Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması


Shopify ve WooCommerce, çevrimiçi bir mağaza açmak ve ürünlerini yönetmek için muhtemelen en iyi çözümlerdir.

Her iki platform da aşağıdakiler için ideal çözüm olabilir: sıfırdan e-Ticaret projeleri oluşturmak, büyütmek veya pazarlamak. Sistemler farklı amaçlara rağmen aynı amaçlara hizmet eder.

Hızlı Anlık Görüntü:

ShopifyShopify, pakette gerekli tüm özellikleri sunan hepsi bir arada bir SaaS çözümüdür. Enstrüman başlangıçta her boyutta dijital mağaza inşa etmek için bir araç olarak tasarlanmıştır. Sistem yıllar içinde gelişmiş ürün yönetimi araçları, gelişmiş esneklik ve uygulanacak bir dizi özellik sunarak gelişmiştir. Shopify aslında üçüncü taraf entegrasyon özelliklerine ek olarak çeşitli esnekliklere sahip tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusudur. ShopifyShopify, pakette gerekli tüm özellikleri sunan hepsi bir arada bir SaaS çözümüdür. Enstrüman başlangıçta her boyutta dijital mağaza inşa etmek için bir araç olarak tasarlanmıştır. Sistem yıllar içinde gelişmiş ürün yönetimi araçları, gelişmiş esneklik ve uygulanacak bir dizi özellik sunarak gelişmiştir. Shopify aslında üçüncü taraf entegrasyon özelliklerine ek olarak çeşitli esnekliklere sahip tam zamanlı bir web sitesi oluşturucusudur.

WooCommerceWooCommerce, aslında bir web sitesi oluşturma platformu olmadığı için bugünün rakibinden farklı. WooCommerce için ayrı bir widget ve # 1 e-Ticaret çözümü WordPress web siteleri. Widget, herhangi bir WP teması ve şablonuyla uyumludur. Kullanıcıların tamamen işlevsel çevrimiçi mağazalar oluşturmasına olanak tanıyan basit bir ürün yönetimi ve tanıtım aracı olarak gelir. WooCommerceWooCommerce, aslında bir web sitesi oluşturma platformu olmadığı için bugünün rakibinden farklı. WooCommerce için ayrı bir widget ve # 1 e-Ticaret çözümü WordPress web siteleri. Widget, herhangi bir WP teması ve şablonuyla uyumludur. Kullanıcıların tamamen işlevsel çevrimiçi mağazalar oluşturmasına olanak tanıyan basit bir ürün yönetimi ve tanıtım aracı olarak gelir.

Her iki platform da e-ticaret ihtiyaçlarına büyük hizmet sunuyor. Her şeye sahipler çevrimiçi satış yapmaya başlamanız gerekebilir. Bazı belirgin avantajları ve çöküşleri var. Hangi tercihlerinizi karşılamak için en iyi seçenek hangisidir? Hangisini kullanmak daha kolay? Düşüşler neler? Bugünkü incelememiz tüm bu soruları cevaplamak.

1. Kullanım Kolaylığı

Her iki aleti kullanmak özel teknik beceriler gerektirmez. Yeni başlayanların kodlama veya programlama olmadan çevrimiçi mağazalar açmasına yardımcı olmak için geliştirildi. Her ikisi de basit bir ürün yönetim sistemine sahiptir, ancak özellikle başlangıçta bazı temel farklılıklar vardır.

Başlangıç

Shopify kullanıma hazırdır e-Ticaret web sitesi oluşturma platformu. Bir kullanıcının yalnızca oturum açması, bir plan seçmesi ve hazır şablonların yardımıyla bir web mağazası oluşturmaya başlaması gerekir. Başlamak için, yalnızca basit bir kaydı tamamlamanız ve bir plana abone olmanız gerekir. Sistem, nasıl çalıştığını kontrol etmek için 14 günlük ücretsiz deneme sunuyor.

