Webydo ve Webflow

webydo vs webflow


Çağdaş web sitesi kurucuları, birkaç yıl önce bile eskisi gibi değil. Gelişmiş web tasarım trendlerinin tanıtılmasıyla birleşen yaratıcı özgürlük sağlarlar.

Tuhaf görünebilir, ancak bu uygun bir platform seçimi söz konusu olduğunda sorunlara neden olan başlıca nedenlerden biridir. Çeşitli profesyonel web sitesi oluşturucuları arasında Webydo ve Webflow kalabalığın arasından sıyrılıyor.

Hızlı Anlık Görüntü:

WebydoWebydo – Sürükle ve bırak web sitesi düzenleme seçeneklerini destekleyen ve profesyonel kullanım için iyi web siteleri oluşturmayı amaçlayan tanınmış bir web sitesi oluşturucusudur. Sistem, ilk kez kullananlar için biraz karmaşıktır, bu da hizmet geliştiricilerinin “eksiksiz web sitesi oluşturucusu” olarak adlandırması şaşırtıcı değildir. & Tasarımcılar için CMS ”. Açıkçası, sistem, müşteriler için etkileyici beyaz etiket web siteleri oluşturmak için gereken gelişmiş özellik kümesini sağlar. Webydo.com

WebFlowWebflow – Müşterileri için görsel olarak çekici ve fonksiyonel web siteleri başlatmak ve yönetmek için profesyonel ve deneyimli web tasarımcılarına, serbest çalışanlara ve web ajanslarına güç veren bir bulut web sitesi oluşturucu ve CMS’dir. Zengin tasarım özelleştirme araçları ve seçenekleriyle birlikte platformda ustalaşmak zaman ve çaba gerektirir. Webflow.com

Her iki web sitesi oluşturucu, web sitesi oluşturucuları ve CMS için tipik özellikleri kapsar. Yetenekli web tasarımcıları için iyi çalışırlar, çarpıcı özel yapım projeler oluşturmak ve yönetmek için inanılmaz bir dizi seçenek ve araç sunarlar.

Bunlardan hangisi web sitesi geliştiricileri için en iyi sonucu verir? Bir hizmetin rakibine üstün gelmesini sağlayacak özellikler var mı? Bunu bulmak için Webflow ve Webydo karşılaştırmasını okuyun.

1. Kullanım Kolaylığı

 • Webydo. Webydo, gezinmesi kolay sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir. Bununla birlikte, ilk denemeden itibaren arayüzün karmaşıklıklarına hakim olmanız biraz zor olabilir. Sistem, Pano ve Tasarım Stüdyosu olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır..

  Webydo Editör

  İkinci bölümde Tasarım modu (web sitenizin tasarım ayarlarını düzenleyebileceğiniz yer), İçerik modu (içeriği yükleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bölüm) ve Önizleme modu (göz atabileceğiniz bölüm) bulunur ve projeyi yayınlamadan önce gerekli değişiklikleri yapın). Webydo kullanışlı bir Düzeltme Geçmişi özelliği sunar, eski web sitesi sürümlerini görüntülemenizi ve en başarılı olduğunu düşündüğünüz sürümü kurtarmanızı sağlar.

 • WebFlow. Web sitesi oluşturucu açıkça web tasarım profesyonellerinin ihtiyaçlarına yöneliktir. Sistem, web sitesi şablonlarını kendi içeriğinizle doldurmayı mümkün kılsa da, özellik kümesi çok daha etkileyici. Sunulan seçeneklere göz atarak, nihai sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Böylece, Webflow arayüzünü basit veya minimalist olarak adlandırmak imkansızdır. kareyle karşılaştırılması hiç. Keşfetmeniz gereken birden fazla araç seti, özellik ve bölümle birlikte gelir.

  Web Akışı Düzenleyicisi

  Aynı zamanda, Webflow arabirimi mantıksal olarak yapılandırılmıştır ve tüm öğeler yerinde olur. Platformda ne kadar hızlı ustalaşırsanız, projeniz üzerinde o kadar çabuk çalışmaya başlayabilirsiniz. Webflow arayüzü bir dereceye kadar Adobe Muse’un arayüzüne benziyor ama daha basit, çok sayıda araç çubuğu, HTML / CSS düzenleyici, önizleme seçeneği ve web oluşturma süreci üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlayan diğer özellikler sunar.

