Kare Alanı Alternatifleri

Kare Alanı Alternatifleri - by swb


Squarespace bu günlerde karşılaşabileceğiniz en saygın ve tanınabilir web sitesi oluşturucularından biridir. Kelimenin tam anlamıyla tüm web sitelerinin geliştirilmesi için kullanılabilir, ancak çoğu kullanıcının sistemle çalışmaya karar verirken karşılaştığı bir sorun vardır.

Squarespace’in işlevselliğine rağmen, web tasarım becerileri en iyi düzeyde olmayan kullanıcılar için kolay ve anlaşılır bir araç olmaktan çok uzaktır. Sistemin bu tür programlarla çalışma fikri ve deneyimi olan kullanıcıların ihtiyaçlarına ve becerilerine yönelik olması şaşırtıcı değildir..

En İyi Kare Alternatifleri

Squarespace ile bir web sitesi başlatırken, kaçınılmaz olarak tüm bu karmaşık menüleri, alt menüleri, kategorileri, araçları ve sistemin beraberinde getirdiği diğer unsurları keşfetme ve bunlara hakim olma gereksinimi ile karşı karşıya kalacaksınız. Sonuç olarak, özellikle ilk kez kullanıcıysanız, hizmetle çalışmanın tüm nüanslarına hakim olmak her zaman kolaydır. Bu, Squarespace kullanıcılarının özel gereksinimlerine ve web tasarım hedeflerine göre daha basit alternatifler aramasını sağlayan başlıca nedenlerden biridir..

Etkileyici bir web varlığı oluşturmak için bir web sitesi oluşturucu kullanmaya karar verdiğinizi varsayalım. Kişisel veya ticari ihtiyaçlarınız için en iyi hangi hizmet işe yarar? Bunlardan hangileri büyük gereksinimlerinize uygundur ve başlangıçta ulaşmayı planladığınız sonucu sağlar?

Aşağıda, kesinlikle beklentilerinizi karşılayacak en popüler dört Squarespace alternatifini inceleyeceğiz. Bunlar Wix, uKit, Shopify, Weebly ve WordPress’dir – sunum gerektirmeyen ve şu anda web tasarım endüstrisinde en popüler olarak kabul edilen dört web oluşturma platformu. Şimdi TOP 5 Squarespace alternatiflerini ayrıntılı olarak karşılayalım.

1. Wix

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – başlatmayı planladığınız her tür web sitesi için en iyi Squarespace alternatifidir. Dünya çapında popülerliği, seçeneklerin bolluğu ve zengin özellik seti ile, web sitesi oluşturucu kesinlikle niş kullanıcıların dikkatine değer son derece rekabetçi bir şirket olduğunu kanıtlamaktadır. Sistem, farklı beceri ve uzmanlık düzeyine sahip kullanıcılar için harika çalışıyor. İşte web sitesi oluşturucunun başlıca avantajları:

 • Mobile Hazır Şablonlar. Web sitesi oluşturucu sunulan şablonların kalitesi ve endüstri bölümünde mükemmeldir. Hepsi mobil cihazlara hazır ve profesyonel bir görünüme sahip. Bugün itibariyle sistem, sayısı düzenli olarak güncellenen 550’den fazla şablona sahiptir. Şablonlar, web sitesi oluşturucunun gerçek gururu. Wix’in aksine, Squarespace, temaların kalitesinden ve özelleştirilebilirliğinden bahsetmemek yerine, böyle geniş bir şablon galerisine sahip olamaz..
 • Uygun Ayarlama. Hangi tasarımı tercih ederseniz edin, benzersiz ve benzersiz bir görünüm vermek için birden fazla özelleştirme aracıyla karşılaşacaksınız. Tasarım görünümünüz üzerinde önemli bir etkisi olacak ücretsiz ve ücretli seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz (slayt gösterisi entegrasyonu, sinemagraflar, grafik öğeleri, tasarım ayarları, medya dosyaları ve sosyal ağ düğmeleri entegrasyonu, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi örneklerden sadece birkaçıdır. ).
 • Tasarım Düzenleme Modları. Wix, her biri farklı kullanıcı kategorilerinin ihtiyaçlarını karşılayan iki güçlü tasarım düzenleme modu sunar. Bunlar Wix ADI ve Standart Web Sitesi Editörü. Yapay Tasarım İstihbarat aracı sayesinde, bir acemi bile kolayca bir web sitesi oluşturabilir ve daha sonra sorunsuz ve zaman kaybı olmadan yönetebilir. Bunun nedeni, sistemin, gönderdiğiniz işletme bilgilerine göre bunu sizin için otomatik olarak yapmasıdır. Web tasarım becerileriniz iyi bir seviyedeyse, tercihen şablon tasarımınızı manuel olarak düzenlemenizi ve böylece profesyonelliğinizi geliştirmenizi sağlayan bir Standart Web Sitesi Düzenleyicisi seçmektir..
 • Mobil Editör. Web sitenizin olmasını istiyorsanız mobil modda kullanılabilir, düzenlemeleri mobil sürümünde yapabilirsiniz. Bu, günün herhangi bir saatinde birkaç tıklama ile kontrol panelinde yapılır. Mobil modda yaptığınız düzenlemelerin web sitenizin ana masaüstü sürümünde görünmediğini, masaüstü modunda yaptığınız düzenlemelerin ise mobil sürümde hemen görüntülendiğini unutmayın.
 • Blog. Wix, gönderilerin eklenmesine ve düzenlenmesine, bunlara özel ayarlar ve özellikler atamasına, yayınların programlanmasına, Öne Çıkan Yayınlar bölümünün oluşturulmasına, etiketlerin eklenmesine, blog yayınlarının veya şablonların seçilmesine ve özelleştirilmesine olanak tanıyan entegre bir blog platformuna sahiptir..
 • Uygulama marketi. Wix App Market, herhangi bir tercih ve ihtiyacı karşılamak için yüzlerce ücretsiz ve ücretli uygulamayı bulabileceğiniz yerdir. Hangi nişte uzmanlaşmış olursanız olun ve ne tür bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, buradan kaliteli uygulamaları entegre etmekten mutluluk duyacaksınız. Bugün itibariyle, Squarespace bu özelliği sunamaz.
 • e-Ticaret Motoru. Wix, her kullanıcının küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaları açmasını ve yönetmesini mümkün kılar. Sistemi kullanarak, dijital veya fiziksel ürün ve hizmetlerinizi görüntülemek için etkileyici gösteri pencereleri tasarlayabilir, mağazayı 7/24 yönetebilir ve güncelleyebilir, ödeme ve gönderim ayrıntılarını ayarlayabilir, vergi ayarlarını değiştirebilir, e-Ticaret şablonlarını seçebilir ve özelleştirebilir, ürünleri içe / dışa aktarabilirsiniz CSV dosyasından (bu manuel olarak yapılır) vb..
 • Ücretsiz Forum Oluşturucu. Tıpkı web sitenize bir blog veya bir web mağazası eklemenin mümkün olması gibi, bir forum bağlamak ücretsiz. Squarespace bu araca sahip olmasa da, Wix web sitesi oluşturucusunun değerini ve itibarını artıran böyle bir fırsat sunuyor..
 • Wix Kodu. Squarespace çoğunlukla profesyonel web geliştiricilerine yönelik olsa da, Wix işlevsellik açısından geride kalmaz. Wix Kod aracı, yeni başlayanların bunları projelerine daha fazla entegre edebilmeleri için işlevsel web uygulamaları oluşturmalarını mümkün kılar. Önemli olan, özellik herhangi bir kodlama farkındalığı veya web tasarım bilgisi anlamına gelmez – burada her şey basit ve sezgiseldir.
 • SEO Sihirbazı. Wix SEO Sihirbazı, mevcut zayıf noktaları izleyerek ve güçlü olanları özetleyerek arama motoru optimizasyonu sonuçlarınızı geliştirmenizi sağlar. Web sitenizin yayına hazır olup olmadığını ve hangi önlemlerin alınması gerektiğini bu şekilde öğreneceksiniz SEO sıralamasını yükseltmek. Şu anda, Squarespace’in benzer bir alternatifi yok, bu da sistemin ciddi bir dezavantajı.

