Weebly Alternatifleri

Weebly Alternatifleri


Weebly – kaliteli bloglar, çevrimiçi mağazalar ve iş web siteleri oluşturmaya izin veren bir web sitesi oluşturucusudur. Birçok profesyonel şablonla birlikte gelir, kullanışlı sürükle ve bırak editörü, adım adım yönergeler ve hızlı ve etkili web oluşturma sürecine katkıda bulunan diğer özellikler.

Bununla birlikte, bu tür çeşitli araçlar ve seçenekler kullanıcılar için biraz şaşırtıcı görünebilir az veya hiç kodlama bilgisi olmayan hiç. Sistemin tüm özelliklerini keşfetmek ve ustalaşmak zaman alır. Bu, kullanıcıların daha basit Weebly alternatifleri aramasını sağlayan başlıca nedenlerden biridir..

Weebly’e En İyi Alternatifler

 1. WIX – En İyi Weebly Alternatifi
 2. WordPress – Kendinden Barındırmalı Weebly Alternativ (CMS)
 3. Shopify – En İyi E-ticaret Alternatifi
 4. uKit – En Ucuz ve En Kolay Web Sitesi Oluşturucu
 5. Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı ve CMS
 6. Squarespace – All-in-one Web Sitesi Oluşturucu

WIX – En İyi Weebly Alternatifi

WIX - En İyi Weebly Alternatifi

Wix – Çeşitli ihtiyaçlara hizmet eden web sitesi kurucusudur. Kodlama yeteneği olmayan farklı siteler oluşturmak için yeterli esneklik sağlar. Weebly hala biraz teknik bilgi gerektirse de, Wix çok daha basit çözüm sürükle ve bırak editörü ve AI tabanlı özelliği sayesinde. Yerleşik ileri teknoloji, bir kullanıcı için beklentilerine göre web siteleri oluşturur.

Ayrıca, ekstra özelliklerden de yararlanabilirsiniz:

 • Duyarlı Şablonlar – Wix muhtemelen diğer SaaS web sitesi üreticileri arasında en büyük duyarlı şablon koleksiyonuna sahiptir. Şu anda herhangi bir iş alanı için 500+ tema sunuyor. Kullanıcılar hazır portföyler, emlak modelleri, küçük işletme siteleri, dijital mağazalar, vb. Arasından seçim yapabilir. Tüm şablonlar belirli bir kategoriyi ifade eder. Dahası, kullanımı, düzenlenmesi veya özelleştirilmesi ücretsizdir.
 • Wix Uygulama Marketi – Weebly’nin kendi Uygulama Merkezi olmasına rağmen, Wix daha geniş bir eklenti ve widget seçeneği sunar. Sayaçlar, galeriler ve iletişim formlarından analitik ve ödeme seçeneklerine – kullanıcılar herhangi bir hizmeti tek bir tıklamayla bağlayabilir. Sadece hafif bir manuel kurulum gereklidir. Platform aboneleri bir kez daha uygulama pazarına ücretsiz erişim elde ediyor.
 • e-Ticaret – Wix kullanarak dijital mağaza oluşturmak kolaydır. Entegre özelliklere sahip hazır çevrimiçi mağaza şablonlarından Wix özel promosyon paketine kadar eksiksiz bir seçenek kümesi elde edersiniz. Düzenleyici, teknik beceri olmadan öğe ekleyip düzenleyebileceğiniz, fotoğraf yükleyebileceğiniz, fiyatları ayarlayabileceğiniz, ödeme ağ geçitlerini bağlayabileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz sezgisel bir ürün yönetim sistemi ile birlikte gelir.
 • Wix ADI – yazılımı piyasadaki en kolay web sitesi kurucularından biri yapan özellik. Uygulanması Yapay zeka 10 dakikadan daha kısa bir sürede kullanıma hazır siteler oluşturmayı mümkün kıldı. Bir kullanıcı yalnızca gelecekteki web sitesi ve işletme hakkında temel bilgileri sağlamalı, sistem siteyi özelleştirmeye gerek kalmadan otomatik olarak bir düzen ve bir dizi yerleşik özellik seçecektir.

