Kareler ve WooCommerce

Kareler ve WooCommerce


Başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturma süreci yalnızca Harekete Geçirici Mesaj afişleri, ödeme seçenekleri veya gönderim yöntemleriyle ilgili değildir. Ayrıca tasarım, pazarlama ve tanıtım açısından yaratıcılığın bir karışımını gerektirir.

Squarespace ve WooCommerce bu noktada işe yarayabilir. Her şeyden önce, her ikisi de temel e-ticaret işlevselliği sağlar. İkincisi, işinizi genişletmek ve dijital mağazayı çevrimiçi büyütmek için yeterli sayıda ekstra kit sunarlar.

Hızlı Anlık Görüntü:

SquarespaceSquarespace – Şık ve kusursuz bir şekilde tasarlanmış şablonları sayesinde zaten bir isim yapmış tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusudur. Bununla birlikte, kullanıcılar platformun her bir temasına entegre edilmiş gelişmiş bir e-Ticaret işlevselliğine sahip olduğunu da düşünmelidir. Şık ve çekici olmasının yanı sıra, Squarespace şablonları entegre envanter yönetimi araçları, otomatik pazarlama kampanyaları vb.. SquarespaceSquarespace – Şık ve kusursuz bir şekilde tasarlanmış şablonları sayesinde zaten bir isim yapmış tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusudur. Bununla birlikte, kullanıcılar platformun her bir temasına entegre edilmiş gelişmiş bir e-Ticaret işlevselliğine sahip olduğunu da düşünmelidir. Şık ve çekici olmasının yanı sıra, Squarespace şablonları entegre envanter yönetimi araçları, otomatik pazarlama kampanyaları vb..

WooCommerceWooCommerce – çevrimiçi mal satmak isteyen WordPress web siteleri için bir eklentidir. Squarespace’in aksine, bir web sitesi oluşturma platformu değildir. WooCommerce, ürünleri yönetmek, promosyonlar başlatmak ve kolaylıkla tam zamanlı çevrimiçi mağazalar oluşturmak için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Eklentinin kurulumu ve kurulumu oldukça kolaydır. Ayrıca, yararlanıcı bulabileceğiniz bazı ekstra uzantılar sunar. WooCommerceWooCommerce – çevrimiçi mal satmak isteyen WordPress web siteleri için bir eklentidir. Squarespace’in aksine, bir web sitesi oluşturma platformu değildir. WooCommerce, ürünleri yönetmek, promosyonlar başlatmak ve kolaylıkla tam zamanlı çevrimiçi mağazalar oluşturmak için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Eklentinin kurulumu ve kurulumu oldukça kolaydır. Ayrıca, yararlanıcı bulabileceğiniz bazı ekstra uzantılar sunar.

Bugünün rakipleri dünyadaki kullanıcılar arasında iyi biliniyor. Aynı hedeflere hizmet ederler, bu da çevrimiçi ürün satmaktır. Ancak bunu tamamen farklı bir şekilde yapıyorlar. Karşılaştırma, hangisinin en uygun çözüm olduğuna karar vermenize izin veren temel özellikleri vurgulamaktır.

1. Kullanım Kolaylığı

Squarespace ve WooCommerce’i karşılaştırmak, tipik bir web sitesi oluşturucusuyla karşılaştırmakla aynıdır. WordPress. Birincisi, alan adı veya ayrı ayrı barındırma işlemine gerek kalmadan hepsi bir arada bir kit olarak gelir. Bu nedenle, bu tür platformlar, ek teknik engellerin üstesinden gelmek istemeyen yeni başlayanlar için 1 numaralı seçenek gibi görünmektedir..

İkinci seçenek, biraz daha esneklik sunmasına rağmen, ayarlar ve yönetim açısından biraz daha karmaşıktır. Kullanıcılar arasından seçim yapma şansı vardır çeşitli hosting teklifleri veya gerektiğinde aralarında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, bu yaklaşım tasarım açısından biraz daha fazlasını sunmaktadır. Ama önce ilk şeyler!