Maliyet: Maliyet yönü söz konusu olduğunda, Wix’in bu konuda Squarespace’e göre kayda değer bir faydası vardır. Şey, Wix’in ücretsiz bir planı var, bu da sadece hizmetin ana özelliklerini test etmeyi değil, aynı zamanda web kurma becerilerinizi ve uzmanlık seviyenizi geliştirmek için basit web siteleri oluşturmayı da mümkün kılıyor. Sistemin ücretsiz sürümü sınırsız. Web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, aylık 4,50 ABD dolarından başlayan ücretli planlardan birine geçebilirsiniz..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

2. İngiltere

uKit web sitesi oluşturucu

uKit – kalitesi Wix tarafından sunulandan ödün vermeyen Squarespace’e en ucuz alternatiftir. Oluşturucu, işletme sahiplerinin işletmelerini küresel ağda sunmak için kendi başlarına kaliteli web siteleri oluşturmalarına izin verir. Sezgisel arayüzü, sistemi yalnızca birkaç saat içinde keşfetmeyi ve yönetmeyi mümkün kılacak. Böyle bir fırsat farkedilemez. Şimdi büyük uKit özelliklerine hızlı bir göz atalım:

 • WYSIWYG Web Sitesi Editörü. uKit, başlangıçta web sayfasında yaptığınız tüm düzenlemeleri zamanında düzeltebilmenizi ve kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş web sitesi editörü ile bilinir..
 • Kullanıcı Etkileşim Araçları. Kullanıcılarla iletişim kurmak ve sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için, uKit özel araçlar ve widget’lar kullanarak bir dizi etkileşim seçeneği sunar (Geri Arama Formları, LiveChat Widget, MailChimp bu açıdan en iyi örneklerdir). Bu, müşteri güvenini ve web sitenizin güvenilirliğini artırır.
 • CRM Entegrasyonu. Bir işletme web sitesi başlatmakta haklıysanız, CRM Entegrasyonu özelliği ve sunduğu avantajlar olmadan gitmezsiniz. Bu, müşteri ilişkilerini, proje karlılığını, istatistiklerini kontrol etmek ve sistemden ayrılmadan iş görevlerini ve siparişleri yönetmek için mükemmel bir araçtır. Bu, e-Ticaret web siteleri için çok önemlidir.
 • Şablon Koleksiyonu. uKit şablon koleksiyonu şu anda hepsi duyarlı ve profesyonel olarak tasarlanmış yaklaşık 400 tema içeriyor. Başlangıçta yanlış seçim yaptığınızı düşünüyorsanız, tematik olarak odaklanmış birkaç bölüme göz atabilir, seçilen tasarımları özelleştirebilir ve hatta web oluşturma işlemi sırasında değiştirebilirsiniz..
 • Widget Entegrasyonu. Web sitesi oluşturucu, belirlediğiniz uzmanlık ve web tasarım görevlerine dayanarak birden fazla şablon seçip projenize entegre etmenizi sağlar. Sistem şu anda entegrasyonu yalnızca birkaç tıklama gerektiren düzinelerce widget sunuyor. Bunlar sosyal ağların widget’ları (Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest vb.), Medya Widget’ları (SoundCloud, SlideShare, Video, Haberler, Zamanlayıcı, Adımlar vb.), Kişiler (Geri Arama Formları, MailChimp, LiveAgent, LiveChat, JivoSite, Maliyet Hesap Makinesi – uCalc vb.).
 • e-Ticaret İşlevselliği. Ukit ile, iki etkili yoldan biriyle küçük-orta e-ticaret web sitesi oluşturabilirsiniz. Birincisi, e-Ticaret widget’ının web sitesine bağlantısını belirtirken, ikincisi Ecwid eklentisini mevcut e-ticaret odağına vermek için mevcut web sitesine entegre etmeyi sağlar.
 • Geçici Web Sitesi Yönetimi Erişim Hakları. Çoğu web tasarım ajansı, sipariş edilen projelerle uğraşırken ekip çalışması yapar. Bu işbirliğinden en iyi şekilde yararlanmak için uKit, geçici web sitesi erişim haklarını (999 günden daha uzun sürmez) diğer ekip üyeleriyle paylaşmanıza olanak tanır. Önemli bir konu, hak sahiplerinin faturalandırma veya ödeme bilgilerine erişiminin olmamasıdır (bu bilgi deposundan siz sorumlusunuz), ancak etkili proje geliştirme ve tanıtım için değişiklikler yapabilirler..

