Pinegrow – Web Akışı

Pinegrow - Web Akışı


Web siteleri oluşturmak söz konusu olduğunda, kullanıcılar genellikle aynı sorunla karşı karşıyadır – doğru web oluşturma aracının seçimi. Birçoğu web’de mevcut olduğundan, bu özellikle ilk zamanlayıcılar için gerçek bir zorluk haline geliyor.

Pinegrow ve Webflow, aynı fırsatı sunan iki web tasarım sistemidir – karmaşıklık düzeyi ve uzmanlık alanında farklılık gösteren özellik yüklü web sitelerini başlatmak için.

Hızlı Anlık Görüntü:

PinegrowPinegrow – Windows, Linux ve Mac için tasarlanmış gelişmiş bir masaüstü web editörüdür. Canlı çok sayfalı düzenleme, SAAS ile Bootstrap, WordPress ve Foundation için duyarlı web siteleri oluşturmanıza olanak tanır & CSS stili, CSS Grid editörü ve ileri teknoloji sonuçlara ulaşmayı mümkün kılan diğer güçlü araçlar ve teknolojiler. Pinegrow

WebFlowWebflow – işlevselliği, esnekliği ve saygınlığı nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılan çağdaş bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Sistem, aşağıdakine benzer hale getiren karmaşık bir gösterge tablosuyla birlikte gelir modern CMS ve bu nedenle, düzgün bir şekilde uzmanlaşmak için kapsamlı bir keşif gerektirir.. WebFlow

Pinegrow ve Webflow, web sitesi geliştirme sürecine farklı yaklaşımlar kullanır. Ayrıca özellik setlerinde, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğunda ve uzun vadede sağladıkları sonuçlarda farklılık gösterirler. Ancak bu hizmetlerden hangisi karşılaştırmanın lideri? Hangileri daha fazla esneklik ve yaratıcı özgürlük sağlayabilir? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Pinegrow. Bu, standart CSS ve HTML dosyalarını açıp kaydedebilen bir masaüstü web sitesi oluşturucusudur. Yazılımın indirilmesi ve kurulumunun avantaj için kullanılması gerekir, ancak sisteme başlamak uzun sürmez. İlk kez kullananlar, kontrol paneli nedeniyle sistemi karmaşık bulacaktır. Şey, web sitesi oluşturucunun bir web sitelerini başlatmak ve yönetmek için kullanması gereken ayarlar, araçlar, özellikler ve seçeneklerle doludur.

  Pinegrow sayfası özelleştirmesi

  Kontrol paneline geldiğinizde, web sitesi düzeninizi, görsel çekiciliğinizi ve işlevsellik ayarlarınızı yapmak için göz atmanız gereken birden fazla tasarım özelleştirme aracı, bölüm ve kategoriyle karşılaşacaksınız. Pinegrow, CSS ve HTML hakkında temel bilgileri gerektirir ve bu nedenle temel olarak profesyonel web geliştiricilerini hedefler.

  Önemli olan, daha fazla çalışmaya devam etmek için geliştirilmekte olan projeyi kaydedebilirsiniz. Bunu yapmak için proje adını seçmeniz, açmanız ve ardından düzenlemeniz gerekir. Pinegrow, tamamen kişiselleştirilmiş bir tasarım elde etme şansınızı artıran diğer web geliştirme araçlarının yanında kullanılabilir. Diğer bir avantaj, sistemin internet sitelerini çevrimdışı olarak tasarlamasına izin vermesidir, bu da İnternet bağlantısına güvenme ihtiyacını ortadan kaldırır.

 • WebFlow. Web sitesi oluşturucu en basit platform değil internette bulabilirsin. Ancak, yalnızca birkaç dakika süren sorunsuz ve kolay kayıt işlemi sunar. Proje geliştirme üzerinde çalışmaya başlamak için giriş ayrıntılarınızı sistemin gösterge tablosuna yönlendirilmek üzere sağlamanız yeterli.