Wix fiyatı: kullanıcılar hiçbir zaman dilimi olmadan sınırsız bir ücretsiz plandan yararlanabilir. Ancak, tüm özelliklere tam erişim sağlamaz. Ayrıca, ayrı bir alan adı satın almanız gerekecektir. Wix hepsi bir arada bir çözüm olduğu için bu bir anlam ifade etmiyor. Ayda yalnızca 13 ABD doları karşılığında, 1 yıllık ücretsiz alan adı ve barındırma. Online mağazalarla ilgilenenler biraz daha fazla kaynağa ihtiyaç duyabilirler. Sistem ayda 23 $ ‘dan başlayan spate e-ticaret planları sunuyor.

Wix’i Ücretsiz Deneyin

WordPress – Kendinden Barındırmalı Weebly Alternatifi (CMS)

WordPress - Kendinden Barındırmalı Weebly Alternatifi (CMS)

WordPress – piyasadaki en uzun süredir devam eden CMS’lerden biridir. Başlangıçta içerik tabanlı siteler için geliştirilmiş olması, WP’yi Weebly’e daha iyi bir alternatif bloglar, haber portalları, çevrimiçi dergiler vb. oluşturma söz konusu olduğunda. Açık kaynaklı içerik yönetim sistemi sonsuz özelleştirme özellikleri sunar. Ayrıca, bütçe planlama veya web sitenizi barındıracak bir yer seçme konusunda daha esnek görünüyor.

Bir yandan, sistemin yeni başlayanlar için en başından beri ustalaşması kolay değildir. Ancak nasıl çalıştığını anladıktan sonra, gelişmiş esneklikten ve aşağıdaki özelliklerden faydalanırsınız:

 • bütünleşme & eklentiler – bir WordPress web sitesinde ihtiyacınız kadar eklenti olabilir. Eklentilerin seçimi çok zor. Burada hem ücretli eklentiler hem de ücretsiz alternatifleri var. Bazıları abonelik bazında, bazıları ise ömür boyu ödeme şeklinde kullanılabilir. İletişim formlarından, takvimlerden, komut dosyalarından ve kaynak kodu kutularından e-Ticaret, e-posta pazarlaması, reklam kampanyaları, görsel efektler ve gerçek zamanlı analitiklere kadar, yalnızca birini seçin ve gösterge tablonuzda yüklü olmasını sağlayın. Ayrıca, çoğu eklentinin manuel kurulum ve güncelleme gerektirdiğini unutmayın. Ancak bu, WP için optimize edilmiş barındırma (“WordPress fiyatı” paragrafında daha fazla bilgi edinin).
 • Binlerce Şablon – WordPress’i tercih etmek için başka bir neden. Kullanıcılar tam anlamıyla binlerce ücretsiz ve ücretli şablon arasından seçim yapabilir. Çoğu tema, içerik tabanlı ve diğer web sitesi türleri için harika çalışır. Bazıları biraz benzer görünse de, kaynak kodunu düzenleyerek veya çok sayıda eklentinin yardımıyla bunları özelleştirebilirsiniz..
 • SEO ve İçerik Yönetimi – WordPress, içerik tanıtımı ve SEO optimizasyonu açısından en esnek platformlardan biridir. Her şeyden önce, sistem açık kaynak. Bu, kodu düzenleyebileceğiniz ve daha fazla arama motoru dostu yapabileceğiniz anlamına gelir. Bazı teknik beceriler gerektirecektir. İkincisi, farklı eklentiler, kullanıcıların içeriği daha kolay ve arama botları için daha çekici hale getiren uygun metin biçimlendirmesi yapmalarına yardımcı olur. Son olarak, kullanıcılar meta veriler, URL’ler, odak anahtar kelimeleri vb. Dahil olmak üzere gelişmiş SEO ayarlarını düzenleyebilir. Bazı hizmetler içeriğin okunabilir ve SEO dostu olup olmadığını görmeye yardımcı olur.