Maliyet: uKit, test etmek istediğiniz planın 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunuyor. Ücretli planlar, uygun fiyat ve zengin özellik seti nedeniyle bütçenize kesinlikle uyacaktır. En ucuz planın maliyeti 4 $ / ay, en pahalı aboneliğin maliyeti ise 12 $ / ay. Bu nedenle, uKit fiyatlandırma politikası herkes için uygun fiyattan daha fazladır ve Kareler planlarına kıyasla kesinlikle çok daha ucuzdur.

UKit’i Ücretsiz Deneyin

3. Shopify

Shopify e-Ticaret yazılımı

Shopify – Boyut (küçükten büyüğe), niş uzmanlık, karmaşıklık, gerekli esneklik, bütçe ve diğer önemli nüanslardan farklı tam özellikli çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan Squarespace’e en iyi e-ticaret alternatifidir. Bu, şu anda gücü ve esnekliğine bakılmaksızın araştırılması ve öğrenmesi kolay olan dünyanın en tanınmış e-Ticaret yazılımıdır. Web tasarım arka planı çok az olan veya hiç olmayan, hala işlerini web’e alma ve onlar için güvenilir web varlığı oluşturma niyeti olan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir. En dikkat çekici Shopify özelliklerinden bazılarına göz atın:

 • POS Yazılımı. Satış Noktası yazılımı, web tabanlı işlerini başlatmaya karar verirken çoğu kullanıcının dikkat ettiği sistemin en önemli özelliklerinden biridir. Araç, yerel girişimcilerin hizmetlerini ve ürünlerini yalnızca çevrimiçi modda değil, aynı zamanda yerel perakende mağaza önlerinde de satmalarını mümkün kılmaktadır. Bu, nihayetinde sistemin müşteri tabanının genişletilmesine yardımcı olur.
 • Duyarlı Tasarımlar. Shopify, yüksek kaliteli, iyi yapılandırılmış, duyarlı ve% 100 özelleştirilebilir şablonlarda mükemmeldir. Web mağazası uzmanlığına göre tematik niş kategorilerine girerler. Tasarımlar ücretsiz ve ücretli, ancak bunun kalite ve müşteriler üzerindeki etkileri üzerinde kayda değer bir etkisi yok.
 • Pazarlama Olanakları. E-Ticaret yazılımı, web sitesi istatistiklerinden, performans değerlendirmesinden, müşteri ve sipariş takibinden, müşteri kontrolünden, web mağazası ayarlarının ayarlanmasından, müşteri katılım oranının ve iş karlılığından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi pazarlama aracını kullanmayı mümkün kılar. genel.
 • Güçlü Senkronizasyon ve Entegrasyon Seçenekleri. Shopify, müşterilerine güçlü ve etkili bir entegrasyon ve senkronizasyon araçları ve seçenekleri sunmaya hazırdır. Shopify hesabınızı Xero, Amazon, Quickbooks ve diğer harici hizmetlerle entegre ederek, projelerinizin başarılı ve hızlı bir şekilde tanıtımına katkıda bulunabileceksiniz..
 • İlgi Çekici Ürün Sunumu. Müşteri katılım oranını artırmak için Shopify, sundukları dijital veya fiziksel ürünlerin çeşitli gösteri penceresi varyasyonlarında sunulmasına ve görüntülenmesine izin verir. Ayrıca, ürün sunumundan en iyi şekilde yararlanmak için özel önlemler alırlar. Böylece, kullanıcılara Artırılmış Gerçeklik Özelliğini, ürün incelemelerinin detalizasyonunu, çekici video ve resim koleksiyonlarının oluşturulması vb..
 • Güvenlik Boyutu. Gelişmiş müşteri odaklı e-Ticaret yazılımı olan Shopify, başlangıçta kullanıcı güvenliği ve gizli verilerin korunması konusunda çok önem vermektedir. Bir web mağazasını başlatırken, ödemenizin ve kişisel bilgilerinizin yetkisiz üçüncü taraf erişiminden korunduğundan emin olmak önemlidir. Shopify ile SSL Sertifikasını web sitenize bağlayabilir, Sahtekarlık Koruması Özelliğini entegre edebilir, Shopcodes, Etiket ve Chip Okuyucu ve diğer güvenlik koruma araçlarından yararlanabilirsiniz..

