; İşletme (35 $ ​​/ ay);
  &# x2714; Sınırsız (99 $ / ay).
  Özellikleri:&# X2714; Gerçek zamanlı gönderim fiyatları;
  &# X2714; Ücretsiz SSL sertifikası;
  &# X2714; Sahtekarlık analizi;
  Terk edilmiş araba kurtarma;
  &# X2714; İndirim Kodları & Hediye Kartları;
  &# X2714; Canlı destek.
  &# X2714; Dijital Ürünler;
  &# X2714; Sınırsız Trafik;
  &# X2714; Ücretsiz Başlangıç ​​Web Sitesi;
  &# X2714; Sosyal Hesaplar Çevrimiçi Mağazası;
  &# X2714; Mobil uygulama;
  &# X2714; Canlı destek.
 • Shopify. Yazılımın ücretsiz olarak 14 günlük bir denemesi vardır. Deneme, yüksek planlarından biri için ödeme yapmaya hazır olup olmadığınızı belirlemek için sistemin ana özelliklerinin test edilmesini sağlar. Ücretli aboneliklerden bahsetmişken, burada 4 tane var. Bunlara Hafif, Temel Shopify, Shopify ve Advanced Shopify dahildir. Planların maliyeti en ucuz seçenek için 9 $ / ay ve en pahalı çözüm için 299 $ / ay arasında değişiyor.

  Planlar, birlikte geldikleri özellikler ve araçlar açısından birbirinden farklıdır. Bu özellikle pazarlama seçenekleri, işlem ücretleri, satış raporları oluşturma vb. İle ilgilidir. 14 günlük para iade garantisi vardır. Ayrıca, platform sistem içinde yapılan işlemler için komisyon ücreti almaktadır. Ücretler, abone olduğunuz plana göre% 0,5 ile% 2 arasında değişir. Kullandığınız plan ne kadar yüksek olursa, komisyon ücretleri o kadar düşük olur (bazı durumlarda hiçbir işlem ücreti alınmaz).

Ecwid ve Shopify. Fiyat yönünü incelerken, Shopify’ın daha faydalı bir çözüm olduğu sonucuna vardık. Sistem, Ecwid ile neredeyse aynı işlevselliği sağlayan bir Lite Planına sahiptir. Benzer bir özellik seti için daha fazla ödeme yapmanın bir anlamı yoktur. İşlevsel bir web sitesine ihtiyacınız varsa, web sitesine daha fazla yatırım yapmanız gerekir. Bununla birlikte, uzun vadede ekstra faydalar elde edersiniz, bu nedenle plan kesinlikle yatırıma değer olacaktır. Web tasarım hedefleriniz ve planlarınız ne olursa olsun, Shopify hala daha faydalı ve uygun maliyetli bir çözüm olacaktır..

Sonuç olarak

Ecwid ve Shopify, web mağazası oluşturma sürecine farklı yaklaşımlar kullanan ve görevi başarıyla tamamlamak için çok yönlü özellikler sunan iyi e-ticaret oluşturma araçlarıdır. Hizmetin seçimi, hedeflemeyi planladığınız kitleye, web tasarım becerilerinize, beklentilerinize ve projeye yatırım yapmaya hazır olduğunuz bütçeye dayanmalıdır..

Ecwid, eklenti entegrasyonu yoluyla bir web mağazası oluşturmaya izin verirken, Shopify daha kapsamlı ve güçlü seçenekler sunuyor. Her iki platformu inceledikten ve karşılaştırdığımızda, Shopify’ı çağdaş nişte bulunan en iyi e-Ticaret yazılımı olarak önermeye hazırız.

EcwidEcwid entegrasyonu, hazır web sitesinde bir çevrimiçi mağaza açmaya izin veren tam özellikli bir e-ticaret eklentisidir. Eklenti sınırlı işlevsellik ile birlikte gelir, bu da onu yeni başlayanlar ve küçük işletmeler için iyi bir seçim haline getirir. İyi bir orta-büyük web mağazasına ihtiyacınız varsa, Shopify kesinlikle daha akıllı bir çözüm olacaktır.ecwid.com

ShopifyShopify çok çeşitli web mağazası geliştirme görevlerini tamamlayan sürdürülebilir bir e-ticaret yazılımıdır. Platform, gelişmiş özellik kümesine, tasarım özelleştirme seçeneklerinin bolluğuna ve uygun fiyatlandırma politikasına erişim sağlar. Shopify.com

Ciddi web tasarım istekleriniz ve uzun vadeli hedefleriniz varsa, kesinlikle ayrı bir etki alanında bir web mağazası oluşturmanız gerekir. Shopify tam olarak bunu yapacak platformun türüdür. Sistem, satış büyümesi, trafik çekiciliği ve kâr yaratmayı amaçlayan, işletmeleri için güvenilir web varlığı oluşturmayı amaçlayan kullanıcılar için en iyi şekilde çalışacaktır.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

EcwidShopify
Kullanım kolaylığı:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify
Özellikleri:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify
Tasarımlar:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify
Müşteri desteği:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify
Fiyatlandırma:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify
Genel puanı:Ecwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve ShopifyEcwid ve Shopify

Şimdi Shopify’ı deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map