Volusion ve Shopify

Volusion ve Shopify


Bir web mağazasının başlatılması genellikle web tasarımı nüanslarının farkında olmayan, ancak bir e-Ticaret web sitesi almak için bir zorunlulukla karşılaşmayan deneyimsiz kullanıcılar için bir baş ağrısıdır..

Çoğu durumda, iki çıkış yolu vardır – bir web tasarımcısı kirala (yeni başlayanlar için oldukça pahalıdır) veya bağımsız bir proje oluşturmak için güvenilir bir DIY web sitesi oluşturucu kullanın. DIY eCommerce web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda Volusion ve Shopify, tünele hükmediyor.

Hızlı Anlık Görüntü:

VolusionVolusion – başarılı iş geliştirmeyi hedefleyen girişimciler için harika çalışan hepsi bir arada e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Hizmet, etkili iş geliştirme ve tanıtımına, müşteri tabanının artmasına ve kâr yaratmaya katkıda bulunan çok çeşitli e-Ticaret özellikleri ve araçları sunar. Volusion.com

ShopifyShopify – şu anda güçlü özellik seti, seçkin yüksek kaliteli şablonlar, çoklu tasarım özelleştirme araçları ve çok kanallı satış için kapsamlı pazarlama seçenekleri nedeniyle kendini öne çıkaran en tanınmış e-Ticaret yazılımıdır.. Shopify.com

Her iki platform da, gelişmiş e-Ticaret özellikleri, e-perakendeciliğe yönelik yüzlerce güzel tema ve mobil ticaret çözümleri ile dolu bir alışveriş platformu sunuyor. İlk bakışta, tekliflerinin çok ortak noktası var, ancak potansiyel olarak çok önemli farklılıklar da var. Güncellenmiş Shopify vs Volusion karşılaştırmamızda bunları keşfetmemize katılın.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Volusion. Web sitesi oluşturucu hem yeni başlayanlar hem de web tasarım uzmanları için oldukça kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Sistem, web sitesi geliştirmenin sezgisel sürecini sağlar. Hizmete kaydolduktan hemen sonra, herkesin kısa sürede ustalaşabileceği bilgilendirici panoya erişebilirsiniz.

  Volusion Site Editörü

  Aynı zamanda, gösterge tablosu, servisle çalışmaya başlamadan önce keşfetmeniz gereken veriler, araçlar ve bölümlerle biraz doygun. Bu, uzman web geliştiricileri için bir bonus olabilir, deneyimsiz kullanıcılar sistemde ustalaşmayı zor bulabilir.

  Sistem editörüne gelince, oldukça basit. İhtiyacınız olabilecek düzenleme araçları ve seçenekler ne olursa olsun, bunları en baştan burada bulacaksınız. Bunları kullanarak, web sitesi sayfalarını ekleyebilir ve yönetebilir, projenizi düzenleyebilir ve güncelleyebilir, ürün kataloğu vb. İle çalışabilirsiniz. resimler vb.

  Volusion Dashboard

 • Shopify. Yazılım, sunduğu güçlü özellik setine bakılmaksızın olağanüstü kullanım kolaylığı ve rahatlık sunar. Sistemin kontrol paneli, hangi web tasarım deneyimine ve becerisine sahip olursanız olun, herkes için sezgisel ve anlaşılır. Burada yanlış bir şey yapmak imkansız – sistem çok ayrıntılı ve net.

  Platforma kaydolduktan sonra, sistemi avantajlı olarak nasıl kullanacağınız hakkında ayrıntılı bir rehber sunulacak. Eğiticiyi kullanarak, web mağazası geliştirme sürecinin tüm aşamaları ve zorluklarıyla kolayca başa çıkacaksınız. Gösterge tablosunda çalışırken, tüm web mağazası ayarlarını, SEO parametrelerini ve web tasarım seçeneklerini ayarlayabileceksiniz..

  Shopify Ürün Sayfası

  Burada, çevrimiçi mağazaya istediğiniz görünümü ve performansı sunmak için Shopify Storefront Editor’a ulaşabilirsiniz. Web tasarım sürecini basitleştirmek için ekran iki bölüme ayrılacaktır: düzenlemeleri yapacağınız ve değişikliklerin görüntülendiği bir bölüm. Bu, web geliştirme sürecini kontrol etmenizi sağlayan akıllı bir yaklaşımdır.

  Son olarak Shopify, Android ve iOS uygulamalarını ücretsiz olarak yükleme ve kullanma fırsatı sunuyor. Bu, her zaman meşgul olan ve hareket halindeyken bile çevrimiçi mağazalarını yönetmeyi ve güncellemeyi kolaylaştıracak girişimciler için çok önemlidir. Mobil cihazlar aracılığıyla yapılan değişiklikler otomatik olarak Shopify POS ve çevrimiçi mağaza ile senkronize edilir.

