Mobirise Alternatifleri

Mobirise Alternatifleri


Mobirise (geçerli sürüm 4.12.3) – basit, kullanışlı ve uygun fiyatlı web sitesi oluşturucu. Teknisyen olmayanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak başlatıldı ve çeşitli uzmanlık oranına sahip kullanıcılar için anlaşılabilir ve basit olan çok çeşitli seçenekler ve araçlar içeren, ticari ve ticari olmayan kullanım için web siteleri oluşturmaya izin veriyor..

Bunun tek önemli dezavantajı çevrimdışı web sitesi oluşturucu dır-dir bir web sitesini oluşturulduktan hemen sonra yayınlayamama. Bunu yapmak için, barındırma seçimi, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun seçenekleri seçmek. Bu güçlükle ilgilenmek istemeyen kullanıcılar için bazı en iyi Mobirise alternatiflerini inceledik.

Mobirise’ye En İyi Alternatifler

 1. WIX – En İyi Mobirise Alternatifi (SaaS).
 2. WordPress – Ücretsiz Barındırılan Platform Alternatifi (CMS).
 3. Webflow – Mobirise ile Benzer Web Tasarım Yazılımı.
 4. Pinegrow – Profesyoneller için Alternatif Web Editörü.
 5. Web Designer – Google’dan Web Sitesi Geliştirme Yazılımı.

WIX – En İyi Mobirise Alternatifi (SaaS)

WIX - En İyi Mobirise Alternatifi (SaaS)

Wix – plana dahil olan tüm gerekli araçlara sahip en iyi hepsi bir arada web sitesi oluşturucusudur. Kullanıcılar bir barındırma sağlayıcısını veya etki alanı kayıt kuruluşunu ayrıca aramamalıdır. Wix’i daha esnek ve daha basit çözüm Mobirise’den.

Bir site oluşturma ve hemen siteye yayına girme şansınız olur. Ayrıca, platform profesyonel bir blog veya portföyden tam özellikli dijital mağazalara veya küçük işletme sitelerine kadar herhangi bir web sitesi türü oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir..

 • Çok Amaçlı Platform – hepsi bir arada paketler dışında, Wix çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilir. Çevrimiçi pazarların yanı sıra içerik tabanlı siteler oluşturulmasına yardımcı olur. Kullanıcılar, belirli bir nişe atıfta bulunan yüzlerce ilgili hazır şablon arasından seçim yapabilir. Hepsi% 100 duyarlı. Ayrıca, Wix temaları iyi görünüyor ve onları özelleştirmek zorunda kalmadan gerekli widget’ları içeriyor. Web sitesi türüne veya karmaşıklığına rağmen saatler içinde içerik ekleyin, resimler yükleyin ve çevrimiçi olun.
 • Gelişmiş Web Sitesi Editörü – sezgisel sürükle ve bırak işlevselliğinin yanı sıra, Wix bir dizi güçlü düzenleme aracıyla birlikte gelir. Kullanıcılar yeni öğeler ekleyebilir ve bunları sayfada hareket ettirebilir. Önceden tasarlanmış bir maketi düzenleyebilir veya boştan yeni bir sayfa yapısı oluşturabilirsiniz. Buradaki en önemli fayda, sürecin kodlama becerileri gerektirmemesidir. Hala biraz kodlama yapmak istiyorsanız, Wix Corvid deneyimli kullanıcıların iş gereksinimlerini karşılamak için geliştiricilere özel özellikler oluşturma şansı verir.
 • Yapay Zeka Odaklı Platform – sistem başarıyla uygulandı AI tabanlı teknolojiler Wix ADI tarafından teslim edildi. Araç oluşturma sürecini basitleştirir ve yeni başlayanların birkaç dakika içinde kullanıma hazır web siteleri oluşturmasına izin verir. Bir kullanıcı yalnızca niş, web sitesi türü ve diğer birkaç ayrıntıyı belirtmelidir, ancak yazılım eklentiler, entegre hizmetler vb..
 • e-Ticaret Çevrimiçi ürün satmak isteyenler için Wix, yönetilebilir ürün sayfalarına, ödeme seçeneklerine ve entegre edilecek üçüncü taraf hizmetlerine ek olarak önceden tasarlanmış dijital mağaza düzenleri sunar. Kullanıcılar ayrıca promosyon araçlarına, kuponlara ve diğer özel fırsatlara erişebilecek.