Maliyet: Hizmet, tüm özelliklerini deneyebileceğiniz 14 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Ücretli abonelik sayısı şu anda 4 plan oluşturmaktadır. En ucuz plan için 9 $ / ay ve en pahalı abonelik için 299 $ / ay ödemek zorunda kalacaksınız. Burada ekstra işlem ücreti yoktur, ancak sistem bununla yapılan kredi kartı ödemeleri için para almaktadır. Aynı zamanda, Shopify sık sık ilk kez ve sadık kullanıcılar için indirimli tekliflere sahiptir, bu da bazen abonelik maliyetini% 8-10 oranında azaltabilir.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

4. Weebly

Weebly Web Sitesi Oluşturucu

Weebly – küçük bir çevrimiçi mağazaya ihtiyaç duyanlar için iyi bir Kareler alternatifidir. Platformun e-Ticaret odağı, Weebly’nin kesinlikle bir e-Ticaret sistemi olduğu anlamına gelmez. Bir işletme web sitesi, bir açılış sayfası, bir portföy veya başka bir proje oluşturmayı planlıyorsanız, web sitesi oluşturucu görevi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Weebly’nin şu anda sahip olduğu özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdakiler kesinlikle sizi ilgilendirecektir:

 • Güçlü e-Ticaret Aksanı. Bugün itibariyle, sistem bir dizi e-Ticaret araçları ve özellikleri (CSV ürün dosyası dışa / içe aktarma, envanter yönetimi, sipariş ve envanter izleme, fiziksel / dijital ürünler, esnek nakliye seçenekleri, entegre alışveriş sepeti, kupon kodları, filtrelenmiş ürün arama, mobil mağaza, basit ve kullanışlı ürün yükleme ve yönetim süreci) web bina nişinde son derece rekabetçi hale getirir.
 • Uygulama Merkezi. Web sitesi oluşturucusunun, işlevsel widget’ları, eklentileri, uzantıları vb. Hızla geliştiren ve performansını artıracak bir projeye entegre etme fırsatı sunan bir Uygulama Merkezi vardır..
 • Etkili E-posta Pazarlama. Bu özellik, Weebly’nin sağladığı e-posta pazarlama seçeneğinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Platformu kullanarak müşterilerinizi son haberler, güncellemeler, özel teklifler ve web sitesi ile ilgili diğer etkinliklerden haberdar edebilirsiniz..
 • Şablon Özelleştirme Seçenekleri. Sistemin katalogda yüzlerce şablonu yok (aksine büyük rakipler), ancak tematik kategorilere dahil olanlar yüksek kalite,% 100 özelleştirilebilirlik ve duyarlı doğaları nedeniyle dikkat çekmeye değer. Kodlama becerilerinizden yararlanmak istiyorsanız, daha gelişmiş bir tasarım sağlamak için mevcut şablonlardan birini düzenleyebilir veya hatta kendi şablonunuzu entegre edebilirsiniz..
 • Takım Web Sitesi Yönetimi. Sistem, proje üzerinde çalışmayı planladığınız ekip üyeleriyle web sitesi erişim haklarının paylaşılmasına izin verir.
 • Blog. Weebly ile kişisel veya iş amaçlı kullanım için tam özellikli bir blog başlatabilir ve yönetebilirsiniz. Burada yapabileceğiniz şey, blog yayınları eklemek ve düzenlemek, yorumlama özelliğini ve yönetim araçlarını ayarlamak, blog şablonu ve düzeni tasarlamak, yazı yapısını geliştirmek vb..