Başlangıç

Teknik becerileriniz sıfırsa veya yeni konular öğrenmek istiyorsanız, Squarespace daha iyi bir seçenek olacaktır. Hepsi bir arada bir web sitesi oluşturucu olmakla birlikte, plana dahil edilen tüm özelliklere sahiptir. Başlamak için birkaç kolay adımı tamamlamanız gerekir:

 1. Squarespace web sitesine gidin ve “Başlayın” düğmesine basın.
 2. Önerilen şablonlardan seçim yapmak için proje hedeflerinizi ekleyin veya beğendiğiniz bir tema seçme adımını atlayın.
 3. Google veya sosyal hesaplarınızı kullanarak bir hesap oluşturun. Başka bir yol da adınızı ve soyadınızı, e-postanızı ve şifrenizi belirtmektir.
 4. Şablonu düzenleyin, Ürün Bloğu ekleyin ve ürünler ekleyin.
 5. Bir plan seçin, bir alan bağlayın ve mağazayı yayınlayın.

Önemli Squarespace avantajı, yan widget’ların entegrasyonu hala mevcut olmasına rağmen, üçüncü taraf uygulamalarına güvenmemesidir. Bu, tüm şablonların zaten ince ayar veya teknik kurulum gerektirmeyen yerleşik özelliklere sahip olduğu anlamına gelir. İhtiyacınız olan tek şey sayfaya Ürün Bloğunu eklemek ve envanteri yönetmek.

WooCommerce’deki durum tamamen farklı. Eklentiyi kurmanız ve etkinleştirmeniz bir dakikadan fazla sürmez. Ancak, sistem yalnızca tam olarak işletilen bir WordPress web sitesiyle birlikte çalışacaktır. Birine sahip olmak için ihtiyacınız olan:

 1. Bir alan adını ayrı olarak kaydedin.
 2. Performans açısından e-Ticaret gereksinimlerini karşılayan bir sunucu çözümü bulun.
 3. WordPress CMS’yi Yükleme.
 4. Gelecekteki siteniz için temayı indirin ve ayarlayın.
 5. WooCommerce eklentisini yükleme ve etkinleştirme.

Tüm manipülasyonlar ayrı olarak yapılmalıdır. Ayrıca, eklentinin kendisi de biraz önceden ince ayar gerektirebilir. Ancak bir kez kurduktan sonra, ürünlerinizi ve satışlarınızı yönetmek bir parça kek olacaktır. Her iki seçenekte de bulunan düzenleme ve ürün yönetimi araçlarına bakalım.

Mağazayı Ayarlama

Biraz daha önce de belirttiğimiz gibi, Squarespace şablonları, üçüncü taraf hizmetlere ihtiyaç duymadan yerleşik widget’lar ve e-Ticaret özellikleri ile birlikte gelir. Platform, resmi Stripe ortağıdır. Zaten entegre ödeme seçenekleri, envanter yönetimi araçları vb. İle birlikte gelir. Ancak, gelecekteki mağazanızı tasarım açısından daha özel hale getirmek isteyebilirsiniz. Sürükle ve bırak düzenleyici bu noktada yardımcı olabilir.

Kare Alanı Editörü

Kare Alanı Editörü

Sezgisel WYSIWYG arayüzü, maksimum müşteri katılımı için öğeleri ve blokları, medya dosyalarını, ürün fotoğraflarını ve videoları taşımayı kolaylaştırır. Yeni bir ürün sayfası oluşturmak için “yeni sayfa oluştur” düğmesine tıklamanız ve bir Ürün Bloğu seçmeniz yeterlidir. Tüm öğeleri fiyat, renk, malzeme vb.’ye göre sıralamanızı sağlayan entegre filtre teknolojisi ile birlikte gelir..

Kullanıcılar ayrıca ürün açıklamalarını düzenleyebilir, gerçek fiyatları belirtebilir, fotoğraf yükleyebilir ve hatta paket yapılandırmalarını belirtebilir. Blok, gerekli tüm boyutlara sahip bir gönderi özetine sahiptir. Envanter yönetim sistemi, ürün çeşitliliği üzerinde tam kontrol sağlar. Her bir ürün, en iyi müşterilerin deneyimini sağlamak için renk, fiyat vb.’ye bağlı olarak birden fazla varyasyonda temsil edilebilir..

WooCommerce basit bir eklentidir. Tek ihtiyacınız olanı WordPress kontrol panelinizde etkinleştirmek ve eklenti ayarlarına gitmek. Yeni başlayanlar için harika haberlerimiz var. Eklentinin, tüm ayarlarda size adım adım yol gösterecek özel Kurulum Sihirbazı vardır. Gelecekteki projeniz hakkında yalnızca bazı ayrıntıları yazmanız gereken birkaç kolay adım içerir.