Webydo ve Webflow. Her iki web sitesi oluşturucu da yeni başlayanlar için biraz ezici. Arabirimleri Adobe ürünlerininkine benzer. Onlara aşina iseniz, bu hizmetlerin arayüz karmaşıklıklarını öğrenmeniz daha kolay olacaktır. Web akışı, Webydo ile karşılaştırıldığında hala daha basit ve daha sezgisel bir çözümdür.

2. Özellik Seti ve Esneklik

 • Webydo. Web sitesi oluşturucu, profesyonel kullanım için tam özellikli bir web sitesi oluşturmak için gereken çoklu tasarım özelleştirme araçlarını ve seçeneklerini içeren güçlü bir özellik setine sahiptir..

  Platformda zengin bir widget ve uygulama koleksiyonu yok. Burada dikkat edilmesi gereken tek uygulama, e-Ticaret sitesi oluşturmak için gerekli olan uygulamalardır.. Diğer widget’lara gelince, sistem rakipleri tarafından sunulanlar kadar çok yönlü değiller.

  Webydo Mobil Editör

  Sistemin sürükle ve bırak arayüzü, çekici bir web sitesi oluşturmak için öğeleri ve konumlarını eklemenizi ve değiştirmenizi sağlar. Öğeler çok yönlüdür ve metinler, videolar, görüntüler, şekiller, galeriler, Flash dosyaları, widget’lar, menüler vb.. Sistem ayrıca gelişmiş entegre kodsuz Parallax kaydırma animatörüne sahiptir. Bunu kullanarak, görüntüler, formlar, şekiller, galeriler, .gif dosyaları, widget’lar vb.Dahil olmak üzere ihtiyacınız olan herhangi bir nesneye çarpıcı animasyon efektleri uygulayabileceksiniz..

  Webydo Tipografi

  Webydo iyi bloglama ve e-ticaret motorlarına sahip olabilir. Bir blog oluşturmayı planlıyorsanız, düzenli olarak haber ve yayın eklemek için Blog İçerik Moduna gidin. Bu amaçla, kullanmak ve gerektiğinde güncellemek için tek tip bir şablon tasarlamanız gerekir. Bir web mağazası açmayı planlıyorsanız, sistem size bir dizi seçenek ve araç da sağlayacaktır. Gerekli miktarda ürünün oluşturulmasına, eklenmesine ve güncellenmesine izin veren kendi e-Ticaret çözümüne sahiptir..

 • WebFlow. Web akışı, profesyonel web sitelerinin geliştirilmesine odaklanmaktadır. HTML / CSS düzenleme seçeneklerinin gelişmiş tasarım özelleştirme araçlarıyla kombinasyonu, iyi bir sonuç elde edilmesini sağlar. Bu bağlamda, sistem bir CMS, e-Ticaret ve birden fazla özellik ve araç içeren bir blog platformuna benziyor ve bu da rakipler.

  Webflow ile, altbilgi ve üstbilgiye özel HTML ekleyebilirsiniz. Web sitesi geliştirmeye de dahil olan bir geliştirici ekibiyle çalışmak için Zapier hizmetiyle entegre etmek de mümkündür..

  Web akışı CMS

  E-Ticaret özelliği güçlü bir şekilde web sitesi oluşturucuda gerçekleştirilir. Webflow artık küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar tasarlamayı mümkün kılıyor, ancak denerseniz ve gelişmiş kodlama bilginizi kullanırsanız, onunla tam özellikli büyük bir çevrimiçi mağaza bile başlatabilirsiniz. Platform, bir kullanıcıyı e-ticaret web oluşturma sürecinden sorumlu tutar ve gönderim, ödeme ve vergi ayarlarını düzenleme ve güncelleme fırsatı sunar. Webflow ayrıca, oluşturulan web mağazalarının daha iyi performans göstermesine katkıda bulunan harici hizmetlerle de bütünleşir. Entegre edebileceğiniz sistemler arasında MailChimp, QuickBooks, ShipStation ve daha pek çok şeyden bahsetmek mantıklı..