Shopify Başlangıç Shopify Mağaza Lansmanı

Kayıt prosedürü basit ve sezgiseldir – sadece deneyin! Ayrıca, yazılım kullanıcının mağaza türünü, hedeflerini, tercihlerini, vb. Açıklayan cevaplarına dayanan en uygun tasarım çözümünü sağlamak için gelişmiş teknolojiler kullanır. Diğer bir deyişle, yazılım bir dijital asistan olarak görev yapar. Bu, özellikle yeni başlayanlar için başlangıç ​​adımını çok kolaylaştırır. Oturum açtıktan sonra, plan tarafından belirlenen tüm Shopify özelliklerine ve araçlarına erişeceksiniz.

Shopify İncelemesinin tamamını okuyun.

WooCommerce başlamak biraz daha karmaşıktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir eklenti. Kullanılabilir WordPress web sitenizle birlikte. Bir yandan, bir plan seçmenize veya abone olmanıza gerek yoktur. Öte yandan, eklentiyi yüklü olmadan kullanamaz ve WP temasını ayarlayamazsınız. Başka bir deyişle, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. Alan adı al.
 2. Bir barındırma sağlayıcısı bulun.
 3. WordPress yüklü olsun.
 4. WP temasını ayarlama.
 5. WooCommerce eklentisini etkinleştirme ve ayarlama.

WooCommerce Başlangıç WooCommerce Mağaza Kontrol Paneli

Adımlar, özellikle yeni başlayanlar için zor olabilir. Öte yandan, WordPress’i seçmeye karar verirseniz, bunları yine de tamamlamanız gerekir..

WooCommerce İncelemesinin tamamını okuyun.

Mağazanızı Ayarlama

Shopify mağaza ayarları beklediğinizden biraz daha uzun sürebilir, ancak yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir. Sistem, kullanıma hazır bir çalışma ortamı sunar. İyi yapılandırılmış bölümlere, entegre e-Ticaret yeteneklerine ve uygulamalara sahip çeşitli hazır şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda, bazı öğeleri eklemek, sayfa tasarımını ve stillerini değiştirmek, web sitesi öğelerinden bazılarını kaldırmak veya gizlemek için sezgisel gösterge tablosunu kullanarak kendi ürün sayfanızı tasarlayabilirsiniz..

Shopify ile yeni ürünler eklemek de kolaydır. Tüm fonksiyonel araçlar kontrol panelinde bulunur. Ürün açıklamasını düzenlemek ve aynı anda yeni bir fiyat ayarlamak için farklı sayfalar arasında geçiş yapmanız gerekmez. Yazılım, tek bir kontrol panelinden yeni ürün görüntüleri eklemenize, açıklamalar eklemenize, SEO ayarlarını belirlemenize, ürün türlerini, satıcıları ve diğer temel bilgileri yönetmenize olanak tanır.

Shopify Ürün Ekle Shopify Ürün Ekleme

Bir kullanıcı ihtiyaç duyduğu kadar ürün ekleyebilir. Araç, ürün yönetimini otomatik olarak ele alacak özel bir modül kullanarak tüm ürünleri kategorilere ayırmayı, ilgili koleksiyonları oluşturmayı ve yerleşik katalogları uygulamayı kolaylaştırır.

WooCommerce eklentiyi etkinleştirdikten sonra kullanımı da çok kolaydır. Kurulum Sihirbazı kurulum işlemini sizin için halleder. Otomatik sistem, önceden ayarlanmış para birimleri, vergi ve nakliye ayarları, ödeme seçenekleri vb.Dahil olmak üzere dijital mağazanızın temel parametrelerini belirtebileceğiniz 5 basit adımda size rehberlik edecektir. 5 aşamayı tamamladıktan sonra, sitenizle entegre kullanımlı e-ticaret platformu. Artık çevrimiçi satış yapmaya başlayabilirsiniz.

WooCommerce Ürün Ekle WooCommerce’de Ürün Ekleme

Yeni ürün eklemek aslında Shopify ile aynı. Ürün adlarını düzenleyebileceğiniz, yeni ürün kategorileri oluşturabileceğiniz, resim yükleyebileceğiniz, nitelikler, bağlantılar ayarlayabileceğiniz vb. Benzer bir içerik yönetim sisteminiz var. Ürün sayfasını WooCommerce ile düzenlemek, diğer WordPress sayfalarını düzenlemek kadar kolaydır..

