Jimdo Alternatifleri

Jimdo Alternatifleri


Jimdo – ortalamanın üzerinde ticaret özelliklerini uygulamayı başaran özel geliştiriciler ekibi tarafından oluşturulan bir platformdur. Ancak, ihtiyacınız olduğunda mükemmel olmaktan çok uzaktır. sıfırdan bir blog veya kartvizit web sitesi oluşturun. Jimdo’nun iyi tasarlanmış şablonlardan yoksun olduğu açıktır. Platform ücretsiz bir plan sunmasına rağmen, sadece sınırlı sayıda şablon içerir. Daha profesyonel olarak tasarlanmış düzenler için istek duyduğunuzda, ödemeye hazırlanın.

Styling, nasıl kodlanacağının farkında olmadığınız sürece düzenleme araçlarının eksikliği ile oldukça ortalama görünüyor. Son fakat en az değil, Jimdo aslında bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu. Bu nedenle, daha çeşitli özellikler, e-Ticaret araçları ve özelleştirme seçenekleri sunan daha iyi bir alternatife ihtiyacınız olabilir..

Jimdo’ya En İyi Alternatifler

 1. WIX – En İyi Jimdo Alternatifi
 2. WordPress – Kendinden Barındırmalı Weebly Alternativ
 3. Shopify – E-ticaret & Alışveriş Sepeti Alternatif
 4. uKit – Jimdo’ya daha ucuz ve daha kolay alternatif
 5. Squarespace – En Popüler Web Sitesi Oluşturucularından biri
 6. Webflow – Web Sitesi Tasarım Aracı, CMS ve Hosting

WIX – En İyi Jimdo Alternatifi

WIX - En İyi Jimdo Alternatifi

Wix – tamamen gelişmiş web sitesi oluşturma teknolojileriyle dolu çok amaçlı bir platformdur. Jimdo’nun aksine, Wix, yalnızca dijital mağazalar değil bloglar, kartvizitler de dahil olmak üzere farklı türde siteler oluşturmak için kullanılabilir, profesyonel portföyler, Yeni başlayanların dakikalar içinde şık ve duyarlı bir site oluşturmasını sağlayan başlangıç ​​dostu bir düzenleme ve özelleştirme teknolojisi ile birlikte gelir. Platformun esnekliğine ve nispeten düşük fiyatlandırmaya ek olarak bir dizi web tasarım aracını takdir edeceksiniz.

Önemli Wix özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Sonsuz Düzenleme Özellikleri – ya tam bir acemi, özel bir profesyonel veya temel teknik bilgiye sahip bir kullanıcıysanız, Wix doğru seçimdir. Kullanıma hazır bir site oluşturmak için çeşitli yollar sunar. Tıpkı Jimdo’nun Dolphin’i gibi, WIX ADI AI tabanlı teknoloji dakikalar içinde siteler oluşturur. Bit Wix çözümü, ayarlar açısından çok daha kolay ve daha kullanıcı dostudur. Profesyoneller, özel işlevler ve web sitesi öğeleri oluşturma ortamı olan Wix Corvid’den en iyi şekilde yararlanacaklar. Ortalama kullanıcılar, yeni bloklar ve bölümler ekleyerek sıfırdan yeni bir tasarım oluşturmaya başlayabilir.
 • Şık Şablonlar – Wix, Jimdo’dan daha geniş bir şablon koleksiyonuna sahiptir. Kullanıcılar, iş alanına bağlı olarak kategorilere ayrılmış 550’den fazla duyarlı temaya erişebilecekler. Çevrimiçi mağazalardan ve etkinlik sitelerinden emlak, portföy ve açılış sayfalarına – tüm şablonlar anında düzenlenebilir yerleşik öğeler ve bloklarla birlikte gelir.
 • Wix Mağazaları ve Ürün Yönetimi – e-ticaret şablonlarının yanı sıra, Wix’in entegre bir ürün yönetim sistemi vardır. Kullanıcılar koleksiyonlar oluşturabilir ve öğeleri en çekici şekilde görüntülemek için ürün sayfalarını yönetebilir. PayPal, Stripe ve diğerleri dahil olmak üzere işlemleri işlemek için çeşitli ödeme yöntemleri entegre edilebilir.
 • Promosyonlar – platform, özel fırsatlar ve kişiselleştirilmiş teklifler başlatmak için bir dizi promosyon aracı sunar. Dükkan sahipleri özel indirimler, promosyon kodları, kuponlar, ücretsiz gönderim vb..