  Web sitesi oluşturucu ile ürün yükleme ve yönetimi de basit ve hızlı. Burada, satışa sunulan sınırsız sayıda ürünle ürün galerileri oluşturabilirsiniz. Dahası, ürün açıklamaları, başlıklar, fiyatlar, fotoğraflar ve diğer ilgili bilgileri ekleyebilirsiniz. Gelişmiş tasarım özelleştirme ayarları, paralaks efektleri, animasyonlar ve diğer öğelerin entegrasyonu, e-Ticaret özelliğini web sitesi oluşturucusunun en önemli özelliklerinden biri haline getirir.

  Web akışı e-Ticaret

  Web sitesi oluşturucu, mobil cihazlara hazır web siteleri oluşturmak için harika çalışıyor, daha kolay WordPress gibi popüler CMS’de olduğundan daha fazla. Bu, özel projeler sipariş eden ve tüm mobil cihazlarda görüntülenmesini isteyen müşteriler için önemlidir. Sistemin diğer bir önemli özelliği, projeyi seçtiğiniz başka bir platforma daha da aktarmak için oluşturduğunuz kodu dışa aktarma fırsatıdır. Web tasarımcıları, web sitesi düzenini değiştirme fırsatını da kullanabilirler. Webflow ayrıca bir dizi gelişmiş hareket tasarımı özelliğinin entegre edilmesini sağlar.

  Webflow, Şablonlarla Tasarımcı ve Editör modları olmak üzere iki ana modda çalışmayı mümkün kılar. İlk seçenek, gelişmiş performans için birden çok widget’ı bir web sayfasına entegre etmeyi sağlar.

  Kullanabileceğiniz widget’lar arasında aşağıdakilerden bahsetmek mantıklıdır: div-block, captcha, bölüm, konteyner, arka plan videosu, sütunlar, liste, düğme, özet, başlık, bağlantı, sosyal ağlar, karmaşık metin, form, giriş alan, onay kutusu, kod entegrasyonu, standart ve açılır pencereler ve daha fazlası.

  Editör modu, bir web sayfasının içeriğini düzenlemeyi mümkün kılar (metinler, medya dosyaları, grafikler, bağlantılar ve diğer öğeleri ekleyin). Bunun dışında, Webflow ile bir web sitesi oluştururken tanımlayıcı olarak da bilinen özel semboller kullanmak mümkündür. Bunlar, çeşitli görevleri tamamlamak için hazır tasarımlarla gelen kaydedilmiş bloklardır..

Webydo ve Webflow. Her iki web sitesi oluşturucusu da profesyonel kullanım için güçlü ve tam özellikli web siteleri oluşturmaya izin verir. Nişe özgü özellikler bakımından zengindirler ve diğer benzer hizmetlerde bulunmayan çoklu tasarım özelleştirme araçlarına ve seçeneklerine erişim sağlarlar.

Her iki web sitesi üreticisi de W3C uyumlu ve özel değişikliklerin yapılması gerekiyorsa geliştiricilerle paylaşılabilen üretime hazır kod üretir. Ancak Webydo, Webflow’dan biraz daha basittir ve bu nedenle özellik kümesi biraz daha az kapsamlıdır. Web akışı, web tasarım fırsatlarıyla herkesi etkileyecek.

3. Tasarımlar

 • Tasarım Karşılaştırma Tablosu

  WebydoWebFlow
  Tema Sayısı:32200
  Tema İçe Aktarma:✘ HAYIR&# X2714; EVET
  Görsel Editör:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
  CSS Kod Düzenleme:&# X2714; EVET&# X2714; EVET
  Duyarlı tasarım:&# X2714; EVET&# X2714; EVET

  Webydo. Platform, kullanıcılara üç web sitesi tasarım seçeneği sunar. Bir projeyi sıfırdan, bir mizanpaj veya hazır bir şablon tasarlamak için boş bir tuval kullanabilirsiniz. Webydo temalarının toplam sayısı şu anda yaklaşık 30 şablondan oluşmaktadır.

  Ücretsiz, duyarlı ve% 100 özelleştirilebilir. Sistem gelişmiş CSS şablonu düzenleme seçenekleri sunar. Projeniz üzerinde çalışırken, web tasarım gereksinimlerinize ve tercihlerinize bağlı olarak farklı mobil cihaz türleri için manuel olarak ayrı sürümler oluşturabilirsiniz.

