Shopify Alternatifleri ve Rakipleri

Shopify Alternatifleri


Shopify – güçlü ve gelişmiş e-Ticaret yazılımı çağdaş web tasarımı ve e-ticaret pazarlarında tanıtım gerektirmez. Sistem her zaman yadsınamaz endüstri liderlerinden biri olmuştur ve halen geniş bir yelpazede müşterilerin web geliştirme ihtiyaçlarını karşılamak için gereken çeşitli özellikler ve araçlar sunmaktadır (bkz. gerçek Shopify web sitesi örnekleri).

Ancak, gerçekle yüzleşelim: platformun yüzlerce inkar edilemez avantajından bağımsız olarak, özellikle kullanıcılar için hala oldukça karmaşık, daha önce web sitesi geliştirmeye hiç katılmamış olanlar. Dahası, aniden e-Ticaret giderlerini azaltma ihtiyacıyla karşılaşan kullanıcılar var ve daha küçük bir web mağazası oluştur. Shopify işlem ücretlerini, ücretli şablonları veya eklentileri çok pahalı olarak gören kullanıcılar da vardır. Bu, e-ticaret işlerine yeni başlayan ve sürece çok fazla yatırım yapmaya hazır olmayan yeni başlayanların en büyük endişelerinden biridir..

Daha iyi bir Shopify alternatifi aramanın sebebi ne olursa olsun, sizi kayıtsız bırakmayacak sisteme en iyi alternatiflerin farkında olmanız gerekir. Web sitesi oluşturma nişinin gelişimi aynı kalmaz ve Shopify rakipleri daha basit, daha uygun fiyatlı, kalite ve kullanım kolaylığı açısından çok daha iyi.

Shopify Alternatifleri: Wix

Wix web sitesi oluşturucu

Wix – niş lideri olarak adlandırılmayı hak eden en iyi Shopify alternatifidir. Bu özel bir hizmet olmasa da, aynı anda mükemmel e-Ticaret performansı sunacak küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazaların geliştirilmesi için hala harika çalışıyor.. İle geliyor sürükle ve bırak editörü, e-Ticaret web sitenizin tasarımını en kısa sürede oluşturmayı ve özelleştirmeyi mümkün kılar. Bu, çok az web tasarımı deneyimi olan veya hiç olmayan kullanıcılar için mükemmel bir web oluşturma çözümüdür. İşte Wix’in önemli özelliklerine kısa bir genel bakış:

 • Tasarım Düzenleme Seçenekleri. Wix ile kullanıcılar iki web sitesi düzenleme seçeneği arasından seçim yapın yeteneklerine ve kodlama farkındalık seviyesine bağlı olarak. Wix ADI zengin web tasarım uzmanlığına sahip olmayan, ancak etkili bir küçük ve orta ölçekli web mağazası oluşturma ve özelleştirme arzusu olan kullanıcılar için harika çalışıyor. Yapay Tasarım İstihbarat aracı, tam anlamıyla sizin için tüm işleri yapar ve otomatik modda en uygun e-Ticaret şablonunu doldurur.
 • e-Ticaret Motoru. Sistem, çevrimiçi bir mağaza açmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan güçlü bir e-ticaret platformuyla birlikte gelir. Shopify’dan daha kolay yol. Burada yapabileceğiniz şey, ödeme ve gönderim seçeneklerini ayarlamak, özel şov penceresi tasarımı oluşturmak, indirim kuponları ve hediye sertifikaları düzenlemek, vergi yönetimi parametrelerini ayarlamak, ürünleri içe / dışa aktarmak, ürün listelerini yüklemek ve yönetmek vb..
 • Kolay Yönetim. Wix ile oluşturulan tüm çevrimiçi mağazaların yönetimi kolaydır. Tüm siparişler, durumlarını ve ayrıntılarını izlemenizi sağlamak için Mağaza Yöneticisine eklenir. Burada ürün boyutunu ve renk seçeneklerini ayarlayarak, mevcut ürün sayısını vb. Belirterek envanter listenizi de yönetebilirsiniz. Ayrıca, mevcut ürün teklifleri, satışlar, satışlar, planlar, olaylar ve ne değil.
 • Çeşitli Profesyonel e-Ticaret Şablonları. Web sitesi oluşturucu, oldukça geniş bir e-ticaret şablonu yelpazesi sunar. Hepsi varsayılan olarak mobil uyumludur ve tüm ekran çözünürlüklerine ve boyutlarına uyar. Şuna baksana gerçek Wix çevrimiçi mağazaları kullanıcıları tarafından yapıldı
 • Güvenli Ödeme Seçenekleri. Wix, her ödemenin güvenliği ile ilgilenir. Çevrimiçi mağaza sahibi olarak vergi ve gönderim kuralları belirleyebilir, fiyatları değiştirebilir ve müşterilerinize güvenli alışveriş deneyimi sağlamak için diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz..
 • Çok Dilde Destek. Wix sayesinde web sitenizin çeşitli dil versiyonlarını oluşturun yurt dışından müşterileri ve ortakları hedeflemek. Bu, web sitesi oluşturucusunun etkinliğini ve e-ticaret odağını önemli ölçüde artırır..
 • e-Ticaret Widget’ları ve Uygulamaları. Web sitesi oluşturucu, App Market’te bulunan zengin bir e-Ticarete özel widget ve uygulama yelpazesi sunar. Web mağazası performansınıza katkıda bulunabilecek bazı widget’lar arasında Wix Mağazaları, Etsy Dükkanı, Simpl-e-Ticaret, Google Ads & Alışveriş, Google Ads, Fetchy Shipping, Shippo, Multiorders, ShipStation ve daha fazlasını edinin.
 • Wix tarafından Artan. Bu, etkili iş pazarlaması ve tanıtımı için 20 ürünü tek bir yerde kapsayan hepsi bir arada iş çözümüdür. Araç, çevrimiçi formlar, canlı sohbet, gelen kutusu erişimi ve entegre iletişim yöneticisi aracılığıyla müşterilerinizle etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar. Müşterilerle etkileşimin kalitesini optimize etmek için Faturalar, Otomasyonlar, İş Akışları, Fiyat Teklifleri, Görevler gibi özellikleri kullanmak da mümkündür & Hatırlatmalar. Bu ve diğer Yükseliş özellikleri, hızlı ve kolay erişim ve entegrasyon için Müşteri Yöneticisi veya Pazarlama araçları bölümlerinde bulunur.