WordPress fiyatı: Web sitesini ücretsiz olarak düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, canlı yayına geçmek için bir alan adı ve barındırma ihtiyacınız olacaktır. WP için optimize edilmiş sunucular uygun görünmektedir. Sorunsuz entegrasyon, otomatik eklenti ve sistem güncellemeleri, gelişmiş güvenlik araçları ve gelişmiş performans sunar. Bluehost henüz en iyi ve WordPress tarafından önerilen WP planları olan aylık hosting sağlayıcılarından aylık 2,95 $ ‘dan.

WordPress’i Şimdi Deneyin

Shopify – En İyi E-ticaret Alternatifi

Shopify - En İyi E-ticaret Alternatifi

Shopify – e-ticaret odaklı bir platformdur. Girişimcilerin ve şirketlerin çevrimiçi ürün satmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Sadece herhangi bir boyutta dijital mağazalar oluşturmak için değil, aynı zamanda pazarlama kampanyaları, promosyonlar, kişiselleştirilmiş teklifler başlatmak ve satışları artırmak için gelişmiş işlevsellik ile birlikte gelir. Platform bir dizi ekstra avantaj sunar, Weebly’ye daha iyi bir alternatif yap e-Ticaret açısından.

 • Gelişmiş Ürün Yönetim Sistemi – temel ürün resimleri, başlıkları ve açıklamalarının yanı sıra, Shopify mallarınızı en çekici şekilde temsil etmek için daha geniş bir araç yelpazesi sunar. Burada özel galerilerimiz var. ürünleri 3D olarak vurgulayın, özellikli öğe işlevi, entegre katalog modülleri, indirim veya satış ayarlama araçları, kuponlar ve promosyon kodları vb..
 • Birden Çok Ödeme Ağ Geçidi – Shopify ile mal satmak kolaydır. Bir tıklama ile entegre edilebilen birden fazla ödeme yöntemi varsa, alıcı için esnek çözümler sunabilirsiniz. Geleneksel PayPal ve Stripe’nin yanı sıra sistem Amazon Pay, Klarna, Worldpay ve diğerlerini de destekliyor.
 • Widget’lar ve Uygulamalar – platform, sepet terk etmeyi, tanıtım araçlarını, geri sayımları, ürün görüntü kaydırıcılarını ve galerilerini, iş çizelgelerini vb..
 • Analitik Araçlar – e-Ticaret projeleri gelişmiş analitik gerektirir ve Shopify’ın yapabileceği şey budur. Sistemin satışları ve müşterileri takip etmek için özel bir panosu vardır. Alışveriş oturumları veya gelir kaynakları dahil en uygun ve en çok satan ürünlerle otomatik raporlar oluşturur. Kullanıcılar ayrıca reklam kampı ve tanıtım anlayışlarından da yararlanabilir.
 • POS Entegrasyonu – Shopify, satış etkisini artırmanıza ve ürünleri yalnızca çevrimiçi değil canlı sitelere de dağıtmanıza olanak tanır. Sistem, mağazacılık ve fiziksel ürünler satmak için Square gibi farklı POS çözümleriyle entegre edilebilir.

Shopify fiyatı: mağaza büyüklüğüne ve satacağınız mal miktarına bağlı olarak üç adet Shopify tava vardır. Planlar sırasıyla 29 $, 79 $ ve 299 $ tutarında Temel, Shopify ana ve Gelişmiş planı içerir.

Shopify’ı Ücretsiz Deneyin

uKit – En Ucuz ve En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

uKit - En Ucuz ve En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

uKit – kullanıcıların minimum maliyet ve çaba ile kullanıma hazır web siteleri oluşturmalarına olanak tanıyan basit bir platformdur. Herhangi bir teknik altyapı gerektirmezken, yapım süreci 30 dakikadan fazla sürmez. Dahası, uKit hepsi bir arada bir çözümdür. Bir alan adının övünmesini veya kaydını ararken sıfır güçlük anlamına gelir. Kullanıcılar, temel SEO ayarlarına ve yerleşik özelliklere sahip duyarlı şablonlar koleksiyonunu takdir edecekler.