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması: başlamak hariç her iki platformun da kullanımı çok kolaydır. WooCommerce, kullanıma hazır bir WordPress web sitesi ayarlamanız gerektiğinden, burada biraz daha zor görünebilir. Süreç biraz zaman ve bilgi gerektirebilir. Shopify, ürün yönetim sistemi hemen hemen aynıyken başlamak daha hızlı.

2. Özellikler ve Esneklik

Shopify ve WooCommerce iki farklı yaklaşımı temsil etseler de, hepsi yazılıma entegre olan temel e-Ticaret özelliklerini içerir. Bununla birlikte, Shopify, WooCommerce ile karşılaştırıldığında dijital mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmak için daha fazla özelleştirme seçeneği ve ücretsiz özellik sunar.

Ürün Yönetimi

Daha önce de belirttiğimiz gibi, her iki platform da neredeyse benzer ürün yönetim sistemlerine sahiptir. Hepsi kullanıcıların ürün açıklamaları ve başlıkları eklemesine, kategorileri yönetmesine, resim yüklemesine vb. İzin verir. Bununla birlikte, Shopify’ın yerleşik katalog modülleri içeren bazı ekstra özellikleri vardır. Örneğin, fiyatları ve resimleri ayarlayarak ayrı ürün koleksiyonları oluşturabilirsiniz. Hazır katalog düzenleri gerisini halleder.

WooCommerce, yeni katalogları manuel olarak oluşturmakta hala özgür olmanıza rağmen, yalnızca temel ayarları düzenlemenizi sağlar. Tamamlanması daha uzun sürebilir. Ancak, fiyat ve para birimi gibi temel ayarların geri kalanı otomatik olarak aktarılacaktır.

Her iki platform da kullanıcının sınırsız sayıda ürün eklemesine ve fiyatları, para birimlerini, vergi ve nakliye ücretlerini vb. Ayarlamasına izin verir. WooCommerce PayPal ve Stripe’yi (ana ödeme seçenekleri) desteklerken, Shopify üçüncü taraf ödeme hizmeti sağlayıcılarının bir listesini sunar dijital mağazanıza entegre olabilir. İşte Shopify biraz daha esnek bir çözüm gibi görünebilir.

Uygulamalar ve Eklentiler

Kullanıcıların edinimini artırmak veya mağazayı daha etkileşimli hale getirmek için bazı yeni özellikler eklemek isteyebilirsiniz. İşte burada Shopify App Store işe yarayabilir. Kullanıcılar, e-Ticaret Pazarında bulunan çeşitli widget’lar arasından seçim yapabilirler. Burada Müşteri Hizmetleri Yardım Masalarını, sepet terk etme kurtarma araçlarını, resim galerilerini, geri sayımları, iş sohbetlerini, ürün tanıtım araçlarını vb..

Shopify Uygulamaları Shopify Uygulamaları

WordPress ortamının bir parçası olmakla birlikte, WooCommerce binlerce farklı eklentiyle birlikte çalışır. Shopify özel uygulamalarını sunarken WooCommerce üçüncü taraf ürünlerle çalışır. Bu nedenle, yazılımın kötü amaçlı yazılım ve hata riskini azaltmak için yalnızca güvenilir eklenti sağlayıcılarını tercih etmelisiniz.

WooCommerce Uygulamaları WooCommerce Uygulamaları

Analizler ve Raporlar

Bu, e-ticaret projeleri söz konusu olduğunda muhtemelen en önemli özelliklerden biridir. Her iki sistem de oldukça farklı olmasına rağmen ayrıntılı raporlar oluşturabilir. Shopify, otomatik raporlar oluşturan yerleşik bir işleve sahip olsa da, satışlarınız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olması durumunda WooCommerce için eklentiler gerekir.

Shopify’ı kullanarak satışları izleyebilir, en başarılı trafik ve gelir kaynaklarını belirleyebilir, tanıtımı ve reklam kampanyalarını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda, WooCommerce entegre raporlama biraz sınırlı görünüyor. Satışlarınız hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyebilirsiniz. Bu, Advanced WooCommerce Reporting veya Metorik gibi ekstra repotting eklentilerine ihtiyaç duyabileceğiniz yerdir..