Wix fiyatı: sistem, editörü test etmek ve her şeyin içeriden nasıl çalıştığını görmek için iyi çalışabilecek ücretsiz bir plana sahiptir. Benzersiz bir alana sahip tam özellikli bir blog, portföy veya kartvizite ihtiyacınız varsa, aylık 13 ABD doları tutarında bir Birleşik Plan doğru seçimdir. Wix App Market, duyarlı şablonlar ve 1 yıllık ücretsiz alan adı ve barındırma erişimi içerir. E-Ticaret ihtiyaçları için aylık 23 ABD dolarından başlayan ayrı bir plana ihtiyacınız olacak.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Kendinden Barındırmalı Jimdo Alternatifi

WordPress - Kendinden Barındırmalı Jimdo Alternatifi

WordPress – bir açık kaynaklı CMS sonsuz web tasarımı ve özelleştirme fırsatları ile. Yazılımın başlatılması o kadar kolay olmayabilir, ancak kesinlikle Jimdo’yu atıyor esneklik açısından. Başlangıçta içerik tabanlı projeler için geliştirilen WordPress, kaç ürün satmak istediğinize bakılmaksızın kullanıcıların küçük işletme siteleri ve tam özellikli çevrimiçi mağazalar oluşturmasına olanak tanıyan kapsamlı bir araçtır. Ayrıca WP, en iyi eşleşen sunucu çözümünü seçme konusunda daha fazla özgürlüğe sahip, kendi kendine barındırılan bir platformdur.

Ana WordPress avantajları şunları içerir:

 • tasarlamak & Özelleştirme – “açık kaynak” terimi, kaynak koduna erişiminiz olduğu anlamına gelir. Kullanıcılar, web sitesinin HTML / CSS’sini değiştirmenin yanı sıra bazı programlama yapmak, özel sayfa öğeleri, bloklar ve işlevler oluşturmakta serbesttir. Bu özellik programlama ve web tasarım becerileri gerektirir. Öte yandan,% 100 benzersiz bir tasarım ve web sitesi yapısı oluşturabileceksiniz..
 • Her Zevke Uygun Temalar – WordPress temalarının seçimi çok zor. Basit bloglardan, portföylerden veya dergilerden daha karmaşık işletme sitelerine, forumlara ve dijital mağazalara kadar binlerce duyarlı şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Tema listesi hem ücretsiz hem de premium ile düzenli olarak güncellenir (ücretli) düzenler.
 • bütünleşme & Esneklik – sonsuz eklentiler, SEO dostu içerik oluşturmanıza, web sitesi varlıklarını yönetmenize, analizleri izlemenize, kullanıcı edinme araçlarını uygulamanıza, projenizi birden fazla kanal üzerinden tanıtmanıza ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olacaktır. WordPress, sadece birkaç tıklamayla herhangi bir üçüncü taraf hizmetiyle entegre edilebilir.
 • e-Ticaret İşlevselliği – ücretsiz yararlanma WooCommerce eklentisi düzenlenebilir ürün sayfası, yönetim araçları, entegre ödeme seçenekleri ve daha fazlasını içeren tam zamanlı bir mağaza oluşturmak için.

WordPress fiyatı: CMS kullanımı ücretsizdir. Abonelik veya başka ücret yok. Ancak, kullanıcıların premium şablonlar, bazı eklentiler ve üçüncü taraf hizmetleri için ödeme yapması gerekecektir. Ayrıca, WP ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış güvenilir bir barındırma çözümüne ihtiyacınız olacak. Bluehost. Temel paket, WordPress entegrasyonu, eklenti ve sistem güncellemeleri, şablon kurulumu, güvenlik araçları ve daha fazlasını içeren aylık 2,95 ABD doları tutarındadır..