WooCommerce Editör

WooCommerce Editör

Yükleme işlemi sırasında şunları belirtmeniz istenecektir:

 • Tercih edilen para birimi;
 • Ödeme seçenekleri;
 • Nakliye gereksinimleri;
 • Vergi oranları vb..

WooCommerce, sağlanan verileri işleyecek ve tüm ayarları yeni dijital mağazanıza ayarlayacaktır. Tek ihtiyacınız olan ürünler eklemek ve çevrimiçi satmaya başlamak. Ürün düzenleme araçları aslında WordPress CMS ile aynıdır. Kolayca yeni metin açıklamaları eklemenize, yeni ürün sayfaları oluşturmanıza, bunları kategorilere göre sıralamanıza, URL’leri düzenlemenize, ürün fotoğraflarını ve resimlerini yüklemenize, özellikleri ayarlamanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır..

Canlı Yayın

Tıpkı herhangi bir web sitesi oluşturucu gibi, Squarespace’te de bir önizleme modu ve “yayınla” düğmesi bulunur. Genel web sitesi görünümünü kontrol edin ve yeni çevrimiçi mağazanızla canlı yayına geçmek için bu düğmeye basın. Kullanıcılar, mağazalarının mobil cihazlarda nasıl göründüğünü önizleme şansına sahip olacaklar.

WooCommerce yalnızca önceden yayınlanan web sitelerine yüklenebilir. Eklentiyi yüklemek ve etkinleştirmek için çalışan bir WordPress siteniz olması gerektiği anlamına gelir. Ek işlem gerekmez.

Kareler ve WooCommerce: her iki çözümün de kullanımı çok kolaydır. Ancak Squarespace, entegre içerik düzenleyicisine ve yerleşik özelliklere sahip Ürün bloğuna sahip tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusudur. WooCommerce, e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamak için zaten bir etki alanı ve barındırma özelliğine sahip bir WordPress sitesi gerektirir. Biraz zaman alabilecek ekstra eylemler gerektirir.

2. Özellikler ve Esneklik

Her iki platformda, sadece 5 öğe içeren küçük bir mağazanız veya 200’den fazla ürün içeren büyük bir mağazanız olsun, çevrimiçi ürün satmak için bir dizi özellik vardır. Temel fark, WooCommerce’ın ürün yönetimi söz konusu olduğunda ek manipülasyonlar gerektirmesidir. Ayrıca, kullanıcıların büyümek için ek uzantılara ihtiyacı olabilir.

Bu açıdan, Squarespace entegre özellikleri göz önüne alındığında daha kolay görünür. Sadece gelişmiş envanter ve ürün yönetim sistemini değil, aynı zamanda otomatik tanıtım ve pazarlama özelliklerini de içerir..

Ürün Yönetimi

Squarespace, nihai bir Content Manager ile birlikte gelir. Her ürün ve envanteri üzerinde tam kontrol sağlar. Yalnızca düzenlemek istediğiniz ürünü tıklamanız ve tüm mağazada yönetmeniz gerekir. Burada yeni resimler yükleyebilir, ürünleri kategorilere göre sıralayabilir, fiyatları güncelleyebilir, aynı öğenin yeni varyasyonlarını oluşturabilir, yenilerini ekleyebilir vb..

Squarespace Ürün Yönetimi

Squarespace Ürün Yönetimi

Sistem stok seviyelerini takip eder. Entegre bir otomatik uyarı sistemine sahiptir. Belirli ürün kategorileriniz her tükendiğinde bildirim gönderir. Web sitesi kurucusu sadece fiziksel değil, aynı zamanda dijital ve servis tabanlı ürünler de satmayı mümkün kılıyor.

WooCommerce ile bazı temel sorunları yönetebileceksiniz. Kullanıcılar, ürün bilgilerini güncelleyip yeni resimler yükleyebilir. Ancak, yeni bir kategori veya ürün sayfası oluşturmanız gerekirse, bunu manuel olarak yapmanız gerekir. Bazı temel teknik beceriler veya WordPress ile çalışma deneyimi gerektirebilir.