 • Küçük İşletme İhtiyaçları İçin Harika – uKit oluşturmak için en iyi platform profesyonel portföyler, açılış sayfaları, küçük işletme veya tek sayfalık siteler. Kullanım kolaylığı nedeniyle, Weebly ile özelleştirme açısından tamamlanamaz, ancak çevrimiçi temsili hızlı bir şekilde oluşturmak isteyen yeni başlayanlar için kesinlikle daha ucuz ve daha basit bir alternatiftir..
 • Duyarlı Şablonlar – şablon koleksiyonu oldukça geniştir. Yaklaşık 400 tema içeriyor ve her biri şık görünüyor. Farklı cihazlarda iyi çalışırlar ve mobil önizleme ve düzenleme seçeneği ile gelirler. Mevcut kategorilerde, kullanıcılar açılış sayfaları, portföyler ve hatta zaten entegre uygulamalara ve eklentilere sahip küçük dijital mağazalar oluşturmak için farklı düzenler bulabilir.
 • e-Ticaret – Dijital mağazaların ana uKit uzmanlığı olmamasına rağmen, platform hala temel e-Ticaret işlevselliği sunuyor. Çevrimiçi satış yapmak için yalnızca az sayıda ürüne başlamak isteyen girişimciler için iyidir. Basitleştirilmiş işlevsellik, sezgisel ürün yönetimi araçları, yerleşik ödeme ağ geçitleri, alışveriş sepeti yönetim araçları ve daha fazlası ile birlikte gelir.

ukit fiyatı: Mevcut 4 planın her biri 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir. Basit bir küçük işletme sitesine veya portföye ihtiyacınız varsa, ayda 5 ABD doları olan Minimum plan yeterli olacaktır. Temel plan, gelişmiş öngörü ve istatistik gerektiren kullanıcılar içindir. Aylık 10 dolar. 12 $ ‘a mal olan ayrı bir e-Ticaret aboneliği ve deneyimli kullanıcılar için kodlama olanaklarıyla 15 $’ lık bir Pro planı vardır..

UKit’i Ücretsiz Deneyin

Webflow – Duyarlı Web Tasarım Aracı ve CMS

Webflow - Duyarlı Web Tasarım Aracı ve CMS

Webflow – deneyimli profesyoneller için geliştirilmiş bir platformdur. Hem Webflow hem de Weebly, farklı web geliştiricilerine odaklanmıştır. Temel fark, Webflow’un, kullanıcıların yazılımla çalışmasını kolaylaştıran özel içerik yönetim sistemine sahip olmasıdır..

 • Gelişmiş CMS – sistemin kendi özel CMS aracı yerinde içeriği düzenlemek ve yönetmek için. Metin, medya içeriği, görüntü vb. Eklemeyi mümkün kılar. Kullanıcılar mizanpaj şablonu oluşturmakta ve farklı sayfalara uygulamakta ve içerik türünü önceden tasarlanmış özel alanlarla tanımlamakta serbesttirler. Ekstra CMS yetenekleri, diğer geliştiriciler ve web tasarımcıları ile ortak çalışma içerir.
 • Özel Site Tasarımcısı – bu özellik HTML / CSS / JS ile çalışan geliştiriciler için yararlı olacaktır. Kaynak kodunu programlamadan düzenlemeye yardımcı olan bir otomasyon aracıdır. Tek ihtiyacınız olan bir işlev seçmek ve Site Düzenleyicisi’ni kullanarak sayfadaki herhangi bir yere ayarlamaktır. “İşlev” dediğimizde, site düzeninin bazı öğelerini, bileşenlerini veya bölümlerini kastediyoruz.
 • Animasyon – Webflow, gelişmiş etkileşim araçlarını kutudan çıkarır. Animasyon özelliği bunlardan biri. Fikir, kelimenin tam anlamıyla sayfadaki her öğeyi hayata geçirmektir. İşlev, menü bloğundan belirli bir içerik parçasına herhangi bir bileşene uygulanabilir ve kullanıcı her etkileşimde hareket etmesini sağlar.

Web akışı fiyatı: platform, iki ana kategoriye ayrılmış esnek fiyatlandırma seçenekleri sunar: web sitesi ve hesap planları. Web sitesi planları, aylık 12 $, 16 $ ve 36 $ ‘lık üç ana seçenekte sunulmaktadır. Ayrıca e-ticaret ihtiyaçları için ayrı bir paket vardır. Hesap planları, aylık 0, 16 $ ve 35 $ ‘a mal olan Starter, Lite ve Pro’yu içerir. Kullanıcılar her paketi ücretsiz olarak deneyebilir.