WordPress’i Şimdi Deneyin

Shopify – E-ticaret & Alışveriş Sepeti Alternatif

Shopify - E-ticaret ve Alışveriş Sepeti Alternatifi

Shopify – bir e-Ticaret odaklı platform kullanıcıların çevrimiçi mağazalarını oluşturmasına, başlatmasına, yönetmesine ve tanıtmasına yardımcı olur. Küçük bir mağaza başlatmak veya çevrimiçi satmak için ürün sesleri ile küresel bir pazar oluşturmak istediğinizde yazılım, niş içinde en iyilerinden biridir. Jimdo, e-ticaret işlevinden yoksun olsa da, Shopify gelecekteki mağazayı markalamak ve özelleştirmek, alışveriş sepeti ayarlamak, mağaza yönetimi, Pazarlama, SEO ve promosyon ile ilgilenmek için bir dizi özellik sunar..

Temel Shopify işlevleri şunları içerir:

 • Duyarlı Temalar – Shopify, e-Ticaret ihtiyaçları için profesyonel şablonlardan oluşan özel bir koleksiyon sunar. Kullanıcılar şu anda mobil uyumlu ve ayrı bir blog özelliği olan 70’in üzerinde farklı düzen arasından seçim yapabilir. Basit bir düzenleyici, büyük değişiklikler yapmak için gerekli değişiklikleri yapmanıza ve hatta HTML / CSS koduna erişmenize olanak tanır.
 • Gelişmiş e-Ticaret İşlevselliği – Shopify ile, belirli bir alışveriş sepeti, entegre ödeme seçenekleri, SSL sertifikası, ürün yönetim araçları ve daha fazlasıyla kullanıma hazır bir çevrimiçi mağazaya sahip olursunuz. İşlemleri yalnızca büyük küresel para birimlerinde değil, aynı zamanda Bitcoin’de de işlemek için 100’den fazla farklı ödeme ağ geçidi bağlama şansına sahip olun. Yazılım, otomatik vergi ve nakliye ücreti hesaplamaları, terk edilmiş sepet kurtarma araçları ve daha fazlası ile birlikte gelir.
 • Dijital Mağaza Yönetimi – platform, müşterilerin profilleri, sipariş karşılama, dropshipping, kullanıcı hesapları, geri ödemeler ve daha fazlası üzerinde kontrol sahibi olmak için kapsamlı bir yönetim sistemi sunar. Çevrimiçi mağazanızı hareket halindeyken yönetin ve gösterge tablosuna bir mobil cihaz üzerinden erişin.
 • SEO & Pazarlama – kullanıcılar temel SEO uygulamalarını uygulama ve meta etiketleri, SEO başlıklarını ve açıklamaları yönetme şansına sahip olacaklar. Editör, metinlerinizi veya ürün açıklamalarınızı daha SEO dostu hale getirmek için iyi biçimlendirilmiş içerik oluşturmayı ve H1, H2, H3… alt başlıklarını vurgulamayı mümkün kılar. Shopify, Facebook üzerinden ürün satmanın yanı sıra promosyonlar başlatmanıza, hediye kartları, promosyon kodları ve kuponlar göndermenize yardımcı olur.

Shopify fiyatı: tüm özellikleri göz önüne alındığında, Shopify planları oldukça uygun görünüyor. Örneğin, bir barındırma, alan adı, SSL güvenliği ve satılacak sınırsız ürün içeren bir mağaza başlatmak size aylık 29 ABD dolarından mal olacak. Ölçeklendirme ve büyüyen e-Ticaret projeleri için, sırasıyla 79 $ ve 299 $ maliyete sahip Shopify ve Advanced Shopify planları vardır..

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

uKit – Jimdo’ya daha ucuz ve daha kolay alternatif

uKit - Jimdo'ya daha ucuz ve daha kolay alternatif

İngiltere – biri en ucuz ve en kolay web sitesi oluşturma platformları niş içinde. Birkaç dakika içinde şık ve duyarlı küçük işletme siteleri, portföyler, açılış sayfaları ve küçük çevrimiçi mağazalar oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Sistem, sezgisel bir sürükle ve bırak editörü, entegre özelliklere sahip hazır şablonlar ve temel e-Ticaret seçenekleri ile birlikte gelir.