Wix fiyatı: Kullanıcılar ücretsiz bir plan sayesinde Wix’i ücretsiz olarak deneyebilirler. Bununla birlikte, çok sınırlıdır ve fazla esneklik sunmaz. Yapabilirsin ücretli bir plan seç zaten bir barındırma ve alan adı ile hedeflerinize bağlı olarak. Birleşik plan, küçük işletme siteleri veya portföyler için harika çalışır. Aylık 13 ABD dolarıdır ve tüm Wix şablonlarına ve App Market’e erişim sağlar. Dijital bir mağazaya ihtiyacınız varsa, ayda 23 ABD dolarından başlayan çeşitli e-Ticaret planları arasından seçim yapabilirsiniz..

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Ücretsiz Barındırılan Platform Alternatifi (CMS)

WordPress - Ücretsiz Barındırılan Platform Alternatifi (CMS)

WordPress – açık kaynaklı, kendi kendini barındırır içerik yönetim sistemi. Tıpkı Mobirise gibi, WP web sitesi dosyalarınızı tutmak için ek barındırma gerektirir. Ancak fark, bu tür uygulamalar tarafından sağlanan WordPress için optimize edilmiş çeşitli sunucu çözümlerinden birini seçebilmenizdir. güvenilir barındırma sağlayıcıları sevmek Bluehost, Örneğin. Bir web sitesi başlatmak ve sürdürmek için gereken sorunsuz entegrasyon, ücretsiz alan adı ve diğer avantajlar sunarlar.

Ana WordPress avantajları şunları içerir:

 • En Büyük Tema Seçimi – WordPress temalar söz konusu olduğunda rekabetin dışında. Kullanıcılar, bir blog, forum, küçük işletme sitesi, çevrimiçi mağaza vb.’ye ihtiyaç duydukları binlerce duyarlı şablon oluşturmayı seçebilirler. Tüm temalar üçüncü taraf geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır. Bazıları ücretsiz, bazıları ücretli. Ancak, ücretsiz şablonlar bile kolayca özelleştirilebilir yeterli kodlama becerisi durumunda.
 • Toplam Tasarım Özgürlüğü – “açık kaynak” terimi, web sitesi kaynak kodu üzerinde tam kontrol anlamına gelir. Kullanıcılar sayfa öğelerini, blokları ve bileşenleri kolayca düzenleyebilir veya değiştirebilir. Ayrıca kendi işlevlerinizi tasarlayabilir, özel komut dosyaları vb. Ekleyebilirsiniz..
 • Her İhtiyaç İçin Eklentiler – Özelleştirme özgürlüğü, birkaç tıklama ile bağlanabilen binlerce kullanılabilir eklenti, eklenti, widget ve üçüncü taraf hizmet tarafından sağlanır. Ya web sitesi SEO odaklanmak, analitik araçlar bağlamak, ilgi çekici iletişim formları oluşturmak veya ekstra güvenlik araçları eklemek istiyorsanız, sadece ihtiyacınız olan eklentiyi seçin ve etkinleştirin.
 • İçerik Yönetim Araçları – WordPress, içeriği yönetmek için mükemmel bir platformdur. Başlangıçta blogcular için geliştirildi. Kullanıcılar gerekli tüm metin biçimlendirme araçlarına, blog yayınlarını yayınlamaya, ayrı içerik kategorileri oluşturmaya, makale etiketlerine ve daha fazlasına sahip olacaklar. SEO dostu metinler ve sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik yayınlama seçeneklerine erişeceksiniz.

WordPress fiyatı: WordPress’i kullanmaya başlamak için bir kuruş ödemenize gerek yoktur. Ancak, bazı eklentiler, şablonlar ve üçüncü taraf hizmetleri ödenirken gelecekteki web sitenizi barındıracak bir yere ihtiyacınız olacaktır. p style = ”text-align: justify;”>Bluehost tüm bunları bir araya getirir ve kullanıcı için yönetir. Barındırma sağlayıcısı, web sitesi güvenlik paketi, mükemmel performans, eklentilere ve temalara erişim, CMS ile tam entegrasyon vb.Gibi WP için optimize edilmiş sunucu çözümlerini sunar. Fiyat aylık 2,95 $ ‘dan başlar.