  Web Akışı Düzenleyicisi

  Kontrol paneline girer girmez şablonu seçebilir ve özelleştirmeye devam edebilirsiniz. Burası, projenize üst düzey tasarım ve gelişmiş işlevsellik sunmak için birden fazla araç, özellik ve seçenek arasından seçim yapmanız gerekecek. Yeni başlayanların kontrol panelinin karmaşıklığı ve aralarından seçim yapmak zorunda kalacakları özelliklerin veya araçların bolluğu nedeniyle biraz şaşkın olabileceğini unutmayın..

  Bu açıdan, sistem biraz aşırı doymuş ve dolayısıyla karmaşık görünüyor. Bu nedenle, Webflow’un daha önce belirli web tasarım uzmanlığına sahip profesyonel web geliştiricilerini hedeflediği sonucuna varabiliriz. Ayrıca, sistem projenize kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için programlama bilgisi gerektirecektir..

Pinegrow – Web Akışı. Sistemlerin her ikisi de daha önce herhangi bir web tasarım uzmanlığı olmayan kullanıcılar için oldukça karmaşıktır. Kullanıcıların ustalaşması gereken birden fazla araç ve özellik nedeniyle bunları kullanıcı dostu olarak adlandırmak zordur. Bununla birlikte, web sitesi oluşturucunun masaüstü rakiplerine kıyasla keşfedilmesi ve taklit edilmesi daha kolay olduğu için Webflow, kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda hala daha tercih edilen bir çözümdür.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Pinegrow. Sıklıkla çalışıyorsanız WordPress temaları, HTML sayfaları, Foundation ve Bootstrap projeleri, o zaman Pinegrow koleksiyonunuzda bulunması gereken araçlardan biridir. İşte nedeni. Web sayfası düzenleyicisi, HTML öğeleri eklemek, düzenlemek, çoğaltmak ve silmek için kullanılan görsel güç araçlarıyla HTML web siteleri oluşturma sürecini hızlandırır. Bu amaçla, sistem Tekrarlayıcı, Akıllı Sürükle gibi araçları seçmenize ve kullanmanıza izin verir.&Bırak, Sayfa Kitaplıkları, Sayfa Kodu Düzenleyicisi, Öğe Ekle ve daha fazlası.

  Pinegrow İncelemesi

  Pinegrow, güçlü Etkileşimler aracıyla da bilinir. Sistem, etkileşim bestecisi ve tam özellikli animasyon zaman çizelgesi düzenleyicisi kullanarak web etkileşimlerini ve animasyonlarını tasarlamak için kullanılan güçlü bir görsel düzenleyiciye sahiptir. Araç, animasyonlu kaydırma sahneleri tasarlamanıza ve herhangi bir web sayfası öğesine özel etkileşim eklemenize olanak tanır. Ayrıca, hızlı etkileşimler oluşturmak için uygulanabilen bir dizi kullanıma hazır animasyon ön ayarı sunar.

  Pinegrow ürünleri arasında, bağımsız bir Web Düzenleyicisi, WordPress Tema Oluşturucusu olan bir Web Editörü, WordPress için Tema Dönüştürücü, Pinegrow Anlık Görüntüleri ve daha fazlasından bahsetmek mantıklıdır. Yazılım aynı zamanda genel amaçlı CSS Izgara Editörü ile birlikte gelir.

  Pinegrow PRO, web sitesi oluşturucunun kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan başka bir özelliktir, bu da proje şablonlarını tanımlamanıza izin veren kalıp sayfalar gibi akıllı özellikleri kullanarak web tasarım sürecini hızlandırmanızı sağlar. Pinegrow PRO ayrıca kaliteli WordPress şablonları oluşturma hızlı ve maksimum verimlilikle. Sistem, web sayfalarını şekillendirmenize ve sıfırdan duyarlı web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. Bir sayfadaki içeriği düzenleyebilir, kod parçacıkları tasarlayabilir, diğer geliştiricilerle ortak çalışabilirsiniz..