Volusion ve Shopify. Volusion, kullanılabilirlik açısından Shopify’ın gerisinde kalıyor. Her iki sistem de uygun sistem navigasyonu, kullanıcı dostu gösterge panelleri ve sezgisel arayüzler sunmasına rağmen, Shopify’ın web tasarımı arka planı olmayan insanlar için keşfedilmesi ve kullanılması çok daha kolaydır..

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Volusion. Sistem, web mağazası oluşturma işleminin hızına ve etkinliğine katkıda bulunan güçlü e-Ticaret araçlarına erişim sağlar. Bunlar arasında CSV dosyası içe / dışa aktarma seçeneği, barkod üreteci, özel envanter yönetim sistemi vb..

  Platform ayrıca bir web mağazasını avantajlı bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için nişlere özgü özelliklerin kullanılmasına izin verir. Bunlardan en kullanışlı olanı, nakliye ücretlerini ve vergileri hesaplamak, damla nakliye özelliğini entegre etmek, gönderim parametrelerini ayarlamak vb..

  Volusion e-Ticaret Özellikleri

  Volusion ayrıca müşterilerin alışveriş deneyimini geliştiren ve satış miktarını etkileyen bir dizi dönüşüm güçlendirici de sunmaktadır. Sistemin övünebileceği bazı güçlendiriciler şunlardır: web sitesi sayfalarında bulunan müşteri yorumları, gelişmiş arama filtresi seçeneği, ana sayfa slayt gösterisi entegrasyonu, dönüştürülebilir ürün sayfaları, ürün görüntüleme özelleştirmesi, ilgili ürün teklifleri vb..

  Volüzyon Dönüştürme Özellikleri

  Dahası, sistem etkili ürün tanıtımı ve satış üretimine katkıda bulunan güçlü bir pazarlama araçları seti sunar. Bunlardan bazıları: alan adı bağlantısı fırsatı, güçlü SEO işlevselliği, web sitesi logosu ve favicon yükleme, gelişmiş sosyal medya yönetimi seçenekleri, hediye sertifikaları, e-posta pazarlaması ve ne değil.

 • Shopify. Platform, herhangi bir uzmanlık ve karmaşıklık düzeyindeki küçük, orta ve büyük e-Ticaret projelerini başlatmayı mümkün kılan gelişmiş bir özellik seti sunar.

  Gelişmiş Satış Noktası (POS) özelliği yalnızca çevrimiçi değil yerel perakende mağazalarında da ürün satmayı mümkün kılar. Web mağazası yönetim haklarını paylaşmak, harici kart terminallerini kullanmak, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı modlarda siparişleri kabul etmek için korumalı birden fazla personel hesabı oluşturabileceksiniz..

  Shopify, ayrıntılı incelemeler ve üst düzey görüntülerle sınırsız ürün listesi oluşturmayı mümkün kılar. Artırılmış Gerçeklik aracı, satışa sunulan ürünlerin ayrıntılı görselleştirilmesine katkıda bulunarak ayrıntılı özelliklerini ve parametrelerini farklı açılardan görüntülemeyi mümkün kılar.

  Shopify Gösterge Tablosu

  Shopify hesabınızı diğer harici hizmetlerle entegre ederek, web sitenizin performansını önemli ölçüde artırabilir ve müşteri tabanını ve satış hacmini artırabilirsiniz. Örneğin, Amazon Marketplace hesabıyla senkronizasyon, hedeflenen kitlenin yüzdesini artırmaya yardımcı olacaktır. Aynı şey Quickbooks, Xero ve diğer tanınmış platformlarla entegrasyonla da ilgilidir.

  Shopify çevrimiçi mağazalarını üçüncü taraf kullanıcıların yetkisiz erişiminden korumak için, Shopify’ın yakın zamanda tanıttığı yeni Sahtekarlık Koruma aracını, Shopify POS, SSL Bağlantı seçeneği vb. İle senkronize edilebilen Etiket ve Çip Okuyucuyu uygulamak mümkündür..

Volusion ve Shopify. Shopify bir özellik seti açısından farklı bir liderdir. E-Ticaret yazılımı, güçlü iş ve pazarlama seçenekleri, tasarım özelleştirme araçları ve müşteri katılımı çözümleriyle dolu. Sistem, güvenlik önlemlerine özellikle dikkat eder ve etkili 7/24 çevrimiçi mağaza yönetimi için entegre mobil uygulamalar sunar.