Web Akışını Şimdi Deneyin

Squarespace – All-in-one Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace - All-in-one Web Sitesi Oluşturucu

Squarespace – gelecekteki web sitesi için gerçekten benzersiz bir düzen oluşturmak üzere değiştirilebilen ve düzenlenebilen oldukça esnek şablonlar sunan bir web sitesi oluşturucusudur. İnşa süreci Weebly’den çok daha kolay, duyarlı beceriler çok şık ve güncel görünmekle birlikte teknik beceriler gerektirmez. Web sitesi oluşturucu birden fazla ihtiyaca cevap verebilir. E-Ticaret için de iyidir.

 • Şık Şablon Tasarımı – tema koleksiyonunda 90’dan fazla farklı düzen var. Mükemmel görünüyorlar ve% 100 duyarlılar. Çoğu maket genellikle bloglara ve küçük işletme sitelerine atıfta bulunur. Ancak, e-Ticaret bölümünde birkaç iyi görünümlü çevrimiçi mağaza şablonu da bulunur. Tüm temaları değiştirmek kolaydır. Kullanıcılar her öğeyi düzenleyebilir, bileşenleri yeniden düzenleyebilir, stil değiştirebilir, vb..
 • Kapak Sayfası Oluşturucu – anında profesyonel açılış sayfaları oluşturmak için harika bir araç. HTML / CSS erişimi olan yaklaşık 30 önceden tasarlanmış şablon içerir. Kod özelleştirme özelliği yalnızca Premium planlarla kullanılabilir.
 • e-Ticaret – çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız, platform, PayPal, Stripe veya Apple Pay’ı entegre etme yeteneğine sahip sezgisel bir ürün yönetim sistemi sunar. Kullanıcılar öğeleri kategorilere göre sıralayabilir, fiyatları düzenleyebilir, resimleri, açıklamaları ve ek bilgileri ayarlayabilir. İyon stokunun ürün miktarını izleyen ve bir öğeden kaldığınızda bildirimde bulunan yerleşik bir uyarı sistemi vardır.
 • Promosyon Araçları – daha fazla trafik çekmek ve kullanıcıların memnuniyetini artırmak için Squarespace, ücretsiz gönderim kuponları, reklam pop-up’ları, kişiselleştirilmiş teklifler, yaklaşan satış duyuruları ve daha fazlasını içeren pazarlama seçenekleri sunar.

Kare fiyat: mevcut dört Squarespace planı kişisel maliyeti 12 ABD dolarıdır (Weebly Başlangıç ​​planına kıyasla iki kat daha yüksek), İşletme (Aylık 18 $), Temel e-Ticaret (Aylık 26 $) ve Gelişmiş e-Ticaret (Aylık 40 $). Fiyatlar yıllık faturalandırmada belirtilir. Aslında aynı fiyat.

Squarespace’i Ücretsiz Deneyin

Sonuç

Weebly kaliteli açılış sayfaları, işletme web siteleri ve çevrimiçi mağazalar oluşturmak ve yönetmek için kullanabileceğiniz iyi bir web sitesi oluşturucusudur. Sistemin kullanıcılara sunabileceği çok şey var ve özellik seti hızla gelişmeye devam ediyor. Ancak, yeni başlayanlar için tamamen uygun ve kullanımı kolay değildir. Sürükleyip bırakma seçeneklerinden biraz yoksun ve ustalaşmak için zaman gerekiyor.

Weebly’i keşfetmek için her zaman zaman ve çaba göstermeyen kullanıcılar, web sitesi oluşturucusuna alternatifler ve değerli avantajlar sunan gözden geçirilmiş platformlar arasından seçim yapabilir. Weebly alternatifi ne olursa olsun, bundan pişman olmayacaksınız. Bu hizmetler, en iyi web sitesi kurucuları listesindeki liderlerdir. Kesinlikle kullanmaya değer!

ÜCRETSİZ Web Sitesi Oluşturun

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map