 • WebFlow. Sistemi gibi profesyonel web tasarım hizmetleri ile karşılaştırırken Adobe Muse, Dreamweaver veya MobiRise, sistemin kapsamlı özellikleri, tasarım özelleştirme araçlarının bolluğu ve birden fazla öğesi ile tanındığının altını çizemeyiz. Hizmeti sayısız rakibine üstün kılıyorlar. Sistemi ilk kez keşfettiğinizde, üst düzey bir proje tasarlamak için kullanabileceğiniz özellikler ve araçlarla boğulduğunu göreceksiniz. Bu bağlamda Web akışı şuna benzer: İçerik Yönetim Sistemleri (özel görsel eklentileri şu şekilde dikkate almayın: Elementor).

  Web akışı, profesyonel projeler oluşturmayı mümkün kılan özelliklerle doludur. Sistem, entegre HTML / CSS düzenleyicisini kullanarak web sayfalarını düzenleme fırsatı sunar. Ayrıca esnek bloglama, web tanıtımı ve pazarlama araçları sunar. Adobe Effects, Zapier, Lottie vb.Gibi dünya çapında yazılım programlarıyla web akışı entegrasyonu, kolay, kullanışlı ve derin web sitesi özelleştirmesine ve daha ileri performansına katkıda bulunur.

  Webflow’u milyonlarca web sitesi geliştiricisi için değerli bir seçenek yapan özelliklerden biri de entegre e-Ticaret motorudur. Web sitesi oluşturucu, karmaşıklık, boyut ve tasarım yönlerinde farklılık gösteren işlevsel küçük ve orta ölçekli web mağazaları kurmaya izin verir. İşlevsellikleri, yalnızca e-ticaret yönüne odaklanmayan platform özellik seti ile sınırlıdır. Daha esnek ve özellik yüklü bir çevrimiçi mağaza tasarlamak istiyorsanız, aşağıdaki gibi Web akışı alternatiflerinden birini seçmek mantıklıdır Squarespace, örneğin veya diğer özel sistemler Shopify e-Ticaret özellik kümesinden en iyi şekilde yararlanmak için. İşlevsel bir e-Ticaret projesi başlatmak istemiyorsanız, Webflow başlamak için oldukça iyi bir sistem olabilir.

  Web akışı e-Ticaret

  Platform, bir alışveriş sepetinin entegre edilmesine, ürün galerilerinin oluşturulmasına ve güncellenmesine, özel teklifler ve indirimler uygulanmasına, gönderim, vergi ve ödeme ayrıntılarının vb. Ayarlanmasına olanak tanır. Ayrıca, web sitesi sahipleri, müşteri katılımı ve elde tutma oranlarını artırmak için video ve fotoğraf galerileri oluştururken Işık Kutusu entegrasyon seçeneklerini kullanabilir.

Pinegrow – Web Akışı. İşlevsellik sorunundan bahsetmişken, Webflow kesinlikle rakibine üstün gelir. Web sitesi oluşturucu, hızlı ve etkili web tasarım sürecine katkıda bulunan çoklu tasarım özelleştirme araçlarını ve özelliklerini içerir. Sistem, karmaşıklıklarına, boyutlarına ve niş uzmanlıklarına bakılmaksızın her türlü projenin oluşturulmasına izin verir. Pinegrow daha sınırlı bir özellik kümesine sahiptir ve temel olarak popüler platformlar için web sayfalarını özelleştirmeye odaklanmıştır.

3. Tasarımlar

Tasarım Karşılaştırma Tablosu

PinegrowWebFlow
Tema Sayısı:0200
Tema İçe Aktarma:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Görsel Editör:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Pinegrow. Sistem entegre temalar sunmaz, ancak çeşitli web sitesi oluşturma seçenekleri arasından seçim yapılmasına izin verir. Web sitelerini doğrudan sıfırdan oluşturmak veya mevcut projeleri düzenlemek mümkündür. Sistem, bir kullanıcının birden fazla gelişmiş çerçeve ve CMS araçları, HTML düzenleme özellikleri, web sitesi bileşenleri kitaplıkları ve daha pek çok şey dahil projeleri başlatmak ve özelleştirmek için ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir..