Shopify Analytics Shopify analitiği

Raporlarınızı planlamanıza, e-posta yoluyla göndermenize ve tüm önemli mağaza istatistiklerini takip etmenize olanak tanırlar. Yeni eklentileri yüklemek ve etkinleştirmek zor bir iş olmayacaktır Ancak, Shopify’daki gibi bu tür işlevlerin kullanıma hazır olması her zaman harikadır..

Ekstra Özellikler

İki popüler dijital e-ticaret platformunu tartışırken, bazı kullanıcılar dijital satışların ötesine geçmek isteyebilir. Fiziksel siteler için geliştirilen POS sistemi sayesinde Shopify kullanışlı olabilir. Her iki platform da kullanıcıların Facebook sayfalarından en iyi şekilde yararlanmasına izin verir, ancak sosyal hesapları tamamen işlevsel dijital mağazalara dönüştürmenize izin verir..

Shopify’ın sahip olduğu ve WooCommerce’ın sahip olmadığı bir diğer özellik AR tabanlı 3D Atölyesi teknolojisi. Ziyaretçilerin gerçek yaşam kalitesini, renklerini veya diğer temel özelliklerini değerlendirerek ürünü gerçek boyutta hissetmelerini ve hissetmelerini sağlar. WooCommerce ile ilgili iyi bir şey, açık kaynaklı CMS’nin bir parçası olarak gelmesidir. Bu, iyi HTML / CSS bilgisi durumunda ihtiyacınız olan herhangi bir kurgu veya özelliği entegre edebileceğiniz anlamına gelir.

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması: Shopify daha önceden entegre edilmiş işlevler ve özelliklerle birlikte gelirken WooCommerce ek eklenti kurulumu gerektirebilir. Ayrıca Shopify, fiziksel mağazalar ve AR tabanlı 3D görselleştirme teknolojileri için ekstra işlevlere sahiptir. Böyle bir eklentiye ihtiyacınız olmayabilir. Öte yandan, aslında onlara sahip olduğunuzu bilmek harika.

3. Tasarım

ShopifyWooCommerce
Tema Sayısı:59102
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:$ 140- $ 190$ 29- $ 300
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET

Bu bölümdeki iki araç arasındaki fark, farklı platformları temsil etmeleri ile sonuçlanır. Shopify ayrı bir web sitesi oluşturma platformu olsa da, bir dizi entegre özelliğe sahip bir dizi hazır şablon sunar. Öte yandan, WooCommerce sadece e-ticaret işlevselliği sunan bir eklentidir. Başka bir deyişle, alıştığımız şekilde web tasarım alternatifleri sunmuyor.

Aynı zamanda, WooCommerce, ister ücretsiz ister Premium olsun, herhangi bir resmi WP temasıyla çalışan bir eklentidir. Ayrıca, bazı e-Ticaret WordPress şablonları önceden yüklenmiş WooCommerce eklentisiyle birlikte gelir. Başka bir deyişle, dijital mağazanızın gelecekteki stilini tanımlayacak, ancak eklentiyi tanımlayamayacaksınız..

Şablonlar

WooThemes geliştiricileri tarafından oluşturulan WooCommerce, WordPress CMS’nin bir parçası olarak incelenecektir. Hem Shopify hem de WP’de ücretsiz ve ücretli şablonlar bulunur. Bununla birlikte, WP daha fazla tema sunarken, Shopify ücretsiz düzenleri listesi son derece sınırlı görünüyor (sadece 10 mevcut tema). Web sitesinin HTML / CSS’sine erişim, yalnızca yeterli bilgi ve programlama deneyiminiz varsa soruna iyi bir çözüm olabilir. Ücretli Shopify şablonlarını seçmek de iyi bir çıkış yolu olabilir. Tema koleksiyonu yaklaşık 190 $ ‘a mal olacak yaklaşık 60 düzen içerir.