Maliyet: Standart bir web sitesi geliştirmeyi planlayanlar, ücretsiz bir plandan en pahalı İş Planına (25 $ / aylık) kadar beş abonelik arasından seçim yapabilir. Weebly’yi e-ticaret web oluşturma amacıyla kullanma niyeti olan kullanıcılara, dört ücretli plan arasından seçim yapma fırsatı sunulur. En ucuz aboneliğin maliyeti şu anda 8 $ / ay, en pahalı Performans Planının maliyeti ise $ 38 / ay (yıllık ödeme ile).

Weebly’yi Ücretsiz Deneyin

5. WordPress

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – Squarespace’e en iyi ücretsiz CMS alternatifidir. Platform başlangıçta burada programlama bilgisi olmadan gitmek imkansız olduğu için web tasarım profesyonellerinin becerileri ve kodlama farkındalığına yöneliktir. Ancak, WordPress, web tasarım becerilerini test etmeyi ve geliştirmeyi planlayan ilk kez kullanıcılar için de güzel bir çözümdür. Ücretlerin olmaması, açık kaynak kod düzenleme seçenekleri ve eklenti entegrasyonu, kullanıcıları sistem için cazip bir teklif haline getiren şeylerden sadece birkaçıdır. Hizmetin en büyük avantajları olan özellikler arasında, ilk olarak aşağıdakiler belirtilmelidir:

 • Eklenti Entegrasyonu. WordPress, önceden tasarlanmış entegre bir eklenti koleksiyonuna sahip olsa da, web’de hala düzinelerce var. Stok eklentisini bulamazsanız, diğer web tasarımcıları tarafından geliştirilenler arasında seçim yapmak için İnternet’e göz atabilirsiniz. Eklentiler ücretsiz ve ücretli. Ücretsiz eklentilerin, web sitenizin güvenliğini potansiyel olarak tehdit edebilecek kötü amaçlı kodlar içerebileceğinden genellikle ücretli eklentilerden daha az güvenli olduğunu unutmayın.. Aynı zamanda, gittiğiniz eklentiden bağımsız olarak her zaman seçiminize dikkat etmelisiniz..
 • Bloglama Motoru. CMS dünyaca tanınan bir blog platformudur ve sistem başlangıçta blog geliştirme amacıyla düşünülerek oluşturulmuştur. Ancak, diğer proje türlerini iyi bir düzeyde tasarlamak isteyen kullanıcılar için hızlı bir şekilde hepsi bir arada çözüm haline geldi..
 • Şablon Seçimi. Şablonlardaki durum, WordPress’teki eklentilerle benzer. Sistem hazır temalardan oluşan bir koleksiyona sahiptir, ancak miktarları tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çok küçüktür. Niş rekabete dayanabilmek istiyorsanız, arzu edilmeyen benzer bir görünüme de sahiptirler. Böylece, daha gelişmiş ve çok yönlü WordPress temalarına ihtiyacınız varsa, onları oraya getirmek için web’de sörf yapabilirsiniz. Yine, uğraştığınız web tasarımcısının kişiliğine dikkat edin.
 • Web Sitesi Kod Düzenleme. Web sitenize gelişmiş tasarım vermek ve kalabalığın arasından sıyrılmak için, en azından temel programlama becerilerine sahip olmak şarttır. Onlardan yoksunsanız, projenin kalitesinden fazla bir şey beklemeyin – bu, projelerinizi daha sonra yönetememe anlamına gelmez.
 • Hosting Seçimi. WordPress en baştan itibaren entegre barındırma sunmadığı sürece, size seçim özgürlüğü sunar. Bulmak için alışveriş yapın uygun teklifler.
 • Güçlü ve Destekleyici Kullanıcı Topluluğu. Sistem varsayılan olarak müşteri desteği sunmasa da, birçok kullanıcı sistemle ilgili sorularının yanıtlarını aramayı karmaşık bulmaktadır. Kapsamlı, destekleyici ve güçlü kullanıcı topluluğunun çok yardımcı olacağı yer burasıdır. Burada her gün tartışılan birçok konu var. Sorunuz veya sorununuz ne olursa olsun – kesinlikle burada ücretsiz olarak çözüleceksiniz!