  Kullanıcılar, çok yönlü mizanpajlarla daha fazla çoğaltma ve deneme yapabilmek için web sitesi sayfalarını hızlı bir şekilde modelleyebilir. CSS değişkenlerinin ve gelişmiş web tasarım işlevlerinin uygulanması, üst düzey özelleştirilebilir ve kişiselleştirilmiş projelerin geliştirilmesine katkıda bulunur. Pinegrow ile oluşturulan web siteleri, web sitesi oluşturma işlemi sırasında tüm sayfalara gerçek zamanlı modda yansıtılan birçok stille yanıt verir..

  Pinegrow Şablonları ve Tasarımı

  Pinegrow, kullanıcının kendi içerik ve medya dosyalarıyla daha fazla düzenleyebileceği ve özelleştirebileceği harici şablonları seçip açmayı mümkün kılar. Bu, seçilen temanın sizin için en iyi şekilde çalışıp çalışmadığını görmenizi sağlar. Bir temayı denemek için ihtiyacınız olan şey, web’de bulduğunuz bir web sayfasını açmaktır (satın almaya veya indirmeye bile gerek yok), önizleme / demo düğmesini kullanarak tarayıcıda açın, URL’sini alın ve özelleştirmeye başlayın, birden fazla özellik ve araçla oynayın. Web geliştirme işlemi sırasında sonuçları kaybetmemek için düzenlemeleri kaydedebilirsiniz.

  Kapsamlı tasarım özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, Pinegrows ekip çalışmasına da izin verir. Örneğin, gelişmiş kod yönetimi ve ekip işbirliği için Git gibi standart kaynak kontrol araçlarının kullanılmasına izin verir.

 • WebFlow. Sadece Wix gibi, web sitesi oluşturucu en kapsamlı ve etkileyici şablon koleksiyonlarından birine sahiptir. Tüm Web akışı temaları varsayılan olarak yanıt verir ve tümü yüksek kaliteli ve profesyonel bir tasarıma sahiptir. Çok yönlü ve zengin koleksiyonuna bir göz atın. web sitesi örnekleri sistemin gerçekten dikkate değer olduğundan emin olmak için.

  Web Akışı Şablonları

  Şu anda, sistem 200’den fazla profesyonel tema sunuyor ve web sitesi geliştiricileri bu başarıyı durdurmayı planlamıyor. Uzun vadede benzersiz web siteleri elde etmek için özelleştirilebilen ileri teknoloji Web akışı şablonlarının oluşturulması üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Web sitesi oluşturucu ücretsiz ve ücretli şablonlara sahiptir. Ancak uzmanlar, aralarında kayda değer bir ayrım olmadığının altını çiziyor. Kesin olmak gerekirse, 30 ücretsiz tema ve çok sayıda ücretli tema arasından seçim yapabilirsiniz. Premium tasarımların maliyeti 24 ila 79 $ arasında değişiyor.

  Seçeceğiniz tasarımdan emin değilseniz, ayrıntılarına göz atmak için Önizleme modunu etkinleştirme fırsatı vardır. Son olarak, web sitesi oluşturucu, hazır bir temayı kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için kesinlikle sıfırdan özelleştirmenizi sağlar..

Pinegrow – Web Akışı. Pinegrow tümleşik bir şablon koleksiyonu sunmaz ve özelleştirme için harici temalar seçmeye izin verirken, Webflow kapsamlı ve etkileyici bir dizi ücretsiz ve ücretli tema sunar. Bu, çoğu sistem kullanıcısı için daha rahat, güvenli ve zaman tasarrufu sağlar.