Shopify Temaları Shopify Temaları

Öte yandan, WordPress e-ticaret kategorisiyle ilgili binlerce ücretsiz temaya sahiptir. Ücretsiz temalar aynı gibi görünse de, türe, yapıya veya web tasarımına bağlı olarak 29 ila 300 dolar arasında değişen Premium şablonlar da seçebilirsiniz..

WooCommerce Temaları WooCommerce Temaları

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması: Her iki durumda da, şablonlar mobil uyumlu tasarımla gelir ve farklı mobil cihaz türlerinde sorunsuz çalışır. Önemli fark, Shopify şablonlarının kullanıma hazır olması ve ayarlar veya kurulum gerektirmemesi, WP temalarının yüklenmesi ve ince ayar yapılması daha uzun sürebilir.

4. Müşteri Desteği

Müşteri desteği ile durum oldukça farklı. Shopify 7/24 hizmet veren deneyimli ve deneyimli bir destek ekibine sahip olduğunu kanıtlasa da WooCommerce, alıştığımız şekilde müşteri hizmetleri sunmuyor.

Shopify kullanıyorsanız ve çözmek için bazı acil sorunlarınız varsa, şunları kullanabilirsiniz:

 • Canlı sohbet.
 • Telefon.

Destek ekibi günün her saatinde hazır olduğunu iddia ediyor, Aynı zamanda platform, dijital mağazanızı kurmanın, kurmanın veya dağıtmanın tüm önemli yönlerini kapsayan makaleler, kılavuzlar ve öğreticiler içeren kendi bilgi tabanına sahip.

WooCommerce temel olarak ücretsiz bir eklentidir, yani ücretsiz müşteriler için destek yoktur. Ancak, ücretli aboneler geleneksel biletleme sistemi aracılığıyla sağlanan müşteri destek yardımına güvenebilir. Fazla ödeme yapmak istemiyorsanız, çok sayıda WordPress forumunu ziyaret edip yanıtı burada bulabilirsiniz. Ayrıca, WooCommerce.com’da ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve bir çözüm bulmak için oradaki geliştiricilerle iletişime geçebilirsiniz..

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması: Shopify, çeşitli kanallardan 24 saat destek ekibi sayesinde bu turu kazandı. Ancak, WooCommerce kullanıcıları çok sayıda tartışma ve web’de bulunan WordPress forumları sayesinde zor durumda kalacaklar.

5. Fiyatlandırma Politikası

Özellikle ticaret konusunda fiyat her zaman önemlidir. WooCommerce başlangıçta çevrimiçi satışa başlamak için küçük bir dizi temel özellik içeren ücretsiz bir eklentidir. Kullanıcılar, özellikle işlerini büyütürken bir noktada uzantılara ve ekstra özelliklere ihtiyaç duyabilirler.

Shopify sabit planları daha iyi bir çözüm olabilir. Lite planının, e-Ticaret ihtiyaçlarına atıfta bulunmadığı için ayda 9 ABD doları olduğunu düşünmüyoruz. Tamamen işlevsel bir dijital mağaza paketi için başlangıç ​​fiyatı aylık 29 $ ‘dan düşüyor. Küçük veya orta ölçekli bir çevrimiçi mağaza için yeterli olan temel işlevsellik ile birlikte gelir. Planların geri kalanı aşağıdaki gibidir:

Shopify Fiyatlandırması Shopify Fiyatlandırması

 • Shopify$ 79 / ay sınırsız ürünler, ayrıntılı raporlar, tanıtım ve pazarlama seçenekleri için.
 • Gelişmiş Shopify299 $ / ay çevrimiçi projeleri büyütmek ve ölçeklendirmek için.

Tüm Shopify Planlarına Bakın

WooCommerce kullanmanın getireceği ekstra maliyetlerle karşılaştırıldığında, Shopify daha uygun maliyetli bir çözüm gibi görünebilir. Profesyonel bir WordPress çevrimiçi mağazası oluşturmak istediğinizi varsayalım. İhtiyacınız olacak alan adı ve bir uygun barındırma bu size yıllık yaklaşık 10 $ ve 60 $ mal olacak. WooCommerce’i destekleyen profesyonel bir temaya da ihtiyacınız olacak. En iyi bahis, 30-50 $ civarında Premium şablonları tercih etmektir..