Maliyet: Sınırsız zaman aralığı için kolayca hazır bir web sitesi oluşturmanıza, kontrol etmenize ve yönetmenize (hatta birkaç web sitesi oluşturmanıza) izin veren ücretsiz bir plan vardır. Ancak, e-ticaret web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, bu plan birden fazla sınırlama ve işlevsellik kısıtlaması ile birlikte gelmediği için işe yaramaz. Neyse ki, Wix’in ayrı bir plan grubu var iş ve e-ticaret web sitelerinin oluşturulması için uygulanabilir. Bunlar:

 • İşletme Temel ($ 23 / ay) – entegre e-ticaret motoru, çevrimiçi ödemelerin kabulü, çok yönlü gönderim / ödeme seçenekleri;
 • Business Unlimited (27 $ / ay) – gelişmiş iş geliştirme araçları, girişimciler için iş uygulamaları, e-ticaret platformu;
 • Ticari VIP (49 $ / ay) – komple Wix Suite, sınırsız bant genişliği, ölçülmemiş video depolama alanı;
 • Kurumsal (500 $ / ay) – en yüksek işlevselliği ve maksimum miktarda araç sağlayan uçtan uca iş çözümü.

Bir hile: Wix’i kullanarak çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz özgür bir planda bile. Bunu yapmak için sayfaya PayPal düğmesini eklemeniz ve ödeme ayarlarınızı yapmanız yeterlidir. Ancak bir veya iki ürün satıyorsanız bu işe yarar. Ve elbette, hiç olmazdı müşteri ilişkileri yönetim sistemi veya sipariş takibi. Bu durumda, tüm manipülasyonlar manuel olarak sağlanır.

E-ticaret premium planından bağımsız olarak Wix, 14 günlük para iade garantisi sunuyor. Bu, web mağazası geliştirmeye devam etmeden önce web sitesi oluşturucusunun e-Ticaret işlevini test etmek isteyen kullanıcılar için çok önemli bir avantajdır..