4. Müşteri Desteği

 • Pinegrow. Masaüstü yazılımı olarak Pinegrow, sohbet, Skype veya popüler mesajlaşma programları aracılığıyla canlı destek yardımı sunmaz. Bunun yerine, sistem, sistemle ilgili belgeleri ve nasıl yapılır kılavuzlarını okuyabileceğiniz ve video eğitimlerini izleyebileceğiniz oldukça hoş ve bilgilendirici bir Yardım Merkezi’ne sahiptir. Ayrıca, en yaygın soruların cevaplarını bulmak için Topluluk Forumu’nu ziyaret etme veya SSS bölümüne göz atma fırsatı da vardır. Yeni başlayanlar Pinegrow ekibinden ekstra destek alabilir – sisteme ve temel özelliklerine hızlı bir giriş yapacakları Başlangıç ​​Kılavuzu’na erişebilirler..

  Pinegrow Müşteri Desteği

  Yazılım ayrıca Slack’deki süper arkadaşlık topluluğuna katılmayı ve Twitter’da ve diğer sosyal ağlarda güncellenen en son ürünü takip etmeyi mümkün kılıyor. Hala sorularınız varsa veya kendi başınıza çözemediğiniz sorunlarla karşılaşırsanız, Pinegrow destek ekibiyle posta yoluyla iletişim kurmanızı sağlar. Profesyonel asistanlar Pinegrow özellikleri, lisanslama / faturalandırma nüansları veya anlamak istediğiniz diğer tüm konular hakkında gerekli tüm bilgileri sağlayacaktır..

 • WebFlow. Müşteri desteği, web sitesi oluşturucuyu tercih etmenin başka bir nedenidir. İster istemek Bulmak Webflow’dan nasıl geçiş yapılacağı, seçilen şablonu nasıl özelleştireceğiniz veya gerekli proje ayarlarını nasıl yapacağınız, sistem size her türlü profesyonel ve zamanında yardım sağlayacaktır. Bireysel kullanıcı desteğinin yanı sıra çok sayıda metin öğreticisi ve video kılavuzu içeren güçlü bir Bilgi Bankası vardır. İkincisi, müşterilerinin sistemin işlevselliği ile ilgili tüm soruların cevaplarını bulmalarına hevesle yardımcı olacak en iyi sistem uzmanları tarafından sağlanmaktadır. Bireysel destek canlı sohbet ve e-posta yardımı ile gerçekleştirilir. Bu seçenekler 7/24 mevcuttur.

  Benzer şekilde Webydo ve diğer birçok popüler web sitesi oluşturucu olan Webflow, yeni başlayanlar yerine profesyonel web geliştiricilerinin ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Bu, web sitesi oluşturucunun karmaşıklığı ve benzersiz web tasarım yaklaşımı ile açıklanmaktadır. Aynı zamanda sistem, eğitim yönüne dikkat ederek Webflow Üniversitesi bölümünde derinlemesine bilgi edinme fırsatı sunuyor..

Pinegrow – Web Akışı. Müşteri desteği açısından, her iki sistem de nitelikli kullanıcı yardımı sunar. Bununla birlikte, Webflow, sistem yanıtını beklemeye gerek kalmadan mümkün olan en kısa sürede kaliteli sonuç elde etmeyi bekleyen tüm sistem kullanıcıları için çok önemli olan canlı sohbet desteği alma fırsatı nedeniyle Pinegrow üzerinde geçerlidir..