 • WebFlow. Web sitesi oluşturucu, hazır şablonların çarpıcı bir koleksiyonunu sunar. Tema sayısı 200 örneği aştı ve büyümeye devam ediyor. Tüm Web akışı şablonlarının ücretsiz olmadığını unutmayın. Ücretsiz olarak alabileceğiniz tema sayısı 30 öğedir.

  Ücretli şablonların maliyeti 24 ila 79 dolar arasında değişmektedir. Web sayfası sunumunun çeşitli varyantlarında birçok şablon sağlanır. Örneğin, bir ana sayfa, kişiler vb. İçin geçerli yaklaşık 5-10 tema örneği olabilir. Hazır temaların yanı sıra, kişiselleştirilmiş bir görünüm vermek için boş bir tuval seçme fırsatı da vardır. Ayrıca diğer web geliştiricileri tarafından tasarlanan web sitelerinin bir galeri var, böylece en başarılı çözümlere göz atabilirsiniz.

Webydo ve Webflow. Tasarım yönüne gelince, Webflow’un rakibine göre birçok faydası vardır. Şablon koleksiyonu çok daha kapsamlıdır. Sistem, hazır web sitelerinin işlevselliği ve kalitesi üzerinde önemli bir etkisi olan güçlü bir özellik seti ve çoklu tasarım düzenleme özellikleri sunar..

4. Müşteri Desteği

 • Webydo. Web sitesi oluşturucu, kullanıcı dostu topluluğu ve çoklu müşteri destek seçenekleri ile bilinir. Doğrudan kontrol panelinde, kullanıcıların aklına gelebilecek tüm soruları cevaplamaya hazır bir LiveChat bulunmaktadır. Ayrıca servis, video ve metin eğitimlerini içeren geniş bir bilgi tabanına sahiptir. Dahası, günün herhangi bir saatinde telefonla (ABD sakinleri için) veya bir geri bildirim formu doldurarak destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz..

 • WebFlow. Webflow’un kendi Üniversitesi, çok sayıda video ve metin öğreticisi, kapsamlı bilgi tabanı vardır. Bu müşteri destek seçenekleri web sitesi düzenleyicisinde mevcuttur. Teknik desteğe çevrimiçi sohbet ve 7/24 e-posta yoluyla ulaşılabilir..

Web akışı ve Webydo. Her iki web sitesi oluşturucusu da kullanıcıların sistemle ilgili sorunlarını çözmelerine ve sorularının yanıtlarını bulmalarına yardımcı olacak yeterli materyal sağlar. Bununla birlikte, Webflow’un kendi Üniversitesine sahiptir, burada tüm aboneler hizmeti avantajlı olarak nasıl kullanacakları hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirler.

5. Fiyatlandırma Politikası

 • Webydo. Web sitesi oluşturucunun ücretsiz bir planı yoktur, ancak bunun yerine üç ücretli seçenek sunar. Ücretli planların her biri 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir, ancak bunlardan herhangi birine kaydolmadan önce kredi kartı verilerinizi sağlamanız gerekir. Bu, daha fazla kullanımına karar vermeden önce sistemi test etmek isteyen kullanıcılara hitap etmeyebilecek ciddi bir dezavantajdır..

  Ücretli planlar şunları içerir: Pro (aylık 90 ABD doları), Takım (180 $ / aylık) ve Ajans (480 $ / aylık). En uygun seçeneğin seçimi, başlatmayı planladığınız proje sayısına bağlı olmalıdır. Ciddi ve uzun süreli istekleriniz varsa, sistemin markalı bir alt alanını, istemci DIY sihirbazını, 10’a kadar ekip üyesiyle işbirliği yapma fırsatını sağlayan gelişmiş bir Ajans planını yükseltmek mantıklıdır. Şartları bir müşteriyle ayrı ayrı tartışılan bir Kurumsal Plan da vardır..

