Web Akışı Alternatifleri

Web Akışı Alternatifleri


WebFlow – profesyonel web tasarımcılarını ve geliştiricilerini hedefleyen tanınmış bir platformdur. Sistem, çoklu düzenleme ve tasarım özelleştirme seçeneklerini, güçlü entegrasyonları, eklentileri ve web sitesi tanıtım araçlarını kapsayan kapsamlı bir özellik seti sağlar..

Ancak bilmeniz gerekenler, hizmetin teknik becerilere ve web tasarım arka planından yoksun olan ilk zamanlayıcılar için oldukça şaşırtıcı ve karmaşık görünebilecek karmaşık bir yapı ve web tasarım araçları ile birlikte gelmesidir. Bu bağlamda Webflow, web tasarımı nüansları hakkında daha derin bir farkındalık gerektiren İçerik Yönetim Sistemine benzemektedir. Bu nedenle, birçok kullanıcı web geliştirme veya kodlama becerisine sahip olmayan kişiler için tasarlanmış daha basit Web akışı alternatifleri aramaya başlar.

Uygun bir Web akışı alternatifi aramak zorunda olmanızın nedenlerinden bağımsız olarak, bu platformun yerine geçebilecek servislerin farkında olmak şarttır. Bunun nedeni, web sitenizin geliştirme süreci için potansiyel olarak kullanabileceğiniz her sistemin güçlü ve zayıf noktalarını bulmanız gerektiğidir..

En İyi Web Akışı Alternatifleri

Webflow’dan esnekliği, gelişmiş işlevselliği ve satın alınabilirliği kapsayacak daha basit ve daha sezgisel bir alternatife geçmeye karar verdiğinizi varsayalım. Hangi hizmet bu amaç için daha iyi çalışıyor? Bunlardan hangisi, web geliştirme gereksinimlerinin hakim miktarını karşılamak için kapsamlı özellik sağlayabilir?

Bu araştırmada, belirlediğiniz web tasarım görevlerine bağlı olarak Webflow yerine kullanabileceğiniz en popüler platformları inceledik. Bu nedenle, tuzaklarını ve bu platformları en iyi Web akışı yerine getiren temel özellikleri belirlemek için hepsi bir arada çözümleri ve özel sistemleri gözden geçireceğiz..

1. Wix

Wix ana sayfası

Wix – Webflow’a en iyi alternatiftir. Milyonlarca güzel web siteleri Küresel Web’de. Kodlama veya web tasarımı arka planı olmayan kullanıcılar için basit ve etkili bir web sitesi oluşturma aracı olduğu kanıtlanmıştır..

Wix, her tür web sitesi ile başa çıkmak için yeterli esneklik sağlar. Kullanıcılar, çok çeşitli mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlar, çok sayıda widget ve eklenti koleksiyonu, entegrasyon özellikleri ve daha fazlasına ek olarak sezgisel bir arayüz ve düzenleme araçlarından yararlanabilir.

Wix Ne Tür Web Siteleri İçin Uygun??

Wix, tam anlamıyla her tür web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. E-Ticaret, bloglar, iş siteleri vb. Gibi 70’in üzerinde farklı kategoriden kullanım için hazır şablonların sonsuz bir seçimini sunar..

Oluşturmak için platformu kullanabilirsiniz profesyonel portföyler potansiyel müşterilerin dikkatini çekecek yüksek kaliteli görüntüler sunuyor. Wix, açılış sayfaları veya tek sayfalık web siteleri için iyi bir seçenektir. Platform, orta ölçekli bir dijital mağaza oluşturmak, yönetmek ve tanıtmak için yeterli e-Ticaret özelliğine sahiptir. AI tabanlı bir yazılım oluşturma sürecini daha da kolaylaştırır. Bir kullanıcıya birkaç basit soru sorar ve cevaplara ve tercihlere göre özel bir şablon oluşturur.

Wix, küresel web’de ciltler konuşmak isteyenler için harika bir bloglama özelliğine sahiptir. Kullanıcılar, daha geniş bir kitleye ulaşmak ve siteyi daha yüksek arama motoru sıralamalarına taşımak için güçlü bir blog platformu oluşturabilir ve mevcut SEO ayarlarını uygulayabilir.

Wix Neden Web Akışına Daha İyi Bir Alternatiftir??