Ukit içinde nelere dikkat edilmelidir:

 • Kod Yazılmadan Kullanıma Hazır Siteler – uKit ile bir web sitesi oluştururken nasıl kod yazacağınızı öğrenmek zorunda değilsiniz. Basit bir sürükle ve bırak işlevi, öğeleri düzenlemeyi, düzenlemeyi veya sayfada gezinmeyi kolaylaştırır. Kullanıcılar metinleri tipik bir Word belgesinde olduğu gibi değiştirebilir veya ekleyebilir.
 • Profesyonel Tasarım – uKit, şık bir tasarıma sahip sağlam bir duyarlı şablon koleksiyonuna sahiptir. Yüzlerce tema ve düzen kategorilere ayrılmıştır. Sadece özel görüntülerle değil, belirli endüstrilere uygulanabilen metinlerle de gelirler.
 • Hepsi Bir Arada Çözüm – yazılım, plana dahil edilen etki alanı ve barındırma özellikli tam özellikli bir web sitesi oluşturucu olarak kullanılabilir. Kullanıcılar teknik engeller olmadan kendi alan adlarını da bağlayabilirler.
 • İngiltere Alt – kullanıcıların Facebook sayfalarını kullanıma hazır web sitelerine dönüştürmelerini sağlayan bir özellik. API aracı yardımıyla uKit, ilgili web sitesi şablonunda düzenlemek için metinler ve resimler dahil olmak üzere sosyal profilinizden tüm verileri toplar.

ukit fiyatı: platformla yalnızca 5 ABD doları karşılığında bir site oluşturmaya başlayabilirsiniz. Minimal plan tüm önemli özelliklere erişim sağlar ve Jimdo’nun giriş paketinden çok daha ucuzdur. Temel, e-Ticaret ve Pro’yu sırasıyla 10 $, 13 $ ve 15 $ maliyetle içeren üç plan daha var. Her plan 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geliyor.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Squarespace – En Popüler Web Sitesi Oluşturucularından biri

Squarespace - En Popüler Web Sitesi Oluşturucularından biri

Squarespace – farklı türde web siteleri oluşturmak için esnek ve güncel bir web sitesi oluşturucusudur. Kullanıcılar, bir blog, fotoğrafçı portföyü, kartvizit, restoran sitesi veya çevrimiçi mağaza başlatmak için özelleştirilebilir şablonların bir listesini oluşturmayı ve bunları kodlama yeteneği olmadan düzenlemeyi seçebilir. Platform, şık düzenler, bir dizi tasarım aracı, uygun fiyatlar ve yaratıcı bir yaklaşım sayesinde kendisi için bir isim yaptı..

Temel Squarespace özellikleri şunları içerir:

 • Şık Şablonlar – her düzen özel bir Squarespace tasarım ekibi tarafından geliştirildi. Jimdo’nun aksine, yazılım, aynı anda çeşitli tasarımlar üzerinde çalışmak için tek bir web sitesi için birden fazla şablon kullanmanıza izin verir. Ek Squarespace şablon seçenekleri, yapılandırmaları ve stil ayarlarını değiştirmek için sezgisel bir stil düzenleyici, entegre Typekits ve Google yazı tipleri, özel CSS düzenleme ve daha fazlasını içerir.
 • e-Ticaret Uzantıları – satılacak sınırsız ürünler ve e-ticaret ihtiyaçlarını karşılamak üzere düzenlenmiş düzenler dışında, yazılım uzantıları yardımıyla çevrimiçi satış ihtiyaçlarına hizmet edebilir. Nakliye ve yerine getirme için üçüncü taraf entegrasyonları, ödeme ağ geçitleri ve defter tutma, envanter ve ürün yönetimi araçları, pazarlama ve promosyon seçenekleri içerir..
 • Kapak Sayfası Oluşturucu – dakikalar içinde çalışan açılış sayfaları oluşturmak için ızgara galerileri ve net CTA bloklarıyla 10 ek şablon içeren mevcut bir Squarespace projesine eklenebilir. Temel fayda, kullanıcıların istedikleri zaman farklı şablonlar arasında geçiş yapabilmesidir..
 • Gelişmiş Bloglama Özelliği – blog yayınları oluşturun, RSS beslemesini bağlayın, birden çok yazar girişiyle makale yayınlayın, yerleşik Google Yazar Sıralaması özelliğinin yardımıyla arama sonrası arama motoru sıralamalarını iyileştirin ve daha fazlasını yapın.