3. Tasarımlar

ShopifyVolusion
Tema Sayısı:6140
Ücretsiz Temalar&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Ücretli Tema Maliyeti:$ 140- $ 180$ 50- $ 180
Duyarlı tasarım&# X2714; EVET&# X2714; EVET
Sektöre Göre Sırala:&# X2714; EVET✘ HAYIR
CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
 • Volusion. E-Ticaret oluşturucu şu anda hem ücretsiz hem de ücretli 40 şablon sunuyor. Ücretsiz tema sayısı 13 şablondan oluşur, ücretli tasarımların sayısı 27’dir. Ücretli temaların maliyeti, şablonun karmaşıklığına, gerekli özelleştirme derinliğine ve diğer önemli parametrelere bağlı olarak 50 ila 180 $ arasında değişir. Şablonlar varsayılan olarak yanıt verir, ancak üst düzey görünümleri yoktur.

  Volusion tasarımcıları tarafından geliştirilen şablonların sıradan bir kullanıcı için özelleştirilmesi pek kolay değildir. Birden çok tasarım özelleştirme aracına erişebileceksiniz, ancak gerekli tüm düzenlemeleri yapmanız zaman alıyor.

  Bu arada, her Volusion şablonunda birden fazla menü düzeni, İçerik Oluşturucu ve sürükle ve bırak düzenleyicinin 150’den fazla varyasyonu bulunur. Bu, zaman ve çaba yatırımı anlamına gelen yüzlerce düzen formatı oluşturulmasına izin verir. Şablonlara benzersiz bir görünüm vermek için, WYSIWYG web sitesi düzenleyicisindeki ilerlemeyi izlerken gelişmiş HTML / CSS becerilerini kullanabilirsiniz. Seçilen temadan memnun kalmazsanız, web tasarım sürecinin herhangi bir aşamasında başka bir temaya geçebilirsiniz. Neyse ki, Volusion bunu içerik kaybı olmadan yapmanıza izin veriyor.

 • Shopify. Volusion ile karşılaştırıldığında, Shopify daha kapsamlı bir şablon koleksiyonuna sahiptir. Şu anda 10 ücretsiz ve 51 ücretli tasarım var, kalitesi en üst seviyede.

  Tüm şablonlar, tasarım özelleştirme kolaylığı göz önünde bulundurularak profesyonel olarak geliştirilmiştir. Ücretli temaların maliyeti 140 ila 180 $ arasında değişiyor ve bu da çoklu parametrelerine bağlı. Kullanıcıların aramasını basitleştirmek ve bir tema seçmek için gereken süreyi en aza indirmek için, ait oldukları konuya göre kategoriler halinde gruplandırılırlar.

  Standart tasarım özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, Shopify bir Sıvı biçimlendirme dili. Mükemmel ve ilgi çekici web tasarım deneyimi sağlar ve çok sayıda teknik ipucuna, Sıvı dil kaynaklarına, nasıl yapılır kılavuzlarına vb. Erişim sağlar. Bunun dışında, seçilen şablonu benzersiz ve görsel olarak çekici kılmak için HTML / CSS programlama bilgisini kullanmak mümkündür..

Volusion ve Shopify. Tasarım yönüne gelince, Shopify burada da bir kazanandır. Temaları modern görünüyor ve genel sayıları Volusion’dan neredeyse 3 kat daha büyük. Ayrıca, Shopify küçük bir bütçeye sahip kullanıcıların profesyonel görünümlü çevrimiçi mağazalar oluşturmalarına izin veren büyük miktarda ücretsiz şablona sahiptir. Ayrıca benzersiz etkileyici tasarımlar oluşturmak için entegre Sıvı aracı ve kapsamlı tasarım özelleştirme seçenekleri sunar.

4. Müşteri Desteği

 • Volusion. Volusion iyi müşteri desteği sunar. Sistem, video eğitimlerini, SSS materyalleri, nasıl yapılır önerileri, bir e-Ticaret blogu vb. Canlı iletişim burada da mevcuttur.

  Kişisel yardıma ihtiyacınız varsa veya sistemin kullanımıyla ilgili belirli sorularınız varsa, bir Volusion uzmanıyla canlı sohbet, e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.. Çevrimiçi mağazanızın kesintisiz kesintisiz performansını sağlamak için teknik desteğe günün her saatinde erişilebilir.

 • Shopify. Shopify için bilinen kaliteli müşteri desteği. Sistem, tonlarca bilgilendirici makale, öğretici, ipucu, öneri, nasıl yapılır kılavuzları ve diğer ilgili materyallerle birlikte gelen etkileyici bir foruma sahiptir. Ayrıca, bağımsız Shopify YouTube kanalında video eğitimlerini görüntülemeyi de mümkün kılar. Kullanıcılar, Canlı Sohbet’teki Shopify Guru ile veya sorunlarının çözülmesi için e-posta yazışmaları yoluyla iletişim kurabilir..