WordPress’i Ücretsiz Deneyin

Webflow – Mobirise ile Benzer Web Tasarım Yazılımı

Webflow - Mobirise ile Benzer Web Tasarım Yazılımı

Webflow – HTML, JS ve CSS desteği olan esnek bir yazılımdır. Nasıl kodlanacağını bilmeyen yeni başlayanlar ve özel olarak en iyi şekilde yararlanmak isteyen profesyonel web tasarımcıları için iyidir CRM, tasarım öğeleri, animasyon ve görsel efektler.

Web akışı özelliklerinden bazıları benzeri sanatçılar. Bununla birlikte, barındırma, satır içi düzenleme, harika işbirliği araçları vb.Dahil olmak üzere daha fazla avantajla birlikte gelir.

 • Görsel Yaklaşım – Webflow, görselleştirmeye büyük önem verilen özel bir web sitesi oluşturma yaklaşımı oluşturmuştur. Nasıl kod yazacağınızı bilmeseniz bile, sistem kodlamayı sizin için yaparken 3D animasyon ve karmaşık görsel efektleri kolayca ekleyebilirsiniz..
 • Bir dizi bileşen – gömülü kod kapsayıcılarından ve sekmelerinden duyarlı web sitesinde gezinme, sosyal paylaşım, metin ve diğer öğelere kadar – bir bileşen seçin ve kaynak kodla etkileşime girmeden sayfada ihtiyaç duyduğunuz konumu seçin.
 • Hosting Dahil – platform barındırma olanakları ile birlikte gelir. Bu, özelleştirmesini tamamladıktan sonra web sitenizle canlı yayınlayabileceğiniz anlamına gelir. Yazılım,% 99,9 kesintisiz çalışma süresi, anında sistem güncellemeleri, özel bir alan adı, günlük olarak web sitesi yedeklemeleri ve daha fazlasını vaat ediyor.
 • Vitrin Araçları – her Webflow kullanıcısı becerilerini, en son çalışmaları, sonuçları vb. Vurgulama şansına sahiptir. Abone olduktan sonra, hesabınıza otomatik olarak genel bir portföy bağlanacaktır. Kendi web sitenize bağlantılar içerebilir ve kişisel bir marka geliştirmenize izin verebilir.

Web akışı fiyatı: Basic (aşağıdakileri içeren) genel site planlarından dördünü seçebilirsiniz:Aylık 12 $), CMS (16 $ aylık), İşletme ($ 36) ve Enterprise (tartışılabilir) aboneliklerine ek olarak Webflow ayrı e-Ticaret teklifleri sunar. Çevrimiçi ürün satmanız gerekiyorsa, sırasıyla 29, 47 $ ve 212 $ tutarında bir Standart, Artı veya Gelişmiş plan ekleyin.

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

Pinegrow – Profesyoneller için Alternatif Web Editörü

Pinegrow - Profesyoneller için Alternatif Web Editörü

Pinegrow – çeşitli Bootstrap ve Foundation bileşenlerinden faydalanmak isteyen profesyoneller için bir platformdur. Yazılım, LESS ve SASS destekli CSS stilini kullanarak aynı anda birden fazla sayfa oluşturmayı ve yönetmeyi mümkün kılar. WordPress temaları ve tam özellikli HTML tabanlı web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Tıpkı Mobirise gibi Pinegrow, Windows ve Mac için indirilebilir bir uygulamadır. Ama bunlar iki platform arasındaki tek ortak şey.

Pinegrow özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • WP Temalarına Sabit Sayfalar – artık, Pinegrow kullanıcıları statik HTML sayfalarını WordPress temalarına dönüştürebiliyorlar (ancak tersine). İhtiyacınız olan tek şey mevcut bir düzen için düzenleyici içinde gerekli parametreleri ayarlamak ve WordPress eylemi eklemektir. Ardından, hazır bir WP şablonunu dışa aktarabilirsiniz.
 • Sıfırdan WordPress Sayfaları – platform, tam özellikli WordPress temalarını boştan oluşturmayı kolaylaştırır. Sistem, bir tıklamayla eklenebilecek önceden tasarlanmış WordPress öğelerinin bir seçimini sunar. Yayınlar, yer imleri, kategoriler, gezinme vb..
 • Akıllı Sürükle ve Bırak Editörü – profesyoneller için tasarlansa da, sistemde mevcut öğeleri yeniden düzenlemenize, yeni blokları taşımanıza, gerekli bileşenleri klonlamanıza, farklı HTML öğeleri eklemenize veya silmenize izin veren bir sürükle ve bırak işlevi vardır..
 • çizme atkısı & Yapı temeli – Pinegrow’un hazır çerçeve bileşenleri kütüphanesi vardır. Kullanıcılar hem Bootstrap hem de Foundation için geçerli araçları kullanarak düzen görsel kontrollerine erişebilir, sütunları yeniden boyutlandırabilir, ızgaraları değiştirebilir ve temaları özelleştirebilir.