Daha önce belirttiğimiz gibi, temel özellikleriniz için uzantılara ihtiyacınız olabilir. Onlar da ödenir. Örneğin, randevuları ayarlamak için TaxJar veya WooCommerce Rezervasyonları gibi entegrasyon vergisi hesaplama sistemi size yaklaşık 50 $ daha fazla mal olacak. Sonuç olarak, geliştirilmiş WooCommerce desteğine sahip tamamen özelleştirilebilir bir WP dijital mağazası size yaklaşık 100-120 dolar.

Shopify ve WooCommerce Karşılaştırması: Shopify ile olan şeyler daha kolaydır. İhtiyaçlarınıza uygun plan için yalnızca bir kez ödeme yaparsınız ve tüm e-Ticaret özelliklerine tam erişim elde edersiniz. WooCommerce’deki durum biraz daha karmaşık. Eklenti ücretsiz olsa da, en iyi şekilde yararlanmak için ek maliyetler gerektirir.

Sonuç

Shopify ve WooCommerce dijital mağaza hedefinize mükemmel bir şekilde hizmet eder. Online satışa başlamak istediğinizde başa çıkmak için en iyi platformlar arasında olduklarını kanıtladılar. Birini seçmek, özel bir WordPress hayranı mısınız yoksa hepsi bir arada web sitesi oluşturma kiti mi arıyorsanız, CMS tercihlerinize bağlı olacaktır..

ShopifyShopify’ı kullanmaya başlamak daha kolaydır. Başlangıçta ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, yönetilen barındırma ve etki alanı çözümü, ücretsiz ve ücretli şablonlar, basit ürün yönetim sistemi, AR tabanlı teknolojiler ve çevrimiçi bir iş büyütmek için ekstra özelliklere sahip hepsi bir arada kit olarak gelir. ShopifyShopify’ı kullanmaya başlamak daha kolaydır. Başlangıçta ihtiyacınız olabilecek tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda, yönetilen barındırma ve etki alanı çözümü, ücretsiz ve ücretli şablonlar, basit ürün yönetim sistemi, AR tabanlı teknolojiler ve çevrimiçi bir iş büyütmek için ekstra özelliklere sahip hepsi bir arada kit olarak gelir.

WooCommerceWooCommerce, WordPress CMS’nin bir parçasıdır, bu da kurulum sürecinde bazı zorlukların yanı sıra ayrı bir etki alanı ve barındırma yönetimi anlamına gelir. Eklentinin kullanımı çok kolaydır. E-Ticaret projeleri için ihtiyacınız olan her şeyi kutudan çıkarır. Ancak, uzantılar ve gelişmiş işlevsellik için ek maliyetler gerekebilir. WooCommerceWooCommerce, WordPress CMS’nin bir parçasıdır, bu da kurulum sürecinde bazı zorlukların yanı sıra ayrı bir etki alanı ve barındırma yönetimi anlamına gelir. Eklentinin kullanımı çok kolaydır. E-Ticaret projeleri için ihtiyacınız olan her şeyi kutudan çıkarır. Ancak, uzantılar ve gelişmiş işlevsellik için ek maliyetler gerekebilir.

Her iki sistem de e-Ticaret web sitelerinizi kolaylıkla ele almanıza izin vereceğinden, seçim yapmanız size kalmıştır. Bununla birlikte, WooCommerce hala bir eklenti iken, Shopify çevrimiçi dijital mağazalar oluşturmak, dağıtmak ve pazarlamak için geliştirilmiş tam zamanlı bir web sitesi oluşturma platformudur..

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

ShopifyWooCommerce
Kullanım kolaylığı:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması
Özellikleri:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması
Tasarımlar:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması
Müşteri desteği:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması
Fiyatlandırma:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması
Genel puanı:Shopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce KarşılaştırmasıShopify ve WooCommerce Karşılaştırması

Şimdi Shopify’ı deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map