Kare fiyat: platform 4 farklı plan seçeneği sunuyor. İçeriğe dayalı bir siteye, kartvizite veya portföye ihtiyacınız varsa, aylık olarak 12 ABD Doları ve 18 ABD Doları tutarında bir Kişisel veya İşletme planı tercih edebilirsiniz. Çevrimiçi satış yapmaya başlamak isteyen kullanıcılar Temel (Aylık 26 $) veya Gelişmiş Ticaret (Aylık 40 $) paket.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Webflow – Web Sitesi Tasarım Aracı, CMS ve Hosting

Webflow - Web Sitesi Tasarım Aracı, CMS ve Hosting

Web akışı – gelişmiş ve tamamen işlevsel iş siteleri oluşturmak için güçlü bir platformdur. Kodlama becerileri olmadan kolay bir düzenleme işlemi vaat ediyor. Ve bu doğru. Ancak, platformdan en iyi şekilde yararlanmak için, en azından temel teknik altyapıya sahip olmanız gerekir. Her neyse, yazılım yerleşik SEO araçları, entegrasyon yetenekleri, içerik güncellemeleri ve Webflow’u Jimdo’ya daha esnek bir alternatif yapan diğer özellikler sunar.

Ana Web akışı özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Gelişmiş Web Tasarım Teknolojileri – tüm web sitesi şablonları, yüklediğiniz resimler ve diğer medya dosyalarının yanı sıra% 100 yanıt verir. Kullanıcılar kaynak koduna erişebilir ve bu kodu düzenleyebilir veya yerleşik CSS ızgarasıyla düzenlerden en iyi şekilde yararlanabilir. Ayrıca, 3D animasyonlar ve karmaşık görsel efektler kodlama becerileri olmadan eklenebilir.
 • Özel CMS – yazılım, sayfaları optimize etmek ve SEO dostu içerik oluşturmak için Açık Grafik ve SEO ayarlarına sahip kendi içerik yönetim sistemine sahiptir. CMS API, platformu iş ortaklıkları ve birlikte çalıştığınız müşteriler için açık hale getirmektir.
 • Kare Alan Bileşenleri – oluşturma işlemi, sayfada olması gerekebilecek tüm gerekli öğeleri içeren özel formlar kullanılarak gerçekleştirilir. Sekmeleri, açılır menüleri, sosyal paylaşım düğmelerini, karuselleri, kaydırıcıları, gezinme bileşenlerini ve daha fazlasını içerir.
 • bütünleşme – Google’ın önemli izleme ve analitik hizmetlerini bağlamaktan çekinmeyin. Ayrıca, web siteniz birden fazla üçüncü taraf hizmetine ve Slack, Asana, MailChimp, vb.Gibi habercilere erişim sağlamak için Zapier ile entegre edilebilir..

Web akışı fiyatı: kullanıcılar iki farklı fiyatlandırma modeli arasından seçim yapabilir. İlki üç ana site planını içerir: Temel (Aylık 12 $), CMS (16 $ aylık) ve İşletme (Aylık 36 $). İkinci model, aylık 0 ila 35 dolar arasında değişen bireysel hesap planı ayarları sunar. E-Ticaret ihtiyaçları için, aylık 29 ABD doları, 74 ABD doları ve 212 ABD doları maliyetle Standart, Artı veya Gelişmiş planı seçebilirsiniz.

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

Sonuç

Jimdo – Bazı iyi özelliklere sahip sağlam bir web sitesi oluşturma platformudur. Ancak, web sayfalarını düzenleme konusunda esneklik olmadığı açıktır. Oldukça pahalıdır ve bir dizi ÜCRETSİZ profesyonel tema ve şablondan yoksundur. Jimdo daha az çok yönlüdür ve esas olarak e-ticaret web sitelerine odaklanır.

Öte yandan, daha önce gözden geçirilmiş iyi alternatiflerimiz var. Herhangi bir web sitesi türü oluşturmanız gerektiğinde daha esnek görünürler. Bloglama araçlarına ek olarak gelişmiş SEO özellikleri sunarlar. Seçtiğiniz plana rağmen çok çeşitli ücretsiz şablonlara ücretsiz erişim sağlarlar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map