Platform, sadeliğine ek olarak kutudan çok çeşitli kullanışlı özellikler sunar:

 • Basit Düzenleme Araçları – Wix yeni başlayanlar için tasarlandı. Bu, WYSIWYG Web Sitesi Editörü sayesinde, herhangi bir web sitesini birkaç saat içinde özel yetenekler olmadan oluşturabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz anlamına gelir. Sürükle ve bırak özelliğini kullanarak içerik oluşturma ve medya dosyaları eklemenin yanı sıra her bina süreci üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.
 • Mobil Cihazlar İçin Optimize Edilmiş Şablonlar – Kullanıcılar için mobil uyumlu şablonlar mevcuttur. Kullanıcı yalnızca belirli bir kategoriden bir tema seçmeli ve düzenlemeye başlamalıdır.
 • Wix ADI – Yapay Zeka, web sitesi oluşturma sürecini hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Wix ADI aracı bir şablon seçecek ve içeriği tercihlerinize ve hedeflerinize göre düzenleyecektir.
 • tasarlamak – Wix, görsel efektler gibi ek araçların entegrasyonunu kolaylaştırır. Ayrıca, benzersiz bir web sitesi tasarımı bulmak ve rakiplerinden sıyrılmak için en az temel kodlama becerileriniz varsa Wix Kodunu deneyebilirsiniz..
 • Esneklik ve Özellikler – Platform, kendi web siteniz için güçlü bloglama ve pazarlama araçlarına mükemmel SEO pan sunacak SEO Sihirbazı gibi e-Ticaret ve SEO özelliklerinden sonsuz widget’lara ve eklentilere sahip kendi App Store’una sahiptir..

Wix, sistemi test etmek için iyi bir ücretsiz plana sahiptir. Mevcut tüm araçları ücretsiz olarak kontrol etmek istediğinizde kullanışlı olacaktır. Ancak, sağlam bir web sitesi oluşturmak için yeterli değildir. Ayda 8,50 $ karşılığında bir Combo fabrikasıyla başlamalısınız.. Ücretli paket, fiyata zaten dahil olan ücretsiz bir alan adıyla birlikte gelir barındırma, SSL güvenliği, müşteri desteği ve daha fazlasına ek olarak.

Wix’i Şimdi Deneyin

2. WordPress

WordPress web sitesi oluşturucu

WordPress – Webflow yerine CMS kullanmak istiyorsanız en uygun çözümdür. Bu, esnekliği, gelişmiş tasarım özelleştirme araçları ve kapsamlı entegrasyon seçenekleri nedeniyle herhangi bir sunum gerektirmeyen dünya çapında güçlü içerik yönetim sistemidir..

Hizmet, zengin özellik seti, etkileyici web sitesi özelleştirme derinliği ve işlevselliğini avantajla ortaya çıkarmayı mümkün kılan eklentilerin bolluğu sağlayan geniş bir web tasarım ihtiyaçları yelpazesini kapsar..

WordPress Ne Tür Web Siteleri İçin Uygun??

Önemli WordPress uzmanlığı olan yüksek kaliteli ve fonksiyonel blogların yanı sıra, şirket web sitelerini, açılış sayfalarını, portföyleri, web portallarını ve hatta WordPress ile e-ticaret web sitelerini de başlatabilirsiniz. Aslında, ne tür bir web sitesine ihtiyacınız olursa olsun, bu hedefe ulaşmak için bir uzantı, bir eklenti veya bir eklenti bulacaksınız.

Bu uzantıların sayısı artmaya devam ederken, sistemin kendisi de entegrasyon seçenekleri, işlevsellik, esneklik ve tasarım özelleştirme özgürlüğü özelliklerine sahip olacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Tüm WordPress tabanlı projeler SEO için optimize edilmiştir, bu da arama motorlarında yüksek sıralama şanslarının oldukça yüksek olduğu anlamına gelir..

WordPress Neden Web Akışına Daha İyi Bir Alternatif??

Sistem, şaşırtıcı özellik seti ve üst düzey entegrasyon seçenekleri nedeniyle kalabalığın arasından sıyrılıyor. Şimdi bunlardan bazılarına göz atalım:

 • Hosting Seçimi – Sistem entegre barındırma sunmuyor ancak seçtiğiniz herhangi bir barındırma sağlayıcısını seçmenize izin veriyor. Web sitenizle hangi platformu emanet edebileceğinize karar vermek size kalmıştır. Benzer şekilde, web sitenizi ve marka popülaritesini vurgulamak için projeniz için tercih edilen alan adını seçmek size bağlıdır. Bu arada, bir alan adı seçme ve seçtiğiniz web sitesine bir web sitesi yükleme işlemi hızlı ve sorunsuz.
 • Eklenti Entegrasyonu – WordPress, ekstra web sitesi performansı ve tanıtımı için birçok kaliteli eklenti arasında seçim yapmanızı sağlar. Web’e göz atarken, SEO optimizasyonu, anti-spam koruması, e-Ticaret kullanımı, site haritası oluşturma, başlık çevirisi ve daha pek çok eklenti ile karşılaşabilirsiniz. Seçim sezgisel olarak web sitenizin türüne ve uzmanlığına bağlıdır.
 • Entegre Kod Düzenleyici – Deneyimli kullanıcılar HTML, PHP ve CSS kodlarıyla çalışarak maksimum performans için projelerine yerleştirebilirler. Bu, web sitenizi derinden özelleştirmenin, içerik bloklarını veya widget’ları entegre etmenin, mevcut yorumları harici uygulamalarla değiştirmenin ve.
 • Şablonlar – WordPress şablon koleksiyonu şaşırtıcı ve şu anda sistemde ve web’de bulunan binlerce temayı içeriyor. Tasarımlar ücretsiz ve ücretli ve doğru seçimi yapmak sadece size kalmış.
 • Güçlü Topluluk – WordPress, kaliteli bir projeyi başlatmak, yönetmek ve tanıtmak için gereken her türlü yardımı sağlayacak en şaşırtıcı, geniş ve destekleyici topluluklardan birine sahiptir..

WordPress tamamen ücretsiz bir sistemdir. Bu, ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, eklenti, şablon, alan adı ve barındırma satın almadan gitmeyeceğinizi unutmayın. Bu öğelerin maliyeti, barındırma sağlayıcısına ve gideceğiniz plana göre değişir (Bluehost buradaki en ucuz seçenek, sadece en ucuz planı sadece 3,95 $ / mo’yu oluşturuyor), seçeceğiniz tasarımların karmaşıklığı (ücretli planlar size 25 dolardan 300 dolara mal olacak), alan adı ve diğer önemli parametreler.

WordPress’i Şimdi Deneyin

3. Shopify

Shopify e-Ticaret yazılımı

Shopify – bir e-ticaret web sitesi seçerseniz Webflow’dan daha iyidir. Sistem, dijital veya fiziksel ürünler satmak için kendi çevrimiçi mağazalarını başlatmak isteyen kullanıcılar için makul bir seçimdir.

Shopify ile, tam özellikli bir e-Ticaret web sitesini başlatmak, yönetmek, güncellemek ve tanıtmak için gereken çok çeşitli özelliklere ve araçlara erişebilirsiniz. Yazılım, niş koleksiyonlarda listelenen yüzlerce ürün ve pazarlama ve web tanıtım araçlarının bolluğu ile özellik yüklü bir web mağazası başlatmanızı sağlar. Platform, alışveriş, vergi ve ödeme parametrelerini ayarlamanıza olanak tanır ve alışveriş sürecinin tüm adımlarında en üst düzeyde güvenlik sağlar.

Ne Tür Web Siteleri Shopify İçin Uygun??

Shopify ile etkili bir şekilde başlatabileceğiniz ve yönetebileceğiniz tek web sitesi türü bir çevrimiçi mağazadır. Bunda kötü bir şey yok. Her şey, eСommerce web tasarım yönelimi göz önünde bulundurularak inşa edilen platformun özel niş uzmanlığı ile ilgilidir.

Shopify ile çalışırken, hipermarket olmasa bile büyük ölçekli bir çevrimiçi mağaza kurabilirsiniz. Burası, farklı türdeki ürünleri (hem fiziksel hem de dijital) satabileceğiniz, kendilerine atanan birden fazla parametreyle etkileyici ürün galerileri oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz, tasarım özelleştirme ölçütlerini, tanıtım ve pazarlama özelliklerini vb..

Shopify Neden Web Akışına Daha İyi Bir Alternatif??