Ayrıca bakınız:
Wix incelemesi.
Wix Web Sitesi Oluşturucu Nasıl Kullanılır.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

Shopify Alternatifleri: WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce – Shopify için en iyi CMS alternatifidir. Mükemmel bir CMS tabanlı web mağazası oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan açık kaynaklı bir WordPress alışveriş sepeti eklentisidir., Shopify’dan daha kötü değil. Eklentiyi indirmek ve yüklemek tamamen ücretsizdir, ancak yine de web tasarım sürecinin etkinliğine katkıda bulunmak için bir dizi ücretli özelliğe sahiptir. Eklentinin ana avantajları aşağıda listelenmiştir:

 • Kolay-bütünleşmek için. WooCommerce, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar oluşturmak için harika çalışıyor. E-Ticaret işlevselliği sağlamak için herhangi bir WordPress web sitesine entegre etmek kolaydır, WordPress ve Shopify Karşılaştırması kanıtlıyor.
 • Ayrıntılı Uygulama Sihirbazı. Sistemi indirir ve kurar kurmaz, web mağazası oluşturma ve daha fazla yönetimi başarıyla nasıl başlatacağınız konusunda ayrıntılı bir sihirbaz sunulur. Daha az deneyimli kullanıcılar için bile sistemi iyi bir seçim yapan budur.
 • Hazır Paket Özellikleri. WooCommerce, kutudan çıkan eksiksiz bir e-ticaret özellikleri setiyle birlikte gelir. Eklenti, mobil cihazlar için optimize edilmiş tasarım, indirimler ve özel fırsatlar, coğrafi konum desteği, fiziksel ve dijital ürünleri yükleme ve satma fırsatı, kupon kodu oluşturma seçeneği, ürün incelemeleri, güvenli ve basit envanter yönetimi, uygun ürün organizasyonu, çoklu ödeme alternatifleri ve daha fazlasını sunar.
 • Pazarlama Seçenekleri. Eklentiyi kullanırken, kullanıcı kaydı işlemini kontrol edebilir, ürün katalogları oluşturabilir, satış istatistiklerinizi ve hedef kitle davranışınızı takip edebilir, kategoriler ve arama filtresi seçenekleri ayarlayabilir, ödeme, vergi ve gönderim bilgilerini ayarlayabilir, siparişleri ve çevrimiçi kabul edebilirsiniz kullanıcı katılımını ve farkındalık oranını artırmak için maloutlar düzenleyin.
 • e-Ticaret Tasarımları. WooCommerce, birden çok entegre e-Ticaret şablonuna erişim sağlar. Yüksek kalite, mutlak özelleştirilebilirlik ve mobil optimizasyon özelliklerine sahiptirler. WooCommerce tabanlı web mağazalarının her tür masaüstü ve mobil cihazda mükemmel görünmesini sağlayan şey budur.
 • Gelişmiş Ürün Sevkiyatı. Eklenti, kullanışlı ve çok yönlü ürün sevkıyat işlevi sunar. Sabit oranlı gönderim, yerel karşılama, denizaşırı ve yerel teslimat gibi seçenekleri içerir. Ayrıca, sistem entegre otomatik nakliye hesap makinesi Bu, siparişinizin maliyetini, çeşitli nakliye alanları için fiyat çeşitliliğini vb..

Maliyet: WooCommerce tamamen ücretsiz bir eklentidir. Ancak, avantajdan yararlanmak için, web siteniz için barındırma ve alan adı satın almadan gitmezsiniz. Bu durumda en makul seçim, Bluehost – resmi olarak önerilen WordPress barındırma sağlayıcısı. Barındırma kullanımı kolay ve anlaşılabilir ve ayrıca güvenlik, iyi müşteri desteği, kusursuz performans, zengin pazar, birden fazla komut dosyası, benzersiz dahil olmak üzere kullanabileceğiniz bir dizi özellik ve özellik sunuyor WordPress odaklı özellikler, SEO araçları, IP kara listesi, DDOS koruması, Site Erişimi Engelleme aracı ve daha fazlası. Bluehost planları da oldukça uygun. Maliyetleri, ima edilen şartlar ve hizmetlere göre 2.95 $ / ay ve 13.95 $ arasında değişmektedir.

Ayrıca bakınız:
WordPress incelemesi.
WordPress ile Web Sitesi Nasıl Oluşturulur.

WooCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Shopify Alternatifleri: Kareler

Squarespace - Rezervasyon Sistemli B&B Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – kapsamlı entegre özellik seti sayesinde yeni başlayanlar ve web tasarım uzmanları için iyi çalışan, özellik yüklü bir bulut web sitesi oluşturucusudur. Platform, aşağıdakileri mümkün kılan ayırt edici e-Ticaret işlevselliği ile birlikte gelir farklı çevrimiçi mağaza türlerini başlatma ve etkin bir şekilde yönetme. Squarespace kodlama yeterliliği gerektirmez yine de üst düzey ve tamamen kişiselleştirilmiş e-Ticaret projeleri oluşturmanıza izin vermek için HTML / CSS şablon kodunu özelleştirmeye izin verir. Aşağıda listelenen web sitesi geliştirici ile ilişkili web sitesi oluşturucunun ana avantajları şunlardır:

 • Güçlü e-Ticaret Motoru. Tıpkı Shopify gibi, Squarespace, çeşitli web mağazası geliştirme özelliklerine erişim sağlayan entegre e-Ticaret platformu sayesinde kalabalığın arasından sıyrılıyor. Sistem, ücretsiz bir SSL Sertifikası bağlamanıza, bir alışveriş sepetini herhangi bir sayfaya entegre etmenize, görsel olarak çekici ürün gösteri pencereleri oluşturmanıza, ürün yönetimi ayarlarını düzenlemenize, Google Haritalar’ı (gerekirse), e-posta pazarlamasını ve yorum özelliklerini etkinleştirin, çok yönlü ürün varyasyonları / SKU’lar ekleyin, sosyal medya hesaplarını entegre edin (Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp ve daha fazlası). Benzer şekilde, daha yüksek müşteri katılım oranları için web mağazası logosu oluşturmak, çevrimiçi takvim eklemek, ödeme / gönderim ayarlarını değiştirmek ve birden çok faydalı bağlılık seçeneğini kullanmak mümkündür..
 • Eklentiler ve Widget’lar. Web sitesi oluşturucu, belirli e-Ticaret eklentilerini ve widget’larını seçmeye ve entegre etmeye izin verir. Bunlar arasında resim galerileri için uzantılar, kafeler ve restoranlar için e-ticaret araçları, sosyal medya düğmeleri ve daha fazlası bulunur..
 • Web Mağazası İstatistikleri İzleme Araçları. Platform, web mağazası istatistiklerini müşterilerin verileriyle birlikte izlemek için entegre araçlar kullanmanıza olanak tanır. İyileştirme gerektiren yönleri tespit etmek için Squarespace Metrics App veya Google Analytics’i entegre etme fırsatı var.
 • Keskinlik Planlaması. Squarespace artık gelişmiş teknolojisi ile entegre olmayı mümkün kılıyor Keskinlik Planlama platformu. Bu, aynı zamanda yerel işletme varlığını kuran web mağazalarının sahipleri için kullanışlı olabilecek profesyonel bir çevrimiçi randevu planlama sistemidir. Araç, satış fırsatlarını tamamlamalarını ve müşterilere çeşitli yollarla bağlı kalmalarını sağlar. Çevrimiçi randevu alabilir ve yönetebilir ve e-Ticaret ile ilgili görevlerinizi planlamak için zengin bir dizi entegre küçük işletme aracı kullanabilirsiniz.
 • Birden Çok Katkıda Bulunan. Squarespace ile, her birine özel web sitesi erişim hakları atayarak bir web tasarımcıları ekibiyle web mağazası geliştirmeniz üzerinde çalışabilirsiniz..
 • e-Ticaret Tasarımları. Squarespace şablon koleksiyonu, dijital mağazalar için profesyonel, özelleştirilebilir ve duyarlı bir dizi kaliteli tema da içerir. Şablon özelleştirmeniz üzerinde çalışırken, yayınlanmadan önce görünürlük ayarlarını belirleyebilirsiniz. Projeniz için çekici bir kapak sayfası tasarlamak için Kapak Sayfası Oluşturucu’yu kullanmak da mümkündür. Son olarak, dijital mağazalar için web mağazanızın görünümünü özelleştirmenizi sağlayan gelişmiş bir Checkout Sayfa Düzenleyicisi var (bkz. Squarespace e-Ticaret örnekleri).

Maliyet: Squarespace, orta fiyatlı bir web sitesi kurucusudur. Burada tamamen ücretsiz bir plan yok, ancak premium aboneliklerden birini seçmek ve neler sunabileceğini görmek için 14 gün boyunca sıfır maliyetle test etmek mümkündür. Şu anda seçim yapabileceğiniz planların listesi:

 • Kişiye özel (12 $ / ay) -% 3 işlem ücreti, ücretsiz özel alan adı bağlantısı, 20 web sitesi sayfası;
 • İşletme (18 $ / ay) -% 2 satış işlem ücreti, AdWords kredisi, sınırsız sayıda web sayfası;
 • Temel ($ 26 / ay) – sınırsız bant genişliği ve disk depolama alanı, sınırsız ürün numarası, entegre muhasebe özelliği;
 • İleri (40 $ / ay) – etiket baskı, terk edilmiş otomatik ödeme, gerçek zamanlı taşıyıcı nakliye vb terk.