  WebydoWebFlow
  Fiyatlandırma Seçenekleri:✓ Profesyonel ($ 90 / ay);
  ✓ Takım (180 $ / ay);
  ✓ Ajans ($ 480 / mo).
  ✓ Başlangıç ​​(0 $ / ay);
  ✓ Lite (15 $ / ay);
  ✓ Profesyonel (35 $ ​​/ ay).
  Özellikleri:Hosting Ücretsiz Hosting;
  ✓ Beyaz Etiket;
  ✓ Müşteri Faturalandırması;
  ✓ Özel Hesap Yöneticisi.
  Plan Serbest Plan;
  ✓ Müşteri Faturalandırması;
  ✓ 7/24 Destek;
  ✓ Sınırsız Depolama Alanı;
  ✓ Beyaz etiket.
 • WebFlow. Platformun ücretsiz sınırsız bir “Başlangıç” Planı var, ancak bazı sınırlamalar var. Burada alacağınız hizmetin alt alanı ve reklam başlığı. Kod dışa aktarma özelliğini de kullanamazsınız. Çoğu hedefe yönelik kullanıcının ihtiyacı olan şey bu değildir.

  Ücretli planlarla ilgili olarak, aylık veya yıllık olarak faturalandırılabilecek standart ve ekibe ayrılırlar. Fiyat farkı dikkat çekicidir ve seçilen seçeneğe bağlı olarak% 20-50’ye kadar çıkabilir..

  Standart planlar, maliyeti sırasıyla 16 ve 35 dolar olan Lite ve Pro seçeneklerini içerir. Takım planları size aylık 70 $, 140 $ ve 280 $ ‘a mal olacak Küçük, Orta ve Büyük seçenekleri kapsar. Bir müşteri adına çalışan bir serbest çalışansanız, Müşteri Faturalandırma seçeneğini kullanarak web sitelerini ücretsiz olarak tasarlayabileceğinizi unutmayın..

Webydo ve Webflow. Webflow, bireysel ve ekip kullanımı için daha çok yönlü ve zengin özellikli planlar sunar. Bu planların ima ettiği seçenek ve araç çeşitliliği de farklıdır. Bu seçim özgürlüğü sağlar. Dahası, Webflow’un ayrıca, ön ödeme yapma gereksinimi ile ücretsiz deneme süresi olan Webydo’nun aksine ücretsiz bir planı vardır..

Sonuç olarak

Webydo ve Webflow, özellikle uzman web geliştiricileri için tasarlanmış iki güçlü web sitesi oluşturucusudur. Her iki platform da profesyonel web bina nişinde üst sıralarda yer alıyor. Yetenekli web tasarımcılarının ihtiyaçlarına güçlü bir şekilde odaklanırlar ve daha iyi çevrimiçi tanıtım için etkileyici web siteleri oluşturmaya izin verirler. Ancak bunlardan hangisi lider olarak kabul edilebilir? Müşteri memnuniyet oranı, işlevsellik ve rahatlık açısından rakiplerinden hangi hizmetin hakim olduğu?

WebydoWebydo özellikleri daha az çok yönlü olduğu için web tasarım ajanslarına daha fazla odaklanmıştır. Burada web sitenizin tasarımını özelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var, ancak kullanabileceğiniz özellik seti ve tasarım özelleştirme araçları arzu edildiği kadar geniş değil. Webydo.com

WebFlowWebflow, daha gelişmiş tasarım özelleştirme özelliklerine, araçlarına sahiptir ve serbest web tasarımcıları için daha uygundur. Web sitesi oluşturucu, standart iş web sitelerinden ve e-Ticaret projelerine kadar farklı proje türleri oluşturmanıza olanak tanır. Bu, serbest çalışanlar ve yetkin kullanıcılar için daha iyi bir çözüm haline getirir. Webflow.com

Gördüğünüz gibi, bu web sitesi üreticileri yakın rakipler. Aynı hedefi takip ediyorlar – profesyonel tasarımcıların tasarımlarını manuel olarak koda dönüştürmek zorunda kalmadan görsel bir şekilde web siteleri oluşturmasına yardımcı olmak. Bireysel ihtiyaçlarınıza ve proje özelliklerine göre en iyi aracı seçmek sadece size bağlıdır.

Genel Bakış Karşılaştırma Tablosu

WebydoWebFlow
Kullanım kolaylığı:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow
Özellikleri:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow
Tasarımlar:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow
Müşteri desteği:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow
Fiyatlandırma:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow
Genel puanı:Webydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve WebflowWebydo ve Webflow

Web Akışını Şimdi Deneyin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map