Shopify ve Volusion. Shopify, müşteri desteği açısından Volusion’dan daha üst sıralarda yer almaktadır. Sistem ayrıntılı öğreticiler, nasıl yapılır kılavuzları, SSS, ipuçları ve öneriler içeren kapsamlı bir bilgi tabanı sunar. Shopify Guru tarafından sağlanan çevrimiçi ve çevrimdışı iletişim, YouTube kanalı ve canlı sohbet yardımı için bir forum var.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Volusion. Web sitesi oluşturucu, herhangi bir bütçe ihtiyacına uyacak dört plan sunuyor. Bunlar Mini, Plus, Pro ve Premium abonelikleri içerir. En ucuz planın fiyatı 29 $ / ay, en pahalı planın fiyatı ise 299 $ / ay. Abonelikler yıllık ve aylık olarak faturalandırılabilir. Yıllık planlar satın alırken, kullanıcılar çok tasarruf edebilir. Volusion, sistemde yapılan para işlemleri için herhangi bir ek ücret almaz.

 • ShopifyVolusion
  Fiyatlandırma Planları:&# 10004; Hafif (9 $ / ay);
  &# 10004; Temel Shopify (29 $ / ay);
  &# 10004; Shopify ($ 79 / ay);
  &# 10004; Gelişmiş Shopify (299 $ / ay).
  &# 10004; Kişiye özel (29 $ / ay);
  &# 10004; Profesyonel ($ 79 / ay);
  &# 10004; İşletme (299 $ / ay);
  Özellikleri:&# 10004; Nakliye etiketi indirimi;
  &# 10004; Ücretsiz SSL sertifikası;
  &# 10004; Sahtekarlık analizi;
  &# 10004; Terk edilmiş araba kurtarma;
  &# 10004; İndirim Kodları & Hediye Kartları;
  &# 10004; Gerçek zamanlı nakliye şirketi.
  &# 10004; Otomatik Vergi Oranları;
  &# 10004; Terk Edilmiş Sepet Raporları;
  &# 10004; Ebay & Amazon Entegrasyonu;
  &# 10004; Telefon Siparişleri & CRM;
  &# 10004; API Erişimi & Toplu Sipariş İşleme;
  &# 10004; Günün Satış teklifi & Müşteri Sadakat Planı.
 • Shopify. E-Ticaret yazılımı 14 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden sistem özelliklerini keşfetmenizi sağlar. Kullanılabilir seçenekleri ve araçları kontrol ettikten sonra, ücretli aboneliklerden birine geçmeye karar verebilirsiniz. Burada dört tane var: Light, Basic Shopify, Shopify ve Advanced Shopify. Fiyat aralığı oldukça etkileyici ve 9 $ / aylık – 299 $ / aylık.

  Her bir planın ima ettiği özellik, uzun vadede planların maliyetini etkiler. Shopify, para iadesi politikasını aboneliği satın aldıktan sonraki 14 gün içinde sunar. Sistemin, yapılan işlemler için komisyon ücretleri olduğunu belirtmek gerekir. Komisyonların yüzdesi% 0,5% ‘i oluşturur ve daha pahalı planlarda azaltılır.

Volusion ve Shopify. Her iki hizmetin fiyat politikası neredeyse aynıdır. Planlar oldukça ucuz değil, ancak yatırıma değer. Ancak Shopify, Volusion tarafından sağlananlarla karşılaştırılamayan daha kapsamlı e-Ticaret seçenekleri sunar. Hangi projeyi geliştirecekseniz, ihtiyaçlarınızı burada karşılayacak bir plan bulacaksınız..

Sonuç olarak

Güçlü ve kaliteli bir e-Ticaret sitesi kurmak konusunda haklıysanız, hem Shopify hem de Volusion bu amaç için iyi çalışır. Sistemlerin kullanımı kolay, kullanışlı ve anlaşılır.

VolusionVolusion kapsamlı tasarım özelleştirme hizmetleri ve araçları sunan e-ticaret web sitesi oluşturucusudur. Web mağazası geliştirme sürecine makul bir yaklaşım uygular, ancak web tasarım bilincinin belirli bir derecesini gerektirir. Volusion.com

ShopifyShopify uzmanlaşmış ve güçlü e-ticaret yazılımı, büyük niş uzmanlık online mağazaların gelişimine gider. Sistem, derin web sitesi özelleştirme seçenekleri, yüksek kaliteli şablonlar ve e-ticaret özelliklerinin bolluğunu sunar. Shopify.com

Karar: uzun vadeli hedefleriniz varsa, işiniz için güvenilir bir web varlığı oluşturmak ve fiyat / kalite korelasyonu içeren sistemi seçmek için bir e-ticaret web sitesine ihtiyacınız varsa, o zaman Shopify şüphesiz pişman olmayacağınız daha fazla tercih edilen bir çözümdür.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

VolusionShopify
Kullanım kolaylığı:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify
Özellikleri:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify
Tasarımlar:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify
Müşteri desteği:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify
Fiyatlandırma:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify
Genel puanı:Volusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve ShopifyVolusion ve Shopify

Şimdi Shopify’ı deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map