WooCommecre - ürün ekleme

WooCommecre – ürün ekleme

Ödeme metodları

Squarespace, zaten entegre olan ödeme seçenekleriyle birlikte gelir. Bunlar arasında Stripe, PayPal ve Apple Pay bulunmaktadır. Ayrıca, platform resmi Stripe ortağıdır. Tek yapmanız gereken geçerli bankacılık hesabınızı bükmek ve her satın alma işleminde doğrudan ödeme almaktır.

Aynı zamanda, ekstra alışveriş sepeti widget’ları eklemenize veya eklemek için geliştiricileri işe almanıza gerek yoktur. “Stripe Bağlan” düğmesine tıklayın ve talimatları takip edin. WooCommerce, başka bir ödeme seçeneği bağlama şansı olmadan PayPal ve Stripe ile de entegre edilebilir.

Uygulamalar ve Eklentiler

WooCommerce’ın WordPress ile eşleştirildiği yer burası. Kullanıcılar binlerce farklı eklenti ve uzantıdan yararlanabilir. Pazaryeri, mağazayı tanıtmak, SEO saflarını artırmak, müşteriler edinmek, vb. İçin farklı tekliflerle doludur. Tek sorun, her birini manuel olarak bulmak, yüklemek, kurmak ve güncellemek zorunda kalacağınızdır..

WooCommerce Uzantıları

WooCommerce Uzantıları

Squarespace uygulama pazarına sahip değil. Temel olarak entegre widget’lara ve hizmetlere dayanır. Öte yandan, platform hala bazı üçüncü taraf entegrasyon yetenekleri sunuyor. Kullanıcılar farklı galeriler, rezervasyon hizmetleri, ses parçaları ve çalma listeleri için bloklar vb. Bağlayabilir. Sistem SoundCloud, Zola, OpenTable, vb..

Pazarlama ve Tanıtım

Squarespace kullanıcıları etkileyici bir pazarlama ve tanıtım özellikleri listesinden faydalanacaklar. İçerirler:

 • Ücretsiz kargo kuponları;
 • Kişiselleştirilmiş teklifler;
 • Belli bir miktardaki kalemler;
 • Reklam pop-up’ları;
 • Duyuru tanıtım çubukları.

Platform, entegre bir otomatik e-posta sistemine sahiptir. Teşekkür mektupları, bildirimler, bültenler, yeni çıkanlar vb. Tasarlama ve gönderme şansınız olur. Örneğin, bir müşteri mağazanızdan bir şey satın alır ve sistem otomatik olarak “Satın aldığınız için teşekkür ederiz” mektubu gönderir.

WooCommerce başlangıçta sınırlı işlevsellik ve sıfır pazarlama özelliklerine sahip ücretsiz bir eklentidir. Bununla birlikte, sosyal medya platformlarında satışları artırmak için bir araç, akıllı kuponlar, MailChimp ile entegrasyon, WooCommerce Puanları ve Ödüller vb. İçeren ek pazarlama uzantılarına sahiptir. zaten plana dahil olan tanıtım özellikleri.

Ekstra Özellikler

Web sitesi oluşturucu, WooCommerce’ın sahip olmadığı bir takım ek araçlara sahiptir. Squarespace kullanıcıları satış vergisi yapılandırma sisteminden faydalanacak, nakliye seçeneklerini taşıyıcıya veya türe göre entegre edecek, CSV sipariş dışa aktarma, analitik ayrıntılı rapor genel bakışı, satış istatistikleri, dönüşüm oranları, ziyaretçi sayısı, siparişler vb..

Kareler Analizi

Kareler Analizi

WooCommerce ile, yukarıda belirtilenlerden herhangi birini bağlamak için ekstra eklentilere ihtiyacınız olacaktır. Daha fazla eklentiye sahip olmak, bunları yönetmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyulmasına rağmen, süreç zor bir iştir..

Kareler ve WooCommerce: Squarespace, envanter yönetiminden analitik ve promosyona kadar önceden entegre edilmiş e-ticaret özelliklerine sahip tam bir paket ile daha iyi bir seçenektir. WooCommerce, uzantıların ve ek eklentilerin yüklenmesini gerektirir.

3. Tasarım

Squarespace, olağanüstü şablonların tasarımına sahip bir web sitesi oluşturucu olarak adını duyurdu. 90’dan fazla temanın hepsi gerçekten harika görünüyor. Ancak, çoğu temel olarak içerik tabanlı web sitelerine atıfta bulunur. Dijital mağaza bölümüne giderseniz, çevrimiçi mağazalar için yalnızca birkaç şablonla karşılaşacaksınız. Böyle sınırlı bir seçeneğe rağmen, hala çok şık görünüyorlar.