Pinegrow fiyatı: yazılımı kullanmaya başlamak için uygulamayı yüklemiş olmanız gerekir. Hem Windows hem de MAC ile uyumludur. Kullanıcılar, ömür boyu abonelik olarak kullanılabilen üç temel lisans arasından seçim yapabilir. Lisans, standart 49, 99 $ ve 149 $ aylık WordPress ile Standart, Pro, ad Pro’yu içeriyor.

Pinegrow’u Ücretsiz Deneyin

Web Designer – Google’dan Web Sitesi Geliştirme Yazılımı

Web Designer - Google'dan Web Sitesi Geliştirme Yazılımı

Web tasarımcısı – Google tarafından HTML5’e duyarlı sayfalar oluşturmak için geliştirilmiş bir web sitesi oluşturucusudur. Tıpkı Mobirise gibi, sistem, kodla uğraşmadan görsel olarak çekici içerik, sayfa ve reklam afişleri oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için mükemmeldir. Temel Web Tasarımcısı avantajı, yazılımın komşu ürünü yerine ücretsiz indirilebilir bir uygulama olarak kullanılabilmesidir – Google Sites.

Ek platformun özellikleri şunları içerir:

 • Eleman Konumlandırma – özellik, boyutu, genişliği ve diğer öğe parametrelerini değiştirmenize olanak tanıyan Akışkan Düzeni işlevi tarafından etkinleştirilir. Kullanıcılar kaynak koduna erişmeden her kapsayıcıyı değiştirebilir.
 • Etkinlik Ayarları – Web Designer, etkinlikler kurmayı ve içeriği kullanıcılar için daha çekici hale getirmeyi mümkün kılar. Galeri ekleme, fiziksel hareketler ve mobil cihazlar için döndürme veya sallama gibi görsel efektler uygulama şansınız var.
 • Sürükle ve Bırak Bileşenleri – ihtiyacınız olan bir kapsayıcıyı veya öğeyi seçip sayfada gerekli yere getirin. Kullanıcılar kaydırıcıları, galerileri, haritaları, video oynatıcıları ve diğer blokları seçebilir.
 • bütünleşme – sadece Web Designer’ın sahip olduğu benzersiz bir özellik. Sistem Google Drive ile entegre edilebilir. Web sitesi belgelerini ve medya dosyalarını güncelleme özelliğinin yanı sıra, kreasyonlarınızdan herhangi birini çevrimiçi olarak bir tarayıcıda önizlemek için kullanılabilir. Ayrıca, varsayılan olarak Search Console, G Suite ve Google Analytics gibi diğer Google hizmetleriyle bağlantılıdır.

Web Designer fiyatı: platformun kullanımı ücretsizdir. Uygulamayı indirin ve web sayfasını oluşturmaya başlayın.

Web Designer’ı Ücretsiz Deneyin

Sonuç

MobiRise – çevrimdışı web sitesi oluşturucunun seçimi söz konusu olduğunda kesinlikle akla gelen ilk sistemdir. Bunun nedeni süper kolay, kullanışlı ve ücretsiz olmasıdır. Platformun tek ciddi dezavantajı, ayrı olarak seçilmesi gereken barındırmadır. Bu ekstra zaman, para ve çaba yatırımı gerektirir.

Bunu uygun bulamayan kullanıcılar için, yukarıda belirtilen alternatifler daha basit bir seçenek gibi görünmektedir. Hepsi yeterince iyi ve kesinlikle dikkat. Kendi kazananı belirlemek için sistemleri test etmeye devam et!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map