Shopify işlevsellikte mükemmeldir. Platform, çok çeşitli pazarlama, web sitesi tanıtımı ve alışveriş ihtiyaçlarını kapsayan çarpıcı bir dizi özellik sunar. Shopify’ı rakiplerine üstün kılan özellik listesi:

 • Güçlü Entegrasyon ve Senkronizasyon Seçenekleri – Sistem, üçüncü taraf uygulamaları ve uzantılarını etkili bir şekilde senkronize eder ve bunlarla entegre olur (bunlar arasında Quickbooks, Xero, Amazon Marketplace, eBay ve daha fazlası bulunur).
 • Ürün Görüntüleme Ayarları – Ürün galerileri oluşturmak ve eklemek, görüntüleme seçeneklerini ayarlamak, onlara özellik atamak, CSV dosya içe / dışa aktarma özelliğini kullanmak, gösteri pencereleri oluşturmak vb. Size bağlıdır. Shopify ayrıca sunulan ürünlerin 3D görüntülerini sağlayan Artırılmış Gerçeklik özelliğini sunar satılık, böylece özel özelliklerini ayrıntılı olarak tasvir ediyor ve kullanıcı eğlencesine katkıda bulunuyor.
 • e-Ticarete Özgü Özellikler – Yazılım, e-Ticaret özelliklerini ayarlamayı ve yönetmeyi mümkün kılar. Bunlar arasında çok kanallı destek (ticaret platformları, sosyal ağ hesapları), terk edilmiş ödeme kurtarma, SSL Sertifikası, Kişisel ve ödeme bilgileri için Sahteciliği Önleme Koruması, Mağaza Kodu Tanıtımı, çok dilli destek.
 • Pazarlama Özellikleri – Shopify ile, etkili satış sürecine katkıda bulunan birden çok pazarlama aracını kullanabilirsiniz. Bunlar arasında POS yazılımı, müşteri profillerini görüntüleme ve sıralama fırsatı, Shopify App Store’dan uygulamaları ve eklentileri ziyaret etme ve seçme, web mağazanızı herhangi bir konumdan yönetebilmeniz için Shopify Ping mobil uygulamasını kullanma, indirim ve özel teklifler, dinamik ödeme prosedürünün yanı sıra gelişmiş perakende özellikleri tanıtmak. Yazılım aynı zamanda yepyeni Shopify Tap sunuyor & Chip Reader – Google uygulamaları veya Apple Pay üzerinden “hafifçe vurma” ödemeleri yapılmasına olanak tanıyan pazarlama özelliği.

Shopify’ın 14 günlük ücretsiz deneme sürümü var. Test süresi sona erdiğinde, ücretli aboneliklerden birine yükseltebilirsiniz – Lite, Basic Shopify, Shopify ve Advanced Shopify. Planların maliyeti aylık 99 $ ile başlar ve aylık 299 $ ‘a ulaşır.. Aboneliğin nihai maliyeti, özellik kümesine, şartlara, araçlara ve hizmetlere bağlıdır.

Şimdi Shopify’ı deneyin

4. ukit

uKit ana sayfası

uKit – en ucuz Web akışı alternatifidir. Basit bir DIY yazılımı olarak geliştirilen uKit, küçük işletmeler için web siteleri oluşturmak için en son teknolojileri kullanır. Sıfırdan içerik oluşturmak ve sitelerin dijital kimliğini yönetmek için enstrümanlarla birlikte iyi görünümlü duyarlı şablonlar sunar.

UKit ile Ne Tür Web Siteleri Yapabilirsiniz?

Tıpkı Wix gibi, yeni UKit misyonu yeni başlayanların sıfırdan sağlam bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olmaktır. Özel bir kodlama veya programlama becerisine gerek yoktur. Bir kullanıcının yalnızca giriş yapması, bir şablon seçmesi, düzenlemesi, içerik eklemesi ve kullanıma hazır bir web sitesi yayınlaması gerekir.

uKit küçük web mağazaları, küçük işletmeler için web siteleri, tek sayfalık siteler, kartvizitler, açılış sayfaları vb. oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Profesyonel bir portföy oluşturmak veya kişisel bir blog başlatmak için bazı yüksek kaliteli fotoğraflar ekleyebilirsiniz..

CRM entegrasyonu ve e-Ticaret işlevselliği, platformu küçük e-Ticaret web siteleri için iyi bir seçenek haline getirir. Kullanıcılar küçük dijital mağazalar bulabilir ve satış takibi ve ürün yönetimi araçlarından yararlanabilirler.

UKit’i Daha İyi Bir Web Akışı Alternatifi Yapan Nedir?