Ne olursa olsun için ödenecek planı, web sitesi oluşturucu ücretsiz hosting ve alan adı kullanmanıza izin verecektir. Zaten bir hesabınız varsa, çalışmaya devam etmek için Squarespace hesabınıza atamaya devam edin.

Ayrıca bakınız: Ayrıntılı Kare Alanı incelemesi.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Shopify Alternatifleri: Volüzyon

Volusion e-ticaret oluşturucu

Volusion – en uygun fiyatlılardan biridir niş özel e-ticaret web sitesi oluşturucuları, bu da iyi web mağazaları kurmayı mümkün kılar makul maliyetle. Sistem, yukarıda incelenen ünlü niş liderleri kadar popüler değil, ancak sağlanan etkileyici özellik seti nedeniyle hala dikkat çekmeye değer. E-Ticaret yazılımı, canlı 7/24 müşteri desteği, güvenilir dolandırıcılık önleme koruması seçenekleri, güvenli ödeme işlemleri ve kullanıcıların çok değer verdiği diğer özellikler sağlar. Bunlar:

 • Etkileyici e-Ticaret araçları. Yazılım, birçoğu önemli araçlarla birlikte gelir. Shopify’dekilerden bile daha iyi. Bunlar: kapsamlı envanter listesi, Barcode Generator, gelişmiş envanter yönetim sistemi ve daha fazlası.
 • CSV Dosyası Ürünü İçe / Dışa Aktarma. İster fiziksel ister dijital ürünler satacağınız, kataloğu oluştururken ve ürün yüklerken sorun yaşamayacaksınız. CSV dosyası ürün dışa / içe aktarma özelliği görevi basitleştirmeye yardımcı olur.
 • Gelişmiş Web Mağazası Performans Araçları. Volusion ile nişe özgü özellikleri ve araçları kullanarak web mağazası performansınızı artırabilirsiniz. E-ticaret web sitenize entegre edebileceğiniz öğeler arasında aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır: nakliye ve vergi oranı hesaplayıcısı, gelişmiş kurtarma araçları, müşteri hesabı yönetimi, özel satıcı kodları, basit sipariş işleme, damla nakliye entegrasyonu, depolar, bot captcha özelliği, profesyonel para araçları vb.
 • Kaliteli e-Ticaret Şablonları. Bir e-ticaret sistemi olan Volusion, kategorilere ayrılmış bir dizi niş şablon sunar. Seçim oldukça kapsamlı değil (bugün itibariyle burada 40’tan fazla e-ticaret şablonu var), ancak temaların kalitesi üst düzeydedir (bkz. örnekler). Hangi şablonu seçerseniz seçin, bu yeteneklere sahip olanlar için gelişmiş WYSIWYG ve CSS / HTML kodu düzenleme seçenekleri sunan duyarlı,% 100 özelleştirilebilir olacak.

Maliyet: Volusion fiyatlandırma politikası, çeşitli e-Ticaret gereksinimlerine, amaçlarına ve becerilerine uyar. Sistemin ücretsiz bir planı yoktur, ancak bunun yerine dört ücretli abonelik sunar. Bunlar:

 • Kişiye özel (29 $ / ay) – 100 ürün, 1 personel hesabı vb. Satma fırsatı;
 • Profesyonel ($ 79 / ay) – 5.000’e kadar ürün satma imkanı;
 • İşletme (299 $) – sınırsız ürün, Öncelik desteği;
 • Önemli (fiyat bağımsız olarak müzakere edilir) – ihtiyacı olan büyük uluslararası şirketler için harika çalışıyor vip destek ve gelişmiş özellikler.

Ayrıca bakınız: Volüzyon incelemesi.

Volusion’ı Ücretsiz Deneyin

Shopify Alternatifleri: BigCommerce

Bigcommerce e-ticaret yazılımı

BigCommerce – küçük, orta ölçekli ve büyük ölçekli satış odaklı işletmeler için web siteleri başlatmanıza olanak tanıyan en iyi e-Ticaret odaklı Shopify alternatifidir. E-Ticaret web sitesi oluşturucusunun başlığı, platformun niş uzmanlığı hakkında bir ipucu verirken, sunduğu araç ve öğeler yelpazesi, Shopify ile karşılaştırıldığında ortalamanın üzerindedir. Neler sunabileceğini anlamak için büyük BigCommerce özelliklerine bir göz atalım:

 • Güçlü e-Ticaret Entegrasyon Seçenekleri. Web sitesi oluşturucu, sistemle oluşturulan web mağazalarının kalitesini artırmak için özel olarak oluşturulmuş bir dizi güçlü e-ticaret entegrasyon seçeneği ile birlikte gelir. Mevcut entegrasyonlar arasında, web sitesi performansınızın (Brightpearl, NetSuite ve Microsoft Dynamics) etkinliğini artırmak için birden fazla pazarlama ve dönüşüm uygulaması (Google AdWords, HubSpot, Optimizely vb. A / B test paketleri) ve ERP entegrasyonlarını seçebilir ve bağlayabilirsiniz. , gönderim uygulamaları (ShipperHQ, Ordoro, Endicia, ShipStation ve ShippingEasy), CRM uygulamaları (Salesforce, NetSuite ve Zoho), API ve muhasebe araçları vb..
 • Pazarlama Olanakları. BigCommerce ile sosyal hesap entegrasyonu, birden çok işlem platformu üzerinden ürün satma, otomatik e-posta pazarlama araçları kurma, ürün değişim / iade süreçlerini düzenleme, envanter listesi oluşturma ve yönetme, ürün parametreleri ve özellikleri atama, reklam afişleri tasarlama, hediye çeki verme ve indirim teklifleri vb..
 • CSV Dışa Aktarma / İçe Aktarma. Sistem, varsayılan olarak sistemin sunduğu gelişmiş CSV dışa aktarma / içe aktarma özelliğini kullanarak ürün listesini kolayca yüklemeyi mümkün kılar.
 • Duyarlı e-Ticaret Şablonları. BigCommerce ile, tümü 100’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. doğada duyarlı ve tamamen özelleştirilebilir. Geçerli temaların ücretli olarak sağlandığını, ancak maliyetin ılımlı olduğunu ve sağlanan her şablonun kalitesine kesinlikle değer olduğunu unutmayın..

Maliyet: BigCommerce ücretsiz bir sistem değildir. Bununla birlikte, özelliklerini hiçbir ücret ödemeden 14 gün boyunca test etme fırsatı vardır. Ücretli planlar 3 abonelik içerir, yani:

 • Standart Plan ($ 29.95 / ay) – sınırsız bant genişliği ve disk depolama alanı, gerekli sayıda ürün ekleme fırsatı;
 • Artı Planı ($ 79.95 / ay) – müşteri segmentasyon özellikleri, terk edilmiş sepeti koruyucu;
 • Uzman Planı (249,95 $ / ay) – özel SSL, Google Yorumları ve daha fazlası;
 • Kurumsal (maliyet işletme türüne ve karmaşıklığına bağlıdır) – yüksek satış hacimleri ve gelirleri olan büyük şirketler için kişiye özel çözüm.

Yıllık ödemeyi yaparak ilk maliyetin% 10’undan tasarruf etmek mümkündür. Son olarak, sistem sabit bir fiyatı olmayan ve maliyeti her bir durumda ürün yöneticisi ile ayrıntılı olarak tartışılan benzersiz bir Kurumsal Plan sunar..

Ayrıca bakınız: BigCommerce incelemesi.

BigCommerce’ı Ücretsiz Deneyin

Sonuç olarak

Bir e-Ticaret web sitesi başlatmak ve daha iyi bir Shopify alternatifi aramak konusunda haklı mısınız? Orada herhangi bir zevke, yeteneklere, becerilere, hedeflere ve bütçeye kadar gelebilecek birçok hizmet var. Web sitesi oluşturucuları, e-Ticaret görevlerinin geçerli miktarı için iyi çalışır ve bütçenize uyan ve hepsinden fazlasına ihtiyaç duyan herhangi birini seçebilirsiniz.

Shopify gibi birçok site var; yazımızda yalnızca tercih edilen kullanıcı grubunda Shopify’dan farklı olanlardan bahsettik (küçük ve orta ölçekli işletmeler), özellikler, fiyatlandırma ve kullanım kolaylığı. SaaS web sitesi oluşturucuları, küçük işletme sahipleri ve onlarca ürün satacak girişimciler için en iyi çözümdür.

Wix, WooCommerce, Squarespace, Volusion ve BigCommerce’nin faydaları açıktır: web oluşturma sürecinin basitliği, ticaret modülü kullanımının kolaylığı ve daha uygun fiyatlandırma planları. Her neyse, kendi işinizi kurmadan önce bu alternatifleri test etmek ve seçiminizi yapmak mantıklı..

Ücretsiz Çevrimiçi Mağaza Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map