5. Fiyatlandırma Politikası

WebFlowPinegrow
Fiyatlandırma Seçenekleri:&# X2714; Site Planları:
İnternet sitesi
(Temel $ 12 / ay, CMS $ 16 / ay,
İşyeri $ 36 / aylık
) ve
e-Ticaret (Standart $ 29 / ay, Artı 74 $ / ay, İleri 212 $ / ay);
&# X2714; Hesap Planları:
bireysel
(Ücretsiz 0 / ay, Hafif 16 $ / ay,
Pro 35 $ / aylık
) ve
Takım (Takım $ 29 / aylık, Enterprise $ 74 / aylık).
&# X2714; Kişisel Lisanslar: Etkileşimli Pinegrow Pro (99 $ / yıl)
ve Pinegrow Pro ile Etkileşimler ve WordPress (149 $ / yıl)
veya Pinegrow Pro Planı için 99 $ / lisans ve 149 $ / lisans
yıllık ödeme ile WordPress Planı ile Pinegrow Pro için;
&# X2714; Şirket Lisansları: Etkileşimli Pinegrow Pro ($ 179 / yıl)
ve Pinegrow Pro ile Etkileşimler ve WordPress ($ 259 / yıl)
veya Pinegrow Pro Planı için 179 $ / lisans ve 259 $ / lisans
yıllık ödeme ile WordPress Planı ile Pinegrow Pro için;
&# X2714; Öğrenci ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Lisansları:
Standart Abonelik (25 $ / lisans),
Pinegrow Pro Planı (49 $ / lisans)
ve WordPress ile Pinegrow Pro (63 $ / lisans).
Özellikleri:&# X2714; Ücretsiz plan;
&# X2714; CMS;
&# X2714; Sınırsız hosting;
&# X2714; Müşteri faturalandırma çözümü.
&# X2714; 30 günlük para iade garantisi;
&# X2714; Destek ve Dostu Topluluk;
&# X2714; Ücretsiz güncellemeler;
&# X2714; Araç takımı olmalı.
 • Pinegrow. Yazılım, çok yönlü kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli sürümler ve ödeme planları sunar. Kullanıcılar şu anda Kişisel, Şirket ve Öğrenci Lisansları arasında seçim yapabilir.

  Pinegrow Planları ve Fiyatlandırma

  Kişisel Lisanslar serbest çalışanlar ve bireyler için iyi çalışır. İki tür planı kapsarlar: Etkileşimli Pinegrow Pro (99 $ / yıl) ve Etkileşimler ve WordPress ile Pinegrow Pro (149 $ / yıl). Bir kerelik ödeme yapmaya karar verirseniz, buna karşılık etkileşim olmadan planlar alırsınız. Maliyetleri Pinegrow Pro Planı için 99 $ / lisans ve WordPress Planı ile Pinegrow Pro için 149 $ / lisans oluşturacak.

  Şirket Lisansları kuruluşlar ve işletmeler için mükemmeldir. Ayrıca iki tür plan içerir: Etkileşimli Pinegrow Pro ($ 179 / yıl) ve Etkileşimler ve WordPress ile Pinegrow Pro ($ 259 / yıl). Bir kerelik ödeme yapmak isterseniz, buna karşılık etkileşim olmadan planlar alırsınız. Maliyetleri, Pinegrow Pro Planı için 179 $ / lisans ve WordPress Planı ile Pinegrow Pro için 259 $ / lisans oluşturacak.

  Öğrenci & Kâr Amacı Gütmeyen Lisanslar öğrenciler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitimciler için değerli bir çözümdür. Bu kullanıcı kategorileri için, sistem özelliklerinin yalnızca yarı fiyatına kullanılmasına izin verir. Üç plandan birini seçmek mümkündür: Standart Abonelik (25 $ / lisans), Pinegrow Pro Planı (49 $ / lisans) ve WordPress ile Pinegrow Pro (63 $ / lisans).

  Hangi plan için giderseniz gidin, aboneliği bir sebepten dolayı iptal etmeye karar verirseniz, sistem 30 günlük para iade garantisi sunar.

 • WebFlow. Benzer şekilde popüler Web akışı alternatifleri, web sitesi oluşturucu kullanışlı ve kullanışlı bir freemium modelini takip eder. Bu, işlevsel sınırlamalar ve çeşitli çok yönlü kullanıcı ihtiyaçlarını kapsayan çeşitli ücretli aboneliklerle birlikte gelen ve asla süresi dolmayan ücretsiz bir plana sahip olduğu anlamına gelir.