Kare Şablonlar

Kare Şablonlar

İyi haber, platformda 29’a kadar hazır mizanpaja sahip bir Kapak Sayfası Oluşturucu var. Akılda kalıcı bir açılış sayfası oluşturmanız ve gerekli bir ürüne daha fazla trafik çekmeniz gerektiğinde araç harika çalışır. Ayrıca, deneyimli programcılar ve kodlayıcılar, mevcut web sitesi maketlerini özelleştirmek için HTML / CSS erişimini takdir edecektir. Kötü haber şu ki, yalnızca Premium abonelerin kaynak kodunu düzenleme şansı var.

Kare Kapak Sayfası Oluşturucu

Kare Kapak Sayfası Oluşturucu

WooCommerce, WordPress web sitesinin bir parçasıdır. Web’de bulunan tüm WP şablonlarıyla uyumludur. Bu gerçek, dijital mağaza modelleri de dahil olmak üzere sonsuz düzen ve tema seçeneği sunar. İhtiyacınız olan tek şey listeden bir tema seçmek ve kontrol panelinize yüklemek / bir zip dosyası indirmektir. WordPress temalarının manuel ayarlar gerektirdiğini unutmayın.

Aynı zamanda, deneyimli web geliştiricileri ve kodlayıcıları, açık kaynak kodu sayesinde tam bir özelleştirme özgürlüğüne sahip oldukları için şablonun düzeniyle hiçbir zaman sınırlı kalmayacaklardır. Kötü haber, tüm ücretsiz WP temalarının eklenti ile uyumlu olmamasıdır. 29 ila 300 ABD doları arasında olabilecek premium şablonlar arasında arama yapma olasılığınız çok yüksek.

Kareler ve WooCommerce: Squarespace, şablonlar açısından çok yönlülükten yoksundur. WordPress kullanıcıları daha geniş bir tema seçiminden yararlanabilir. Yine de, Squarespace şablonları çok şık görünüyor ve derinlemesine özelleştirme gerektirmiyor.

4. Müşteri Desteği

Web sitesi sahipleri Squarespace destek ekibiyle iletişim kurmanın çeşitli yollarını seçebilir. Geleneksel öğreticiler, kılavuzlar ve ipuçlarının yanı sıra, web sitesi oluşturucu bloguna kullanışlı makaleler sunar. Ayrıca, kullanıcılar günün 24 saati Canlı Sohbet özelliğini kullanarak doğrudan destek yöneticilerine başvurabilir. Geleneksel bir bilet sistemi de mevcuttur.

Eklentiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, resmi WooCommerce.com web sitesine başvurabilirsiniz. Destek ekibiyle iletişim kurmak için iletişim ve bir bilet sistemi vardır. Ancak, ek kayıt gerektirir. Ücretsiz eklentinin kendisi bir müşteri destek ekibine sahip değil. Kullanıcılar ayrıca yerel blogdan bazı yararlı makaleler bulabilir ve küresel web’de sonsuz YouTube videoları, forumları ve kılavuzlarıyla karşılaşabilirler.

Kareler ve WooCommerce: Squarespace, iletişim kurmanın daha hızlı ve basit bir yolunu sunar. WooCommerce, çevrimiçi ücretsiz erişime sahip çok sayıda malzeme olmasına rağmen resmi web sitesinde ek kayıt gerektirir..

5. Fiyatlandırma Politikası

Squarespace, ihtiyaçlarınıza ve çevrimiçi mağaza boyutuna bağlı olarak 4 ana plan sunuyor. Kullanıcılar, işlerini büyütürken her zaman daha gelişmiş bir pakete geçme şansına sahip olacaklar. Planlar aşağıdaki gibidir:

 • Kişisel Plan maliyetleri 12 $ / ay içerik tabanlı projeler için.
 • İş Planı maliyetleri 18 $ / ay çeşitli ürünleri olan küçük mağazalar için.
 • Temel Çevrimiçi Mağaza maliyetleri $ 26 / ay sadece kendi yollarına başlayan yeni e-ticaret projeleri için.
 • Gelişmiş Çevrimiçi Mağaza maliyetleri 40 $ / ay karmaşık dijital mağazalar ve büyüyen işletmeler için.