UKit’i teknisyen olmayanlar için daha iyi bir seçim haline getiren tüm önemli özelliklere bir göz atalım:

 • Mobil Duyarlı Şablonlar – uKit çok amaçlı bir web sitesi oluşturucusuyken, kullanıma hazır küçük dijital mağazalar, tek sayfalık şablonlar vb.Dahil olmak üzere farklı mobil uyumlu şablonlar sunar..
 • Mobil Site Önizlemesi – Web sitenizin farklı mobil cihaz türlerinde nasıl görüneceğini görmek için harika bir özellik. Kullanıcılar yalnızca önizleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda bazı site bölümlerini ve bloklarını düzenleyebilir, gerektiğinde gizleyebilir veya görüntüleyebilir.
 • Sürükle ve Bırak İşlevi – Platform’un editörü her tür içerikle çalışmayı kolaylaştırır. Sayfa yapısını düzenleyebilir, bölümleri, metinleri veya medya dosyalarını yönetebilirsiniz.
 • e-Ticaret İşlevselliği – uKit, kullanıcıların küçük dijital mağazalar oluşturmasına olanak tanır ve ürünleri yönetmek, “sepete ekle” işlevini uygulamak, ürün açıklamalarını ve resimlerini düzenlemek için araçlar sağlar.
 • Dış Kaynak Özelliği – Web sitesi oluşturucu, Geliştirici Erişimi özelliğini kullanarak web sitesinde çalışmak için üçüncü taraf web geliştiricileri ve şirketleriyle kolayca işbirliği yapmanıza olanak tanır.

Mevcut tüm uKit işlevlerini ücretsiz deneyebilirsiniz. Yazılım 14 deneme süresine sahiptir. Aynı zamanda, ücretli planları bir pazarlık gibi görünüyor. Premium planın aylık maliyeti 4 ABD dolarıdır ve profesyonel bir sayfa veya site oluşturmak için yeterlidir. Bir e-Ticaret sitesi oluşturmak için daha fazla özellik istiyorsanız, aylık 12 ABD doları maliyetle gelişmiş plan tercih edebilirsiniz.

UKit’i Şimdi Deneyin

Alt çizgi

Webflow, çoklu özellikleri, güçlü düzenleme ve tasarım araçları, entegrasyonları ve eklentileri nedeniyle kesinlikle dikkat etmeye değer. Onun canlı web sitesi örnekleri bu ifadenin en iyi kanıtını sunmalıdır. Ancak, platform temel olarak profesyonel web tasarımcıları ve editörlerine odaklanmıştır. Yeni başlayanlar sistemin karmaşıklığı nedeniyle nasıl çalıştığını anlamayacaklar. Burada hepsi bir arada ve özel web sitesi oluşturma platformları yardımcı olabilir.

TOP Web Akışı Alternatifleri:

WixWix – en iyi Web akışı alternatifidir. Web sitesi oluşturucu, yeni başlayanlar için bile çarpıcı, görsel olarak çekici ve fonksiyonel web siteleri oluşturmayı mümkün kılar. Kişisel veya iş web tasarım ihtiyaçlarınız için hizmeti kullanırken, kodlama becerileri veya barındırma seçimi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.. Wix.com

WordPressWordPress – Webflow yerine kullanılan en iyi CMS’dir. Sistem, web sitesi geliştirmenin sonucunu etkileyen gelişmiş entegrasyon seçenekleri sunar. Karmaşıklığına rağmen, yine de web uzmanları ve yeni başlayanlar tarafından araştırılıp kullanılabilir – sistemde ustalaşmak için biraz zaman ayırın. WordPress.org

ShopifyShopify – kaliteli web mağazalarını başlatmak ve yönetmek isteyen kullanıcılar için harika çalışan Webflow’un en iyi e-ticaret alternatifidir. Sistem, yüksek kaliteli şablonlar, gelişmiş özelleştirme araçları ve pazarlama, web sitesi geliştirme ve tanıtım özelliklerinin bolluğu ile birlikte gelir. Shopify.com

uKituKit – esas olarak küçük ve orta ölçekli işletme web sitelerinin geliştirilmesine odaklanan en ucuz Webflow yedeğidir. Bu, tüm kullanım kategorileri için olağanüstü bir kullanım kolaylığı, makul fiyatlandırma ve rahatlık ile herkesi etkileyen ekonomik bir çözümdür. uKit.com

Yukarıda listelenen tüm sistemler ve diğer popüler hizmetler Adobe Muse, Squarespace veya Webydo değerli Web akışı alternatifleri olarak düşünülebilir. Bununla birlikte, son seçim, web tasarım becerilerinize ve web geliştirme sürecinin sonunda yararlanmayı umduğunuz sonuca bağlı olmalıdır. Web tasarım sürecine yatırım yapmak için zamanınız ve bütçeniz varsa, en çok ihtiyaçlarınızı karşılayanları test etmek için zaman ayırın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map