  Ücretli planlara gelince, Webflow’un iki büyük abonelik grubu vardır. Bunlara SIte ve Hesap Planları dahildir. Bu planların her biri, sırayla, iki abonelik grubuna daha düşer. Bunlar, Site Planları için Web Sitesi ve e-Ticaret aboneliklerinin yanı sıra Hesap Planları için Bireysel ve Ekip abonelikleridir. Ama bu değil. Bu planlar aynı zamanda başka fiyatlandırma çözümleri ile de temsil edilmektedir. Ayrıca, web sitesi oluşturucu serbest çalışanlar için bireysel bir teklif var. Sistemi kullanmak için herhangi bir ödeme yapılmasını gerektirmeyen, ancak bir kişide bir müşteriyle anlaşma yapma fırsatı sunan, her bir projenin maliyetini ayrı ayrı tartışan müşteri faturalandırma çözümünü kullanma şansına sahip olurlar..

Web akışı – Pinegrow. Fiyatlandırma politikası ile ilgili olarak, Pinegrow farklı kullanıcı kategorileri için uygun planlar sunmaktadır. Etkileşimli / etkileşimli olmayan planların yanı sıra en çok tercih edilen fiyatlandırma seçeneğini (yılda veya lisans başına). Ancak, Pinegrow fiyatları hala ortalamanın üzerinde. Web akışı, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri çeşitli plan gruplarıyla daha çok yönlü ve esnek bir fiyatlandırma politikası sunar. Planların maliyeti ılımlıdır, bu da daha fazla kullanıcıya hitap eder.

Sonuç olarak

Pinegrow ve Webflow, farklı hedeflere hizmet eden ve farklı kullanıcı kategorilerini hedefleyen tamamen farklı iki web oluşturma hizmetidir. Sistemler arasındaki seçim, buna bağlı olarak, çeşitli faktörlere, yani başlatmayı planladığınız web sitesinin türüne, web tasarım farkındalığınıza, projeye yatırım yapmaya hazır olduğunuz zaman / çaba / bütçeye bağlı olmalıdır..

PinegrowPinegrow – Bootstrap, WordPress ve Foundation için web siteleri oluşturmak için kullanılan bir masaüstü uygulamasıdır. Profesyonel web sayfaları oluşturmak ve düzenlemek için gereken benzersiz bir özellik seti ile birlikte gelir. Bunlar arasında canlı CSS stil seçenekleri, çok çeşitli Temel ve Önyükleme bileşenleri, WordPress tema oluşturucu, gelişmiş Entegrasyonlar aracı ve çok daha fazlası bulunur. Pinegrow

WebFlowWebflow – karmaşık projelerin geliştirilmesi ve yönetimi için harika çalışan gelişmiş bir çağdaş web sitesi oluşturucusudur. Sistem öncelikle profesyonel web tasarımcılarını hedeflemektedir ve bu nedenle çok çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlar bloglama, entegrasyon, e-ticaret ve tanıtım seçeneklerini içerir. WebFlow

Pinegrow ve Webflow karşılaştırması, her iki sistemin tam özellikli ve en karmaşık projeleri bile başlatacak kadar işlevsel olduğunu ortaya koydu. Ancak web akışı, tüm açılardan daha tercih edilen bir çözüm olduğunu kanıtlamaktadır. Bu kullanım kolaylığı, işlevsellik, fiyatlandırma politikası, tasarım seçenekleri ve müşteri desteği ile ilgilidir. Pinegrow, profesyonel web geliştiricileri için bile sıradan kullanıcılardan bahsetmemek için çok karmaşık görünüyor.

Pinegrow vs Webflow: Karşılaştırma Çizelgesi

PinegrowWebFlow
1. Kolaylık8/109/10
2. Özellikler7/109/10
3. Tasarım8/109/10
4. Destek10/109/10
5. Fiyatlandırma9/109/10
Genel:8.2 / 109.2 / 10
Şimdi dene Şimdi dene
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map