WooCommerce ücretsiz bir eklentidir. Bununla birlikte, ücretsiz sürümü yalnızca temel özellikler içerir. İşletmenizi genişletmek istiyorsanız, ek eklentilere ve uzantılara ihtiyacınız olacak. Örneğin, Ürün Eklentisi entegrasyonu 49 $ ‘a mal olurken WooCommerce Booking 249 $’ dan başlar. Bu, nihai fiyatın gereken işlevselliğe bağlı olacağı anlamına gelir.

Eklentiyle uyumlu premium temaların fiyatını da düşünmeliyiz. Genellikle yaklaşık 30-50 $ bir yere mal oluyorlar. Ayrıca, alan adı yenileme ve barındırma için ödeme yapmanız gerekir. Sonuç olarak, gelişmiş WooCommerce işlevselliğine sahip tam olarak çalışan bir WP dijital mağaza size 500 dolara kadar mal olabilir.

Kareler ve WooCommerce: WooCommerce eklentisi başlangıçta ücretsiz olmasına rağmen, Squarespace, paketteki tüm e-Ticaret özelliklerine sahip bir dijital mağaza oluşturmak için çok daha uygun maliyetli bir çözüm gibi görünüyor.

Alt çizgi

Squarespace ve WooCommerce arasında seçim yapmak hedeflerinize bağlı olacaktır. İster maksimum kişiselleştirme esnekliğine ihtiyacınız olsun, gerekse bunu halletmek için yeterli teknik beceriye sahip olun ya da tüm özelliklere sahip tamamen paketlenmiş bir e-Ticaret çözümü isteyin. Bugünün incelemesini özetleyelim.

SquarespaceSquarespace – çevrimiçi ürün satmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yerleşik araçlarla sınırlı e-Ticaret şablonlarına sahip olsa da, büyük ölçüde tasarlanmış sezgisel bir web sitesi oluşturucusudur. Uygulanan pazarlama ve promosyon araçlarından yararlanan bir tıklama ile alakalı bir plan seçer, içerik ekler ve dijital mağazanıza başlarsınız. SquarespaceSquarespace – çevrimiçi ürün satmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yerleşik araçlarla sınırlı e-Ticaret şablonlarına sahip olsa da, büyük ölçüde tasarlanmış sezgisel bir web sitesi oluşturucusudur. Uygulanan pazarlama ve promosyon araçlarından yararlanan bir tıklama ile alakalı bir plan seçer, içerik ekler ve dijital mağazanıza başlarsınız.

WooCommerceWooCommerce – özelleştirme ve yönetim özgürlüğünden en iyi şekilde yararlanmak isteyen özel WordPress hayranları içindir. Başlangıç ​​eklentisi sürümü yalnızca temel işlevsellik ile gelir. Gelecekte ücretsiz olmayan bazı uzantılara ihtiyacınız olabilir. Öte yandan, eklenti hedeflerine iyi hizmet ediyor. WooCommerceWooCommerce – özelleştirme ve yönetim özgürlüğünden en iyi şekilde yararlanmak isteyen özel WordPress hayranları içindir. Başlangıç ​​eklentisi sürümü yalnızca temel işlevsellik ile gelir. Gelecekte ücretsiz olmayan bazı uzantılara ihtiyacınız olabilir. Öte yandan, eklenti hedeflerine iyi hizmet ediyor.

Temel WooCommerce işlevselliği ancak sonsuz kişiselleştirme özgürlüğüne sahip küçük bir dijital mağazaya sahip olmanın iyi olup olmadığını veya tamamen paketlenmiş bir e-Ticaret çözümüne ihtiyacınız olup olmadığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Squarespace, özellikle büyümek ve teşvik etmek söz konusu olduğunda daha uygun maliyetli bir seçenektir; WooCommerce ekstra maliyetler ve ek manipülasyonlar gerektirecektir.

Squarespace vs WooCommerce: Karşılaştırma Çizelgesi

SquarespaceWooCommerce
1. Kolaylık9/108/10
2. Özellikler9/1010/10
3. Tasarım9/109/10
4. Destek10/108/10
5. Fiyatlandırma9/1010/10
Genel:9.2 / 109.0 / 10
Şimdi dene Şimdi dene
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map