Maliyet: WordPress, şimdi birden çok karmaşık-basit projeyi tasarlamak için kullanılan ücretsiz bir açık kaynaklı CMS’dir. WordPress ile daha güçlü bir proje başlatmak istiyorsanız, ücretli şablonları, eklentileri, widget’ları, eklentileri ve uzantıları entegre etmeden gitmeyeceksiniz. Web sitenizin alan adını ve barındırma özelliğini unutmayın. WordPress’in entegre barındırma çözümlerine sahip olmadığını unutmayın, ancak resmi olarak başa çıkmanızı önerir. Bluehost. Bu, birçok planda mevcut birçok özellik, hizmet ve araç içeren güvenilir bir barındırma sağlayıcısıdır. Sadece 2,95 $ / ay, neredeyse sınırsız bir barındırma ve bir bonus alan adı Bluehost ile. Bu değerli bir teklif değil mi?

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Squarespace, çoğunlukla karmaşık kişisel ve özel yapım projelerin geliştirilmesi üzerinde çalışan web tasarım uzmanlarının ihtiyaçlarına uyacak şekilde en tanınmış ve profesyonel web sitesi oluşturucusudur. Ancak, deneyimsiz kullanıcılar söz konusu olduğunda, sistemin sunacak çok şeyi yoktur. Bu, kodlama becerileri bilgisine ihtiyaç duymadan mükemmel sonuç veren daha basit Kareler alternatifleri arama ihtiyacıyla karşı karşıya kaldıklarında.

TOP Kare Alanı Alternatifleri:

WixWix web geliştirme sürecinin kalitesi, maliyeti ve etkinliği açısından Squarespace üzerinde hakim olan en iyi hepsi bir arada web sitesi kurucusudur. Hangi web sitesini başlatmayı planlıyorsanız ve web tasarım becerileriniz ne olursa olsun, Wix başarı elde etmenin kesin bir yoludur. Wix.com

uKituKit, çoğunlukla küçük işletme web sitelerini tasarlamak için uygulanan Squarespace’in en ucuz alternatifidir. Bununla birlikte, sistemin özellik seti, kaliteyi, işlevselliği ve görsel olarak duyarlı duyarlı tasarımı ortaya çıkaran diğer projelerin geliştirilmesi için kullanılmasına izin verir.. uKit.com

ShopifyShopify Squarespace’e en iyi e-ticaret alternatifidir. E-Ticaret özelliklerinin bolluğu, özelleştirilebilir duyarlı şablonlar, çok sayıda pazarlama, tanıtım ve web geliştirme seçeneği, hizmeti çağdaş e-Ticaret nişinin ünlü lideri yapar. Shopify.com

WeeblyWeebly iki tür kullanıcı tarafından etkin bir şekilde kullanılabilen güvenilir bir web sitesi oluşturucusudur: standart projeler tasarlamayı amaçlayanlar ve küçük e-Ticaret web siteleri oluşturma fikri olan kişiler. Hizmet, güçlü niş özel araçları, gelişmiş özelleştirme özellikleri ve çeşitli şablon tasarım seçenekleri ile birlikte gelir. weebly.com

WordPressWordPress küçük ve karmaşık projeleri oluşturmayı ve güncellemeyi mümkün kılan, ancak tam potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmak için kodlama temelleri bilincini ima eden ücretsiz bir açık kaynaklı CMS’dir.. WordPress.org

Squarespace’e en iyi alternatif nedir? Her şey sitenizden ne almak istediğinize, sitenizi ne kadar özelleştirmek istediğinize ve ne kadar ödemek istediğinize bağlıdır. Tüm bu Squarespace yedeklerini deneyin ve seçiminizi yapın.

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map